Téma: Yoo Gong

hanguktaekwondoo 2017 márc. 12. - 12:07:35 Előzmény Maryu
(107/687)
nyam. zsenge sózott szumóhusi. herseg
Min-Rin 2017 márc. 11. - 16:17:11
(106/687)
Amikor az élet beleszól a BBC interjújába. :)

https://www.youtube.com/watch?v=Mh4f9AYRCZY
Maryu 2017 márc. 10. - 19:06:54
(105/687)
A szumósok is az arra csellengõ gonosz szellemek elriasztására szórják a dohyon a sót.

No meg azt mondják sebesülés esetén is tisztító hatása van. Összerántja a sebet.
hanguktaekwondoo 2017 márc. 10. - 18:27:29
(104/687)
A sok féltinédzser és/vagy szaturnuszi korban tapicskoló sorozat után jólesik idõnként az érettebb korosztály lelki -testi nyavalyáiban elmerülni kész filmfolyam.
Itt nincs aigó, max. az apóstól, meg pipiskedés se -leszámítva a húszas éveiben járó kislányt, aki keleti fogalmak szerint szép csak, de legalább van egyénisége- ellenben komoly, mély tónusok határozzák meg az alaphangulatot.
Nagyjából a negyedénél tartok -a súlyos mondanivalót úgy oldják meg, hogy éjjel azért hagyja a népet aludni -tehát ez nem Doctor Stranger-
viszont letagadhatatlanul hat arra, aki nem óhajt a felszínen tapicskolni.

Negyvenes Oroszlánok bonyadalmas szívvilága ez, a konfliktushelyzet se mindennapi:
immár szégyenében halott cégtársa sikkasztásáért felelõs csávó /Oroszlán 1. erõteljes Szûz -beütéssel/ Hongkongba zakkan
imádott és igen vonzó feleségével együtt
-velük együtt landol egy, az élet egyik kalandjáról a másikra könnyed és elégedett nevetéssel szökellõ,
sármos, de nem üresfejû chaebol /Oroszlán 2. határozott Ikrek -vonóval/,
valamint
a Nõ.

A Nõ, akinek szintén van mit aprítania a tejbe, három napra megvásárolja Oroszlán 1. -et.
Mivel Oroszlán 1. nyugati mércével is jóképû férfinak minõsül -hölgyek, figyelem! Van egy zuhanyjelenet, ahol lehet merengeni!- ezért mindenki felhördül.
A konfucionista etika gyõzedelmeskedik, a házasság szövedéke meglazul.

De, már az elsõ rész után felmerül a kérdés: miért is?
Igyekszem nem lelõni a poént, elég talán annyi: nem egészen úgy állnak a dolgok, ahogy kinéznek.

És miért nem szokványos a konfliktushelyzet?
Mert Oroszlán 1. körömszakadtáig hûséges óhajt lenni, ugyanakkor egyre jobban tudatosul benne, hogy a Nõ hatással van rá.
Ebben még az sem akadályozza meg, hogy a Nõ arcára olyan vastag sminket kenetett a rendezõ,
hogy az a mennyiség Kyotó összes maikójának félévre megoldaná a piperegondját.

A Nõ egyelõre nem sokat csinál. Sokat üldögél magában, figyel és szövi a hálóját. egyszerre kiismerhetetlen és esendõ.
Tartózkodó, okos, független; mesteri játékos, érzéseit nem fedi fel.
Oroszlán karakter, határozott Skorpió jelleggel.
Hogy hogyan folytatódik, érdeklõdéssel várom.

A színészek árnyaltan játszanak; pontosan érzik, hogy ez nem organza, nem muszlin és nem vörös nejlontanga.
Súlyos, hímzett damaszt míder, arc elõtt fátyollal.
A szexuális utalás nem véletlen: már a legelejétõl fülledt a légkör.
Oroszlán 1. és a Nõ között valóban vibrál a levegõ.
Egymásra sem kell ehhez nézniük. Ezt nagyon ritkán tapasztalom koreai filmekben

Oroszlán 1. babaarcú felesége sem tétlenkedik: sajnos, levágatja a haját,
és Oroszlán 2. chaebollal munkaszerzõdést köt.
bentlakással.
A chaebol -csávó persze sündörögne, a leány meg kissé betonul gondolkodik munkáját és férjét illetõen.
Mindenesetre bájosan kerülgetik egymást.

Véleményem szerint az asszonyka fantazmagóriáinak és immár négyszeresen ostoba húzásainak köszönhetõen kezd Oroszlán 1. kigolyózódni a házasságból
de ezért a délamerikaiak megköveznének, mert a fórumokon mindenki az enyhén zilált kis hölgy mellett áll ki teljes mellszélességgel.
Hát, én ezt kicsit máshogyan látom, de a férfiállat nyilván más bolygó... :-)
Ímé a tréler

https://www.youtube.com/watch?v=W0Jye26oe-A

Jelenet talán 4. vagy 5. részbõl: a férj rohan a kórházba, asszonykája várja, majdnem elkerülik egymást
és akkor
megjelenik a Nõ. aki már nagyon szerelmes,
benyomásom szerint kétségbeesetten. Van ennek a nõnek néhány nagyon szép pillanata, anélkül, hogy megszólalna.

1:00 -nél , ahogy mondja a férfinak: Nemigen emlékszik arra, hogy segítséget kért volna
nos az a néhány mp. -es tekintetváltás meggyõzött arról, hogy érdemes továbbnéznem :-)
https://www.youtube.com/watch?v=yiGxHlzcGwk

kicsit sok a hegedû. de hát én nem szeretem a giccset, még nyomokban se.
hanguktaekwondoo 2017 márc. 10. - 18:20:44
(103/687)
nem hat olyan erõsen :-)
Min-Rin 2017 márc. 10. - 16:44:33
(102/687)
Azon merengek, hogy az is jó, ha csak 10-12 órára szórjuk szét a sót?



A kép az észak-csollai Buan megyében mûködõ Gomso sólepárlót mutatja. Az itt elõállított, napenergiával szárított sóban tízszer annyi ásványi anyag található, mint bármelyik más sóban. A megye nevezetes még a yukjeomról, a bambuszcsövekben megsütött sóról, amelynek állítólag különbözõ jótékony hatásai vannak.
hanguktaekwondoo 2017 márc. 10. - 15:04:09
(101/687)
azér a helyében nem masszíroznám azt a bambuszt olyan élvezettel. Így most már mindenki tudja
hanguktaekwondoo 2017 márc. 10. - 14:58:34
(100/687)
Mivel itt a tavasz és immár éled a természet, sok százmilliós fajtársával együtt Gong Yoo is alkalmazza az évezredes tisztító technikát: a sószórást.
Természetesen, ez is Kínából percegett át Koreába, onnan meg Japánba. Nyugaton az ún. feng-shui -vagyis Nyugaton annak nevezett :-)- hívei vszleg ismerik.

Az eljárás lényege, hogy egy napsütéses délelõttön -miután elõzõ nap takarítottunk- szórjunk el néhány kiló, lehetõleg durva szemcséjû tengeri sót a házban/lakásban a falak mentén.
A sötét helyiségekbe bõven tegyünk, a szekrényeket se hagyjuk ki.
Maradjon az anyag; hadd dolgozzon 24 órán át.
Másnap alaposan felporszívózni és ki vele azonnal, még az épületbõl is!

A só elnyeli a negatív energiákat, fizikai szinten pedig elpusztítja a baktériumokat, gombákat.
Szellemi szinten megtisztítja az atmoszférát a felgyülemlett stressztõl, a rossz gondolatok keltette szellemi/lelki trugyi-maradványokat magához vonzza;
segítségével a gondolkodás és a kedély felfrissül, megújulnak az alapenergiák és amit bevonzunk, az is napfényesebb lesz.
-minden szempontból tisztább tér az eredmény.

/A sötét helyeken, plusz fürdõ -WC, kamra -ha van- érdemes mindig sót tartani egy tálkában. Viszont havonta feltétlenül cseréljük!/

Seung-ji kolléga is tudja, mi a jó
ezzel a termékkel anno kegyetlenül kaszált :-)))
https://www.youtube.com/watch?v=EpL9EYj6kE8
hanguktaekwondoo 2017 márc. 09. - 10:26:17
(99/687)
rosszul írtam: kong ju
hanguktaekwondoo 2017 márc. 09. - 10:24:23
(98/687)
Hmm, nos, igen.
Ebben van olyan vaníliakrém is, ha jól tudom.
Gong You titkos kedvence.
Hmm, vaníliaillat... nyam
Min-Rin 2017 márc. 08. - 20:54:09
(97/687)
Ennél a libbenõen kedves nõnapi köszöntésnél szebbet szerintem nem sokan kaptak, ezért az összes idelátogató nõtársam nevében meg is köszönöm.
És hogy a köszöntõknek a szavakon kívül is jusson egy kis öröm, küldök tejszínhabbal barátságosan megtöltött ekler fánkot. Szerintem Gong Yoo még nem evett ilyet, de biztosan ízleni fog neki is.
hanguktaekwondoo 2017 márc. 08. - 17:35:19
(96/687)
A port kopasztott kacsája minden kedves idelátogató hölgynek boldog, kellemes meglepetésekben gazdag nõnapot kíván!
Meg én is.

Legyen olyan napjuk, ahogyan ezt szívük mélyén megálmodták!

https://www.youtube.com/watch?v=gVp2uybE9mA
hanguktaekwondoo 2017 márc. 07. - 12:24:07
(95/687)
Az alábbi felvétel magával ragadó, fergeteges hangulatot áraszt. A férfiak nyilván fogékonyabbak az ilyesmire, de a másik nem képviselõi között is vannak olyanok, akik értik, mirõl beszélek. Mert a szexuális vonzerõ mellett -hosszú combok és egyebek- a tehetség, az tehetség marad.
Korean Kittens.
Nekem vmiért jobban tetszik, mint Tináék, de persze én egy lokálpatrióta állat vagyok.

https://www.youtube.com/watch?v=j2qjbsfr3L0

Az amerikai katonákat azért hazavágnám. Mert ezektõl az arcoktól, ahogyan tenyérbemászó mosollyal szemlélik azt a felhozatalt, ami egyenként a kisujjukkal nem ér fel, viszketni kezd a tenyerem.
Szórakoznak a fiúk.
Van ebben vmi vérigalázó. Engem erõsen a gyarmati létre emlékeztet a fíling.
Sztem ezt az is érzi, akinek nem zsibbad a szeme.
hanguktaekwondoo 2017 márc. 05. - 10:22:44
(94/687)
Gong Yoo tudja, hogy az élet nem csak buliból áll, hanem most már ideje a társadalom hasznos tagjaként némi profitot is termelnie.
Ezért hamarosan vonatra száll -a mugunghwát, ha lehet, hanyagolja, az csak odafelé romantik- és a lemenõ nap fényénél Matsuo Basho haikujait mormolja.

"Hegyi ösvényen
valami gyors, heves vágy.
Ibolyavirág"


https://www.youtube.com/watch?v=tW_9FTqVN34



a hangulatot fokozzák az elsuhanó tájban szabadon legelészõ kövér kutyácskák
hanguktaekwondoo 2017 márc. 05. - 10:12:42
(93/687)
Kedvelem a mackósajtot.

Nagyon.
hanguktaekwondoo 2017 márc. 05. - 10:11:11
(92/687)
Mackósajt..!!!
hanguktaekwondoo 2017 márc. 04. - 21:07:16
(91/687)
A dohányzás káros az egészségre.
https://www.youtube.com/watch?v=QZl5aWkF4qQ
hanguktaekwondoo 2017 márc. 04. - 19:00:44
(90/687)
én nem láttam. mi az? annak csak az egyik zenéje jó
hanguktaekwondoo 2017 márc. 04. - 18:56:47
(89/687)
már nem tudja, kicsit lelassult. enni kéne valamit még korán van. kimegy levegõzni vagy zuhanyozik mindegy
hanguktaekwondoo 2017 márc. 04. - 18:37:52
(88/687)
Tegnap nem volt zúzás, mert Gong Yoo -nak meg kellett valahol jelennie, de ma már muszáj volt. Mondták is, hogy ha nem megy, megsértõdnek, mert ilyen buli ritkán van, ezért feláldozta magát.
A hangulat emelkedett, mindenki elegánsan be van állítva...
https://www.youtube.com/watch?v=0zcbiyZzpIk

Hosszú lesz az éjszaka, de milyen hosszú... :-D