Téma: Yoo Gong

Laura5 2017 febr. 23. - 16:32:19
(47/687)
A Finding Mr. Destiny film szerintem szintén nem volt valami jó választás , de persze azt is megnéztem.
Laura5 2017 febr. 23. - 16:27:32
(46/687)
A Big viszont szerintem nem volt valami szerencsés választás, de miatta azért érdemes volt megnézni.
Laura5 2017 febr. 23. - 16:20:47
(45/687)
Aztán szerencsére felhívták a figyelmemet egy igaz történeten alapuló, nagyon megrázó filmre a Silencedre . Mely igaz történetnek a megfilmesítését személy szerint Õ indítványozta, annyira nem hagyta nyugodni az eset, annyira szerette volna nyilvánosságra hozni, hogy ilyen is megtörtént. Bár a valóságban érintettek ezt tagadják, cáfolják. Aki is kicsit is érdeklõdik Gong Yoo munkássága iránt , szerintem semmiképp sem hagyja ki ezt a filmet.
Laura5 2017 febr. 23. - 16:13:34
(44/687)
Aztán jött a 2006-os One Fine Day . Szerintem ez is egy nagyon jó kis történet volt .
Laura5 2017 febr. 23. - 16:04:14
(43/687)
Hello My Teacher
Laura5 2017 febr. 23. - 16:02:44
(42/687)
Tehát, ott hagytam abba, hogy miután megnéztem a Coffee Princet , tudatosan kezdtem el keresni Gong Yoo filmjeit és sorozatait , így jutottam el egy korábbi 2005-ös sorozatához a Biscuit Teacher and Star Candy / Hello My Teacher-hez . Nem olvastam túl jó kritikákat a sorozatról, de én ezt is imádtam.
Laura5 2017 febr. 23. - 15:52:49
(41/687)
Emlékeim szerint te sokkal több információt tettél közzé egy másik fórumon , vagy minimum ugyanannyit mint hanguktaekwondooo, Koreával kapcsolatban, de nyilván szerinted ebben is tévedek. Ha hiszed, ha nem , olvastam a koreai utadról készült blogodat, és az Uticél : Korea fórumon közzé tett ismertetõidet. Természetesen, mivel személyes tapasztalatokat is szereztél koreai utad során, így kritikusabban ítéled meg a dolgokat.Szavaiddal élve , szerintem a kritika és a cinizmus nem "kéz a kézben jár". Biztos nem vagyok elég intelligens az ilyen "magasröptû" értekezésekhez. Az én nem létezõ humorérzékem és intelligenciám valahogy abban nyilvánul meg, hogy akit vagy amit kedvelek arról pozitívabban, kedvesebben nyilatkozom. És ha vannak is hibái , gyarlóságai, akkor azt nem ilyen cinikusan hozom nyilvánosságra.
De szerintem ez egy eléggé parttalan vita, mert úgy sem tudjuk meggyõzni egymást ,mert én ehhez biztos nem vagyok intelligens, no meg annál is inkább mert, te szentül meg vagy gyõzõdve, hogy nálatok jobban senki nem ért semmihez és mindenki aki nem osztja a véleményeteket az ostoba és annak nincs humorérzéke. Így részemrõl szeretném lezárni ezt a vitát, mert már megint nagyon elrugaszkodtunk a fórum eredeti témájától !

Jó, rendben, legyen oroszlán, bár én a tigriseket kedvelem jobban !
Laura5 2017 febr. 23. - 15:25:31
(40/687)
No de ismét visszatérve Gong Yoohoz, én elõször a Coffee Princeben láttam és egybõl nagyon megkedveltem .
Min-Rin 2017 febr. 23. - 15:22:37
(39/687)
A humorérzék és az intelligencia kéz a kézben jár. Nem mindenkinek juttatott belõle a Teremtõ. Azt azonban szögezzük le, hogy a porton senkitõl annyit nem lehetett tanulni Koreáról, mint hanguktaekwondooo-tól.

A tigriseket nem szeretem. Legyen inkább anyaoroszlán, jó?
Laura5 2017 febr. 23. - 15:17:31
(38/687)
Rendben, ahogy már írtam, állok elébe , várom este a bõvebb kioktatásodat , degradáló megnyilvánulásodat ! Hiszen erre vártál, hogy végre ismét szócsatát vívhass valakivel !
Laura5 2017 febr. 23. - 15:05:46
(37/687)
Ó, kedves Min-Rin ! Természetesen számítottam a hozzászólásodra, pedig szerintem hanguktaekwondooo már nagyfiú, meg tudja védeni magát, de te mindig mint egy jó anyatigris egybõl kiállsz mellette ! Ez mind nagyon szép és jó ! Sõt én még azt is elhiszem neked, hogy ezt a pikírt , szarkasztikus "humort" vannak akik kedvelik, de mit tegyek én nem tartozom közéjük ! Nyilván akkor bennem van a hiba , nekem nincs humorérzékem, de számomra ez ízléstelen, fõleg a mai bejegyzését nézzük :
"Ráadásul lement a kutya kilója és a fagyasztóban is van még hely!"

Igen, tudom jól én is , hogy az ázsiai országokban sajnos még mindig elõfordulnak ilyen esetek, de akkor is rosszul esik ha még ebbõl viccet is kreálnak , mert szerintem ez egyáltalán nem vicces, sõt hátborzongató a számomra !
Akik figyelemmel kísérjük a koreai szokásokat sok érthetetlen , számunkra döbbenetes furcsaságokkal találkozhatunk, de minden nemzetnek megvannak a maga megdöbbentõ szokásai !

Egyébként nincs szükségem alaposabb olvasgatásra, mert eléggé figyelemmel kísérem a fórumokat, de köszönöm a cinikus megjegyzésedet, amin persze egyáltalán meg sem lepõdök, mert már ezt is tapasztaltam számtalan esetben .

Azért , ha megengeded, zárójelben szeretném megjegyezni, hogy tudomásom, szerint te is hanguktaekwondoooval együtt , mindig is elismerõen írtatok Gong Yooról ! Akkor most mire jó ez a cinikus, szarkasztikus hangnem ? Tényleg nem értem !
hanguktaekwondoo 2017 febr. 23. - 14:39:32
(36/687)
És szereti a nyalókát.
Laura5 2017 febr. 23. - 14:34:23
(35/687)
Nagyon sajnálom, hogy az általam oly nagyra becsült és az egyik legjobban kedvelt koreai színész fórumán ez elsõ bejegyzésemet így kellett megtennem, de azt hiszem nem ezt érdemli, hogy holmi szilvás gombócokról és kutyákról !!!! folytassanak hosszas értekezéseket ! :(

De most végre essen szó róla és a munkásságáról !

Név: Gong Yoo
Hangul: 공유
Születési név: Kong Ji-Chul (공지철)
Született: július 10, 1979
Születési hely: Dél-Korea
Egyetem: Kyung Hee Egyetem

Filmek :
The Age of Shadows | Miljung (2016) - Kim Woo-Jin
Train To Busan | Busanhaeng (2016) - Seok-Woo
A Man and A Woman | Namgwa Yeo (2016) - Ki-Hong
The Suspect | Yonguija (2013) - Ji Dong-Cheol (North Korean spy)
Silenced | Dokani (2011) - Kang In-Ho
Finding Mr. Destiny | Kim Jong-Ok Chatgi (2010) - Han Ki-Hoon
She's on Duty | Jambokgeunmu (2005) - Kang No-Young
S Diary | Eseu Daieori (2004) - Yu-In
Mr. Gam's Victory | Superstar Gam Sa-Yong (2004) - Park Cheol-Su
Spygirl | Geunyeoreul moreumyeon gancheob (2004) - Choi Ko-Bong
My Tutor Friend | Donggabnaegi Gwawoehagi (2003) - Jong-Soo

Sorozatok :
Goblin | Dokkaebi (tvN / 2016-2017) - Kim Shin (Dokkaebi)
Dating Agency: Cyrano | Yeonaejojakdan: Shirano (tvN / 2013) - man who Bong Soo-A has a secret crush on (ep.9)
Big (KBS2 / 2012) - Yoon-Jae's body+Gyung-Joon's spirit / Seo Yoon-Jae
Coffee Prince | Kapi Peurinseu 1hojeom (MBC / 2007) - Choi Han-Gyul
One Fine Day | Eoneu Meotjinnal (MBC / 2006) - Seo Keon
Biscuit Teacher and Star Candy | Keonbbang seonsaengkwa byeolsatang (SBS / 2005) - Park Tae-In
Screen | 스크린 (SBS / 2003)
Hard Love | Keojimeobneun Sarang (KBS / 2002)
School 4 | Hakgyo 4 (KBS / 2001-2002) - guest appearance
hanguktaekwondoo 2017 febr. 23. - 14:29:06
(34/687)
aish Minako értem jött Okinawáról...
odke...



Figyelj Minako most nincs idõm randizni mert meló van
de este ha ráérsz gyere át ;-)

de a kutyából nem adok.
Min-Rin 2017 febr. 23. - 14:24:58
(33/687)
Kedves Laura5! Úgy látszik, még egy ideig olvasgatnod kell, mert a konklúzió rossz! A hozzászólásokat nem hanguktaekwondooo írja, akinek nagyszerû meglátásait és különleges, finom humorral átszõtt hozzászólásait sajnos régóta nélkülözi a port közönsége.
Noemiseoul megpróbálta a lehetetlent: felderíteni az idolok imádóinak kissé humortalan seregét. Bizton állítom, hogy nemcsak én szórakozom jól ezeken a bolondos, de kedves beírásokon, hanem van rajtam kívül is néhány értelmes tagja a port koreai szekciójának, aki mulat ezeken.
Laura5 2017 febr. 23. - 14:12:19 Előzmény hanguktaekwondoo
(32/687)
Üdvözletem !
Na jó, gyõztél ! Ha provokációnak szántad a kisded beírásaidat, akkor sikerült ! Eddig bírtam, hogy ne reagáljak rá ! De , tulajdonképpen , miért is ne tenném ? Ha neked lehet mindenféle cinikus bejegyzéseket írni, akkor én miért ne tehetném ?! Hiszen mindenki azt ír és oda ír ahova akar ! Így hosszas töprengés és vívódás után, úgy döntöttem én is megteszem! Reagálok a hozzászólásaidra, mert valószínû, többek között ez volt a célod ! Feltételezem, kíváncsi voltál rá , ki, hogyan reagál a magasröptû értekezéseidre. Nos, íme itt vagyok , feldobtad a labdát és én ezennel le is ütöm ! Csak azt sajnálom, hogy ezt pont az általam egyik legjobban kedvelt nagyszerû színész topicjánban kell ezt megtennem !!!!
Nosza rajta, kezdõdhet a beszélgetés! Tudod, én már 6 éve olvasom a koreai témákkal foglalkozó topicokat , fórumokat, így azt hiszem viszonylag jól kiismerem magam, sõt bátorkodom megjegyezni, hogy szinte az írásaik, a stílusjegyeik alapján felismerem a hozzászólókat, bármilyen nicknévvel is írnak. Azt hiszem, most sem járok messze az igazságtól és a megérzéseimtõl, miszerint rendkívül ismerõs a stílusod, hiszem már több fórumon találkozhattam vele. Persze, most majd biztos azt fogod írni, hogy tévedek, hiszen te csak a " mester" , a " szakvéleményezõ " Attila , azaz hanguktaekwondooo lelkes és odaadó tanítványa vagy , aki olyan jól eltanulta a fórumozás magasröptû mesterségét is , hogy szinte teljesen ugyanabban stílusban írogat és ugyanazokat a poénosnak egyáltalán nem mondható ízléstelen megjegyzéseit süti el több topicban is mint õ. Várom az ellenérveket , a kioktató , lekezelõ válaszaidat, de elõre bocsátom, állok elébe és kérlek, ne nézd ostobának és együgyûnek az embereket !
hanguktaekwondoo 2017 febr. 23. - 09:05:56
(31/687)
Ismét a munkás dolgos hétköznapok! Gong Yoo -t tetterõ fûti és vidám!

Ráadásul lement a kutya kilója és a fagyasztóban is van még hely!

Remekül kezdõdik a nap!
hanguktaekwondoo 2017 febr. 22. - 17:41:28
(30/687)
Barátoktól és rajongóktól övezve Gong Yoo végre hazaért okinawai körútjáról és még a reptéren magába tömte az összes Hokkaidó süteményt mert a tojáslikõröset õ is nagyon szereti. Na jó egyet hagyott a holnapi kávéhoz mert õ egy jellem és mindig meg tudja állni ha arról van szó. Úgyhogy most boldog és elégedett és nagyon nagyon álmos. Ezért most aludni fog és mindenkit nagyon szeret!!
hanguktaekwondoo 2017 febr. 21. - 17:57:31
(29/687)
És sajnos igen, hát eljött most már az idõ, hogy Gong Yoo hazatérjen. Úgyhogy hát elbúcsúzik a barátoktól és megígéri, hogy visszajön és meg is teszimert már régebben is megtette úgyhogy senki nem izgul emiatt. De mégis volt aki sír és olyan hyung is aki örül neki hogy elmegy, és Gong Yoo azért nem sír mert a szilvásgombócos charlotte -ra gondol.
https://www.youtube.com/watch?v=la9ypDE_nzQ
hanguktaekwondoo 2017 febr. 20. - 15:22:55
(28/687)
Igen ez mind tényleg és teljesen így volt de azért mégsem! Mert õ abból enni fog és nagyon is sokat, csak utána lemegy a konditerembe és soha nem lesz kövér! Ez a megoldás!!! És egyébként az volt, hogy elõtte még hogy hazajön megtanította az okinawaikat arra hogy hogyan kell szilvásgombócot csinálni! És azután jó nagy bulit szerveztek mert vasárnap volt és ott ünnepelték Gong Yoo -t akit õk is nagyon szeretnek!!
Kérdés: Kinek a szilvás gombócát látta meg véletlenül a jobboldali hyung?