Téma: Won Joo

szilvia333 2013 dec. 23. - 20:49:31
(13/9773)
Gratulálok !!

Kívánom hogy sok örömöd legyen ebben a topikban!!

Minden jót kívánok hozzá!!
10/10
döncimama 2013 dec. 23. - 19:34:32 10/10
(12/9773)
Akkor az öröm kölcsönös, én is szeretem a nagy kedvencedet.
Milida 2013 dec. 23. - 19:29:53
(11/9773)
Jaj, de örülök, hogy õ is kapott egy topikot!:) Az én kedvenceim között is már régóta ott van!:)
10/10
döncimama 2013 dec. 23. - 17:49:09 10/10
(10/9773)
Köszönöm. Gyere gyakran, mindig örülök neked!
Jyj3 2013 dec. 23. - 17:35:03
(9/9773)
Gratulálok a kedvenced topikjához!

Gyakran be fogok nézni, és ha lesz valami hírem, megosztom veled.
Habár ahogy ismerlek, róla mindent fel fogsz kutatni.

Így abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy akik szeretik Woont, itt megtalálnak benneteket, jobban, mint a Hyun topikban.
10/10
döncimama 2013 dec. 23. - 17:08:37 10/10
(8/9773)
The movie "Catch Me" is the most wanted movie for 3 days in a row and the most wanted movie on Christmas Day.
10/10
döncimama 2013 dec. 23. - 16:37:58 10/10
(6/9773)
Január 24-én új sorozat indul a TVN csatornán "Emergency Man and Woman" címmel.
A két fõszereplõ Song Ji-Hyo (Jumong - Ye So-Ya) és Choi Jin-Hyuk (The Heirs - báty, Gu Family Book - "szörny").
Jónak ígérkezik.
10/10
döncimama 2013 dec. 23. - 14:35:54 10/10
(5/9773)
Egy másik GHOST betétdal:
Joo Won "If I Were"
http://www.youtube.com/watch?v=TbA5F2DthKU
3:43'
10/10
döncimama 2013 dec. 23. - 14:28:24 10/10
(4/9773)
Pillanatnyilag ez a dal a kedvencem:

GHOST betétdala: Joo Won & Ivy "Here Right Now'
http://www.youtube.com/watch?v=aANCjSv4B3Y
3:14'
10/10
döncimama 2013 dec. 23. - 14:21:02 10/10
(3/9773)
Joo Won 1987. szeptember 30-án született Szöulban. A családban õ a kisebbik gyerek ugyanis van egy öt évvel idõsebb bátyja.
Nyolc éves volt, mikor bátyjával együtt a szülei kiküldték a testvér párt az USA-ba, hogy ott tanuljanak, ám hat hónappal késõbb Joo Won bátyjával együtt visszatért Dél-Koreába.
Eléggé befelé forduló volt a természete és harmadikos középiskolásként anyja unszolására végül belépett az iskola mûvészeti és dráma klubjába, így végül a középiskola után a Sungkyunkwan Egyetem Színház-, és Mûvészeti szakán kötött ki.
Az egyetemi évei alatt pedig keményen dolgozott, hogy elérje az álmát és, hogy színész lehessen. Az évek során pedig felismerte, hogy neki már nem egyszerû álom, hanem egy szenvedélye a színészkedés.

Karrier
Karrierjét a 2006-ban megjelent Frees gyermek mûsorban kezdte az SBS alatt, ám végül a sorozatot hamar ott hagyva elment az Altar Boyz musical meghallgatására és mivel tanáraitól igen jó ajánlásokat kapott a musical egyik vezéralakjaként állhatott a színpadra. Persze ezután a szerep után pedig a következõ években sorra kapta a színházi szerepeket, valamint feltûnt az SM The Ballad Miss you címû videójában is.

Késõbb 2010-ben pedig fõszerepet kapott a Baker of King, Kim Tak Gu dráma sorozatban, így elkezdhette színészi pályáját is, ám az igazi áttörést csak 2011-ben érte el az Ojakgyo Family sorozattal. Aminek köszönhetõen a 2011-es KBS Drama Award-on elnyerte a legjobb új színésznek járó díjat. Ugyan ebben az évben a filmes karrierjét is elkezdte a Special Investigation Unit-al, amit 2012-ben a Don’t Click követ majd.
2011-ben még szerepet vállalt a 7th Grade Civil Servant-ban is.
2012-ben kapta meg harmadik sorozat fõszerepet a Bridal Mask-ban, ahol magát a címszereplõt játszotta. Joo Won-nak ez volt az elsõ sorozata, ahol ténylegesen õ volt a sorozat központjában. Errõl a szerepérõl elmesélte, hogy hatalmas nyomást érzett: "Minden alkalommal amikor összefutottam valakivel aki ismert mind ezt mondták: - Igazán jó munkát végzett. - Olyankor mindig éreztem a nyomást, kívül ugyan mosolyogtam, de belül nagyon szorongtam." - mesélte Joo Won, de tehetségét nem csak a nézõ közönség hanem idõsebb kollégája Kim Eung Soo is csak dicsérte: "Joo Won remekül teljesített, mint Lee Kang a sorozatban. Ugyan aggódott, de nagyon szorgalmasan és keményen dolgozott. Szerintem pont emiatt lett ennek a sorozatnak ilyen magas a nézettsége."

Joo Won 2012. februárjában csatlakozott a 1 Night 2 days címû sorozathoz állandó tagként, ám 1 év és 8 hónap után kiszáll a showból, melyet október 1-én a Sim Ent. jelentette be. Az ok amiért Joo Won már nem része a shownak az a sûrû menetrendje, ugyanis a musicalek és a tengerentúli tevékenységei miatt másra már nincs ideje. Viszont mivel a részek már korábban le lettek forgatva, október közepéig még láthatták a vidám show mûsorban Joo Won-t.

A Sim Entertainment 2013 május 27-én jelentette, be, hogy a hamarosan induló Good Doctor-ban Joo Won alakítja az egyik vezetõ szereplõt. Késõbb a további szereplõkre is fény derült, így Joo Won olyan híres színészekkel dolgozott együtt, mint Moon Chae Won, Joo Sang Wook és Kim Min Seo. A sorozat sajtótájékoztatójára július 31-én került sor, a sorozat pedig augusztus 5-én startolt a KBS mûsorán.
Joo Won a sorozatban egy autista fiút játszik, aki kiváló gyermek sebész lesz. A színész alakításától még fiatalabb színész társa Lee Jong Suk is csak áradozni tudott, ugyanis elmondta, hogy nagy hatással volt rá a forgatáson Joo Won, hogy milyen kreativitással éli magát bele a szerepébe.
Igy a film vásznon és négy év után a musical színpadon is újra láthatják Joo Won-t rajongói.

2013 december 18-án kezdték vetíteni a koreai mozik a Ctch Me címû filmjét, melyet még a Good Doctor elõtt forgatott. Ez egy románc-komédia, melyben Joo Won 10 után elõször találkozik elsõ szerelmével, aki tolvaj lett, míg õ rendõr nyomozó. A film jelenleg a leglátogatottabb a koreai mozikban.

Érdekességek
~ Van egy öt évvel idõsebb bátyja.
~ Mûvésznevét a Joo Won-t édesapja adta neki mivel eredeti nevének kiejtése nagyon hasonló.
~ Nem szereti a mûveletlen embereket.
~ Nem szereti az olyan lányokat, akik nem öltöznek normálisan, részegek vagy tiszteletlenek.
~ Imádja az amerikai kávét.
~ Nyolcadikos koráig õ volt a második legalacsonyabb a csapatban, de azután hírtelen nõtt 20 cm.
~ Egy interjúban elárulta, hogy videókból tanulta meg hogyan kell jól csinálni egy csókjelenetet.

Díjak & elismerések
2012
~ KBS Drama Awards - Népszerûségi díj [Bridal Mask]
~ KBS Drama Awards - Kiválósági díj [Bridal Mask]
~ KBS Entertainment Awards - Legjobb új tv show szereplõ [1 Night & 2 Day]
~ 48th Baeksang Arts Awards - Legjobb új sorozat színésznek járó díj [Ojakgyo Family]
2011
~ KBS Drama Awards - Legjobb új színésznek járó díj [Ojakgyo Family]
~ Asia Model Festival Awards - Model Special Rookie Award

Zeneszámok, amikben énekelt:
Baker King, Kim Tak Goo OST|(My Love)”
Gaksital / Bridal Mask OST |(Judgment Day)”
Gaksital / Bridal Mask OST |(Love and Love)”
Level 7 Civil Servant OST |(I Don’t Know Love)”
Good Doctor OST | (Love Medicine)”
Good Doctor OST | (If I Were)”

Zenés videók, amikben szerepelt:
Miss You (S.M. THE BALLAD, 2010)
I Made Another Woman Cry (2BiC, 2012)

Manapság egy színházban csillogtatja énektudását, a GHOST címû musical-ben szerepel, õ Sam.
10/10
döncimama 2013 dec. 23. - 12:44:22 10/10
(2/9773)
Elnézést a hibáért, örömömben kapkodtam egy kicsit.
Minden Joo Won rajongót szívesen látunk itt és persze mindenkit, aki idelátogat!
10/10
döncimama 2013 dec. 23. - 12:39:19 10/10
(1/9773)
Üdvözlet mindenkit a most induló Joo Won topikon!