Téma: ValóVilág

10/10
lexus8 2010 dec. 07. - 16:51:44 10/10
(2005/28485)
Deecy 2010 dec. 07. - 16:34:11
(2004/28485)
Meg akarta mutatni, hogy milyen erõs! Csak valószínû nem sikerült neki... :) És szerintem õ összenyomás nélkül dobja ki az üvegeket. :P
Deecy 2010 dec. 07. - 16:32:33
(2003/28485)
Ja, és nekem nem jön be, szerintem is ronda. :) Nem szeretem az ilyen pózereket.
Deecy 2010 dec. 07. - 16:30:58
(2002/28485)
Szerintem a chippendale-ek szoktak így vonaglani, csak úgy csinált, mint egy fellépésen.
Deecy 2010 dec. 07. - 16:25:26
(2001/28485)
Fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj! :(
Egyébként is, de azért is, mert én nem dohányzok. Tehát semmilyen formában nem szeretnék "érintkezni" a cigivel.


Ha esetleg valaki kérdezné: Nem, soha nem próbáltam ki a cigit és igen, sajnos szoktak mellettem dohányozni (pl. buszmegállóban).
Deecy 2010 dec. 07. - 16:22:39
(2000/28485)
Nevettem is egy jót rajta! :D
Én azért nem köptem volna le, de valószínû hasonló reakciót produkáltam volna, mint Szandika. :) Kb. hátrafordultam volna a lányok felé, vágtam volna egy pofát, aztán köszöntem volna neki.
Én két, de lehet, hogy egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor küldtem (be)szavazós sms-t. De az se mostanában volt (kb. évekkel ezelõtt). Egyik VV-be a fogorvosom lánya is jelentkezett, akkor pl. küldtem 1-et. De nem került be.
totumfact@citromail.hu 2010 dec. 07. - 16:17:27
(1999/28485)
Hát ez az Anikó miket mond! Õt a szex nem érdekli. Akkor most õt hova soroljuk, mit akar õ ott benn? Elõször azt hittük, hogy õ a legszebb, semmi máshoz nem ért, csak a csábításhoz, most kiderült ehhez sem! Mit fog 5 hónapig ott csinálni? Egyre reménytelenebb a helyzet, már nem csak a fiúkkal van baj, sorra jönnek a lányok is. A rendezõk a hibásak, ennyi defektes embert bezárni egy villába?
Roland86 2010 dec. 07. - 16:12:04
(1998/28485)
Azért, hogy egy büdös b.nkó markolászhassa a mûmelleit? Az a pasi úgyis lecseréli majd egy modernebb mûmellért, vagy fiatalabbért. Az ilyen kapcsolatok nem hosszútávúak, és a külsõ nem tart össze sokáig. Aki egy nõt csak a külsejéért vesz el, az nem biztos, hogy elviseli, hogy összeasszon asszonyka..., és aztán jöhet a következõ felpumpázott guminõ.
Roland86 2010 dec. 07. - 16:09:55
(1997/28485)
Nemrég láttam a TV-ben, hogy volt egy szépségverseny, ahol csak plasztikázott csajok indulhattak. Amikor megláttam õket ott felsorakozva, inkább szánalmasnak gondoltam õket, mint szépnek. Szépek-szépek, de ez a szépség valahogy szánalmas és szomorú, ha érted, amit akarok. Biztos érted. Szomorú, hogy az Isten nem teremtette õket elég szépnek, így más tollával, szikéjének munkájával ékeskednek. Olyan szánalmas egy olyan nõ, aki folyamatosan azzal van elfoglalva, hogy miképp legyen szebb a külseje, ahelyett, hogy a belsõ értékei számát növelné... Akinek a külseje miatt kell..., hát érdemes az ilyen pasikra hajtani? Kik miatt mûtteti magát? Pfff
Roland86 2010 dec. 07. - 16:06:38
(1996/28485)
Na ez az! Õ épp azok miatt változott ilyenné, akik akkor sem látták benne az embert, amikor még szürkébb volt a külseje. Nem feltétlenül szürke, de szürkébb. Egy értékes pasi meglátja benne az értéket, az értéktelenek meg így sem. Na persze: nem is lett értékesebb, inkább csak mûvibb. Nem tudom, nekem nem jönnek be a mûanyag csajok. Vannak lányok és nõk, akiknek a cicijük eleve szép. Plasztikázva majd mindenki lehet szép.
10/10
minerva9 2010 dec. 07. - 16:00:58 10/10
(1995/28485)
Én sem látok logikát a változásban! De akkor nem kell panaszkodni! Aki igy elbassza magát arra már nem tudok mit mondani..Hiába szép a lelke ha mégis sokan a kurvát lásák benne..
10/10
minerva9 2010 dec. 07. - 15:58:18 10/10
(1994/28485)
Anyagiasult világunkban ez igen nehéz lenne! És akkor még erre ott az irigység is,nehogy már segitsek azon a másik emberen hogy jobb legyen az élete,inkább mégjobban átgázolok rajta,és kihasználom a munkahelyen..És persze szegény alklmazott nem birja sokáig a megaláztatást,ahol persze még szexuális zaklatás is felmerülhet,igy a fönök kirugja,és csóri ott van munka nélkül,megint minden kezdödik elöröl,a gondok nem szünnek meg..Mókuskerék
Roland86 2010 dec. 07. - 15:56:25
(1993/28485)
Na, azért van baja! Ha nem lenne, akkor nem csináltatta volna meg így magát. Az a nõ, amelyik rendben van, az elfogadja magát olyannak, amilyen. Melyik pasiknak kell a mûmell, mûszáj, mûcici? Nem az értékesebbjének..., hanem az ilyen gömbi-gélének. Bár, én sem vagyok benne biztos, hogy a csajokra bukik. Nem túl férfias jelenség. Mondjuk: ez a Leonidasz sem...
10/10
minerva9 2010 dec. 07. - 15:53:55 10/10
(1992/28485)
Szandi idösebb mint a többi lány ha jól tudom,ezért eleve tapasztaltabb is,de én úgy látom hogy a kinézete miatt komolyodott meg,mert a legtöbben csak a dugipajtást látják benne,és az agy nélküli pláza cicát,és õ megakarja mutatni hogy nem ilyen..
Roland86 2010 dec. 07. - 15:53:53
(1991/28485)
Egy barom szexuáltanácsadó, vagy mi azt mondta, hogy a házasság intézménye, mint olyan: elavult. Tényleg? Na többek között ezért olyan szar a világ. Ma már nem nagy kunszt elválni, na és ki tud megélni kölcsönök nélkül? A csóróság sem kedvez a kapcsolatoknak, tudjuk jól. Ma már a törvény szerint sem fontos a házastársi hûség, csak az együttmûködés (bocs, ha nem így fogalmaz a törvény)... Ma már legális minden, ami erkölcstelen. Helyre kéne állítani a házasság és a család renoméját, újra olyan világnak kellene jönnie, ahol a hûségnek, házasságnak, családnak értéke van. Na, akkor jobb lenne.
Roland86 2010 dec. 07. - 15:49:28
(1990/28485)
Alekosz szerintem sem csúnya, de úgy megy és áll, mint valami púpos, és a lányos mozdulatok tényleg nem jöhetnek be túlzottan a csajoknál...Éva egy fõállású "kalandor", valóságshow-hõs... nem is értem, miképp van neki erre ennyi ideje..., Olivér meg azt hiszi, hogy az olyan szimpi, ahogy másokkal viselkedik, de ez hosszú távon nem fog beválni, az biztos. Ha az Éva egy unszimpatikus idegbeteg, akkor sem fog bejönni az embereknek, hogy halálra piszkálja...
10/10
minerva9 2010 dec. 07. - 15:48:55 10/10
(1989/28485)
De az is igaz hogy legtöbb kapcsolatott a pénz hiánya rontja meg,nem tudjék fizetni az albérletett akik abban vannak,egésznap melóznak több müszakot is válalnak,hazaérve erejük nincs nemhogy a szexre lenne..Illetve nagyon sok dolog van ami közre játszik benne,ez nem vitás..
csancsy 2010 dec. 07. - 15:46:46
(1988/28485)
Megnéztem a tegnapi adást:) Komolyan, egyre jobban kedvelem a SzanditXDXDXDXD
Azt hittem elõször, hogy buta, nevetséges lány, de már kérdéseknél is felfigyeltem rá, hogy milyen jókat tud kérdezni, illetve annyira okos dolgokat mondd, és õ nem keveri a szart mások háta mögött, hanem megmondja a tuttit, de úgyhogy, nem bunkón, hanem kedvesen, de határozottan. Alekosznak is olyan jó dolgokat mondd, remélem kezelésbe veszi normálisan és megtanítja rendesen viselkedni. Bár az nem tetszett, hogy már elsõ este sztríptizelt (abból az jött le, hogy könnyûvérû), de "túl lehet lépni rajta" mert jószívû és õszinte.
Fiúk közül továbbra is Laci és Leonidasz a kedvencem. Pedig Lacit én se kedveltem túlságosan. Bár hihetetlen, hogy ennyi tûrõképessége van, még soha nem borult ki, nem tudom egyszerûen eldönteni, hogy mit érez, kit kedvel:) Ez nem biztos hogy jó, mert elõbb-utóbb ki fog akadni és tényleg nagyot fog robbanni... Szinte várom ezt a pillanatot, de lehet el se jön, mert ennyire jól bírja a strapát.
csancsy 2010 dec. 07. - 15:38:51
(1987/28485)
Amúgy sztem Alekosz nem annyira rossz pasi, vagyis nem is csúnya, de nem is a legjóképûbb, olyan átlagosnak mondanám, akit így elsõre szívesen megismernék. De miután látnám ezeket a nõies mozdulatait, meg ha ennyire nyomulna, úgy elküldeném a picsába. Meg a beszédje is idegesítõ, fõleg hogy néha akkorákat tud kamuzni... Még a bugyi dolgot is magára vette. Ha nem lenne ennyire hülye bolond, ahogy Szandika mondta, biztos hogy jobban kedvelném és neki is lenne esélye lányok körében...
Hát, nekem Éva se szimpi, se az Olivér. Mindkettõ túlzásba viszi a dolgokat...
1/10
Dudlicsek 2010 dec. 07. - 15:37:03 1/10
(1986/28485)
Ez is nagyon hiteles és komolyan vehetõ! :-DDDDDDDDDDDDDDDD
http://www.youtube.com/watch?v=zxaumLGnrdA&feature=related