Téma: ValóVilág

10/10
offtopic
Epertorta 2010 dec. 14. - 13:09:09 10/10
(3605/28485)
Az nagyon durva volt! Remélem hamar kirepül a csaj.
8/10
offtopic
tompika74 2010 dec. 14. - 10:53:58 8/10
(3604/28485)
Remélem a hajrá Szlovákia a szlovákiai magyaroknak szólt. Ha nem, akkor egy ütés egy rúgás :)
10/10
lexus8 2010 dec. 14. - 10:42:45 10/10
(3603/28485)
torták holvagytok????(narancs, eper, gyümölcs)
totumfact@citromail.hu 2010 dec. 14. - 10:34:49
(3602/28485)
Valamelyik torta már írhatna egy teljes beszámolót az éjfél utáni eseményekrõl. Nem volt érthetõ Éva üldözõs tánca és Gombi ellenállása. Talán azt akarták a lányok kiprovokálni, hogy Gombi hogy reagál a lányok erotikus mozgására? Évát így még nem mutatták. Lényeg Gombit is a kinti "barátnõje v barátja" érdekli, nem akar belül semmit kezdeményezni. Tehát a villa tele van passzív fiúkkal, sõt Oli még sírdogál is idõnként, senki nem akcióképes közülük? Mindenkit csak a fõnyeremény érdekel, hiába a sereg szép lány (Gigi, Anikó, Zsófi, Zsuzsa, Szandi, Éva) itt még flört sem várható. A házaspár jó döntés volt, összejöhet egy VV.bébi a villában és akkor pozitív a végeredmény.
jujjtete 2010 dec. 14. - 10:28:24
(3601/28485)
Az éjszakai adás összefoglalója.

Az rtl ismét félre értelmezte az online adást. Az éjszakát a cenzúra jellemezte ennél fogva sajnos elég hiányos az összefoglaló...

A mai beszavazás utána villalakók által nem várt Gina-Kristóf páros jutott be akikmég mielõtt a villába léptek volna már el is rendezték maguknak a normális magyar emberek ellenszenvét. Gina egy hajrá szlovákia mondattal vonult be a villába, az okokat nem tudni...Az éjszakai cenzúra ellenére pár érdekes infot ma is megtudtunk a lakókról. Ma egy feladat okán, amikor is tablónaplót kellett szerkeszteniük az eddigi napjaikról napilapokat kaptak kintrõl. Ezek képeit segitségül hívva tablóképeket szekrkesztettek. Valószínüleg ezekbõl a lapokból vagy valahonnan máshonnan a lakók eléggé képbe kerültek a kinti világban róluk alkotott véleménnyel mert a közvetités éjfélkor Anikó nyûglódésével kezdõdött, aki azon siránkozott, hogy róla a kialakitott nyafogó, ostoba, gonosz picsa mennyire távol áll a valóságtól. Az õt vigasztaló gigi is hamar megunta ezt a picsogást és érzékelhetõen eltávolodott a tegnap még leszbi kalandokba vele bonyolódó lánytól, annak negativ megitélése okozta taktikai megfontolás okán. Viszont mivel az összefoglalók egy napi késésben vannak az eseményekhez képest ugye 2 napja volt az újságkivágós játék és tegnap éjjel még nem kapcsolt be a rinyagép a fadarab szarikónál ezért gyanús, hogy a beköltözõ házaspár köpött el pár infómorzsát. Leonifasz egy ideig csorgó nyállal próbált a kis fürdõskurva közelébe kerülni überszánalommal de valószínû a stábnak leesett, hogy olyasmirõl pofáznak amirõl nem kéne és hipp hopp véletlen elvágták a kamera kábelt, hang ismét volt halkan. Hallatszott, hogy az intercomból megszólal a már jól ismert média személyiség rtl petra és rájuk szól. nem lehetett tisztán érteni mit mond de az egyértelmû volt, hogy nem cukrot kaptak a jóviselkedésükért. Mikor visszajött az adás láthattuk ahogy a kis gyík leo már zsófinak nyálazza a muffját. beígérte neki, hogy ha vége a mûsornak kint majd pátyolgatja. az este folyamán az is kiderült, hogy leo focizik és egyszer 3 évre eltiltották bíró verésért!! MUHAHA. Leonifasz meglepõ éleslátásról tett tanúbizonyságot mikor megállapitotta, hogy ha Anikó megitélése olyan amilyen, akkor õt minden bizonnyal semleges buzigyereknek tartják kint. Kicsit lágyabban itélte ezzel meg a valós képet önmagáról de kb valóban ennyit ér. eközben Éva elkezdett táncolni Gombira hajtva, miközben többször megkérdezte tõle, hogy: "buzi-e vagy". Gombi ettõl elsírta magát és nagyon kiakadt majd mesélte Erzsikének, aki majdnem megcsókolta, hogy megnyugodjon. Gigi miután otthagyta a negativ kritikát kapott Anikót a nappaliba hurcolkodott ahol Marek Pietrakkal beszélgetett, láthatóan a ladyboy felketette a látens leszbi Gigi figyelmét. Marekrõl kiderült, hogy alkoholista anyja elõl állami gondozásba került és a többi sanyarú blabla..Gigi elmesélte, hogy testvére Young G. csak féltestvére és a fiu nem is ismeri igazi apját, csak anyjuk közös. Gigi kérlelésére Marek kibökte hogy azért feszült mert nem tudja mit szólnak állófaszos képeihez kint. tehát már ezt is tudják valahonan...http://blog.waybig.com/2009/07/28/marek-pietrak-belamionline/ (KÉP EL, CENZÚRA)
Rendkívül megható pillanatok után Éva-Alkesz rendkívül magasröptû beszélgetését hallhattuk. Éva részegségének köszönhetõen figyelt, ezért Alekosz azt gondolta lehet valami, ezután adás szünet (CENZÚRA órákon keresztül). Amúgy meg mindenki magába volt süppedve, mert a beköltözõ Szlovák házaspár mindenkinek eldalolta, hogy kint mi a szitu velük kapcsolatban. A házaspár eközben láthatóan megilletõdötten kóvályog a villában. Olivér tervet dolgozott ki a szlovákéltetõ házaspárnak a reggeli ébredéskor. a terv szerint minden villalakó a legrosszabb képet fogja mutatni az újak felé. pl oli hokizik majd elõttük, gombi fingik, laci leüvölti õket, alekosz meredten hipnotizálja majd õket õrült tekintettel, a csajok vetküznek, stb. A CENZÚRA után, 4:10-tõl Oli és Sosetosz horpasztását figyelhetjük, immár második éjjel. Reméljünk, hogy holnap megtudjuk mi történt a két bimbózó románccal. 5:57 kamera vált a nappalira, ahol Zsuzsit látjuk, aki éppen sír, majd a földön fetreng a kutyákkal. 6:20 helyzet változatlan. 7:20 kamera ugyanott, helyzet változatlan, mindenki szunyál. 8:04 iszonyatos rendetlenség és bûz a hálóban, mindenki tente, néha egy-egy kutya ugatás hallatszik, de szarnak rá, ezért a kutyik is szarnak egyet, Béci örömére. És végül, az alvás elosztás: földön alszik: Szandika, Erzsi, Éva, A lárva Anikó, Béci! Ágyon alszanak: a házasok, Leónifasz-Zsuzsi, Gombfej-Laci, Zsófi-Gigi, Alkesz-Oli 9:03 ÉBRESZTÕ, a villa nehezen ébredezik. Oli terve az ízes ébresztõvel kapcsolatban láthatóan bebukott. 10 óra az adásnak vége, néhány halk csúszófingen és faszvakaráson kívül más nem történt. Basztak ezek idõben felébredni...
8/10
tompika74 2010 dec. 14. - 09:44:21 8/10
(3600/28485)
Az élõ közvetítés leggyengébb része az 5-tõl 7-ig a kötelezõ feladatok végrehajtása. Ennél még az alvás is érdekesebb.
10/10
lexus8 2010 dec. 14. - 09:26:12 10/10
(3599/28485)
Zsófi folyamatos baszogatása megy: mikroport mikroport mikorport már legalább 3x
10/10
lexus8 2010 dec. 14. - 09:23:41 10/10
(3598/28485)
Így reggel ébredésképpen kissé morcosak a lakók, hogy nincsen melegvíz! A legnagyobb probléma a hajmosás! Elvileg azért volt a melegvíz elzárása mert sokan nem használják rendszeresen a mikroportot ezt Gombi egy mondatából vettem ki: ami vhogy így hangzott azért valamilyen szinten jogos ez, mert xy(vmi név de nem értettem) is össze vissza hagyja a mikroportját
Deecy 2010 dec. 14. - 03:28:06
(3597/28485)
Akkor "tsao"! :)
Én inkább délután leszek. :D
Deecy 2010 dec. 14. - 03:27:24
(3596/28485)
Azt én se szoktam olvasni. :) De kb. így lehet(ett).
Valahonnan muszáj pénzt szerezni és inkább ilyen képekbõl, mint rablásból, gyilkosságból, stb. Az õ helyében lehet, hogy én is megtettem volna.
10/10
lexus8 2010 dec. 14. - 03:24:07 10/10
(3595/28485)
na tsaio! Majd délelõtt talánbefutok valamikor de ha nem akkor beugrok délután!
10/10
lexus8 2010 dec. 14. - 03:18:13 10/10
(3594/28485)
Igen a rosszindulatú elferdítés valszeg Anikóra utalás volt a Gina szájából! A képeket pedig Jerzy tudta, hogy az elején elõ fognak kerülni, mikor beköltözött a villába, ezt alátámasztotta egy haverja is! Csak most esett gondolkodóba, hogy most már biztos elõkerültek, hogy mit gondolhatnak róla? De aki egy kicsit is mögé lát a dolgoknak az tudja, hogy csak pénzszerzés volt a célja! De vannak ezek a jómadár újságok, mint a Blikk és tsai, akik a bolhából is elefántot csinálnak és megy a kamugépezet, minél nagyobb példányszám érdekében( na ezt úgy írtam a blikkest, hogy ilyet nem is olvasok csak gondolom, de nem az elsõ lenne)
Deecy 2010 dec. 14. - 03:12:14
(3593/28485)
Ezek szerint nem csak nálam nincs adás.
Elvileg nem lehet beszélni a kinti dolgokról, de mintha Jerzy már korábban megtudta volna a kép-dolgot. Anikóval kapcsolatban nem tudom, mondtak-e valamit, csak az utalást hallottam (rosszindulatú elferdítés).
10/10
lexus8 2010 dec. 14. - 03:06:06 10/10
(3592/28485)
Vajon a házaspár ejthetett egy-két szót vagy nekik semmi közük hozzá? Én a nemre tippelek, de sosem tudni!
10/10
lexus8 2010 dec. 14. - 03:04:53 10/10
(3591/28485)
amúgy most vagyok kurva mérges! De figyu! ez nem megy majd le az összefoglalóba vagy vmi kaszabolt szar! na de majd akkor meglesz itt a véleményem!
Deecy 2010 dec. 14. - 03:03:13
(3590/28485)
Helyesbítek: ez után ment el a kép-hang. :)
Én meg már régen jártam a nap... felé. :)
10/10
lexus8 2010 dec. 14. - 02:58:24 10/10
(3589/28485)
Gigi: nem vagy feszült?
Jerzy? ennyire láccik?
Gigi: Igen? Mi miatt?
Jerzy:errõl nem szeretnék beszélni
Gigi:jó
Jerzy: magam miatt vagyok feszült. Álló f.a.s.z.o.s képeket csináltam!
Gigi: ma már minden 3. pasi csinál
Jerzy: nem szégyellem õket, de most mit gondolhat a külvilág
Szegény ha tudná, hogy Gigivel mindketten megjárták már a napiszart.
Egy tök õszinte beszélgetés s mégis kivették!
Deecy 2010 dec. 14. - 02:56:35
(3588/28485)
Aha. :) És pont utána ment el a kép...
Deecy 2010 dec. 14. - 02:56:09
(3587/28485)
Érdekes... Amikor újra betöltöttem az oldalt, Jerzy ugyanazt mondta, és megint elment a kép...
Na, most már tényleg megyek!
Jó éjt minden kukkolónak! :)
10/10
lexus8 2010 dec. 14. - 02:55:19 10/10
(3586/28485)
elmondta Giginek a képeket....