Téma: Teresa

9/10
suxel 2012 febr. 21. - 17:22:46 9/10
(93/773)
Készült utána egy 1,5 órás film, amely Fernandaról szól, de egy az egyben visszaemlékeznek benne Rubi tettjeire, semmi nagyon új dolog nincs benne, mondjuk én nem értem, minek is kellett elkészíteni.
tcsajsziv 2012 febr. 21. - 17:18:58
(92/773)
jah és nem tudom csak nekem tûnt fel hogy bemondták hogy következik a Teresa 1.része?? :D nem 2.?? :D
tcsajsziv 2012 febr. 21. - 17:18:13
(91/773)
A rubi folytatása????! :D ezt nem értem xD A rubinak hogyan lessz folytatása?? nem vége?? *,*
Gata Salvaje 2012 febr. 21. - 16:12:03
(90/773)
A Marichuy névvel kapcsolatban:
A Marichuy a Maria de Jesus összevont becézése: Maria-Mari+Jesus-Chuy
Nem értem, hogy adhatták ezt a cimet a sorozatnak, hiszen itt Maria Desamparada( ford.elhagyott/elhagyatott/árva/védtelen/magára hagyott Maria) a neve a fõszereplõnek. Különben sem nagy durranás a sorozat, már láttam. Az eredeti sokkal jobb volt, még ha én Adela Noriegát nem is szeretem, de ott volt Rene Strickler és Helena Rojo meg Cezar Evora. Velük szemen a W.Levy,Victoria Ruffo és társaik igen gyengék. Az egyetlen, aki tetszett ebben a sorozatban, az Daniela Romo.

Teresa:
Szintén láttam a teljes sorozatot. Nekem sokkal jobban tetszett a Rubinál. Nekem itt Sebastian Rulli is sokkal jobban tetszett. Jó ötlet volt mûsorra tûzni. Csak azt remélem, hogy nem teszik át valamilyen lehetetlen idõpontra.
BEN1986 2012 febr. 21. - 14:41:24 Előzmény OneTreeHill
(89/773)
Simán mehetett volna az összes sorozat a megszokott idõpontban. Abban reménykedtem hogy az Acorralada után a Pecados ajenost vetítik de sajnos a 2 Televisás sorozat miatt lehetetlen! Én úgy tudtam hogy a TDA után a Prizmán lesz a Teresa. Azt sem értem miért megy csak egy telenovella a coolon. legalább 2-3-nak kell futnia. Eleve nem a Prizmára kellett volna betenni a Triunfot. A Cool a Sortilegio után simán leadhatta volna. Én biztos másképpen készíthettem volna a TV mûsort.
tcsajsziv 2012 febr. 21. - 13:11:57 Előzmény OneTreeHill
(88/773)
Hát én mondjuk személy szerint örülök hogy az Éden titkait levették mert nekem nem tetszett de tudom hogy sok emberrel kiszúrtak aki nézte :S Az Acorraladat lecserélni a Teresara mondjuk szerintem hatalmas baklövés de majd meglátjuk:) szerintem resznek még mûsorváltozások az rtl részérõl :D
tcsajsziv 2012 febr. 21. - 13:10:02
(87/773)
Nem teljesen Rubi remake, de nagyon hasonlít a két sorozat a Rubit énis untam kicsit de szerintem ezt annyira nem fogom :).

Marichuy: Ugyan ezt mondtam énis! :D Még le se ment a prizmán de azért vetítsék csak nyugodtan -,- már a csapon is Marichuy folyik :D A titikok és szerelmek jobb volt..... :) Egyépként igen a nevekkel az árva angyalt akarják utánozni, mondjuk szerintem oda még illettek is a nevek a karakterekhez de itt a María Desemperada sokkal jobb lenne, bár még nálam a Juan Migel elmegy:)
OneTreeHill 2012 febr. 21. - 10:04:36 Előzmény f_nikcsy
(86/773)
Nem is gondoltam volna, hogy az Accoralada megbukott és, hogy Eva luna veri ... Mert én évek óta nem nézek tv2-t mert szörnyû adó és még csak bele sem néztem az Eva Lunába... viszont Ezel tetszett, ugyhogy lehet adok esélyt a "Tiltott szerelmnek" ...
OneTreeHill 2012 febr. 21. - 10:01:14
(85/773)
Teljesen igazad van! Se Rubi sem Teresa nem túl szépek. Viszont nekem anno a Rubi tetszett, mert negatív volt a fõszereplõ, de ennek a Teresának az elsõ része "nem jött át"
OneTreeHill 2012 febr. 21. - 09:59:48 Előzmény BEN1986
(84/773)
Én is pont az írtam az imént, hogy ehelyett a két baromság helyett inkább lenne két Accoralada ... :)))) megnyugodtam, hogy nem csak engem idegesít ez a mûsorváltozás ...
Sõt az Éden titkai nagyon csavaros volt és nagyon hiányzik!!!
OneTreeHill 2012 febr. 21. - 09:58:17 Előzmény BEN1986
(83/773)
de jó, hogy nem csak nekem az a véleményem, hogy ez a Marichuyos remake egy borzalom. Inkább ez menne a Coolon és pl. az Emperatriz menne az rtl klubon, mert az jónak tûnik ... de sajnos nem tudtam el kezdeni az elejét és mostmár nem fogok bekapcsolódni ...
OneTreeHill 2012 febr. 21. - 09:55:33
(82/773)
Szerintem is nagyon mellé fogott az RTL klub. Nagyon idegesítõ. Ha nincs is meg nekik az "Éden titkai" további része, akkor sem kellett volna az Accoraladát 2re tenni. Illetve a Marichuyt simán kihagyhatták volna. Szörnyû egy valami. Akkor inkább lett volna megint dupla Accoralada vagy dupla Teresa, bár ez a Teresa sem olyan nagy valami, mint amire számítottam ...
OneTreeHill 2012 febr. 21. - 09:53:04
(81/773)
TERESA: Sokkal jobbra számítottam, talán azért nem jött át annyira mert a szálak Sonadorasra és a sokat emlegetett Rubira hajaznak ... de ennek még adok esélyt, mert tetszenek a szereplõk. szimpik és tetszenek a helyszínek. Bár elég fura, hogy a "sortilegios Maura" itt jót játszik és hogy benne van "Tamara a titkok és szerelmkbõl" aki itt szintén jót játszik (de ki tudja mi lesz még belõlük a sorozat folyamán.) Ha ennyire a Rubihoz hasonlítják,félek, hogy uncsi lesz... vagy ez nem konkrétan egy "rubi-remake"?
Köszi.

Marichuy:Ne is haragudjatok, de ez a Maricsuj-os remake szörnyû ... minek kellett máris leadni, hiszen a Prizmán úgy tudom még vége sincs. Anno néztem belõle pár részt, nem tetszett, most adtam neki még egy esélyt, de szörnyen unalmas volt az elsõ részt, fõleg, hogy tudjuk mi lesz benne, hiszen láttuk a "titkok és szerelmeket" anno. Emiatt kellett levenni a csavaros "éden titkait"? az Accoralada is igen IQ-betyáros de az legalább szórakoztató sorozat... Ez a Marichuy elég nagy baklövés ... és még ezek a nevek???? a magyar szinkronnal lettek Marichuyék mint az Árva Angyalban????
Köszi.
sorozatkedvelõ 2012 febr. 21. - 09:32:48
(80/773)
Sebastian Rulli itt ugyanolyan manipulálható karaktert alakít,mint a Rubiban?
A letagadom a szegény szülõket,a Sonadoras -ban is volt.
offtopic
ildimix 2012 febr. 21. - 07:30:43
(79/773)
Sziasztok!

Még nem volt idõm elolvasni a hozzászólásokat, de nekem az 1. rész alapján tetszik a film.

Üdv: Ildimix
juan-ZSU 2012 febr. 20. - 21:43:11
(78/773)
olvastam én is a 7. betalált nálam :D
így én nem tudom nézni a sarokba szorítvát mert nem érek haza neten meg nem tudok még egyet besûríteni hétvégére marad majd meg olvaslak titeket... nagyjából próbálok képbe maradni
tcsajsziv 2012 febr. 20. - 20:54:37
(77/773)
egyépként én jót mosolygok ezen a sorozaton :)) fõleg teresa dumáin de azon kívül hogy viccesek tök jók olyan tipikus telenovella egy nagyravágyó nõvel :D de abban biztos vagyok hogy ez sem fog nagyobb nézettséget hozni mint az Acorraladasõt szerintem az sokkal jobb sori..... az rtl szerintem most elég rendesen melléfogott :D de majd meglátjuk :)
tcsajsziv 2012 febr. 20. - 20:50:11
(76/773)
Teresa szálló igék :)) szerintem tök jók :D : http://televisa.freeblog.hu/archives/2012/02/15/Teresa_a_szalloigek/
9/10
suxel 2012 febr. 20. - 20:32:46 9/10
(75/773)
Lassan életfilozófiát lehet majd tõle tanulni! :P :P
9/10
suxel 2012 febr. 20. - 20:32:26 9/10
(74/773)
De még milyen szövegei lesznek! :)