Téma: Teresa

1/10
mariejoel 2012 szept. 13. - 23:42:43 1/10
(593/773)
Melyik hsz.re gondolsz? :)
Egyébként a farka szeretett bele, kár másra gondolni. Errõl árulkodik az agresszió és az, h mindig megszelídül ha Teri lesmárolja...ebben kár szerelmet keresni. Bár az sokkoló, h egy kamatyért a fél vagyona :D
10/10
kazsagx 2012 szept. 13. - 22:53:29 10/10
(592/773)
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nálam már ez volt a pont az "í" -re, hogy még az édesapja halála ellenére sem változik meg... gondolom ettõl még jobban megerõsödik és folytatja tovább a "létezni vagy nem létezni" ostobaságát!
Arturo szerelme pedig már beteges... Én is remélem, hogy nem "boldogan élünk míg meg nem halunk" befejezés lesz, mert az nem lenne korrekt!Ez a kapzsiság már kicsit durva és az hogy ennek a nõnek semmi sem elég, semmi sem jó!
Tilda36 2012 szept. 13. - 22:00:18
(591/773)
Spoiler a Holdpont.hu-ról:

2012.09.26., Szerda 17:20 - 150. rész

Teresa rábeszéli Fernandót, hogy írassa rá a vagyonát, hogy Oriana ne kaparinthassa meg. Oriana rosszul lesz, és kórházba kerül, mikor ezt Fernando közli vele."

Ez nem lehet igaz, ezt a ribancot rövid ismeretség után is jobban ismeri és szereti, mint az anyját? Inkább dögöljön meg az anyja, de legyen már meg a kis vagyonkája akár az apja révén is a "szeretett Ladynek", hisz rajta kívül senki nem ajánlott fel ennek az angyalnak egy házat és sokmilliós összeget...hát õ megteszi! Akár egyetlen csókért is!
Szegény nõnek az a kis ékszer, ami a maciban van nulla!
Az anyja meg menjen a levesbe, hisz semmit sem ér!
Idióta sori, idióta szereplõkkel, a forgatókönyviróról és a rendezõrõl nem beszélve...
Alicante 2012 szept. 13. - 20:49:16
(590/773)
Köszi az infót!:-)
Fernandot nem tudom sajnálni, mert mindig fog akadni neki mig pénze van egy "Teresa", aki a maradék vagyonát is elveszi!:-D

Arra még mindig nem kaptam meg a választ, hogy Fernando milyen külsõ- vagy belsõ tulajdonságába szeretett bele a tökmagba? Ügyvéd létére utál dolgozni, lelke nincs, a dumája is átlagos, megbízhatatlan, csókolózáskor tágranyitott szemmel félrenéz, a híre is rossz? Segitsetek már, mert nem jövök rá...

A szülõanyját miért szereti kevésbé???
Alicante 2012 szept. 13. - 20:42:00
(589/773)
Nagyon jó hsz., gratulálok!:-)
Azért a tökmag a sminkjére nagyon vigyázott sírás közben, nem is kellett megigazítani!:-D
Az viszont az õ titka marad miért kapott az apja infarktust! Még jó, hogy nem dicsekedik
vele, mert tõle megbánást, lelkiismeretfurdalást ne várjunk már...
Alicante 2012 szept. 13. - 20:36:48
(588/773)
Maradjunk annyiban, hogy Fernando egy idióta, de nemcsak õ hanem Arturo is!

Más: Ez a halottvirrasztás kezdett már hasonlítani egy clubra, ahol egyesek ölelgetik egymást (lásd: Teresa ésFernando, kb. egy órával késõbb Teresa és Arturo)...van clubszoba ahová el lehet vonulni lásd. Teresa és Aurora, késõbb Teresa és Arturo, de a legszörnyebb, hogy 30 cm-rel a koporsótól Hector felelõsségre vonja Marianot nem éppen pianisszimóban, hogy miért hülyíti a pici lányát!...szintén 30 cm-rel a koporsótól Juana röhigcsél és fecseg-locsog Esperanzával, szóval így zajlanak a halottvirrasztások egy frissen meghalt személynél, aki úgy halt meg, hogy senki nem vizsgálta meg hivatalos részrõl és nem adta ki a halotti bizonyítványt.
(Mellesleg csak halkan jegyzem meg, az egyik Teresa óbégatásnál mikor Armandot közelrõl behozták még pislogott, ebben ugyan a rendezõt hibáztatom nem a gyenge színészt.)
1/10
Milibindi 2012 szept. 13. - 19:32:37 1/10
(587/773)
Hát azért... Egy éltre börtönbe kerülni egy ilyen nõ miatt szerintem nem éri meg
1/10
mariejoel 2012 szept. 13. - 19:10:09 1/10
(586/773)
Igen, plusz gondoljatok bele, hogy eleve aki milliárdokat összegyûjt, biztos sok kapcsolata van, sokan vannak a markában és Teresa egy ilyennek büntetlenül a képébe röhöghet és szinte meglopja?? Egy ilyen pasi vagy megölet, vagy esetünkben szimplán megöl...(bárcsak)
Timike1980 2012 szept. 13. - 18:55:29
(585/773)
Igen, ez elég nyomós indok a bosszúra. És szerintem itt sokan kiegyeznénk ezzel a befejezéssel.
wesker28 2012 szept. 13. - 18:39:14
(584/773)
És ebböl lehetne következtetni hogy a lehetõ legjobb befejezéssel zárják a sorozatot !

Vagyis az anyja infarktust kapott Teresa otthagyja csak a pénze kellett Luisa is kidobja ezért

Fernando-nak nincs mit veszítenie el megy Teresa-hoz és lelövi a történtek miatt !
Nafi 2012 szept. 13. - 16:37:19
(583/773)
Köszi.
Szerencsémre nem tudom minden nap nézni :D
WhiteChoco 2012 szept. 13. - 16:32:11
(582/773)
Teresa úgy szedi ki belõle a pénzt, hogy azt mondja neki, hogy azért írsassa rá, mert az anyja elakarja venni, vagy h az anyja nehogy megkaparintsa, Fernando meg ostoba és úgy lesz h Teresa azt mondja az esküvõjük elõtt, hogy Bocsi, nekem csak a pénzed kellett és elhajtja. ezután Luisa-hoz akar menni, miután megtudja h gyereket vár, de õ is elhajtja
hoppá :D a két szék közül a padlóRA KOPPANT :D
1/10
mariejoel 2012 szept. 13. - 15:44:56 1/10
(581/773)
Igazából nekem úgy tûnt kissé ok nélkül, de annyi volt a lényeg, h meglátta smárolni Fernandoval a "jókislányát". Elzavarta a pasit, majd kiosztotta Teresát, h nem hiszi el, h ennyi idõ alatt más férfiba szeretett (mennyire igaaaaaz!!) és, hogy anyád mindig megmondta, h számító, pénzéhes vagy, aztán ilyen meghatottan mondta Teresának, szinte sírva, h te voltál a napsugaram, és itt összesett, elkezdett haldoklani. Majd jött Aurora és mondta, h vsz szívroham.
Egyébként szerintem nem az a nagy stresszhelyzet volt, h szívrohammal végzõdjön, bár más okból is kaphatta, de nekem errõl az jutott eszembe mikor még valamelyik korai részben Refugionak mondtak valami rémeset Teresáról és féltized mp alatt rosszul lett.
Nafi 2012 szept. 13. - 15:23:43
(580/773)
Szebb napokat!

Miért halt meg ennek a förmedvénynek az apja?
1/10
mariejoel 2012 szept. 13. - 14:10:26 1/10
(579/773)
Szerintem ez mutatja, h Teresa iránt csak a tesztoszteron hajtja. Emlékeztek mikor Oriana mondta, hogy Luis ártatlansága fogta meg? Az szerelem volt (igazinak nem mondanám) ,de Teresa iránt csak vágyat érez. Ezt a tökmag is tudja, mert mikor Fernando szakítani akart, erotikusan belelihegett a szájába és lássatok csodát, a pasas meggondolta magát :D
Teresa pedig mit nyavalyog arról, h tiszteljék? Büszkeség stb...amikor Fernando, ahogy mondtátok majdnem erõszakoskodott vele, az nem zavarja kissé? Amennyire okosnak van beállítva, annyira buta tud lenni.
Az apja halála annyira szívszorító volt és amiket mondott elõtte a lányának.....ezek a jelenetek általában jó útra térítik a szereplõket, de kb Teresa elsiratja kissé aztán gondolom majd csábítgatja tovább Fernandot...
1/10
Milibindi 2012 szept. 13. - 13:59:29 1/10
(578/773)
Azért fura nekem mert érezhetõ, hogy a lelke mélyén sejti õ , hogy Teresa átveri, ugye milyen goromba volt a találka helyükön amikor Teresa ismét visszautasította a közeledését! Luisával sose bánt így, tehát ebbõl arra lehet(ne) következtetni, hogy sejti csak nem vesz róla tudomást!
Alicante 2012 szept. 13. - 13:39:36 Előzmény Milibindi
(577/773)
Édesanyádnak nagyon igaza van, lehet, hogy a kerekképû megígéri F-nak, hogy az õvé lesz a vagyon ellenében. Kicsit drágállnám egy kamatyolásért....ezért a pénzért Fernando szupermodelleket vehetne magának legalább két Claudia Schiffert 20 évvel fiatalabban!:-)
Alicante 2012 szept. 13. - 13:37:02 Előzmény Timike1980
(576/773)
Tegnap mekkorát hazudott az apja halálával kapcsolatban Aurorának!...persze kínos lett volna megmondani az igazat!
Kíváncsi leszek az anyja reakciójára!...habár ezek a déli népek úgy tudnak jajveszékelni, nem ismerik a lelki gyászt.
Azért ez már a szemétség teteje, annak ellenére, hogy van férje a keresztanyja lakásában fogadja Fernandót ráadásul hevesen csókolózik vele.

Azért arra kíváncsi leszek milyen indokkal fogja kiszedni Fernandóból az apja örökségének felét?
Miért illetné meg õt az az összeg? Fernando apjához neki semmi köze sem volt soha!!!

Esküvõ, szex nincs helyette 300 milla!...csak úgy, mert annyira szereti Fernando töpszlikét!:-D
Timike1980 2012 szept. 13. - 08:53:02
(575/773)
Szia! :)

Én is ezt mondtam még korábban, hogy a pénzért mindent: hazudik, elárulja barátait, szüleit, keresztanyját, szerelmét...De tényleg, neki nincs is barátja! Hiszen akit annak tartott is, azoknak is felnyílt már a szeme és eltávolodtak tõle. Na mondjuk ilyen érdekbarát se kéne nekem...

Egy szóval: a nõi nem szégyene ez az ember! Biztos vannak ilyenek a való világban is, sõt...de tõlem távol áll ez a stílus.

Valamelyik férfi fórumozó társunk felvetette itt, hogy de hiszen mi is ilyenek vagyunk valahol...hát én kikérem magamnak. Soha egyetlen egy alkalommal sem néztem azt, hogy kinek mennyi pénze van. Lehet, hülye felfogás, de nekem kellemetlen lenne, ha a társam többet keresne. Meg megvan a véleményem a "gazdag" pasikról is, szóval még véletlenül sem kezdenék velük. Mindig azt vallottam: inkább éljek szegényen, de boldogan. Nos, ez sikerült is! :)

Ebbõl kifolyólag a való életben is megvetem azon nõtársaimat, akik ilyen módon próbálnak érvényesülni, mint ahogyan Teresa is. Valószínû ebbõl ered irányába a mérhetetlen megvetésem.
1/10
Milibindi 2012 szept. 12. - 23:50:27 1/10
(574/773)
Anyám egyik barátnõjének van egy mondása az ilyen típusú pasikra " amikor a ... feláll az ész megáll", de azért hogy ennyire szerintem is eléd durva lenne , nehéz elképzelni.