Téma: Teresa

Teresa 20 2012 jún. 18. - 15:30:05
(373/773)
Én nagyon kíváncsi vagyok, ki kivel fog összejönni majd, mert írtak erre a fórumra több verziót, ahogy látom, bár én annak örülnék igazán, ha Mariano-Aurora, Teresa-Arturo, de mindegy is, jó lenne, ha így végzõdne. Mindenesetre kíváncsi vagyok rá, mert láttam a a Youtube-on pár videót, pl.hogy Aurora-Mariano összeházasodtak, vagy almi ilyesmit, azt hiszem. Valaki esetleg tudja ezt pontosabban?
Doktor Kotász 2012 jún. 18. - 11:04:18 Előzmény mariejoel
(372/773)
A másik fura fazon meg az a közjegyzõ, a másik bolond szõkelánynak az apja, aki felcsinálta az ápolónõt. Úgy néz ki, mint egy bábu parókával. Maximum egy bentlakásos nõi vakok iskolájában lehetne nõcsábász.
Timike1980 2012 jún. 15. - 18:55:56
(371/773)
Na én meg pont, hogy 5-féle befejezést olvastam. Azt hiszem, a youtube-on fent is vannak. De hogy mi melyiket látjuk, na az majd kiderül.

Én sem értem, hogy miért nem áll már le Teresa. Vagyis értem, csak elfogadni nem tudom. Megvan már mindene, de neki mindig több és több kell (lásd most rámászik Fernandora: hogy felcsillant a szeme, amikor megtudta, hogy gazdagabb, mint Arturo). Plusz még nehogy valaki boldogabb legyen, mint õ. Hát hogy képzelik ezt: Martin-Aurora, Juana-Cutberto...Szóval ritka irritáló a nõ!

De már a zenébõl lehet tudni, hogy mit akarnak kifejezni: most pofára esés lesz vagy éppen ellenkezõleg, Teresa ér célt.

Azért én még bízom benne, hogy a Mariano és Aurora összejönnek és boldogok lesznek, illetve hogy Teresa egyedül marad. A szó minden értelmében. Mert az én szememben az ilyen ember csak ezt érdemli!
1/10
mariejoel 2012 jún. 15. - 17:40:04 1/10 Előzmény Timike1980
(370/773)
Tök jó :D Pont én is ezen gondolkodtam magamban miközben néztem, h hát szép szép, de most ennyire? Mindenkinek meg kell vesznie ha elsétál elõtte? Ezt tényleg csak film beszéli belénk, Aurora tényleg szebb.
SPOILER:
Nekem az is furcsa, h olvastam valahol, h Teresa alapvetõen jó ,csak feldühödött Rosita halálán és emiatt nem is szántak neki olyan szörnyû véget, mint Rubinak... de akkor meg miért van az, h puszta gyerekes bosszantásból majdhogynem életveszélybe sodor másokat...sõõõt. Esperanzával is mit mûvelt, Palomát szinte megölte, Paulot is so-so. Már van pénze meg minden álljon már le. Egyébként azt is hallottam, h kétféle véget csináltak a sorozatnak: Fernando lelövi Teresat, másik, h Arturoval hepiend, Fernando mikor és miért lenne ilyen kis pszichopata??
SPOILER vége
sorozatkedvelõ 2012 jún. 15. - 12:02:18
(369/773)
Sajnálom Esperansat,amiért megbízik Teresaban.Teresa mindenkit eszközként használ saját céljai elérésére.Ez végig így lesz?
10/10
nuussi 2012 jún. 14. - 18:24:58 10/10
(368/773)
Aki látta már a sorit meg tudja mondani nekem, hogy Esperanza és Hernannal és Aurora és Marianoval mi lesz? Köszi elõre is. :D
Vilora 2012 jún. 13. - 14:36:40
(367/773)
Érdekes, az én meglátásom meg teljesen ellentéte a tiednek, ugyanezt írtam, csak fordított szereplõkkel, én Teresa lépéseit, célkitûzéseit tudtam megérteni, míg Rubiét a kezdetektõl fogva nem, vagyis persze, megértettem azt is, de már az elejétõl fogva nem szerettem a fõszereplõt, még ha klasszisokkal szebb is volt a Teresát alakító színésznõtõl, bár, ez szerintem nem számít, a szépség relatív. Mindenesetre asszem nem folyok bele többé a történésekbe itt a fórumon, hiszen mindenki spoiler nélkül meséli, hogy mi várható a jövõben, úgyhogy így nem is érdekes az olvasgatás.
Timike1980 2012 jún. 13. - 09:00:47
(366/773)
Igen, én is úgy látom még nõi szemmel is, hogy Aurora szebb, mint Teresa. Teresa inkább egy porcelánbabára hasonlít. A viselkedése meg...no comment.

Szegény Palomát sajnálom, mert õ borsot törhetett volna Teresa orra alá...

És jó látni végre, hogy Mariano már tud nemet mondani és hülyére is veszi néha Teresát...mert nagyon nem érdemel mást, legalább visszakapja.
Doktor Kotász 2012 jún. 13. - 08:16:52
(365/773)
Ja igen, a címstereplõ nem is igazán szép, csak egy rakat smink, és a forgatókönyv meséli be nekünk, hogy az. Egy tanyasi falunapokon esetleg villoghatna, mert csak fél tucat szebb van nála. Például az Aurora klasszisokkal szebb nõ.
Doktor Kotász 2012 jún. 13. - 08:13:12 Előzmény szaszka0520
(364/773)
Stámomra vicces, hogy nárkivel azonosul itt bárki is ebbõl a sorozatból. Ezeket a sorozatokat a címszereplõk viszik el a hátukon. Na ennél ez nálam nem jött össze. Nagyon a Rubihoz hasonlítják, de ott lehetett szimpatizálni a címszereplõvel. Neki volt jó oldala is, mármint kedvelhetõ. Folyamatosan csúszott le a szereplõ, de minden lépése érthetõ volt, a céljai elfogadhatók voltak. Tehát az elején meg lehetett kedvelni, és ahogy durvult a cselekmény, folyamatosan emelte az ingerküszöbünk, ífy elnézte neki az ember a stiklijeit. Úgymond vele süllyedtünk. Ezt azzal tudta fenntartani, hogy igaz, hogy elárulta a szerelmét, de bármikor képes volt érte tenni valamit, és közben igen sok kockázatot felvállalt.

Na de ebben a filmben a címszereplõ már az elejétõl kezdve egy hülye hisztis picsa.
wesker28 2012 jún. 13. - 00:30:04
(363/773)
Jah az volt de annyira kiszámítható volt hogy én már meg se lepõdtem rajta ,ár elõre lehetett tudni hogy itt valami gubanc lesz mert ugye ez egy sorozat és szeretik nyújtani mint a rétest !

Paloma végrendelete nagy vihart fog még kavarni az hogy kire hagyott mindent az majd kiderül !

Martin akármennyire is jó ember szakítani fog Aurorával mert Aurora még mindig Marianot szereti nem tudja elfelejteni õt !
Norcy_ 2012 jún. 12. - 23:15:27
(362/773)
Durva volt a mai vége: Palomát elütötte az autó Arturo szeme láttára...nem semmi fordulat. :P
Teresa 20 2012 jún. 12. - 20:21:12
(361/773)
Ez a Martin igen rendes srác, összeillenek Aurorával, remélem idõvel megszereti majd és elfelejti Mariánot, mert tõk feleslegesen szenved. Ha neki olyan nõ kell, mint Teresa, csak szenvedjen tovább. Egyébként birom Teresát, tényleg bármit megszerez magának, amit csak akar, csak kár, hogy jó embereknek kell szenvedniük miatta, mindenkibõl hülyét csinál elég rendesen.
sorozatkedvelõ 2012 jún. 12. - 15:33:56
(360/773)
Köszönöm a választ.Nagyon "szomorú" lettem,hogy ez az "aranyos" Teresa büntetlenül h.lyét csinál mindenkibõl.
A keresztanyja,Juana,miért lebzsel állandóan a professzor házában?
wesker28 2012 jún. 11. - 18:41:55 Előzmény sorozatkedvelõ
(359/773)
Sajnos nem fog rájönni senki se ez a pénzéhes ribanc nagyon jól fogja játszani az áldozat szerepét és igy senki nem fog gyanakodni rá !

Paloma megtudja az igazságot el is akarja mondani Arturonak de szokás szerint ahogy az lenni szokott Palomát halálos baleset éri igy már sose fogja megtudni Arturo az igazat !
sorozatkedvelõ 2012 jún. 03. - 11:59:39
(358/773)
Soha,senki nem jön rá,hogy Teresa hazudozik?
oldtrafford2@azet.sk 2012 jún. 02. - 14:42:49
(357/773)
Épp most olvastam pár sorral lejjebb,h.megszûnt kár.Mindig itt néztem meg azokat a részeket,amelyikrõl lemaradtam.
oldtrafford2@azet.sk 2012 jún. 02. - 14:39:46
(356/773)
Sziasztok nem tudja valaki,hogy mi történt online sorozatok.hu oldallal? Milyen oldalon lehet még sorozatokat nézni?
10/10
pinklady0526 2012 jún. 01. - 20:18:25 10/10
(355/773)
jaaj, imádom ezt a sorozatot!! :D
offtopic
Timike1980 2012 máj. 31. - 22:23:14
(354/773)
Nem kell õt ilyen komolyan venni. Valószínûleg egy troll lehet, ha pedig nem az, abba bele sem merek gondolni, mert akkor nagy bajok vannak...

Hadd élje ki magát, ha más nincs neki...Én jókat szórakozom az írásain, ami inkább nevetséges, mintsem komolyan vehetõ.