Téma: Teresa

WhiteChoco 2012 aug. 07. - 21:35:51
(453/773)
3 féle befejezése van a teresának.
1. Kibékül Arturóval és boldogan élnek
2. elmegy dolgozni egy irodába és ott is próbál csábítgatni
3. fernando lelövi és a macik között meghal.
WhiteChoco 2012 aug. 07. - 21:19:51
(452/773)
aki még többet akar meg tudni a következõ részekrõl, az megnézheti itt képekben:
http://teresasupplemental.blogspot.hu/2011/09/draft-v4.html
offtopic
ildimix 2012 aug. 06. - 07:13:08 Előzmény brasil49
(451/773)
Sziasztok!

Köszönöm a részletes választ a kérdéseimre.

Akkor ezek szerint a tiltott szerelemnek is kb akkor lesz vége, mint teresának. Nem tudjátok a 2 csatorna a sorozatok után mit fog leadni? Lehet megint török sorozatot kapunk, vagy esetleg kóreait?

Üdv: Ildimix
WhiteChoco 2012 aug. 05. - 20:45:13
(450/773)
Egyébként valaki nem tudja, hogy Mariano miért kerül börtönbe?
komolyan már annyi hülyeség lesz a maradék 40 részbe hogy csak na :D
WhiteChoco 2012 aug. 05. - 20:34:54
(449/773)
119 rész.
Mariano lágyan Aurorának: "Nem tudod mennyire hiányoztál nekem. Csak rád birok gondolni." Majd a kezébe fogja az arcát, csók és Aurora: Csatt!! Pofon Marianónak :D Aztán vita, nyálzás. aurora HARAGSZIK, MEG ÚGY ÉRZI ELÁRULTA mARTINT, Nem biztos, hogy akar szerelmi kapcsolatot Marianóval, mert úgy érzi még mindig Teresát szereti.

Egyébként Aurora és Aida is fog veszekszeni Mariano miatt. Aida: "Hol van az az édes Aurora?" XDDD
WhiteChoco 2012 aug. 05. - 20:05:57
(448/773)
150 vagy 151
ha jól számoltam köbö szeptember vége felé lesz vége
WhiteChoco 2012 aug. 05. - 20:02:59
(447/773)
150 vagy 151
ha jól számoltam köbö szeptember vége felé lesz vége
Bubii44 2012 aug. 05. - 14:41:36
(446/773)
Hány részes a sorozat? :)
10/10
brasil49 2012 aug. 04. - 22:22:11 10/10
(445/773)
108. Kiderül, hogy Arturo a pervesztés miatt csõdbe megy, a házát is el kell adnia. Teresa képtelen feldolgozni, hogy ismét szegény sorba jutott, de egyelõre Arturo mellett marad, noha Fernandóhoz is igyekszik közelebb kerülni. Aida kárörvendve figyeli Teresa sorsának alakulását és összekülönbözik Marianóval, aki szánja egykori szerelmét. Arturo sírva jön haza, mert Sainz öngyilkos lett. 109. Margarita, Sainz felesége a fájdalomtól õrülten megy Arturo és Teresa házába, és megpróbálja lelõni Arturót, de Teresa közéjük áll és õt találja el. Teresa nagyon súlyos állapotba kerül. Juana telefonál a mentõknek és Marianonak is. Mariano elsõsegélyben részesíti, T.-t. T.-t megmûtik, Ritka vércsop. van, ezért csak Fernando tud neki vért adni. Mariano ezalatt sír fájdalmában. 110. Teresa még mindig életveszélyben van. Sõt kiderül, hogy nyaktól lefelé teljesen le is bénulhat. Mind Arturot, mind Marianót nagyon megviseli, ami Teresával történt, mindketten szenvednek. Mariano úgy érzi, hogy még mindig Teresát szereti, s ezért szakít Aidával, mert szerinte ”õ többet kap, mint ami adni tudna”. Martin az események hatására megkéri Aurora kezét, aki igent mond. 111. Arturo kétségbeesik, mikor megtudja, hogy Teresa egy életre lebénulhat. Errõl Aida is tudomást szerez, és mikor Teresa felébred, közli vele gonoszan a rossz hírt. Oriana meg akarja venni Arturo lakását, de már el van adva. Végül kiderül, hogy Fernando vette meg, és így nem kell kiköltöznie Arturonak a házból. 112-113. Hector szerint a mesterséges kóma lenne a megoldás, amibe Teresa végül - Mariano tanácsára - beleegyezik. Genoveva-nak kezd ismerõs lenni Fitó arca. Elõveszi a régi, a rendõröktõl kapott fantom képet és rájön, hogy Fitónak köze volt a fia halálához. A rendõröknek mégsem tud szólni, mert a kért babarablás miatt Fitó megzsarolja. Teresa felébred a kómából, megmûtik, és úgy tûnik, felépül. Hector rehabilitációt és sok gyógytornát ír elõ neki. A gonosz Oriana bemegy meglátogatni T.-t, és a szemébe hazudja, hogy mivel el van adva a házuk, azonnal ki kell költözniük. Ruben kiszabadul a börtönbõl, Mayra pedig világ körüli útra indul, hogy ne kelljen találkoznia volt férjével. Fernando építési vállalkozó és egy elõkelõ családba született, azért olyan gazdag.
offtopic
ildimix 2012 aug. 04. - 14:12:22 Előzmény Milibindi
(444/773)
Sziasztok!

Én rengeteg részt kihagytam, de tegnap belenéztem újra a sorozatba. 1 pár dolgot nem értek. Teresa hogy bénult le? Aurora milyen orvos lett? Ruben mit sikkasztott, hogy börtönbe került? Fernandonak milyen üzlete van, hogy ennyire gazdag?

A válaszokat köszi!

Üdv: Ildimix
1/10
Milibindi 2012 aug. 02. - 17:53:16 1/10 Előzmény Doktor Kotász
(443/773)
Ez így van ! Pontosan AB-snek valóban adhat minden vércsoport vért, annyival kiegészíteném egyszer, de csak egyszer kaphat rh+ os vért, ekkor azonban kialakulnak az antitestek így többször már nem! ( - os nõknél is emiatt van így kezelés kell a második terhességnél , ha a baba + volt , sajnos az ezt hordozó fehérjék átjutnak a méhen, AB csoport é nem az azért nem okoz problémát)

Osztályzat véletlen olyan 7-8 lenne a valós!!!
Vilora 2012 júl. 31. - 18:47:17 Előzmény szaszka0520
(442/773)
Értem én, hogy a kézírása itt a döntõ, de attól, hogy leírt a saját kezével egy órarendet, ami valahogy Fitohoz került, szerintem még nem bizonyít semmit. Akár a szobájából is kilophatta a fiú, vagy a kukából, vagy az "ellopott" táskájából (amit tudjuk, hogy nem loptak el), bármi ilyesmi, sõt, akár magától Paulotól is szerezhette, akinek a lány írta le, hogy miért, az már más kérdés, vagy bármi más magyarázat lehet rá, nem pont az, ami az igazság, miszerint Teresa azért adta Fitonak, hogy az kileshesse Paulot, mikor van a fiúnak szünete, és megkörnyékezze akkor a drogokkal. Ezért mondom, hogy szerintem életszerûtlen kissé az egyszerû órarenddel való zsarolás, hiába a kézírás. Még ha mellé írt volna a lány valamilyen személyes üzenet, amiben bíztatja Fitot, hogy szoktassa rá Paulot a drogokra, az érthetõ lenne.
Mandy0512 2012 júl. 31. - 11:22:41
(441/773)
Ez az elv már nincs a gyakorlatban, manapság már mindenkinek csak és kizárólag csoportazonos vért lehet adni, mivel akadtak komplikációk azoknál, akik nem csoportazonos vért kaptak. AB- vércsoport valóban a legritkább, úgyhogy nem volt tévedés ezzel kapcsolatban.
1/10
mariejoel 2012 júl. 31. - 00:28:15 1/10
(440/773)
Nos én nem láttam az elsõ 60 részt csak összevissza, ezért folyamatosan nézem, most járok kb a 26. résznél és az az ugrás a 3 évvel :D Érthetõ, de hogy kicenzúrázták már, h mégis, hogy a fenébe alakult ki Arturoban a szerelem, hogy nem tudott Paloma mindent rendbehozni, hogyan tudott Ruben és Esperanza eddig titokban járni.Teresa és Mariano is?? Teresa pedig igazából mikor döntötte el, h el akarja csábítani? Sose volt az elsõ 26 rész alatt olyan jelenet, amiben Teresa elhatározza a csábítást (azt hiszem) Ja meg Paulo is itt jár 3 év alatt...
De már csak végignézem, ha eddig néztem. De aki tud segítsen, h mit értettem félre....:(
Doktor Kotász 2012 júl. 30. - 20:56:19
(439/773)
Te azt írod, hogy csak rh- vért kaphat, én meg ezt átfogalmazom ugyanarra. Az összes rh- vért megkaphatja. Az A rh-, a B rh-, a 0 rh- és a saját csoportja az AB rh- is jó neki. Magyarán a vércsoportok fele megfelel neki. Ugyan is az a csak a vércsoportok felét jelenti.
szaszka0520 2012 júl. 30. - 20:23:44 Előzmény Doktor Kotász
(438/773)
Egyáltalán nem akarok okoskodni, vagy ilyesmi, de tény hogy az AB RH negatív igen ritka vércsoport, és csak negatívosoktól kaphat vért. Nyilván azért tudott csak Fernando adni vért, mert talán õ volt mindenki közül az egyetlen, aki negatívos volt. Ezt így is értelmezhetjük.
Vilora - az hogy Fito az órarenddel zsarolja Teresát, azért jó megoldás, mivel össze tudják egyeztetni az írást. Mert ugye Teresita drága ahelyett, h nyomtatta volna, inkább leírta kézzel. Ha rájönnének, h az õ írása megegyezik azzal az írással, amivel az órarend készült, akkor szegény Teresa úgy járna, mint az elején Aida, mikor az órán a táblára írta fel Arturo és Teresa viszonyát - vagy talán rosszabbul.
1/10
Bözsemama 2012 júl. 30. - 19:34:04 1/10 Előzmény WhiteChoco
(437/773)
Sajnos nem
1/10
mariejoel 2012 júl. 30. - 13:49:06 1/10
(436/773)
Szerintem nem az volt a baj,h ritka és nincs, hanem, hogy elfogyott, mert elhasználtak sokat...de nem tudom, lehet rosszul emlékszem.Mindenesetre ezek a szappanoperák ilyenek, az is vicces volt egy másikban, h egy kómában levõ nõ gyönyörû hajjal és bõrrel ébredt egy szimpla ágyban, semmi lélegeztetõ gép meg ilyesmi....
De ez a sorozat sosem a logikájáról volt híres...és nevetségesen széthúzták. De végre a kedvenc párom lassan egymásra talál :D :D
Egyébként valaki nem tudja, h a gyilkosságok is ki fognak derülni Teresáról, mikor megbûnhõdik? Jó tudom, h nem gyilkos, de a Paulos elég cinkes volt pl.
Vilora 2012 júl. 30. - 12:06:37 Előzmény Doktor Kotász
(435/773)
Nekem is azt tanácsolták, hogy ilyen apróságokon ne akadjak fenn. :D
Ahogy írtam, az is abszurd, hogy egy egyszerû órarenddel képes valaki ilyen szinten sakkban tartani egy embert, pedig az aztán semmire nem bizonyíték.
Arról nem is beszélve, hogy teljesen abszurd volt, mikor Teresa kihívta a rendõrséget Fito-ra, azok meg teljes hangzavarral, szirénázással jöttek érte, ahogy elõzõleg a lakásához is, mikor elõször akarták elkapni. Nem vagyok szakértõ, de szirénát szerintem autós üldözéseknél, vagy egyéb sürgõs eseteknél szoktak használni, hogy mindenki félrehúzódjon, nem? Vagy arrafelé ennyi eszük sincs a rendõröknek? Nem gondolnak rá, hogy valószínûleg meghallja a bûnözõ, és elmenekül?
Áhh...sorozatok...csak haladjanak már az események...
Doktor Kotász 2012 júl. 29. - 22:56:24
(434/773)
Ennek a sorozatnak hogyan lehetnek ilyen alul mûvelt balfasz írói? Hogy lehet olyat beleírni a sorozatba, hogy AB rh- vércsoportúnál probléma a vérellátás, mert ritka vércsoport, és nehéz találni? Hát az AB rh- vércsoportúnak az A rh-, a B rh-, a 0 rh- negatív ugyanúgy adhat vért, mint a saját vércsoportja. Gyakorlatilag az összes rh- vércsoportú. Ezzel a vércsoporttal pont fordított a helyzet. Õ nem adhat a csak A, csak B, és a csak 0-ás vércsoportúaknak, és kizárólag az AB vércsoportúak kaphatnak tõle vért. Ha komplikálni akarták volna a sztorit, akkor 0 rh- vércsoportúnak kellett volna lennie. Csak õk azok, akik a saját vércsoportúaktól kaphatnak kizárólagosan, de mindenki másnak adhatnak vért.

Aki néha belenéz a spektrum tévébe, és odafigyelt a biológia órán, az nem követ el ekkora bakit. De az is elég lett volna, ha megkérdeznek egy orvost.