Téma: Teresa

1/10
mariejoel 2012 szept. 10. - 21:31:02 1/10 Előzmény wesker28
(553/773)
Akkor rám számíthatsz, ha nem Te én robbantottam volna forradalmat. Az tény, hogy hála az alkotóknak a szereplõk cselekedeteinek köze nincs a valóságbeli reakciókhoz, de ez a befejezés akkor is totál hányinger lenne!!
wesker28 2012 szept. 10. - 19:12:44
(552/773)
Ne aggódj már csak 13 rész és vége van a sorozatnak !

Én már azt várom hogy Lusai mikor kever neki le egy jó nagy pofont hogy ezt neked ribanc dögölj meg Fernando-val együtt mindketten ugyanolyan romlottak vagytok megérdemlitek egymást !

Ezalatt a13 rlsz alatt Teresa-t senki ne fogja tudni emgállitani és mindenképp megszerzi amit akar ö lesz mexiko egyik legnagyobb milliárdosa hála Fernando balfaszságának !

Egyedül Oriana állíthatta volna volna meg de miért is lenne olyan könnyü annak meg pont akkor kell infarktust kapnia totál kiszámtiható már az egész !

Ha ezek után az Arturo féle Happy Ending befejezés lesz akkor gondoskodom róla hogy kitörjön a forradalom ! xD
szaszka0520 2012 szept. 10. - 18:41:54 Előzmény mariejoel
(551/773)
Ne feledd, hogy ez az alkotók hibája. Nagyon sok mindenrõl megfeledkeztek, és már olyannyira "megfáradtak", hogy Teresa szövegei is már ellent mondanak egymásnak... Jó lenne már, ha vége lenne. Ami a mai részben is volt, hát...ez az Arturo egy totál degenerált, a férfi nem szégyene. Még én is jobban játszom a részeget, de ez.... na hagyjuk :D
1/10
mariejoel 2012 szept. 09. - 11:53:24 1/10
(550/773)
Igen tottó, igazad van, pedig rájuk férne és akkor mindjárt kevesebb lenne a hiszti :D

Alicante:Pocsék a nõ ezt tudjuk és hiába dícsérik Rubival szemben, hogy bezzeg Teresa a tudásával akar érvényesülni. Hogyne már mindig csak piti ügyei vannak, rohadtul nem érdekli, hogy ugyanúgy luxusban él, fõleg ahhoz képest, ami otthon volt, akkor is többet akar. Plusz szajkózza, h õ márpedig érvényesülni fog, és mindig eléri amit akar és õt senki se alázhatja meg. Erre meg mit csinál? Totál életképtelen módon csak milliomosok után fut, nem képes eltartani magát, a munkássága is egy nulla, és lényegében egy kitartott k*rva, ez nem jutott eszébe mikor ölelgette a legutóbbi részben Arturo-macit, azt emlegetve, h büszkeség-büszkeség-büszkeség??
Alicante 2012 szept. 09. - 07:30:02
(549/773)
Miért csodálkozol? Johnnyék már pár hónapja házasok voltak, de szex nem volt köztük csak a bútorok, konyhai felszerelések beszerzése után...:-D
Úgy látszik ez volt a fogadalmuk, pedig még franciaágyat is kaptak, de külön éltek!...ebben van logika?
Alicante 2012 szept. 09. - 07:27:41
(548/773)
Elnéztem Teresát, mikor a keresztanyja lakásában ült a díványon, úgy nézett ki mint egy negyvenéves, semmi vonzó nem volt benne, inkább taszította az embert a kerek képével...
Ennek a tökmagnak még véletlenül sem jut eszébe, hogy ügyvédként dolgozzon?...mert eddig semmit sem produkált!
Kár volt tanulnia, mert az egyetemen csak a "csábítás trükkjét hülyékkel" elvét tanulta meg.
1/10
mariejoel 2012 szept. 08. - 20:10:50 1/10 Előzmény Alicante
(547/773)
Igen én is írtam már, h Dögei Éva rémes szinkron neki. Amúgy meg az ilyen szálakat elhanyagolják, mert túl sok ész kellene a kidolgozásához, ami az alkotóknak nincs. Kevesebb idõ jutna az olyan csodálatos jelenetekre, mint, hogy Teresa beleliheg Fernando szájába kicsit se farkára hatva ezzel plusz a LuisanyelvebelevanszorulvaTeresatomporába- jelenetekre, amik ugye kulcsfontosságúak :D
Mariano nem bírta túlkiabálni Aurorát? Az meg kicsit se idegbeteg Teri miatt, akkora pancserek õk is basszus...
Alicante 2012 szept. 07. - 20:48:53
(546/773)
Kész röhej, hogy a rendõrök nem csinálnak semmit a kicsi elrablásával kapcsolatban. Esperanza megnevezi az elsõszámú gyanusítottat, de a zsernyákok még véletlenül sem szagolgatnak körbe a környezetében...persze õk sem akarnak rátalálni Genovevára, mert akkor nem lehetne elhúzni ezt a gyerekrablásos dolgot.
Egyébként elég lenne Aidát megkérdezni nem tud egy olyan anyáról a környezetében, akinek hirtelen lett babája..nem tudom ti hogy vagytok vele, de én ettõl a rikácsolós szinkrontól agyvérzést kapok!!!
wesker28 2012 szept. 07. - 17:20:34
(545/773)
!!!!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!!!!!!

Amugy pont Aida lesz aki lefogja buktatni Genovévát mert ugye Aida is látta Esperanza babáját és amint meglátja lesokkolja a tény hogy mit keres Genovévánál a Pici !

Fernando döntését Oriana sem akarja elfogadni és megpróbálja észhez téríteni Teresa elmondja a szüleinek hogy elválik Arturotól mert megint iszik !

Armandot gyászolják Aurora próbálja észhez tériteni Teresát Oriana meg Fernandót, Mariano eljegyzési gyürüt vesz Aurora-nak de a válasz még várat magára.

Fito tovább zsarolja Ruben-t és Genovévát, Ruben Genovéva tudta nélkül felbérli Fito-t hogy ölje meg Mariano-t.

Arturo és Luisa Lucia-hoz költöznek, Arturo-nak tetszik Lucia de nem tudja kiheverni Teresa árulását.

Oriana közli Teresa-val hogy elfogja perelni az örökséget Fernandotól hogy Teresa nem tudja rátenni a mocskos mancsát amikor ezt Fernando is megtudja összeveszik Oriana-val.

Aurora vizsgája sikerül, Mariano alaposan helyben hagyja Fito-t amikor meglátja a háza között ólálkodni.

Fito rájön hogy nem lesz olyan könnyû el tenni láb alól Fito-t ezért még több pénzt kér Ruben-tõl igen ám csak eldurvul a helyzet és Genovéva egy szoborral fejbe vágja Fito-t és Fito belehal a fejét mért ütésre.

Ruben kitalálja hogyan szabadulhatna meg Marianotól Genovévával együtt bedobják Fito hulláját a tengerbe igen ám csak nem tudják azt hogy Teresa kifigyeli öket.

Ruben késõbb Genovévát is megzsarolja hogy beköpi a zsaruknak hogy megölte Fitot ha nem ad neki pénzt !

Ruben ugy intézi a dolgokat hogy minden bizonyíték Mariano ellen szóljon és Mariano-t lecsukják és börtönbe kerül.

De Teresa vallomást tesz a rendõrségen hogy Ruben és Genovéva ölte meg Fitot és dobták a hulláját a tengerbe.

Fernando és Teresa egyre többet veszekednek mert Fernando azt hiszi hogy Teresa csak játszik vele meg is fenyegeti hogyha kiderül hogy csak játszik vele megöli elkezdi fojtogatni Teresát hogy ne merjen többet játszani vele de Teresa életét egy telefon hivás menti meg igy kiszabadul Fernando karmai közül.

Aurora felveszi a gyürüt hogy készen áll a házasságra de Mariano még börtönben marad addig amig nem tisztázzák minden vád alól Fito meg gyilkolása miatt !

Egyedül Oriana asszony állithatná meg Teresát hogy megkaparintsa Fernando örökségét csak hát a soros közbe szól és Oriana infarktust kap és részlegesen lebénul és Teresa sértegeti Oriana-t és elmondja neki hogy mindent megtesz azért hogy megkaparintsa Fernando örökségét mindegy hogy milyen áron.

Mivel nincs aki megállítaná Teresát igy sikerül megkaparintania Fernando örökségét ami kb 300 millió !
1/10
mariejoel 2012 szept. 07. - 15:20:00 1/10
(544/773)
A barátommal azon nevettünk, hogy majd a rendezõk összeülnek: " Hé Te Castro, ki játssza a pénzéért átvert balekot a következõ sorozatunkban?" " Hát tudod az a Rulli..." :D

Szegény, minden sorozatban ez jut neki, h egy kedves milliomos, aki nevetséges õrültté válik :D
Nafi 2012 szept. 07. - 15:07:24
(543/773)
Én nem tartom annak :D

Kár,hogy Orrtúrót S.R. játssza...mondjuk Rubiban is szerencsétlen figurát játszott..és Viczián Ottó hang tökéletesen illik hozzá, de ez a mostani gáz...
1/10
mariejoel 2012 szept. 07. - 12:52:01 1/10
(542/773)
Szegény Aida :D Amúgy meg Teresa borzasztóra kidolgozott jellemérõl annyit, h mindenki szuper intelligens nõnek tartja, aki hú de okosan csavarja a szálakat, erre meg amit Luciával csinál...Egy igazi nõ nem mutatná ilyen alpárian a féltékenységét, hanem magabiztosan tûnne fel és esze ágában se lenne kimutatni féltékenységet még ha az is. Plusz amikor kislányosan vigyorog ha Mariano megszólítja...milyen álomvilágban él ez a megtestesült ostobaság?? A Luciás dolog kapcsán lehet érteni mikor Oriana azt mondja, h lerí Teresáról, h nem tartozik közéjük. Szóval hiába veri a nyálát Fernandocska, h milyen intelligeeeens, ááá egy paraszt!
(ez a kritika az írok hiányos munkáját jelzi)
Nafi 2012 szept. 07. - 00:40:42 Előzmény mariejoel
(541/773)
Bocs,hogy beleszólok :)) Boyernek szerintem még a szája is mûtve van..
Aidáról mindig Dundika jut eszembe :DD
1/10
Milibindi 2012 szept. 06. - 22:52:24 1/10
(540/773)
Na arra kíváncsi leszek, SPOILER amikor Arturo kihajítja Teresát a házból ahogy megérdemli!
1/10
mariejoel 2012 szept. 06. - 19:09:50 1/10
(539/773)
Basszus, agyrém ez az egész, csak lenne már vége, mert gyûlölöm ezt a nõt. Pedig csak film. De arra kíváncsi lennék, hogy nem lesz Fernando részérõl visszakuncsorgás?? SPOILER mivel ugye terhes lesz Luisa SPOILER Ezekrõl nem tudsz valamit?
wesker28 2012 szept. 06. - 18:52:36
(538/773)
Mivel már közel a sorozat vége és már 1 hónap sincs hátra a sorozatból kezdenek beindulni a dolgok !

Mivel 151 részes a sorozat és most volt a 136 rész !

!!!!!!!!!!!SPOILER !!!!!!!!!!!!!

Arturo és Lucia egyre jobban kijönnek egymással persze ezt Teresa nem nézi jó szemmel ezért annyira összevesznek hogy Teresa végleg el akar válni Arturo-tól persze csak ürügy kelett arra hogy egybõl rohanjon Fernando karjaiba !

Ahogy egyre jobban közeledik az esküvõ Fernando-nak kétségei támadnak és inkább szakítana Teresa-val és feleségül venné Luisa-t, de nem Teresa keresztül húzza a számításait és választás elé állítja vagy együtt megszöknek vagy elmondja Arturo-nak és Lusia-nak hogy együtt vannak !

Mariano beszél Luisa-val és figyelmezteti hogy figyeljen oda Teresa-ra mert rosszban sántikál Fernando-val !

Ez a ribanc ráveszi hogy bontsa fel az eljegyzést Luisa-val és Fernando közli Luisa-val hogy szakit vele és nem lesz esküvö, Luisa összeomlik Lelkileg nem tudja tultenni magát azon hogy Fernando igy becsapta odaköltözik Lucia lakásába és Lucia próbálja vigasztalni !

Kiderül Fernando és Teresa viszonya Arturo is megtudja és feldühödve keresi Fernandót hogy számon kérje töle a történeteket !

Beszél Teresa-val is de megint csak óriási veszekedés lesz belöle és Arturo kidobja Teresát a lakásból hogy a lába sem éri a földet ! xD

Fernando vigaszdíjként hogy enyhítse Luisa bánatát megígéri Luisa-nak hogy a nevére írassa a házat és Luisa belemegy és elfogadja Fernando ajánlatát igen ám csak Teresa-nak is fáj a foga a lakásra és ráveszi Fernando-t hogy irassa az ö nevére a házat, Luisa elmegy Fernando-hoz hogy átvegye a lakásról szóló papirokat igen ám csak ekkor éri a második csapás mert megtudja hogy Fernando már Teresa nevére irta házat ekkor Luisa annyira dühös lesz hogy akkor pofont ad Teresa-nak és Fernando-nak hogy a fal adja a másikat és azt mondja elárultatok engem pedig biztam bennetek !
Alicante 2012 szept. 06. - 14:23:51 Előzmény Milibindi
(537/773)
Jaja, még a 16 centis tûsarkaiban is tökmagnak tünik.:-D
Alicante 2012 szept. 06. - 14:22:20 Előzmény mariejoel
(536/773)
Ez igaz! Én arra leszek kíváncsi mivel fogja kicsalni Fernando fele vagyonát? A zsarolást elvetem, hisz az epizódismertetõben leírják fehéren-feketén, hogy a kapcsolat hamar ki fog derülni, de egy kis kamatyolásért egy vagyont fizetni....az már biztos Fernando sem normális!!!
1/10
mariejoel 2012 szept. 05. - 23:06:51 1/10
(535/773)
Én csak a balek-testvérpárnak hívom õket! :)
1/10
Milibindi 2012 szept. 05. - 22:29:13 1/10
(534/773)
Igen már jó ideje flörtölget vele, ami "vicc" egyedül Orianának tûnt se Luisának se Arturonak!