Téma: Teresa

eaniko 2012 júl. 07. - 09:50:12
(393/773)
és tegyük azt is hozzá, hogy Mariano és Aurora a végén összeházasodnak
WhiteChoco 2012 júl. 06. - 21:20:23
(392/773)
SPOILER:
Vissza fog jönni és Juana férje lesz.
További infók:
Ha jól tudom Teresa és Arturo elválnak, aztán Teresa rádöbben, hogy szereti õt, és végül megbocsát neki Arturo.
Teresa lelõtte Sainz feleségét, aki lebénul. Lassan gyógyul, Arturo rájön, hogy Mariano és Teresa szeretõk, Arturo úgy gondolja, hogy a pénzéért ment hozzá feleségül. Arturot elérte a gazdasági válság, és kételkedik Teresa szeretetében , úgy dönt, hogy próbára teszi a szeretetét és elviszi oda élni ahol õ lakott. Teresa arra törekszik, hogy javítsa az anyagi helyzetét, elcsábítja a milliárdos Fernandot, aki nemcsak Arturo barátja, de Luisa szerelme. Mariano elmondja Luisanak, hogy Teresa kísérlete, hogy meghódítsa Fernando szívét. Lucia, Luisa legjobb barátja, és Arturois kedveli, ezlért Teresa féltékeny Luciara.
Teresa sikeresen elcsábítja Fernandot, és meggyõzi õt, hogy írja alá, hogy több mint a fele vagyonát adja neki. Interjúja miatt Teresa ellen fordul családja, amelyben elõadta, hogy szülei meghaltak, és Juana volt a "babysitter". Refugio, az anyja, és Juana, úgy érzik, elárulták. Az összes barátja és családja Teresa ellen fordul. Bár Teresa egyedül marad, megkísérli újra Arturo szerelmét. Teresa autóbalesetet szenved. Így lassan visszanyeri Arturo szeretetét. Refugio túl korainak érzi, hogy megbocsásson Teresanak, de megbocsát. Megtanulta mi a szeretet, Arturo ad neki még egy esélyt.
Cutberto majd Oriana asszisztense lesz, Oriana a késõbbiekben lebénul.
Luisa egyedül álló anya és Fernando ex-menyasszonya lesz
Rubennek és Esparanzának végül megszületik majd a gyerekük, akit Rodrigo-nak hívnak majd. Mayra elválik Rubentõl.
Rubent leszúrják majd a börtönbe, mégpedig Fito barátja. Esperenza pedig majd hozzá megy Hernán-hoz.
Genoveva-t letartóztatják Fito megölése miatt, de mielõtt ez bekövetkezne Genoveva felbéreli, hogy lopja el Esperanza csecsemõjét.
Armando, Teresa apja meghal majd egy szívrohamban.
Új szereplõ: Lucía Álvarez Granados: Luisa legjobb barátja, Teresa ellensége, Arturo szereti
Cia 2012 júl. 06. - 19:26:02
(391/773)
Cutberto még vissza fog jönni? Aurora apja össze fog jönni a volt feleségével? Köszi a választ elõre is.
Alicante 2012 júl. 06. - 09:19:02
(390/773)
Annyira jelentéktelen ez a Teresa a pici szájával és lenyalt hajával, ráadásul alacsony is, annál nagyobb az arca, játssza az agyát...ami még feltünt Arturo sokkal jobbképû mint Mariano (nekem õ túl fekete) mégis húzza a száját a madam, mikor oda kéne bújni a férjéhez. Azt se értem mit kéne rendbe hozni a házasságukkal, hisz még alig pár napja /hete/ élnek együtt?!

Már megint az elsietett házasság dominált mint minden dél-amerikai sorozatban...
wesker28 2012 júl. 04. - 21:27:41
(389/773)
Hát jah azt én is imádom amikor Oriana Teresa-t szivassa EPIC és szivatni is fogja még ezerrel !
1/10
mariejoel 2012 júl. 02. - 13:11:22 1/10
(388/773)
bocsánat 28-án leadottat...
1/10
mariejoel 2012 júl. 02. - 13:07:49 1/10
(387/773)
Én most pótolom a 28. részt és Teresa viselkedése annyira irritál és a pofái, h azt kívánom bárcsak az alternatív vége lenne leadva azaz: SPOILER: Fernando szépen lepuffantja!
1/10
mariejoel 2012 júl. 02. - 12:53:47 1/10
(386/773)
Igen igen, Ruben is egy vicc. De Teresa az utóbbi idõben minden részben egyre rondább, röhejes felsõk, oldalról totál lapos fej, jellegtelen arc, amin sminkkel próbálnak segíteni...De ahogy Oriana szívatja, váááá, nem tudok betelni vele :D
Timike1980 2012 jún. 27. - 09:08:44
(385/773)
Hehe, a mai nap legjobb beszólása! :) Ruben, mint Casanova. :)))

Tény, hogy nagyon ellenszenves, amit mûvel a három nõvel, de leginkább Mayrát és Esperanzát sajnálom. Genoveva meg megérdemli. Viszont ez az Esperanza gyerekét elveszem és majd én nevelem fel, ez nagyon nem tetszik. Azért, mert van pénzük, azt hiszik, mindent megengedhetnek maguknak!
Teresa meg no comment! Végre már Mariano is túllépett rajta (legalábbis az odamondásai ezt tükrözik, aztán, hogy mit érez, azt nem tudjuk, csak sejthetjük: szereti õ még, csak sokszor csapta be, így inkább lemond róla (nagyon helyesen! :)
dalmi18 2012 jún. 26. - 22:46:48
(384/773)
Az még hagyján,hogy Teresát fõszépségnek akarják beállítani,de hogy azt a Paprikajancsi kinézetû Rubent egy mexikói Casanovának,na az már sok. 3 nõt szédít az a palimadár,nem tudom mit látnak benne. Oké,hogy nem minden a külsõ,de Rubennek a belsõ értékei sem szépek.
sorozatkedvelõ 2012 jún. 23. - 08:16:55
(383/773)
Mexicoban a házassággal közös lesz az addigi vagyon? Vagy Arturo olyan szerelmes,hogy ráíratta Teresara a vagyona egy részét? Fernando szerintem is csak meg akarja kapni Teresat,de kérdés,hogy ennek érdekében meddig hajlandó elmenni / esetleg áldoz a vagyonából,vagy elhagyja Luisat../.Teresa szüleit,keresztanyját nem értem ,mintha a XIX. századból jöttek volna elõ.Annyira védik a lányuk tisztességét,de az,hogy anyagi elõnyökkel járt a házasság az számukra természetes,az apa már nevetséges ezzel a "majd én számon kérem Arturót"szöveggel.
Lehet,hogy Rulli nem,de én már unom,hogy õt ilyen szenvedõ szerepbe látni,olyan elveszett ember,pedig erre semmi oka,de nem gyanakszik Teresara,pedig õt már Paloma becsapta.
1/10
mariejoel 2012 jún. 22. - 19:20:55 1/10
(382/773)
Jaja, de pl Fernando karaktere elvileg olyan, hogyha megkapja Teresát száll a következõ virágra...hahh bárcsak. De amúgy Sebastian Rulli nem unja minden ilyen filmben, hogy õ az átvert lúzer? :D
sorozatkedvelõ 2012 jún. 22. - 19:08:41
(381/773)
Ezzel a férfiakat /mindegyik diplomás,felelõsségteljes munkát végez/enyhén gyenge elméjûként ábrázolja a forgatókönyvíró,akik bedõlnek egy törtetõ nõcskének.
1/10
mariejoel 2012 jún. 22. - 19:02:46 1/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(380/773)
Igen, megõrülnek, pedig igen szép, de nem az a végzet asszonya....csak olyan átlagosan szép. Tényleg csak sulykolják belénk, h õ a fõfõfõfõszépség...
sorozatkedvelõ 2012 jún. 22. - 03:27:35
(379/773)
Mariano,Arturo,Fernando ,mindegyik elveszti a józan eszét,ha Tersa közelébe kerül.Ez azért enyhe túlzás.
Aurora ,Luisa mindig mellé állnak,pedig Teresa õket sem tiszteli.
1/10
mariejoel 2012 jún. 21. - 21:35:26 1/10
(378/773)
Hülye liba, azt hittem, elég neki egy simán gazdag pasi, de minek a leggazdagabb? Azt hittem csak a kilátástalanságból akart kilábalni ahhoz Arturoé nem elég?? Most nem õrül meg ennyi érdekkapcsolattól? Azt hittem legalább embernek jó és azért Luisát szereti...de azt tényleg várom, h Fernando anyja szekálja.
wesker28 2012 jún. 21. - 17:39:04
(377/773)
Lest itt kavarás megint ezerrel !

Teresa csak játszik Marianoval miután Arturo egy hatalmas ajándékkal próbálja kiengesztelni Teresát Teresa visszamegy hozzá és minden megy majd a régiben ahogy eddig !

De Fernando anyja elég sok bonyodalmat fog még okozni Teresának már alig várom ! xD

Amugy lesz itt esküvö is Patty és Johnny esküvöje ! Mariano Aidaval van együtt !
sorozatkedvelõ 2012 jún. 20. - 16:16:38 Előzmény mariejoel
(376/773)
Azért pályázik Fernandora, mert megtudta,hogy Spanyolország egyik leggazdagabb embere lesz.
1/10
mariejoel 2012 jún. 19. - 19:28:45 1/10
(375/773)
Egyébként Teresa mióta pályázik Fernandora és miért?Az elsõ durván 50 részrõl hébe hóba lemaradtam, de neki csak pénz kellett, h még egyszer ne éljen olyan tragédiát mint Rosita halála...most meg Luisa mit ártott neki, h ekkora tuskó a háta mögött? Arturo pénze nem elég?? Bocsi de nem értek pér dolgot ebben a szörnyen szövevényes történetben :D Az 5féle befejezésrõl hol lehet olvasni?
Teresa 20 2012 jún. 18. - 21:44:44
(374/773)
Láttam a végébõl egy részletet,valami külföldi videóban, nem spanyolul, talán orosz, mert olyan betük voltak irva hozzá, nekem tetszett a vége,Aurora és Mariano nagyon boldogok együtt, Arturo pedig kibékült Teresával.