5/10
janderka 2020 febr. 15. - 02:17:57 5/10
(2/42)
No, tegnap mi is megnéztük. Az első nekem anno bejött, bírtam az öncinkelős viku-tílust és a sok furcsa pasast is körülötte. A folytatástól mégis többet - mást - vártam volna ennél. Mert bár voltak a filmben jó verbális és képi poénok és vicces(kedő) filmes utalások, a hangulata igencsak utánérzése volt az eredetinek. Ráadásul kicsit olyan érzésem volt, mintha egy furcsa idősíkban játszódó előzményfilmet látnék "utózmányos" környezetben. A pasijával rég véget ért már a románca, a téka is bezárt már, rég nem blogol, és azóta bőven mással is foglalkozik már, de úgy dönt, hogy megfilmesítené mindazt a múltbéli valamit (a sikeressé vált blogjának sztorijait), amit már megfilmesítettek neki/nekünk az első rész által... Vagyis épp azt csinálná, ahhoz keresne partnert és pénzt, amin már túlvan - amin már túlvagyunk. Ahelyett, hogy az első részben megismert életét és/vagy az akkori ismerőseinek életét vinné tovább, megtartva persze hozzá a rá jellemző öncinkelő attitúdöt.
10/10
walther46 2020 febr. 14. - 10:38:53 10/10
(1/42)
Az előzetese igazából nem győzött meg, de mivel meghívtak így elmentem. És be kell valljam, baromira megérte elmenni! :D Olyan poénok, dumák vannak benne, hogy szinte az egész filmet végig röhögtük. :)
Egy kellemes, picit romantikus, néhol fura közjátékokkal megtűzdelt nagyszerű Magyar vígjáték!
Köszönöm a lehetőséget, és az élményt! A szereplő gárda és az, hogy ezt miből, hogyan hozták össze az pedig külön csillagot érdemel.