Csöpplány21 2010 jún. 02. - 11:29:28
(162/322)
Kedves CrazyBoy!
Szinte meghatnak hozzászólásaid... Abban teljesen igazad van, hogy nagyon sok nõ szeretne normális kapcsolatot egy normális férfival, sõt abban is igazad van, hogy sok nyafog is amiatt, hogy nincs. De csodálkozol?! Még ha fel is tételezném, hogy normális vagy, az utolsó mondatod abszolút üti a monológod. Ha k*rogatni akarsz, tedd, de akkor ne álmodozz normális lányról. Vannak édes lányok is, akik másra vágynak, és nem dobják el a rendes embereket - hisz azért sírt a szájuk -, hanem megbecsülik, hogy végre megtalálták. És ez a pont amikor általában a rendes srácok is bekattannak és lelépnek. Sajnos ez körbe-körbe megy, míg be nem pánikolnak a férfiak, hogy basszus lassan 40 vagyok, összeszednek valakit, akivel esetleg családot akarnának alapítani, van 10-15 boldog év - ha van -, majd kapuzárási pánik és a körforgás folytatódik. Isteni....
Válaszolj hamar, iszom szavaid....
katkunder 2010 jún. 02. - 10:10:21
(161/322)
Ez is valóság csak egy szûk réteg valósága....
szabina357 2010 jún. 02. - 09:50:55
(160/322)
Szia!

Használt Cinema Citys Sex és New York2 jegyet keresek barátnõm részére, mert sajnos kidobtam és õ gyûjti.
Tudnál segíteni?Kis ajándékkal kedveskednék.

Üdvözlettel:

Szabina
10/10
Scarface80 2010 jún. 02. - 08:51:20 10/10
(159/322)
Megy itt a szájkarate,pro és kontra,nemek harca.:)
Én focimániás vagyok,várom a VB-t nagyon(Forca Spain,Argentina!),de a filmet is meg fogom nézni,eddig láttam az összes részét a sorozatnak,plusz a film elsõ részét is..és nagyon tetszett!!!
Na erre varjatok gombot!:))
offtopic
mermaid girl 2010 jún. 01. - 22:33:08
(158/322)
egészségedre:S
1/10
offtopic
CrazyBoy 2010 jún. 01. - 20:49:34 1/10 Előzmény Zsuccy
(157/322)
Amúgy az a baj a mostani itteni csajokkal, hogy nem érnek egy patronnál többet. Nyafognak az igazi után, hogy a fiúk bunkók, és csak kú.ni akarnak. De ha találkoznak egy rendes sráccal azt is inkább lecserélik egy sz.r alakra aki bár tökös, de semmibe veszi õket, és olyan szépen elszenvednek mellette, várva hogy majd jobb leszxD. Pedig minden srácban ott a rendes srác és a sz.r alak is attól függõen, hogy a lány mit akar, vagy mit érdemel.

Megjegyzem: nem szeretem a focit, sörözni szoktam haverokkal, a mondanivalóval rendelkezõ filmeket szeretem, festek, rajzolok, novellát írok, mûanyag libákkal pedig csak d.gni szoktam, járni nem.
9/10
offtopic
Butterfly1986 2010 jún. 01. - 19:45:16 9/10 Előzmény Zsuccy
(156/322)
Szívembõl beszéltél:)) Más: Egy filmnek miért kell mindig a valóságról szólnia? Nap,mint nap a valóságban élsz. Realitások között. Nem esik jól egy kicsit elrugaszkodni? Azért ül be az ember moziba, hogy kikapcsolódjon és elrepüljön egy olyan világba, ami nem veszi körül. Ha valóságot akarsz ülj ki az utcára és nézelõdj, ne moziba járj!
1/10
offtopic
CrazyBoy 2010 jún. 01. - 19:12:07 1/10 Előzmény Zsuccy
(155/322)
Hát én mindjárt sírok:P
offtopic
t'nak 2010 jún. 01. - 19:06:34
(154/322)
"És igen, ÕK ÍGY élnek" - bocsáss meg, de erõsen kétlem, hogy SJP stb. így élnének, az foglalkoztatná õket, mint amit a filmen láttál.
10/10
bearheart 2010 jún. 01. - 19:01:21 10/10
(153/322)
Egyetértek mano8405-tel és kifejezetten elutasítom a hivatalos kritikákat, amelyek megjelentek a filmmel kapcsolatban és azoknak a kommentjeit is, akik negatívan ítélik meg a sorozatot, az önálló filmeket. Nem ugyanazt a filmet láttuk, az fix... ha nem tetszik valakinek az alapkoncepció, amirõl szól a sorozat-és nem a szexre gondolok, hanem a Nõk viszontagságairól-akkor könyörgöm, ne kommentálja! Kifejezetten jobb lett, mint az elsõ rész, hasonlítanak a karakterek, a kiegészítõk és luxuscikkek pedig direkt hollywoody fogások, ahogyan eddig is. A lényeg a mondanivaló leszûrése-pont arról szólt, hogy a házasság meg a szingli lét mennyire nem hasonlít. Annyit nevettünk rajta a csajokkal!!!:D Samantha, meg Leila... :D Áááá, ez kész... :P :D Nem kell összehasonlítani az itthoni léttel és egyáltalán, azért film, hogy szórakozzuk rajta, akit eddig is érdekelt, azt ezután is fogja. Tessék blogot vezetni a saját gondokról, ha az segít, álmodozni meg lehet márkás cuccokról. És igen, ÕK ÍGY élnek, irigykedni is lehet, meg bámulni is... Az, hogy ki hogyan illeszt bele egy filmet, könyvet vagy színdarabot, randevút, kapcsolatot az életébe, meg a világnézetébe, netán értékrendszerébe, az egy egészen más kérdés! Élvezzétek a filmet!
rodiv 2010 jún. 01. - 18:58:59
(152/322)
"Szerintem nincs olyan világ, ahol te a semmibõl olyan jó anyagi létbe kerülhetsz, hogy csupán DIOR és HAUTE COUTURE ruhákat hordhatsz és semmi mást nem kell csinálnod egész nap, csak ruhákat vásárolgatnod, premierekre járnod stb."

Nagyon is van. Éppen náluk, New York-ban. De ez nem csak Amerika sajátja, hanem jó pár nyugat-európai nagyvárosra ráillik az e fajta jólét. (Dubai-t nem ismerem)
Ez persze nem jelenti azt, hogy mindenki Haute Couture darabokat vásárol lépten-nyomon. Természetesen meg kell küzdeni mindenhol a feljebbjutásért, vagy akár a mindennapi betevõért, de a tapasztalatom az, hogy nyugaton máshogy viszonyulnak az emberekhez, ha valaki mer nagyot álmodni, az sokra fogja vinni, persze ez sok egyéb dolog összetevõje is. Nyilván ebbõl alakult ki az amerikai álom eszményképe is, ami mostanra már hál istennek szintén nem csak az amerikaiak sajátja, ny-európára is ráillik.

Szóval azért mert a film által bemutatott világ egy átlagon felüli világ, attól az még nem azt jelenti, hogy nem létezik.

Úgy gondolom hitelesen tudok nyilatkozni a témáról, ebben a szakmában dolgozom, ráadásul Milánó és New York között ingázok, így az igazi nagybetûs Nyugatra is van rálátásom.
9/10
mano8405 2010 jún. 01. - 18:13:42 9/10 Előzmény Bellavita
(151/322)
Szerintem nagyon furcsa dolgokat írsz!! Elõször is egy egy FILM!!! Te pedig megpróbálod összehasonlítani a valósággal csak azt nem tudom, hogy miért. Ezek a filmek azért készülnek, hogy egy kicsit kikapcsolódjon az ember ebbõl a mocskos világból a probémákból a be nem fizetett csekkekbõl. Mindenkinek vannak problémái. Azzal egyetértek, hogy Sarah enyhén szólva vékony, de õ ilyen õ így tetszik magának. Ha koplal az az õ baja. Hollywood meg a filmek és pláne a színészek világa teljesen más. Mi ezt el sem tudjuk képzelni. Persze válság van, de olyan jó látni azt a luxust. Valaki így él... Na mindegy lehet, hogy félreértettelek akkor bocsi, de ahogyan leírtad a véleményedet éreztem benne némi "boldogtalanságot" talán életuntságot. Fel a fejjel fogd fel ezeket a filmeket 1-2 órás idõtöltésnek.
3/10
Bellavita 2010 jún. 01. - 17:47:35 3/10 Előzmény rodiv
(150/322)
Szerintem nincs olyan világ, ahol te a semmibõl olyan jó anyagi létbe kerülhetsz, hogy csupán DIOR és HAUTE COUTURE ruhákat hordhatsz és semmi mást nem kell csinálnod egész nap, csak ruhákat vásárolgatnod, premierekre járnod stb. Én úgy gondolom, hogy máshol sem kolbászból van a kerítés, ne legyen ez a hiú ábrándja senkinek. Amerikában sem. Ott is nagyon keményen megdolgoznak a pénzért az emberk, hitelekbõl élnek és olcsó T-shirt-ket vesznek.(innen a nagy hitelezési válság- VÁLSÁG 2009). Nyilván a magyar életszínvonal messze alatta van az Európai Únió vagy Amerika életszínvonalának, de sehol sem idealisztikus a helyzet. Én a multiknál is azt láttam, hogy nagyon keményen megdolgoznak a napi betevõért még középvezetõi szinten is, sõt még Dubaiban is ezt láttam, bár nyilván a magyar helyzet messze a legrosszabb ( Fizetés fele megy az államkasszába, a vásárlóerõhöz igazítva legmagasabbak a benzin és egyéb energiaköltségek, minimálbérbõl lehetetlen megélni, nincs szociális háló stb. és kizsigerelnek a munkáltatók).
8/10
Nírawolf 2010 jún. 01. - 17:24:10 8/10
(149/322)
Szerintem ezt a filmet sokkal rosszabbra értékelik, mint amilyen.
Nekem ez a rész jobban tetszett, mint az elsõ.
Zsuccy 2010 jún. 01. - 16:28:27 Előzmény CrazyBoy
(148/322)
Ez a baj a mai itteni pasikkal h legtöbbjük olyan mint te.Se agyuk se szivük csak egy testrészük amire fenemód büszkék...Egy normális helyen az ilyen beszólogatós szájhõst még férfinak sem nevezik...Igyad a sörödet lesd a bárgyú meccset(és ezzel nem a focit akarom leszólni mert szeretem a jó focit) és nézz olyan filmeket ami a te alpári ízlésednek megfelel(gondolok itt a történet nélküli agyonszolizott felfújtmellû lányokkal teli filmekre).Szánom az ilyen alakokat és Isten mentsen meg tõlük!:)
1/10
krisz75 2010 jún. 01. - 12:57:58 1/10 Előzmény kaicska
(147/322)
én egy szóval nem mondtam, hogy megnézem:)
offtopic
Ane 2010 jún. 01. - 12:37:06
(146/322)
Palace Mom Park-os van több is....
szabina357 2010 jún. 01. - 09:51:00
(145/322)
Használt Sex és New York 2 Cinema Citys jegyet keresek. Kisebb ajándékot adok cserébe!
szabina357@citromail.hu
Lostra 2010 jún. 01. - 01:55:01
(144/322)
szeretem nagyon a sorozatot, az elsõ rész is tetszett.. tegnap megnéztem a második részt, teljesen pozitívan álltam hozzá.. de az elsõ fele egyszerûen unalmas.. a második részben vannak vicces jelenetek, de amúgy összességében nem nagy durranás a film...
10/10
Nykol 2010 máj. 31. - 22:16:22 10/10
(143/322)
Imádom! 100X megakarom nézni!
Igen elfogult vagyok mert a sorozat összes részét láttam és a legjobb film számomra. teljesen beletudom magam élni...
Valakinek tetszik valakinek nem.
Ezért felesleges veszekedni.
10/10. Nagyon jókat nevettem. :)