soirbenni 2010 máj. 26. - 10:34:43
(22/322)
Egyszer még regisztráltam ide, és azóta kapom a hírleveleket.
Ha azt mondod, nem kell komolyan venni ,miért veszed komolyan, ha valami tanúságos benne? Senki nem tiltja meg ,hogy nevess a poénokon ,nem is errõl volt szó.
Azért hirdetem az evangéliumot, mert hiszek benne, és akik vágynak az igazságra és boldogságra, megtalálják azt.
Ha te ezt mondod, butaság erre azt mondani, hogy káros és nem kell komolyan venni, akkor ez igazolhatatlan, hiszen éppen az elõttem szólók igenis komolyan vették. Ennek jelentõsége van, ezt nem lehet nem látni.
Éppen a megelõzés a fontos és hatékony. Ha ezekre a filmekre vagy dolgokra azt hiszitek, hogy ártalmatlan, akkor ami már elõzõleg még elutasítandó lett volna, azt is befogadjátok majd, s arra is azt mondjátok; ez nem káros.
Aki nem érti ezt, azért nem érti, mert a világ szerint ítél.
sziszi89 2010 máj. 26. - 10:04:47
(21/322)
Én azt nem értem, h ilyen hittérítõk hogy kerülnek egyáltalán a Szex és New York fórumra?! Mi az a hülyeség, h a film nézése káros??? Ekkora b...utaságot! Ez csak egy film! Nem kell példát venni hozzá az élethez, vagy bármit is komolyan venni. Bár véleményem szerint voltak tanulságos részek. De a lényeg, h élvezni kell a poénokat, és nem valami útmutatónak venni a filmet az élethez!
Én már kíváncsi vagyok a filmre! Nekem tetszett az 1. is, meg az egész sorozat, bár nem láttam minden részt, de szerintem azt még pótolom!
soirbenni 2010 máj. 26. - 09:58:04 Előzmény NY
(20/322)
Ezek a nõi archetípusok, ahogy mondtad, valóságosak. Ami elég szomorú, de ezzel nem azt akarom mondani, hogy a férfiakban nincs hiba. Alapvetõen minden embereben van hiba és bûnös. De hogy a filmre térjek vissza gyorsan, ezek a nõk bujálkodnak, hiúk ,túlfûtöttek, érzelmileg függõk, kitalált álmokban tengõdnek és korántsem mindig hûségesek. Továbbá viselkedésük legtöbbször kihívó, ezért nem várhatják el , hogy olyan férfi akadjon rájuk, akit nem igéz meg csupán a szépségük, hiszen a férfiak is tévedésben élnek többnyire párkapcsolat terén, ami, egyébként megjegyzem, csakis házasságban képzelhetõ el tökéletesen és kizárólagosan. Így a puszta szexuális kielégülés vágya( amely tagadhatatlanul megmutatkozik mind a négy szereplõ jellemében) helytelen. Ez természetesnek tûnõ hiba, de csak mert hibát követnek el, s még ha a nõk szempontjából részben jogosan érezve is a férfiak viselkedésének tulajdoníthatóak, mint ezen hibák kialakulásának fõ okozói, akkor sem kérhetõ számon ez a férfiakon, hiszen a férfiak ugyanígy számon kérhetik a nõk viselkedését, és egyik sem volt elõbb vagy késõbb, mert mindkét nemnek megvan illetve megvolt a helye a társadalomban, így a hibák és tévedések ugyanúgy eredhettek nõtõl, mint férfitól, amely egymásra negatív kihatással volt és most van sajnos.
A helyes viselkedés tehát, ha cselekedeteiddel mutatsz példát és igazságosan ítélsz, legelõször mindig magadat.
A film nézése pedig káros, mert a helytelen nõi önérzetet nyomatékosítja és hibás párkapcsolati formát mutat fel.
Mondhatnád; ebben a világban ez nem számít rossznak, sõt, ennél vannak sokkal károsabb dolgok vagy akár filmek is.
De a kevésbé rosszat értelmetlen a rosszhoz hasonlítani, a rossz bármely formáját a jóhoz érdemes hasonlítani. Hogy honnan tudod, mi a jó?
Ne a világgal azonosulj, hanem ha vágysz az igazságra, Jézus Krisztust kövesd és azt, amit kijelentett minden embernek a Bibliában!

Üdv, D
9/10
netti100 2010 máj. 26. - 08:25:44 9/10
(19/322)
Senkinek sem kötelezõ megnézni a filmet. Pláne véleményt alkotni olyan dologról, amit még nem is látott.
Én már várom...
1/10
krisz75 2010 máj. 25. - 17:47:03 1/10
(18/322)
Zsákos ember egy kicsit alpárian fejezte ki magát, a szingli=k*rva párhuzammal nem is értek egyet, azonban ez a film valószínûleg tényleg dögunalom lesz (az elsõ részbõl kiindulva, ami katasztrófa, nézhetetlen volt)

148 perc ?!?!? jézus, szünet legalább lesz közben?:)
NY 2010 máj. 22. - 15:12:36
(17/322)
1. Senki sem kényszerít, hogy megnézd.
2. Nyilván csak írni akartál valamit elkeseredésedben, mert annyira ronda és suttyó vagy, hogy egy nõnek sem kellesz, ill. ha mégis az nyilván alkoholista melletted, teljesen érzéketlen vagy a nõi lélekkel szemben.
3. A film a nõ 4 archetipusát mutatja be, nagyon humoros, kedves és életszerû formában. Ezek a nõk nem prostituáltak, (aki látta a sorozatot az pontosan tudja ezt) hanem az igazit keresik, de mivel csupa olyan önelégült pasi rohangál ebben az országban mint TE, valóban sok a szingli itt nálunk is.
4. A te nézõpontodból ha egy nõ szingli akkor az kurva, ha meg feleség, akkor azért kritizálod, mert hazazavar a kocsmából és mert lóg a melle, mert kihordta a gyerekeidet. Namármost, pontosan emiatt sok a szingli. Amíg a férfiak nem nõlnek fel arra szintre, hogy tiszteljék a nõket, addig csak több lesz.
5. Szerintem költözz haza anyádhoz, bár valószínû hogy még ott élsz.
6. a NORMÁLIS pasiknak és nõknek jó szórakozást kívánok a filmhez! :-))))))
offtopic
Siliana 2010 máj. 20. - 13:49:32
(16/322)
Ennek sose lesz vége?
10/10
DarkGirl 2010 máj. 17. - 16:29:51 10/10
(15/322)
A Viasat3-on vasárnap késõ este Szex és New York maraton lesz!!!!! :D
10/10
csimbikati 2010 máj. 17. - 13:36:33 10/10
(14/322)
Minden rajongónak üzenem, hogy mától már lehet kapni jegyet a Szex és New York 2. c. filmre....a MOM parkban Ladies night rendezvény keretén belül fogják premier elõadáson játszani 27-én csütörtökön.... én odamegyek, mert az egy plusz bónusz, hogy azon a rendezvényen részt vegyek...!!!!
Hurrrrrráááááááá, már nem kell sokat várnunk és itt lesz a film.....!!!!
Mancsi22 2010 máj. 16. - 23:34:40
(13/322)
Én is nagyon várom már....:)
Biztos jó lesz, csak egy dolog ami nem tetszik, h benne lesz Miley Cyrus....:S Õt nem nagyon kedvelem:S Remélem nem lesz benne sok szerepe:)
metakovasav 2010 máj. 16. - 21:28:28 Előzmény gihgih
(12/322)
hát...lehet elfogult vagyok, de...6 évad és egy film után nem hinném, hogy pont a 2. mozifilm olyan szar lenne..:D azért...lehet sejteni, hogy ennek a filmnek is meg lesz a "sex és new york"-os feeling-je:)
gihgih 2010 ápr. 28. - 01:22:05
(11/322)
Én is nagyon várom már :D :D :D Csak itt azt az egyet nem értem, hogy hogyan lehet egy filmet értékelni, ha még nem is játsszák :S
e.x.i.m.ó 2010 ápr. 23. - 14:00:16
(10/322)
oh jeee hamarosan:P
váárom máááááár:):):)
10/10
csontosmeggymag 2010 ápr. 22. - 22:40:18 10/10
(9/322)
ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!:DDDDDDDDDDDDD Én addig nem tudok várni!!!!!! Amikor a moziban az elõzetesét láttam, elõször nem tudtam felfogni, hogy itt a második és utána egész trailer alatt futkosott a hátamon a hideg!!! Pörögjön az idõ!!!
8/10
ChaNel '09 2010 márc. 26. - 13:56:39 8/10
(8/322)
27-én premier elõtti vetítés lesz (asszem):)
10/10
♥♥sex 2010 márc. 25. - 22:57:39 10/10 Előzmény ChaNel '09
(7/322)
Istenem csak ülnék már a moziban és kezdödne..:)
De amerikában május 28án lesz..
Akkor itt hogy hogy hamarabb???27??:D
Pedig amerika kicsit fejlettebb mint M.o..:D
Hát mind1 nekik legyen igazuk hogy május 27..:)
♥♥ Sex And The City ♥♥
8/10
ChaNel '09 2010 márc. 18. - 16:28:10 8/10
(6/322)
Végreeee!!:DD
Már nagyon vártam!
Hazai mozikba mikor lesz?
barbara88 2010 márc. 18. - 16:11:53
(5/322)
Én is várom nagy második részt. Remélem lesz oylan jó mint a többi.
Ytteb 2010 márc. 06. - 19:57:47
(4/322)
Szerintem már most boritékolható a siker!!!!!Mikor lesz már május 27!!!!???? nagyon várom:-))))
10/10
DarkGirl 2010 febr. 06. - 19:32:47 10/10
(3/322)
Már én is várom! :)