malvinkicska 2016 jan. 22. - 19:11:14
(59/379)
Sajnos egyre rosszabbak ezek a sorozatok, éna Palomát el sem kezdtem ezt is csak azért , mert Fernando a kedvenc színészem de itt, nem az akinek én eddig ismertem, nagyon csodálkozom, mert olvastam régebben megnézte mit kell neki alakítani, és volt rá példa nem fogadta el, mert nem tetszett, itt meg csináltak belõle egy vadorzót, aztán nõfaló, meg sok minden ami nekem nem tetszik. A másik azt szajkózzák az év sorozata, azért, mert egyik ágyból mennek a másikba a színészek, kora nemre tekintet nélkül, azon mesterkedik a stáb nagy része, hogyan árthat a másiknak. Azért akik ezeket írják gondolkodhatnának is ha nehéz is néha, valami olyat visznek képernyõre amiben van egy kis érdekesség. A mai részt nem láttam de nem is nagyon óhajtom, aza sok K bibliát forgató nõszemély nagyon irritáló.
Magenta99 2016 jan. 22. - 14:29:04
(58/379)
Komolyan mondom, az embernek még az élettõl is elmegy a kedve, ha ezeket a
sorozatokat nézi (Paloma, Szeretned kell, stb).
Mindenki megállás nélkül tátott szájjal bömböl ha kell, ha nem - csodálom, hogy Mexikót
nem öntötte még el az árvíz a sok könnytõl.

Én ezeket be is fejeztem, inkább nézem pl. az Idõtlen szerelem vagy a Kedves ellenség
vagy hasonlókat, azokban is folyton áskálódnak, gonoszkodnak, de tizedennyit sem ordítanak.
syuzi 2016 jan. 22. - 12:52:22
(57/379)
Regina és David remélem hogy sokáig együtt lesznek majd:)

Várom már a mai részt:)
malvinkicska 2016 jan. 22. - 10:31:53
(56/379)
Az ígéretes száll nekem Regina és David románca legalább abba ne rondítana már bele a tesója, az egy kis szemét dög addig kell neki amíg szét marja õket. Amúgy fura, mert itt egyik házaspárban, nincs szerelem, aztán elég gépies, mert semmi kémia nincs köztük, komor tekintet elutasítás, szóval nekem ez most nem az amit várok ahogy reklámozzák parádés szerep osztás, de mit ér tartalom nélkül, még egyre nem jöttem rá Colunga miért fúj állandóan be a szájába, mintha szagos lenne a lehelete azért, vagy asztmás, szóval én sok mindenre figyelek, és hiba van bõven.
10/10
Milibindi 2016 jan. 22. - 01:11:43 10/10 Előzmény malvinkicska
(55/379)
Marlene Favelát tényleg jól elrondították , bár nyilván öregíteni akarták ezzel a sminkkel. Szerintem jól játszik Fernando most is, elhiszem neki az idegbeteg férjet , de én is úgy vagyok vele, mint Te . Ez egyszerûen nem õ! Nem áll neki jól!
Tényleg sok benne a negatív szereplõ. Én nézni akartam eredetiben 12 részig jutottam, el aztán pont mikor elhatároztam, hogy na most már folytatom elkezdték promózni :D Egy-két infót néha elkapok róla.
SPOILER SPOILER SPOILER
Látom Montserrat nem a kedvenced, ne aggódj, nem lesz benne sokáig!
malvinkicska 2016 jan. 21. - 11:33:34
(54/379)
A sorozatban hiába a gazdagság senki nem boldog, mert mindenki mást szeret, rengeteg hazugság megcsalás, nem nagy téma ezt boncolgatni. Fernando mikor fiatal volt, nõk százai bomlottak érte, nem volt ennyi nõje, mint most amit játszik, ez nekem nem õ.
syuzi 2016 jan. 20. - 14:04:30
(53/379)
Még jó hogy David és Regina csókját csak Julia látta meg és nem Eladio

Monserat és Eladio csókját végre meglátta Julia és így rájött hogy a férje milyen bár sajnálom szegény Juliat hogy megcsalja a férje

Várom már a mai részt:)
malvinkicska 2016 jan. 18. - 20:22:51
(52/379)
A sorozatot jól megszórták rossz életû csajokkal, de olyan rondák, különösen Monserát, Erick is azzal a nagy palaj szájával fúj. aki most jelentkezett titkárnõnek inkább nyilvános házba lenne a helye. Aztán Marlene Favela egy gyönyörû színésznõ itt meg abroncsot tettek a fejére az a lila rúzs undorító az egész.Az eddig látottak szerint nagy csalódás ez az egész.
mariland 2016 jan. 17. - 23:00:00
(51/379)
A Davidot alakító fiúra már a Fiorellában is felfigyeltem. Szerintem õ ígéretes a jövõre nézve
syuzi 2016 jan. 17. - 14:21:04
(50/379)
Várom már a hétfõi részt:)

Consuelo szerintem Miguelel alkotna szép párt mert Miguel szerelmes a lányba reménytelenül
Végre David és Regina összejöttek
malvinkicska 2016 jan. 17. - 12:39:33
(49/379)
Nem akarom Colungát védeni, de ha egy másik színésznõt kap akkor nem így jön le , mert az eddigi munkái nagyon jók voltak, nem én találtam ki, ez így van most fura de Consuello Altair Jarabo nekem annyira fura ebben a nyálas könyörgõ szerepben, mert eddig legtöbbször velejéig rossz volt és nekem õ akkor az igazi, itt egy buta liba. A többi fiatal színészt nem láttam sehol, itt elég jó hozzák a formát, aztán meddig jutnak vele aza jövõ zenéje, de azt látom a Televisánol fogyóba az ügyeletes szép fiúk sora, mert akikre rá lehetett mondani Zepeda, meg a többiek, mind 40 év fele meg több évesek, ezeknek a fiataloknak meg sokat kell még letenni az asztalra, hogy tömegeket ültessenek a képernyõk elé, fõleg amilyen semmit mondó témákat visznek képernyõre, vagy átdolgozást ami sokkal rosszabb az eredetinél, nem az gond, hogy sokszor átdolgozás, hanem tele butasággal. Biztos nem vagyok egyedül, hogy jó lenne már ha ezek a sorozatok nem egy kaptafára íródnának volna valami ötlete aki tollat ragad.
mariland 2016 jan. 16. - 20:44:53
(48/379)
Nekem a fiatalok szerepei tetszenek. Regina, David, Consuelo és Miguel miatt nézem csak a sorozatot.

A Ninát alakító színésznõ nagyon szép, de ezzel a borzasztó sminkkel nagyon elrontják az arcát. Az a padlizsánlila rúzs szörnyû.

Colunga meg a szerepe szerint ahogy szájsprayzik, na az valami über deklaráló. :-( Borszasztó.
malvinkicska 2016 jan. 16. - 11:18:42 Előzmény levyrronifan
(47/379)
A kedvencem Colunga meg egy pár színész benne de a téma nekem semmi nem a színészekkel, van itt gond maga a téma számomra semmi, nyugodtan írhatsz nem vagyok én korlátolt azért van a fórum, a vélemény cserére.
offtopic
ildimix 2016 jan. 15. - 19:07:41
(46/379)
Szerintem nem kell csendbe lenni én szeretem olvasni a spoilereket.

Szerintem csak 1 hétig lesznek dupla részek a sorozatból.

Végre Consuelló rájött, hogy Eriknek Monserát a szeretõje. Arturó a talpára állt jól tette, hogy kiosztotta a gyerekeit. Sajnálom, hogy Migelt a fattyút lenézik pedig szerintem õ a legnormálisabb az összes közül.

Köszi a választ a kérdésemre nem mindig látom az elejét a filmnek és nincs kedvem visszanézni inkább itt kérdezek ha nem gond.

Várom a hétfõi részt.
levyrronifan 2016 jan. 15. - 16:54:21
(45/379)
en elmondanam de csondbe leszek....
malvinkicska 2016 jan. 14. - 10:39:13
(44/379)
Adhatják két részel mikor nem történik benne semmi, annyira nem érdek feszítõ, hogy nem lehet mit írni róla, mert Colungának van egy két jelentéktelen ágy jelenete a feleségével ennyi egy epizód. Azt nem értem mitõl ez is egy olyan nagy behangozott sorozat, mikor semmi különös nincs benne.
syuzi 2016 jan. 13. - 11:47:21
(43/379)
Jan 25-tõl dupla részek lesznek a sorozatból:)


Eric nagyon jól összeilik Monseratal. Kiváncsi leszek hogy mit szól majd Eladio hogy Monserat Ericel is jóban van

Daniela csak kihasználta Davidot. Vicces volt hogy 1 szobában helyezték el Reginat és Davidot

Nagyon jó volt a tegnapi rész is :) Várom már a mai részt:)
malvinkicska 2016 jan. 12. - 19:57:01
(42/379)
A sorozatban sok minden nem történt, annyi, hogy Eladio, kezd gyengédebb lenni Juliahoz de ez egy érzelem nélküli, erõltetett valami a másik páros szintén Arturo, mindig el utasító Ninával. Erick amit követ azzal a ribivel gyomor forgató, és még õ féltékeny a feleségére ez is olyan felemás helyzet.
telenovelasblog 2016 jan. 12. - 18:39:02
(41/379)
Mit gondoltok Eladio pálfordulásáról?
Kicsit kezd a kapcsolatuk ilyen Szépség és a Szörnyeteg feelingbe átmenni ! :) :)
syuzi 2016 jan. 12. - 13:03:02
(40/379)
az apja szerintem meg Eladio