Illiona 2017 jún. 08. - 15:11:16
(311/1111)
2017 októberében fog startolni Song Seung Hun uj sorozata Back címmel.
Ma tartottak róla sajtótájékoztatót, vagyis ez már biztosnak igérkezik
bori4 2017 jún. 08. - 08:53:51
(310/1111)
Bocs' - de a szóáradatból még mindig nem tudom értelmezni erre a mondatodra a választ:
"A két videó természetesen SSH-ra fókuszál, én mondjuk örülök neki - látszik, hogy végig izgul, zavarban van... de meg is értem, ez volt a nagy visszatérése a botrányos bevonulása és a katonaság letöltése után."
Továbbra is kérdezem, miért volt botrányos a bevonulása?????????
10/10
micike_MSc 2017 jún. 08. - 00:47:08 10/10
(309/1111)
Jó éjszakát!
SzépségeSSH álmokat, kellemeSSH ébredést! :)))
10/10
micike_MSc 2017 jún. 08. - 00:42:18 10/10
(308/1111)
Abszolút egyetértek Veled. :))))

Tegnap este meg éppen azzal szórakoztattam magam, hogy a D-Addicts-on olvasgattam az Éden feliratozása kapcsán írt kommenteket.
Úgy 2011-ben Yeva bejelentette, hogy feliratot készít a sorozathoz (oroszból fordított) , rögtön lelkesen csatlakoztak hozzá néhányan, majd ahogy részenként nézték a történetet, úgy beszélgettek, spoilereztek róla és próbálták kitalálni a késõbbi eseményeket, a jellemek alakulását.
Roppant élvezettel olvasgattam tegnap hajnalig - alvás helyett - aztán persze reggel majd meghaltam, mikor 2 óra alvás után kelnem kellett, de ez a nap is eltelt anélkül, hogy belehaltam volna... :))))))
Illiona 2017 jún. 08. - 00:10:42
(307/1111)
lehet hogy a Beethoven Virus akkoriban ujszerûnek hatott, és emiatt sikeres volt.
Az East of Eden után pedig mind a mai napig nagy az érdeklõdés, és aki megnézte, mindenki elismeréssel szól róla.
Vagyis lehet hogy egyformának itélték 2008-ban, de 10 év elteltével az EoE kiállva az idõ próbáját is, mindenképp jobb.
10/10
micike_MSc 2017 jún. 07. - 23:45:14 10/10 Előzmény bori4
(306/1111)
Szerintem elég részletesen leírtam, de akkor pontosítok. :)

A bevonulással nem volt semmi gond, sõt mikor láttam a nagydíjat átvevõ SSH-hoz sietõ két férfit, még gondoltam is, hogy az a kalapos csakis SJS lehet, s ahogy visszanéztem és hallgattam a szöveget, akkor már egyértelmû volt... Nagyon helyesek voltak, tényleg barátok. És mindenki más is örült, aki ott volt. :))))

De mivel nem akartam hülyeséget írni a díjakkal kapcsolatban, ezért megnéztem a wp-át és ott voltak feltüntetve ezek a cikkek, amikbõl idéztem.
Itt a gugli-fordítós link, + a lényeget kimásoltam és egy kicsit átfogalmaztam, hogy normálisabb legyen, bár még lehetne finomítani... :)))
(Remélem, jóa link, mert telefonon pötyögök.)
https://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/East_of_Eden_(TV_series)&prev=search

"Ez volt az elsõ alkalom 1985 óta, mióta az MBC kiosztja a színjátszás díjait, hogy a nagydíjat két ember kapta. A "Beethoven vírus"-ban KIM ragyogó teljesítményt nyújtott a könyörtelen, despotikus zenekari vezetõ, Kang Ma-ae szerepében, és országos szenzációt okozott az ún. "Kang Ma-ae-szindróma".
A Gallup koreai felmérésében a múlt hónapban Kim elsõ helyen állt a válaszadók 15,6 százalékánál, mint 2008-ban a legjobban alakító színész. Mind a kritikusok, mind a nézõk úgy gondolták, hogy Kim kapja a legmagasabb értékû nagydíjat.
Bár SONG az "Édentõl Keletre" c. sorozatban csodálatos alakítást nyújtott, és elismerést érdemel az ázsiai népszerûségét figyelembe véve, de a közvélekedés szerint az õ viselkedése nem elég ragyogó ahhoz, hogy megérdemelje a nagydíjat."

Néha nem értem a koreaiakat... Mi ez az erkölcsi magaslat? :))))
10/10
micike_MSc 2017 jún. 07. - 23:34:39 10/10 Előzmény Illiona
(305/1111)
Ááá, alapból én sem a díjátadót néztem, hanem SSH-t. :)))))))

Te legalább láttad a BV-t, így jogosan írsz róla véleményt...
Én csak rákerestem és belenéztem egy klipbe, ami alapján megállapítottam, hogy JGS/Sukki legalább ebben nem olyan idétlen (itt rendõrként rövid a haja és nincs talpig sminkben), mint pl. a You're Beautiful-ban, pedig az egy évvel késõbbi.
Mivel SSH elõtt LMH-fan voltam, így kíváncsi voltam a vele "egyívású" Sukki-ra. Megnéztem a YAB-t, helyes kis tini romkom, de már akkor sem értettem ezeket a csücsörítõs, duzzogós grimaszait meg a vastagon festett szemeit (bár egy popsztár szerepben még oké...) A You're my Pet-ben dettó.
Hozzá képest LMH már a BOF-ban is "férfi" volt, meg a Personal Taste-ben, a City Hunter-ben, meg pláne a Faith-ben...
Úgyhogy a BV Sukki szempontjából mindenképpen ígéretesnek tûnik a számomra, egykori hegedülésem okán pedig a komolyzenei vonatkozása is érdekel, lehet, hogy meg fogom nézni egyszer...

DE!!! Hogy lehet egy napon emlegetni az Édennel?!
Csakis az lehet az oka az akkori méltatlankodásnak, hogy akkor még (úgy általánosságban) nem bocsátották meg SSH-nak... Bár lehet, hogy azóta sem...
bori4 2017 jún. 07. - 11:59:28
(304/1111)
Elmesélnéd nekem, hogy mi volt a bevonulás körüli botrány? vagyis miért volt botrányos? :)
Illiona 2017 jún. 07. - 11:01:27
(303/1111)
Érdekes dolgokról irsz.
Én nem szoktam a dijátadókat nézni, az olyan belterjes, hogy a csatornák a saját sorozataikról na még egyszer jól lehúzzák,( reklám meg egyebek...)

Fõleg akkoriban én nem is néztem koreai sorozatokat.Még.
Viszont a Beethowen Virus c sorozatot azt láttam, és nálam semmiképp nem összehasonlítható a kettõ.

A Beethoven Virus egy sorozatocska, a fõszereplõk: a férfi fõszereplõ nálam ( most)nagyon affektáló, modoros szinész.
Akkoriban azt hiszem nem volt ez annyira feltünõ, hisz az elején még ujszerû volt, de utána is minden filmsorozatában ugyanilyen módon beszélt, végül elegem lett belõle a 6 Repülõ Sárkány körül.
A nõi fõszereplõ nálam nem játszik semmilyen szinten , olyan semmilyen (bár alkoholistának tökéletes, bocsánat a Legend rajongóktól).
Egyedül Suki, Jang Keun Suk volt kiemelkedõ, tulajdonképpen itt vált felnõtt szerepekhez méltóvá, az elõtte lévõ sorozatokban eléggé kisszerû szerepei voltak.
Maga a történet jó volt, bár a komolyzenét istállóba vinni számomra olyan lekicsinylõ volt.
Annál is inkább, miután Dél-Koreában nem nagyon vannak istállók, miután takarmány sem terem, csak néhány állattartó üzemban vannak marhák, amit utána aranyáron adnak el. Amit venni lehet, az általában ausztrál, vagy uj-zélandi marha.
A filmkészitõk valószinûleg nem is jártak igazi elhagyott istállóban soha életükben.

Ezt a 16 részes közepesnek mondható sorozatocskát nem is lehet összehasonlítani az East of Eden filmeposszal.
Részben azért, mert ez utóbbiban benne van a koreai történelem izgalmas 20 éve, 3 különbözõ család hétköznapjai, és fontos dolgai.
Sok szinészt mozgatott meg, mindenki jól teljesített.
Én konkrétan nem is értem az összehasonlítást!
10/10
micike_MSc 2017 jún. 07. - 01:10:33 10/10
(302/1111)
Jó éjt, szépségeSSH álmokat, kellemeSSH ébredést!
:)))
10/10
micike_MSc 2017 jún. 07. - 01:03:47 10/10
(301/1111)
Az MBC díjátadója 2008-ban: az East of Eden sok díjat bezsebelt, SSH és Lee YeonHee külön-külön megkapták a legnépszerûbb férfi és nõi díjat,
együtt pedig a legnépszerûbb pár díját.
A nagydíjat megosztva adták át SSH-nak és a Beethoven vírus c. sorozat karmesterének, Kim Myungmin-nek.
A két videó természetesen SSH-ra fókuszál, én mondjuk örülök neki - látszik, hogy végig izgul, zavarban van... de meg is értem, ez volt a nagy visszatérése a botrányos bevonulása és a katonaság letöltése után.
A videóban néhány perces összefoglaló/ismertetõ videó van az Édenrõl, amelyhez a narrációt SSH és az õ "legszebb férfihangja" szolgáltatja, s közben megnézhetjük a fõszereplõk reakcióit az egyes jelenetekre... hol komolyan, hol mosolyogva nézik... :)
A wikipédián olvastam az Édenhez kapcsolódó cikkeket: egyrészt hogy SSH "már nem csak egy szép arc", aki tisztában van vele, hogy az addigi "népszerûségét elsõsorban a kinézetének köszönheti"... Másrészt - szintén a Chosun Ilbo szerint az MBC szégyellheti magát a díjátadója miatt, ahol az Édent elhalmozták díjakkal, sõt SSH is megkapta a nagydíjat (daesang) a BV. fõszereplõjével megosztva... És míg a nézõk szerint Kim nagyszerû alakításával megérdemelte a díjat, addig SSH-val kapcsolatban az volt az általános nézet, hogy a korábbi botránya miatt nem érdemli meg azt, csak az Ázsiában oly' hatalmas népszerûsége miatt kapta meg... És ugyebár SSH pl. Bae YongJoon-nal együtt jóval népszerûbb Japánban, mint Koreában... https://en.wikipedia.org/wiki/East_of_Eden_(TV_series)
[Komolyan nem értem a koreaiakat, a kedvencei(n)kkel roppant szigorúak, a legkisebb kihágást, félrelépést sem bocsátják meg könnyen, mint ahogy most pl. TOP füves-cigis ügyét sem... Ezenkívül azt sem értem, hogy egy 18 részes modern sorozatot hogy' lehet összevetni egy monumentális filmeposszal, ami 56 részen át és két család összefonódó sorsán keresztül Korea több évtizednyi közelmúltját is bemutatja háttérként... A BV is biztosan nagyszerû sorozat, kiváló alakításokkal, de arról valószínûleg nem tudnék órákat írni...]

És a videók:
[HQ] Drama Awards Vol.1 https://www.youtube.com/watch?v=aHtcsfovnlU
[HQ] Drama Awards Vol.2 https://www.youtube.com/watch?v=-6759bgVMOw
A 2.-ban 5:30-nál Bae YonhJoon adja át a díjat SSH-nak, jól meg is lapogatják egymást (Kim-mel nem), aztán berobog So JiSub("sshi-ga" - mondá a szpíker) és egy másik pasi is virággal... :)))) Majd SSH mond egy elég hosszú köszönõbeszédet, jó sok mindent és mindenkit felsorol... végül elérzékenyülve "anyunak és apunak" is köszönetet mond... olyan édeSSH... :))))))
10/10
micike_MSc 2017 jún. 06. - 08:32:45 10/10
(300/1111)
Akkor már legyen 300... :)
10/10
micike_MSc 2017 jún. 06. - 08:22:24 10/10
(299/1111)
Annyira "bírom", hogy minden oldalon a 4. hsz-t ki-/le-/eltakarja egy reklám...
Ez már örökre így marad?! :(
10/10
micike_MSc 2017 jún. 06. - 08:18:14 10/10
(298/1111)
SSHoney, 2004-2008. :)
https://youtu.be/UIU_U8tkuu8
10/10
micike_MSc 2017 jún. 06. - 07:56:43 10/10
(297/1111)
남자가 사랑할 때 - Mikor egy férfi szeret...
Szép napot! :)))
10/10
micike_MSc 2017 jún. 06. - 07:52:57 10/10
(296/1111)
Ez a szék annyira retro... mintha csak egy magyar általános iskola poros raktárából szedték volna elõ... :)))))))))
10/10
micike_MSc 2017 jún. 06. - 07:48:25 10/10
(295/1111)
Jó reggelt! Induljon jól a hetünk! :)
(Nekem mondjuk tökéletesen megfelel ma a két nappalos mûszak utáni szabadnap...) :))))
Illiona 2017 jún. 05. - 15:17:46
(294/1111)
kutyával...
Illiona 2017 jún. 05. - 15:17:13
(293/1111)
éhesen
Illiona 2017 jún. 05. - 15:16:42
(292/1111)
piacon...