Neli 2011 okt. 26. - 22:57:10
(583/5883)
nincs mit :)

SPOILER

azóta sokkal jobban várom, mióta tudom, hogy Max vissza fog kúszni, de D. egy csinos szónoklat után kivágja :D
az nagy lesz :D :P
Alicante 2011 okt. 26. - 20:35:03
(582/5883)
Köszi az infót Neli!:-))
Neli 2011 okt. 26. - 20:24:26
(581/5883)
na igen, simán gyanakodhatott volna C-ra is, de meg volt gyõzõdve róla, hogy Dianának több oka lehetett, és akkor biztos õ volt... :S

az elején a doki kamuból este elhívta magához a csajt, aki volt olyan hülye, hogy gyanakvás nélkül (csak kicsi volt) elment, a pasi le akarta itatni (drog a piába), de D. észrevette, számonkérte és el akart menekülni, aztán verekedtek, és végül viaszt öntött a doki pofájába... :D majd úgy alakult, hogy a csaj dulakodás közben (de nem direkt) lelökte a lépcsõn... vagyis a hapsi szerencsétlenül lépett... és miután a csaj elszökött, a doki felfedezte, hogy ottmaradt a táskája és beletette az értékes óráját, így együtt vádolhatta meg gyilkossági kísérlettel és rablással D-t... kb. ez volt...
és amikor a csajt késõbb elvitték a rendõrök, pont akkor tartott hazafelé Max C-val, és így találkoztak elõször... :P
8/10
csigabige87 2011 okt. 26. - 20:02:44 8/10
(580/5883)
Ez a Pilar egy idióta! Most nem azért, ott hagyta Larryt az oltárnál, hogy Kikével legyen. Mivel Kike rosszul bánt vele, ezért vissza akarja szerezni. Elõadja ezt a hülye hókuszpókuszt, majd pedig miután õ hagyta el Larryt számon meri kérni rajta, hogy megházasodott és a szemére veti, hogy akkor nem is szerette! Ez hülye???? Elhagy valakit és még neki áll feljebb, hogy "túlléptek" rajta????

Tetszett, hogy Max Dianával és a babával álmodott! Hatodik érzék? :D

Deborah is egy pofátlan dög, jó volt mikor Diana kirakta a házból, máskor is így kellene viselkednie!
Alicante 2011 okt. 26. - 19:07:38
(579/5883)
Én nem láttam a sori elejét Diana mit csinált a dokival, hogy ennyire gyûlöli és ki van akadva rá?
Más téma: Már nagyon feltünõ, hogy ennyien gyûlöljék Dianát holott õ egy szolíd, senkinek sem ártó nõ mégis mindannyian ki akarják csinálni pedig már elkotródott a házból és az életükbõl is!

Bírtam, hogy Octavia elmondja mindenféle szajhának a lányt mégis be van s.arva, hogy jön az unoka!:-D
Sõt a Doki és Deborah is biztos benne, hogy Max az apa, akkor viszont nem értem miért õt tartják a legnagyobb k.rvának?

Hát igen, Camila, Deborah, Paula és Octavia egy szent Dianahoz képest!:-))))

Egyébként számomra nem világos, ha a doki nem látta a támadóját, aki leszúrta miért rögtön D-t gyanusítja és nem Camilát, mikor õ is szóba jöhetett volna? Ez pedig azt bizonyítja, hogy nem adta meg magát a dokinek sem Diana sem Camila, a gyilkossági kisérletet meg nem lehet egy feltételezésre építeni fõleg nem egy bíróság elõtt!
Neli 2011 okt. 26. - 18:48:09
(578/5883)
SPOILER

persze D. nem bocsátott meg, jól kiosztotta... :D :P de most többet nem mondok, nézem tovább... :P egyre jobb :D :P
Neli 2011 okt. 26. - 17:59:33
(577/5883)
SPOILER

hehe, Max beállított a 36. végén Dianához, hogy azért jöttem, hogy bocsánatot kérjek... :D :P na ez izgi lesz :P
Neli 2011 okt. 26. - 17:55:51
(576/5883)
SPOILER

na, mégis jól hallottam, volt lánykérés... Diego késõbb mondta, hogy Diana holnap a feleségem lesz (mert Diana mondta elõtte, hogy rendben, 2 nap múlva hozzádmegyek)...


Pilar de gyenge és szánalmas volt ezzel a gáz magyarázkodással... :D :S
jó, hogy L. még elutasította, bár nem túl meggyõzõen... hogy ezeknek mi van az agyuk helyén... :S
10/10
tcsajsziv 2011 okt. 26. - 17:54:16 10/10
(575/5883)
Ez a Pilar bolond??? Valami "boszorkányságra" fogja az egészet?! nevetsége :D De Larry jól gondolja, Kikét szereti és csak azért térne vissza Larryhez mert Kike rosszul bánik vele...
Neli 2011 okt. 26. - 17:47:01
(574/5883)
SPOILER

most nézem a 36-ot... nem 100, de mintha azt vettem volna ki, hogy Diego megkéri Diana kezét mindenki elõtt és a csaj igent mond...
és hoppá, Octavia besétált Dianához... legfontosabb kérdés: ki az apja a gyerekednek? :D Diana: semmi köze hozzá :D
de aztán csak kibökte, hogy Max :D de hogy a szemébe vágta, tök kihívóan :D na végre nem nyuszi :D elkezdi a gyerek baleset volt :D hehh :D
Etucy 2011 okt. 26. - 17:32:28
(573/5883)
Várom már nagyon a részeket amikor végre Sirály is felveszi a boxkesztyût és visszaüt Octaviának :D
Etucy 2011 okt. 26. - 17:30:00
(572/5883)
Ez a Silvita bolond..... tetszett a jelenet amikor Larry ágya alatt volt :)
Neli 2011 okt. 26. - 17:27:23
(571/5883)
SPOILER

aki kérdezte:

megnéztem Maxot, a 123-124-ben lesz a diliházas tûz és a 124-ben menekülnek ki, ill. akkor már kint vannak az öreggel, aki segíteni fogja, és a 125tõl a 130ig folyamatosan alakul, készül, a 126-127. körül (vagy a 128-ban) pedig már mint Alejandro figyeli Dianát egy medencébõl vmi szállodában...
a többiekkel hiavatalosan pedig (szemtõl szembe) a 130. környékén fog találkozni (az nagy lesz, Diana elájul :D :P)... :P

Silvita L-rõl: "emberi tökély" :D
khmm, hát ez kissé erõs túlzás, hogy finoman fogalmazzak... :D :P legalábbis ami a belsõt illeti...
na de végre L. beismerte, hogy hülyeséget csinált az esküvõvel... haladás :D
a fene, ki hívja? Pilar... ennek is most kellett visszajönni... :S :S
Neli 2011 okt. 26. - 17:21:14
(570/5883)
:D :P jaja, a visszavágásait nagyon csípem :D :P

jobban áll neki, ha végre tesz is vmit, mintha szenveleg csak... az elején olyan jól hozta a vadmacskát, mikor leöntötte a dokit meg megvédte magát, ezt kéne mindig :D :P
juan-ZSU 2011 okt. 26. - 17:14:05 Előzmény Neli
(569/5883)
az jó is lesz mikor nem hagyja magát megalázni és végre erõs lesz :)
Neli 2011 okt. 26. - 16:36:48 Előzmény handi99
(568/5883)
SPOILER

Diego-t ez készíti ki a tárgyaláskor is, hogy Diana végig szemez Maxszal, mikor az elmegy meghallgatni...
és Diego kirohan, nagyon berúg, balhét csinál, Pancholon viszi be a zuhany alá, annyira kikészül (mondjuk sztem P. hergeli is Diana ellen, Diego meg dühös, és csak bõg meg kiabál... yt-on le is pszichopatázták :D mondjuk ez még csak késõbb nyilvánul meg, de már vannak jelek...)...
elszólja magát a nagyi elõtt is, hogy Diana terhes...
Neli 2011 okt. 26. - 16:33:38 Előzmény handi99
(567/5883)
na igen... :D

SPOILER

errõl egyébként szó is lesz asszem, mikor Caramelo is vallomást tesz, és említi Andres balhéit... bár elég sokat tekertem ezeknél, de C-t láttam, mikor Andresrõl beszél... bár mindent nem...


na Diana megtudta a kicsit :P :D jellemzõ, hogy pont a dokitól, szegény... :D nincs elég baja... :D
Neli 2011 okt. 26. - 16:30:09
(566/5883)
SPOILER

tökéletesen pontosan nem tudom még, de kb. a 100. után lehet... mindjárt utánanézek :)

egyébként Diego elég nagy nyomás alatt tartotta D-t a házasság miatt, szóval vmilyen szinten kényszeríti...
bár Gaby is hozzájárul, mikor átrohan Diego-hoz, hogy segítsen Dianán...

SPOILER vége

ajajj, Diana összefutott Maxszal :D :P akkor ma már megtudja D. a babát :P

Silvita: "férfiállat" :D :P
ez a "varázslónõ".... :D :D
sorozatkedvelõ 2011 okt. 26. - 14:22:53 Előzmény Alicante
(565/5883)
Nagyon igazad van!Mégis alig várom a sorozatot/nem mindig látom,mert egy másikat is nézek/,jó hogy itt sok a spoiler így képben vagyok.
A férfi fõhõsöket általában ezekben a sorozatokban,könnyen befolyásolható,becsapható,akaratgyenge karakterrel ruházzák fel,akik a sorozat végére teljesen átalakulnak: jóvá,nõk védelmezõivé stb.
offtopic
werti20100 2011 okt. 26. - 11:31:02 Előzmény Alicante
(564/5883)
Hát igen, de az a durva hogy ennek ellenére mégis megnézem a 25. ilyen sorozatot is, talán azért mert néha jól esik kiszakadni a hétköznapok valóságából:D