10/10
tcsajsziv 2012 jan. 25. - 17:34:12 10/10
(2663/5883)
diananak milyen vöröses lett a haja :P jól áll neki a barna olyan kislányos volt :D és larry y gaby :( úgy sajnálom de larrykém rosszul gondolod nem örül hanem bõg :/ de larrynek is elment a kedve.. :/ de ez milyenmár yolanda és rené az eküvõjöket tervezik ? miez ? most jöttek össze :D
10/10
tcsajsziv 2012 jan. 25. - 17:31:24 10/10
(2662/5883)
hahaaaa paco hogy próbálkozik hát ez nagy de sirály enyhén helyretette azzal a mosollyal rodrigora :P
10/10
tcsajsziv 2012 jan. 25. - 17:00:49 10/10
(2661/5883)
Megint OFF olok egy kicsit :) :/

gondolom ti is hallotatok róla hogy a mega upload és a mega video megszûnt na hát én ezen elég rendesen kiakadtam mert nem hiszem el hogy ennyi idõ alatt mióta létezik ez a letöltõ hely nem kapták el õket hanem pont most vádolják mindennel -,- szánalom felsõ szinten!! Szóval én kicsit kiakadtam rajta hogy beszüntették mert én eddig onnét töltöttem le a sorikat :// :@@@@@ és most nem lehet õket elérni!!! :S

OFF VÉGE
Neli 2012 jan. 25. - 16:10:57 Előzmény ildimix
(2660/5883)
SPOILER

Rodrigo jóhiszemû és normális lesz, akkor túl naiv csak, mikor a kedves leánykája elõkerül, de ott aztán nagyon... :S persze vmennyire érthetõ, de azért... :S
amúgy a kiscsaj elég rendesen be fog jó párszor kavarni Sirálynak, aki sajnálatból nem szól Rodrigo-nak a csaj ügyeirõl, hogy megkímélje... a pasi elég sokára kap észbe, mikor a lánya már Sirályt is fenyegeti, majdnem megöli... akkor is Gaby világosítja fel R-t, hogy de vak vagy, vedd már észre a csajt, milyen... :D
Neli 2012 jan. 25. - 16:06:52 Előzmény ildimix
(2659/5883)
SPOILER

nem költöznek el asszem, vagyis egy ideig, a doki talán szállodába megy majd (nem biztos, lehet marad), Fiona pedig elõadja az elhagytam a férjem-fogadj be, Max, hogy megháláljam-cuccot, és bepofátlankodik a pasi házába, aminek Marfil rendkívül fog örülni... :D :P
a férj pedig -ki hinné :D- udvarolni kezd majd na kinek? :D Diana õnagysága mint vágykeltõ forrás... :D
egyébként véletlenül ismeri meg, Maxon akarja számonkérni a cégben Fionát, és Dianát találja meg, beszélgetnek, aztán egyre szimpibb lesz neki, elhívja párszor, Max persze féltékeny kissé... :D de nem történik semmi... persze nem a pasin múlik... :D :P
ja és majd a Tierrás doki is udvarol késõbb D-nak... :D Max ott is jó lesz, de akkor már Alejandro (ez még jóval késõbb lesz, asszem akkor már fel is fedi majd magát)...
ja és Fionát sztem azért sajnálják (már aki, bár tényleg csúnya vége lesz), mert meghal, és AHOGY eltávozik... :S hát az tényleg elég brutál... :S
nemsokára amúgy Diego és Marfil is összejön, ma pedig asszem Diego végre lebukik és kihajítják, ezután kezdi meg a rémes bosszúját (szegény Max)... :S
10/10
tcsajsziv 2012 jan. 25. - 13:04:01 10/10
(2658/5883)
énis írtam de nem pont így fionával az a helyzet hogy nem egyáltalán nem sajnálom én csak azt mondom hogy biztos rossz lehet egy ilyen férj mellett...... de persze luxus és many & szerelem :D

a napi 2 résznek énis örüllnék de ahogy szokták mondani a filmekben ilyen a show biznis xD szerintem azért adtak dupla részeket mert az elõtte levõ sorozatnál is dupláztak na meg azért mert akkor még biztos nem volt új és én azt gondolom hogy így akarták "rászoktatni" a nézõket a sorira mert hát dupla rész oda kapcsolsz és majdnem 2 órán keresztül megy nem tudod nem elkezdeni nézni vagy csak bele nézni és rászokni ;) vagyis én biztos nem bírnám ki :D
8/10
suxel 2012 jan. 25. - 13:01:15 8/10
(2657/5883)
Jah, ti már elõre vizionáltátok a halálát, így már értem, miért sajnáljátok Moby-t. Szó mi szó más érdemelte volna ezt a kegyetlen kivégzést!
9/10
handi99 2012 jan. 25. - 12:37:13 9/10
(2656/5883)
Nem én írtam, de én is sajnáltam:


SPOILER:


Marfil és Diego fogja megölni. Elég brutális lesz. Ilyen halált nem érdemelt.

SPOILER VÉGE
8/10
suxel 2012 jan. 25. - 09:55:22 8/10
(2655/5883)
Na igen, ezt nem értettem én sem, hogy miért írta azt valaki, hogy sajnálja Moby-t (Fionat), mi miatt is kellene õt sajnálni?
9/10
offtopic
ildimix 2012 jan. 25. - 09:21:13 9/10
(2654/5883)
Sziasztok!

Neli köszi a választ. Nekem emilió mellett Rodrigó is szinpatikus szereplõ, remélem az utóbbiban nem fogok csalódni. Már én is várom az izgalmakat! Milyen jó lenne, ha visszatérnének a 2 epizódra. Nem hiszem, hogy az elõzõ filmnek olyan nagy a nézetsége, úgyhogy azt levehetnék és adhatnák 2 részben a sarokba szorítva sorozatot. Silvitát egyébként én is kezdem kedvelni, jó, hogy kikerült camilla bûvkörébõl, így nem tudja befolyásolni. Fiónát miért sajnáljátok, valaki ezt írta. Én egyáltalán nem sajnálom õt, 1 unszinpatikus szereplõ szerintem. A férjéhez csak a vagyona miatt ment hozzá. Én azt nem értem, ha olyan gazdagok akkor miért nem béreltek ki 1 normális házat? Camillát amúgy sem szereti fióna, akkor igazán elköltözhetnének. Elfognak egyébként, vagy végig a dokinál fognak lakni?

Mindenkinek kellemes napot!

Üdv: Ildimix
Neli 2012 jan. 25. - 02:05:18
(2653/5883)
SPOILER

péntektõl jönnek az izgihegyek :P :

Max elrablása, kikötözése, kínzása, késõbb diliház... :P
aztán még több dráma, Paola halála...
és egy kis jó is, LG szex és elõtte az a bizonyos esküvõ Kikével, ahova beront egy hívatlan vendég... :P :D bár sajna nem sikerül meghiúsítania, de késõbb viszi a menyasszonyt... :D :P
Neli 2012 jan. 25. - 01:55:10 Előzmény ildimix
(2652/5883)
SPOILER

120. a baleset, és kb. 127-129 körül hal meg Paola...
8/10
suxel 2012 jan. 25. - 00:30:37 8/10
(2651/5883)
Jó volt ez a Tejet a képébe Panchonak Silvita akció! :D :D
És elindult a halálbrigád is átsegíteni Brunat a túlvilágra. Amúgy Bruna anno még mindent feláldozott volna a lányaiért, most meg??? Nem akar börtönbe menni, de neki már nem is kell. Képes megzsarolni a lányát, még meg is õrült miattuk amúgy. Ez megint egy érdekes dolog, hogy hol kikapcs, hol meg bekapcs ez a nõ.
Ez nekem most fájt, Bruna szívrohamot kap egy párna látványától. :P :P Octavia ezt is elintézte. :P
Az a Maxito egy tündéri pöttöm baba. :D
Isabelnek sem lesz mibõl rumot vennie!!! :P :P Jujj, de kellett volna neki az a money! Rendességgel nem lehet jóllakni. :P :P
Hûhh, Yolanda, többet kellene így hordania a haját, még nekem is bejön így a kora ellenére.
Viszont ennek a Fionanak akkora segge van, hogy nem fér el a képernyõn. Maxnak is az ízlésvilága, egy ilyen nõ hozzá?? Cöhh.. Ez a nõ egy bálna: innentõl kezdve már nem Fiona, hanem Moby Dick, röviden csak Mobyként fogok ráutalni a következõekben.
Caramelo meg irritálóan buta, képes azzal a döggel a parton sétálni. Sírok. :) :)
A másik nagy vicc az egészben: egy 20-on éves lányt bezárva tartani. El sem hiszem, hogy van ilyen, +ban, gondolom van azért ablak a házon. Szépen felöltöztették õket feketébe. :)
Max: a rémálom véget ért. Ha te azt tudnád, a te rémálmod csütörtökön kezdõdik! Maxnak azért tetszik, hogy Fiona itt van. Emilio is: gyönyörû VOLT. A VOLT-on van a hangsúly.
Marfil is a medenceparton lenge zöld öltözékben készül a temetésre. :D :D
Moby-n van egy gyönyörû farmer, nem semmi, nem tudom hány lánynak tetszhet ez, de szerintem nem soknak. A férjének nem tetszik a szinkronja, túl fiatalos Fekete Zoltán hozzá.
Bernie Paznak túlságosan rövid lett itt a haja benne, jobban illik neki a kicsivel hosszabb, ami az Emperatrizban van neki.
Ez már mindennek a teteje, hogy Caramelo porontyot akar attól a fehérmájú férfitõl. Paola, mint második asszony??? :D :D :D Második asszony vs. elsõ asszony kb mint Szeplõske meg Szörnyecske. :D :D
Na ez a háború most nem fog sokáig tartani.
Meg voltam elégedve eddig is az epizódokkal, de már jó 10-15-20 rész óta ez volt az, ami kifejezetten tetszett. :) :) :P
8/10
suxel 2012 jan. 24. - 23:28:27 8/10
(2650/5883)
Amúgy most néztem a hétfõi részt, hát bizisten meglepõdtem, hogy a Kozmikus Csillag ért a jósláshoz!
8/10
suxel 2012 jan. 24. - 22:08:06 8/10 Előzmény Milibindi
(2649/5883)
Jelenleg én is 4-et tolok tegnaptól kezdve: Sarokba szorítva, A végzet hatalma, A bosszú, Abismo de Pasion. Na most le leszek maradva velük, mert pár napig nem leszek, de majd pótolgatom õket, ahogy engedi idõm szépen sorjában.
k.aliz123 2012 jan. 24. - 19:51:50
(2648/5883)
Én nem is értem magam egy idõben hogy sajnálhattam Brunát komolyan mondom... Én is az okos, rafinált gonoszakat szeretem. Silvitát én nagyon csípem olyan kis bohókás szereplõ, nem egy észlény, de nem is ezért kell szeretni :D Igen még belelóg a 118 rész is. Személy szerint ezt várom az egyik legjobban, és persze majd a következményeket. A diliházas részeket is nagyon várom már!!! Most tényleg nem lesz izgalmakban hiány. :))
10/10
tcsajsziv 2012 jan. 24. - 18:56:46 10/10
(2647/5883)
hahaaa ez nagyon a jó a hajnak te is híve vagy fetrengek a röhögéstõl

basszus ezis nagy fiona segge xD tényleg elég nagy :D nemártana egy kicsit edzeni neki hogy eltûnjön :D
ja Pao szerkója nekem is feltûnt egyépkjént én az Analiában is bírom a maffiozos cuccosokat de ez most kifejezetten nem tetszett de ha õ így érzi :D Brunisita megérdemelte hogy kinyiffanjon :D nem volt egy pozitiv karakter és a negatívak közül is idegesített -,- én a gonoszak közül is nem azt szeretem aki olyan hûde gonosz hanem azt amelyik olyan rafinált és olyan jól játszik :)) régen még az ezelt is ezért csíptem :D nem voltam rajongó de az biztos hogy tátott szájjal néztem hogy hogyan keverik a lapokat *,* :D A Diego-s kigurulás is azt bizonyítja hogy nincs nagy jelentõsége abban a házban :D azt hogy lebukjon énis várom azt fogom imádni amikor silvita felhívja maxot :P jóarc az a csaj egyépként csak kicsit bolond :D és larry gaby partos :P is dejóóóó lessz asszem az 116-117 és még talán 118 javítsatok ki :D de azok nagy részek lesznek :P meg akkor kikés esküvõ is lessz hamarosan és ha gaby visszatért a neli szavaival sex on the beachrõl jön az erõszak :/ de legalább azzal együtt az izgalmak is meg a dokis mérgezések diliház pedrobááá :D ááááá dejók lesznek :P
k.aliz123 2012 jan. 24. - 18:41:16
(2646/5883)
Nekem az Árva angyalban a haja nem tetszett..., meg úgy eleve nem is szerettem az árva angyalt, a szerepe nagyon idegesített...
Nekem tetszik a triunfba mert szerintem abba a legcsinosabb, és nekem veled ellentétben pont az tetszik a legjobban, amikor kicsit hosszabb a haja és kócos :D a gyúrásba lehet igazad van, de számomra annyira nem zavaró tényezõ, de tény hogy sokkal jobban ki van mint amennyire kellene. Igen én is inkább a haj híve vagyok :D Pontosan!

Örülök hogy elkezded :))

Fionat kicsit sajnálom, de nem egy szimpatikus karakter... és olyan aránytalanul nagy a feneke, meg a csípõje a csajnak. Pao hát nem tudom sajnáljam vagy ne...,de talán egy kicsit sajnálom, mert ez elég szar lehet. De mi volt ma rajta ez a Maffia szerkó??? :DD Marfil és Octavia jó páros szó se róla, könnyen elintézték a problémát. Nem fog hiányozni Bruna. Végre megszabadultunk tõle.
A kedvencem amikor Diego csak úgy kigurult beszélgetés közben és senkinek fel sem tûnt vagy senki nem furcsállotta. Nagyon várom már hogy lebukjon. :))
És innentõl jönnek azok a részek amiket nagyon várok. Holnap egy kis LG és persze jönnek az izgalmak. Diego és Max... áhhhh istenem de jó részek lesznek.

Spoiler kérdés: Ha már ma annyi szó volt róla hányadik részbe lesz kb. Gaby tárgyalása??


és Rodrigo y Paco bemutatkozás behalok istenem xD
10/10
tcsajsziv 2012 jan. 24. - 18:21:11 10/10
(2645/5883)
Nekem az árva angyalban nagyon tetszik ott ismertem meg mondjuk ott egy komolyabb szerepet is játszott és nem mutufatta annyira a felsõ testét :'( :D a sortilegioban is jó :) de most kicsit gonosz leszek :D nekem a triunfoban a legrosszabb mert egyrészt a haja mintha kopaszodna elöl (oldalt) és kicsit olyan vöröses barnás a haja :D (de lehet szinvak vagyok xD) és a végefelé tul hosszu és kócos xD másrészt meg elérte azt a szintet hogy ott már túl kigyúrt nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem ott már túl izmos túl szélesek a vállai és ez már nem a húde izmos húde szexi kategória hanem inkább a tulzásé és nekem olyan túl kicsit lett ott a feje a testéhez :D és hát nem mondom hogy rosszul áll neki ahogy öregszik de fiatalabban jobb fõleg az aco-ban nekem csak az nem tetszik hogy megkopaszította magát -,- de mind1 ígyis úgyis mindenhogyis jó pali a srác :D

És akkor a Sarokba Szorítva téma :D
mostanában ugy elmaradt nem beszélitek ki annyira :D majd én elkezdem
- Fionától egyszerûen kiráz a hideg de biztos rossz lehet neki egy ilyen férj mellett de azért rafkós a csaj rögtön rohanna maxihoz de a férje is elég balf*sz:D
Paolát szobafogságra ítélték xD
Pancho megérdemelte Silvitától én nem vagyok egy agresszív ember de annyira megpofoznám :D vagy inkább bosszúból feljelenteném bigámmiáért :D
És végre megvan a kicsi na persze Isabelnek rögtön jöhetett volna a many :D
És Marfil meg Octavia hát mit is mondjak jól nyomják együtt :D arra az orvosra meg ugyanazt a jelzõt használnám mint fionita férjére xD az az orvos is meg az a fej is jáááájjjj ha ilyen orvosok lennének a kórházban akkor szerintem inkább fordulnék egy csöveshez hogy operáljon meg :D
és Rodrigo y Paco bemutatkozás behalok istenem xD
k.aliz123 2012 jan. 24. - 17:25:38
(2644/5883)
Az accoraladaba tényleg nagyon jól néz ki, de pl. nekem legkevésbé az Árva angyalba jön be... De a Sortilegioba meg Triunfo del Amor-ba nagyon jól néz ki. És szerintem neki az öregedés se tesz rosszat, sõt...nekem így még jobban bejön :))