offtopic
Neli 2012 máj. 13. - 18:37:00 Előzmény handi99
(5443/5883)
:D .P azt bírnám :D :P jó cucc :D :P
tényleg vicces, hogy a cseléd itt apuci fiára hajt :D szerencsére itt se jön össze :D :P
ezek a keresztbe-dolgok érdekesek amúgy, ahogy kivettem, azt se lehet tudni, kinek ki az apja, tolonganak a jelöltek... :D :P
mondjuk ezek a dolgok kevésbé érdekelnek, mint a szerelmi részek :D :P
Angela tényleg gáz, õ meg a testõrség... :D mondjuk eleve nekem az, hogy nõi testõrök vannak pasiknál, fura, de Sammy tényleg jó, simán õ hordja a nadrágot a kapcsolatban is :D :P
azt láttad, mikor Willy összevissza kúszott meg letérdelt, és elkezdte, hogy üss meg, csinálj velem, amit akarsz, csak bocsáss meg? :D :P meg is pofozta a csaj, mikor rájött, hogy a pasi megcsalta és Willy követte a kocsijával :D :P akkorát behúzott neki S., hogy hú... :D :P utána a kórházban meg lebohócozta, mikor térdelt :D :P meg simán pisztolyt fogott rá, hogy engedje elmenni :D :P nem semmi csaj :D :P

sztem a 3 páros közül õk képviselik a szenvedély-vonalat, EP a juvenil szál, a cukiság :P, AJM hát ott még nem találtam jelzõt, mert a hapsi részérõl van szenvedély, na de a csaj... :D :P mondjuk legyenek a vicces páros, mert történnek velük vicces dolgok a sok dráma mellett :D :P amúgy nekem fura, hogy JM-nak vörös göndör hajú lánya van, ha egyszer Sonya volt az anyja, vajon kitõl örökölte a kiscsaj? :P egyébként aranyos :P
amúgy tényleg, itt a kapcsolat a 2 sori közt, itt is volt Sonya :D :P mondjuk az elejét nem láttam, kb. a 30. után kezdtem nézni yt-on (csak azt tudom, hogy JLP, Diego volt benne az elején, õ volt Angela apja)...
azóta a párosok összefoglaló vidijeit nézem fõleg, meg néha a részeket tekerve :P
9/10
offtopic
handi99 2012 máj. 13. - 08:43:05 9/10
(5442/5883)
Szia! Sammy és Willy: teljesen egyetértünk. :) Sokkal jobb karakterek, mint a fõszereplõk. Ángela és JM nekem sem jön be. Ángela, mint testõr! :D A YT-ról nem tudok nyilatkozni, de a Telemundo honlapján is inkább S&W-rõl szólnak a kommentek. S&W után, nálam is Emma és Pablo a kedvenc.
Jon Ecker, szerintem is tiszta apja. Játszott a Popland!-ben (azt hiszem a Viván adják). Egyébként vicces, hogy Priscila Perales (Nelly, a cselédlány az Arroyo-házban) elõbb a papára hajtott az Eva Lunában, most meg a fiúra a CV-ben. :)
Nem lennék meglepve, ha a CV õsszel, vagy jövõ év elején megérkezne a Cool-ra/Sorozat+-ra.
offtopic
Neli 2012 máj. 12. - 23:02:01 Előzmény handi99
(5441/5883)
:D :P és bingó :D dettó :D :P meg Emma-Peralta is, az a pasi tök cuki :P eddig még nem láttam a színészt, de nagyon hasonlít a papára :P
a fsz. páros, Angela és JM hát nekem kevésbé jön be, a yt-osok is WS-tõl vannak odáig... :D :P meg is értem :D :P
nem szoktam rendszeresen nézni, eddig se követtem, de mostanában yt-on visszacsekkolom :P 1x láttam belõle vidit, kivibõl megnéztem és azóta vissza szoktam nézni :P
9/10
offtopic
handi99 2012 máj. 12. - 20:35:27 9/10 Előzmény Neli
(5440/5883)
Szia! Elõször a Fonseca-Reséndez páros miatt nem érdekelt, de aztán még is csak megnéztem az elsõ részt és azóta folyamatosan nézem. Ki a kedvenced? Nekem Sammy és Willy (pedig Fabián Ríost nagyon nem bírom).
8/10
suxel 2012 máj. 12. - 18:18:25 8/10
(5439/5883)
Na volt szerencsém tegnap végignézni 178-ig, utolsó részt online sajnos teljesen élvezhetetlennek leltem a minõség miatt, kb. mintha rádiót hallgattam volna, mert idegesített a legalább 5 mp-es hangcsúszás, ez a baj az online-nézéssel, hogy néha csúszik.

Olyan deja vu érzésem volt a végénél, amikor Max-ot lelõtték benne, teljesen olyan érzésem volt, hogy ezt én már valami hasonló sorozatban láttam, ilyen rossz álmot.

Azt hittem Hortensia és Nicolasa után nem jöhet rosszabb, de igen Prudencia, tényleg sikerült egy vén banyát belerakni.

Az amazoni harcok nagyon tetszettek mind Octavia - Yoli, mind Diana - Marfilt illetõen.

Az is jó, hogy csak egy ügyvéd létezik Miamiban mindenhová Rodit hívják. :P
8/10
suxel 2012 máj. 11. - 18:07:47 8/10
(5438/5883)
Telemundo, Televisa, Tv azteca háza táján elég otthonosan mozgok, általában ismerem a novelláikat, szereplõgárda + történet, sõt még az újabb Venevisionoket is, de azokat nem annyira. :)
Neli 2012 máj. 11. - 18:01:15
(5437/5883)
persze, régen mutatták is a visszaemlékezésekben... mind2 genya volt... kész csoda, hogy egyik gyerek se hasonlít rájuk :D :P
offtopic
Neli 2012 máj. 11. - 17:59:59
(5436/5883)
:D én nézem, ami érdekel :P
akkor ismered? :D :P aha, jó, nem az elejétõl nézem, mert nem rögtön keltette fel a figyelmem, de azóta bepótoltam, bár nem mindent láttam, csak azokat a szálakat, amik érdekelnek :P :D fõleg yt-ról, élõben csak néha nézem :P
8/10
suxel 2012 máj. 11. - 17:50:11 8/10
(5435/5883)
Egyszerre :) :), CV jó???? mondjuk én már bele nem kezdek, nyáron amúgy is szünetelek a sorozatokkal!
8/10
suxel 2012 máj. 11. - 17:48:56 8/10
(5434/5883)
Hogy az apja sem volt jó ember, õ is olyan gonosz volt, mint az anyja?? :)
Neli 2012 máj. 11. - 17:48:13
(5433/5883)
hogy õ ölte meg Sirály férjét... Octavia meg õt :D :P
offtopic
Neli 2012 máj. 11. - 17:47:28
(5432/5883)
oké :)

OFF
ne is mondd az RP-t, fogalmam sincs, mit fogok nézni utána... :S :D alig marad vmi :S :D
bár a CV még ott lesz, most arra kaptam rá :D :P hogy az micsoda? :D :P fejtsd meg ;) :D :P
8/10
suxel 2012 máj. 11. - 17:37:05 8/10
(5431/5883)
Egyébként azon pont csodálkoztam egy kicsit, hogy Max az apjáról is megtudja az igazat. Azt hittem ettõl megkímélik. -- > Ez micsoda is pontosan?? Mit tud meg?
8/10
suxel 2012 máj. 11. - 17:34:47 8/10
(5430/5883)
Akkor azt nem figyeltem, jó mondjuk nem mindig tartottam a képernyõn a szemem, csak azt figyeltem, hogy a padló nem véres.

Az a gyerek már Dianánál elment, végülis már tök mindegy tudja vagy nem tudja Max, hogy lett volna még egy. Diananak fene nagy jólelke van egyébként.

Én se bánom, hogy úszik vagy akármi, az én szemem nem bántja, csak kicsit furi, hogy hirtelen megugrottak az ilyen jelenetek száma, az elején volt még így aztán a közepén kevesebbet voltak. Mint amikor kezdünk így, fogjuk meg a nézõket vele, mikor rákaptak vegyünk vissza belõle, na a végén megint ömlesszünk a népre ilyen jeleneteket, mikor már jó hosszú lett, hogy bírják még egy kicsit!! :P De csak nem tudok elmenni az úszásról, akkor edzene, vagy nyírna füvet, mint John Rowland a DH-ban vagy akármi, de ne csak mindig ússzon abban a medencében (jó ez is egyfajta edzés)

Neli, kell egy kis nyári szünet is. :) De neked lassan kifut az RP is. Privire majd este 9 körül reagálok. :)
8/10
Gaby87 2012 máj. 11. - 17:23:31 8/10
(5429/5883)
A vetélést tuti nem akarta elmondani. Tudod, pont én bosszankodtam rajta. :)
Egyébként azon pont csodálkoztam egy kicsit, hogy Max az apjáról is megtudja az igazat. Azt hittem ettõl megkímélik.
Larry-nek milyen jó lesz, ha hazajön. Rengeteg újság lesz. Nem akarják semmivel megzavarni a lelki nyugalmát.
Babázós részeket én is szeretem. :P
Már én is készülök az elvonási tünetekre, mert hamarosan a Végzet hatalmának is vége. :(
Neli 2012 máj. 11. - 17:02:10
(5428/5883)
Diana el akarta mondani többször is az õ babáját, meg a vetélést (bár azt már nem biztos), de sose jött össze, aztán már hagyta a fenébe az egészet...
elég sok dolog nem derült ki bizonyos emberek számára a sori alatt, amiknek pedig sztem ki kellett volna... :S de másképp gondolták, nem látták értelmét... :S

amúgy már csak 9 rész :((( mit fogok én nézni? :S :D :P a görögöt biztos nem :D :P
Neli 2012 máj. 11. - 16:59:20
(5427/5883)
köszi :)

az álom megmaradt az eredetibõl, arra emlékszem :P :D a többire nem nagyon, már nem most volt, hogy néztem... :D :P

a verekedést megnéztem volna, kis dogfight :D :P like :D :P

ja és MiniMax lol, babázás :D :P azt imádom :D :P na az talán még rémlik, az ilyenek megmaradnak... :D :P
8/10
Gaby87 2012 máj. 11. - 16:53:58 8/10
(5426/5883)
-Marcela továbbra is el akar válni
-Yolanda-t letartóztatták, Max megígérte neki, hogy megpróbálja kiszabadítani
-Octavia Isabel-éknél táborozik, tanítják neki a szabályokat, hogy itt nem õ parancsol
-Pancho-éknál elõkerült a házasság
-Max beszél Sirállyal, aki nem õt hibáztatja, de O.-t nem bánná, ha holtan látná
-Rodrigo elvállalja Yolanda ügyét
-Diana megengedi, hogy Max hazavigye Minimaxot.
-Paco meg akarja látogatni Fedora-t, de Rodrigo ezen kiakad és összeverekednek.
-Gaby Larry után siránkozik, azaz százezredjére is meg lehet tekinteni a tengerparti jeleneteket
- Max és Emilio lelkiznek. Az smafu, hogy Octavia hány embert ölt meg, meg hogy Yolanda börtönben van, de az, hogy a doki vacsorázni hívta Diana-t, na az katasztrófa. :)
- Ja és az álommal lett vége
Neli 2012 máj. 11. - 16:16:01
(5425/5883)
a mait nem láttam... tudom, hogy leírtam, meg régebben néztem is, de kb. mi volt benne? aki látta...
8/10
suxel 2012 máj. 11. - 15:26:16 8/10
(5424/5883)
Gondolom le volt szerzõdve erre az egy darabra x részre, csak dobok most egy számot 140-150 és jött még rá, hogy sikeres volt, hosszabbítsák meg a sorozatot, de tfh. Levy nem írt alá többre, mert úgy döntött átmegy egy nagyobb társasághoz, ahol jobban tudja kamatoztatni a szerepeit. Ennyi, de a végére visszajött, mert az hogy nézne már ki, mikor ha nem is volt fõszereplõ, elég fontos szerepet töltött be, s ennél hülyébben már csak az vette volna ki magát, ha hirtelen Gaby beleszeret egy vadidegenbe.