8/10
suxel 2012 máj. 08. - 22:28:31 8/10
(5403/5883)
Azt tudom, hogy mikor ment az Eva Luna azt választottad helyette. :)
Nekem úgy a 120 részig nem volt vele semmi kínom, jókat nevettem a hülyeségeken is, de most már az unom a banánt érzés kap el néha, de ha már eddig kibírtam, kibírom tovább is. Kb. a Max-os, meg az érdekesebb részeket kiszûröm és mostanában ennyivel letudom. :) :) Chucky-t nem bírom ott ugranom kell, Sirály-Rodrigo párbeszédek, meg Miguelina-Lala pl egyáltalán nem érdekelnek. Kiszûröm a lényeget és az nekem pont elég. :) :)
Alicante 2012 máj. 08. - 21:58:50
(5402/5883)
Köszi Suxel sokban hiányos az ismeretem.
Mindenesetre itt mindenkinek sürgõs a házasság, de a válás is gyorsan mehet ha akarják a felek!
Viszont ami érdekes mindkét fél elfogadja, hogy esküvõ után külön szobában élnek, nincs szex, legfeljebb néha beszélnek egymással. Ez lenne a holtomiglan-holtodiglan?
Mi van akkor, ha Diego "felgyógyulása" után ráveti magát Diánára? Gondolom a "feleség" arról is hallgatott volna legalább 170. részig ha nem tovább....Max egy aljas féreg, akit egy normális nõ sose akar látni az életben viszont, de ahogy megnõsült egybõl elfelejtette D. az erõszakot, addig viszont következetes volt.

Borzalmasan bugyuta ez az egész történet, de a végét azért megnézem, ugyanakkor lenézem saját magam!
8/10
suxel 2012 máj. 08. - 21:35:09 8/10
(5401/5883)
Dianat nem akarták egyedülálló anyának hagyni, akkor még szó sem volt arról, hogy Sirály gyermekei lennének. Miguelina is magyarázta neki, hogy milyen nehéz lesz egyedül, Diana elõször nem akart, mert nem szerette, de csak ráállt. Na most, hogy Sirály beleszólt-e, az tuti, hogy belekotyogott ügyvédként, de arra nem emlékszem, hogy mit is mondott már. De az biztos, hogy már akkor is Max ellen volt.

Férj nélkül, ezidáig szûzen is meg tudtak lenni. Persze Diana nem feküdt le Diegoval, aki nyomorék volt egy ideig. Max-al kétszer feküdt le, mind a kétszer gyerek lett belõle, csak az utóbbi "elment".

Na és akkor Max-ot hova rakod, amikor részegen megerõszakolta Dianat, az milyen kategória?? :D :D

Marfil az elején még ravasz volt, elég volt összehasonlítani a buta testvérével, de mostanra nagyon nyílt kártyái lettek.
Alicante 2012 máj. 08. - 21:00:50 Előzmény Gaby87
(5400/5883)
Nemhogy élvezte volna Sirály, hogy visszakapta a gyermekeit és ismerkedhet velük, ezért inkább gyorsan férjhez adta õket...ha nem tévedek. Habár Diána mintha maga ment volna rábeszélésre hozzá Diegohoz...ez valahogy rémlik nekem.
Csak azt tudnám ezidáig hogy tudtak meglenni férj nélkül?:-))

Más: Marcela és Diana egyformán jótét lelkek, M. a terhessége mellett is hajlandó elválni Maxtól, sõt sürgeti a válást, Diana sem képes elhallgatni, hogy Marcela Max gyermekét várja, két csupaszív lélek karakter a sok gonosz mellett....itt csak két véglet van, vagy valaki velejéig gonosz, vagy Teréz anya, de legjobb esetben is jóságos angyal!:-D

Az öreg Pedro meg hiába élte meg élete hátralévõ részét, nem lett se bölcsebb, se tapasztaltabb sõt gyanakvóbb sem, holott Marfil a gazdagodás jegyében ennél már nem lehet nyíltabb!:-D

Szép estét!:-)
Neli 2012 máj. 08. - 18:44:33
(5399/5883)
:S sajnálom :S amúgy az elõbb beletekerve nézegettem, dailyn már fent van :P
hülye Diana elmegy közölni Maxszal, hogy az egérke terhes... :S most ennek mi értelme? :S
8/10
suxel 2012 máj. 08. - 17:36:42 8/10
(5398/5883)
Én még az elsõ reklámig sem láttam, mint ahogy mostanában sosem!!
Neli 2012 máj. 08. - 17:21:47
(5397/5883)
oké, várom :)
írsz, amikor tudsz ;)
amúgy a maiban mi volt? csak az elsõ reklámig láttam... megyek is visszacsekkolni a "puskámat"... :D :P
8/10
Gaby87 2012 máj. 08. - 12:22:39 8/10
(5396/5883)
Hát végül is Sirálynak mindegy volt, csak ne Larry legyen a võlegény. Gabynak tudnia kellett Pillar-ról, mert egyszer rajtakapta õket Kikével, és nyilván arról is tudnia kellett, hogy együtt utaztak el az esküvõ napján.
Akkor költöztek a villába, mikor Max-nak is munkája lett a parfümgyárban, mikor Diana visszavette. Vagy legalább is én így emlékszem.
Alicante 2012 máj. 08. - 11:37:14
(5395/5883)
Köszi a válaszodat Suxel!:-)

Ha Sirály erõltette ezt a házasságot Gabynak Kikével, akkor ez a szemétláda gazdag volt?
Ha nem Sirály honnan vette, hogy õ a megfelelõ személy a lányának? Pilarról nem tudhatott?

Azt értem, hogy Octavia Larrybõl és Maxból él, de hogy kerültek ebbe a luxusvillába még akkor, amikor Larry csak modellkedett, nem volt még színész?

Na nem fárasztalak Drága, ez csak egy költõi kérdés volt...a f.könyvírónak szólt!:-))
8/10
suxel 2012 máj. 08. - 11:30:24 8/10
(5394/5883)
Neli, nem tom mikor írok privátot, mert a mai nap el vagyok havazva, de lesz regálás biztosan. :) :)
8/10
suxel 2012 máj. 08. - 11:29:42 8/10
(5393/5883)
Akkoriban még a nagyon utálható Sirály volt és mindenképpen ki akarta házasítani a lányát, ivott is akkor még rendesen, Gaby meg mondogatta lelkem, én nem vagyok olyan erõs, mint te Diana, s ellentmondani meg nem mert. Nem mert összecuccolni, elmenni otthonról, mint Diana.

Octavia-Yolanda: azt a magyarázatot kaptuk Octaviatól, hogy Larrynek nagyon jól fut a Venevisionnél a szekér, tehát a szerepei, modellkedést nem tudjuk abbahagyta-e, arról nem esett szó, meg Yolanda kerámiázik és fest, de õt Octavia csúnyán kiröhögte, hogy abból szinte még kenyérre se futná. Na most akkor tehát Larry fizuja volt, meg Yoli besegítése, gondolom most meg Max is segít azért otthon, mert Octavianak leesne a gyûrû az ujjáról, ha dolgoznia kellene.
Max-Pedro: Pedro az unokájának tekinti mióta Max visszaszerezte az öregnek a vagyonát. Õ kezeli az öregnek a dolgait, gondolom valami bónuszok, vagy fizetések járnak neki. Mondta, hogy megy Atlantába vagy hova a banki ügyeket intézni.
Diego a konzervatóriumban dolgozott, míg Max kirugatta, ahhoz képest, hogy ott dolgozott jó kis járgánnyal furikázott, most meg passz. :D :D :D
Camila meg parazita életmód, még csak a 168 résznél járok, hol élõsködik most Emilioéknál, vagy már onnan is elhajtották?? :D :D :D
Alicante 2012 máj. 08. - 11:17:23
(5392/5883)
Én azt se értem miért kellett Gabynak férjhez menni Kikéhez? Nem bírta elviselni az anyja, hogy független? Arról nem beszélve, hogy mi lett volna ha többször is megerõszakolja Gabyt arra hivatkozva, hogy a felesége?!
Akik még a szerelem-szeretet hiánya nélkül házasodtak: Diana-Diego, Octavia-Paco, Sirály-Rodrigo, Marcela-Max, Marfil-Pedero és Gaby!...még jó, hogy a templomot messze elkerülték.:-D

Tökéletesen igazad van, egy rendõrségi üldözésben nem vehet részt civil személy!

Valaki mondja már meg...mibõl él Octavia és Yolanda és hogy-hogy luxusvillában laknak?
Maxot még mindig Pedro pénzeli?
Mibõl él Diego?..vagy õ nem eszik, nem iszik semmit?
Mibõl él Camila?
8/10
Gaby87 2012 máj. 08. - 08:35:56 8/10
(5391/5883)
Üldözésrõl annyit, hogy az is valós, hogy engedték, hogy Diana meg Rodrigo csak úgy ott lebzseljenek. Kike momentán nekem nem fog hiányozni, már hamarabb is mehetett volna a levesbe.
Jaj megint a telefon. Mi van Larry-nek túl érzékeny a lelke, hogy semmit nem tudhat?
Marfil nekem is sok, én lecsapnám, mint a legyet. Azért forgalmas napja volt a csajnak. Diego még azért felhívja, semmi gond, hogy legszívesebben megfojtanák egymást egy kanál vízben. Max meg azért szolidan megfenyegette. Az mondjuk tetszett Marfiltól, hogy "Mi újság a kis titkárnõ feleségeddel?" lol
Octavia Marfilt dicséri. Hát megérdemlik egymást. Egyik kutya, másik eb.
Jaj és esküvõ téma. Marcela még el se vált, de a doki máris letámadta. Ezen már meg sem lepõdök.
Neli 2012 máj. 07. - 23:09:29 Előzmény suxel
(5390/5883)
én majdnem mindenre emlékszem ;) :D :P ált. jól :D :P

vonat:

SPOILER
pont 2 résszel a doki elõtt, 181
8/10
suxel 2012 máj. 07. - 20:26:02 8/10
(5389/5883)
Én már nem is gondoltam, hogy emlékezel erre, mert én már szinte el is felejtettem, köszi szépen. :) :)

Amúgy vonatgázolás mikor jön??? :D :D
Neli 2012 máj. 07. - 19:53:13
(5388/5883)
nagy nehezen megtaláltam a korábbi írásaim közt, mik lesznek még (izgi szakasz jön így a végére :P), és ezt most direkt neked másolom be, mert a múltkor kérdezted ;) :P :

SPOILER

183:

a doki börtönben, és a cellatársa máris csicskáztatja késsel a kezében, hogy adja oda a cipõjét (mármint a doki a sajátját)... :D és húzza fel neki :D behalok :D elkezdi a fószer: mától a rabszolgám vagy :D :P
Neli 2012 máj. 07. - 19:32:53
(5387/5883)
a lépcsõs cucc? hát az kész volt :S
ma nem rémlik vágás, bár nem mindig figyeltem, de ebben az üldözéses dologban most sztem nem volt olyan, amit vágniuk kellett volna... bár passz...
8/10
suxel 2012 máj. 07. - 19:14:28 8/10
(5386/5883)
Valami vágás nem volt véletlenül??? Hát a 168-as jó béna eresztés volt a múltkor az RTL-tõl a vágások miatt.
Neli 2012 máj. 07. - 19:05:21
(5385/5883)
ma volt a 174, akkor 13 van asszem... a mait nem számolva 12...
hát tényleg az az üldözés OMG :D :P de legalább a gorillának végre kampec :D :P ha már a kis horrorfogasnak nem is :S
Sirályt mondjuk sajnáltam, meg Paco-t is :S azért az a jelenet nagy volt, ahol kemény fél percig Paco-t mutatták sóhajtozva, és direkt ezért volt egy jelenet megcsinálva... :D :P csak ennyinek :D :P
Marfil meg az öreggel bah :D azok a bébizések, majdnem kidobtam a taccsot :D :P :S
Pedro is hogy lehet ennyire hülye, annyira átlátszó az a nõ... :S még az ügyvédnél is diktált :S :D :P
zisi 2012 máj. 07. - 18:42:31
(5384/5883)
Szia!

Úgy tudom 187 részes (12 rész van hátra)!