Neli 2012 márc. 23. - 00:38:19
(4423/5883)
:D :P
ja, azt hittem, a teával csak viccelsz, már értem... :P tényleg, olvastam én is ilyet, csak nem rémlett...
oké, írsz, amikor tudsz, várom ;) :P
a sziát addig gyakorold rendesen ;) :D :P még bejöhet ;) :D :P
8/10
suxel 2012 márc. 23. - 00:17:02 8/10
(4422/5883)
Nincs semmi baj a terjedelemmel, részletes, részletes...nagyon helyes, így legalább semmirõl se maradok le...valamikor napközben reagálok, már most biztos nem.
Tudod ez a legtipikusabb filmes húzás, amikor whiskeyt isznak, akkor abban tea van, amikor vodkát, tequilat, martinit, abban meg víz van. De a sört szerintem azt nem szokták lecserélni, ha korsóból vagy pohárból isszák, de inkább arra kint a korsó a jellemzõ.
A Szia nagyon üt, tényleg, azóta is gyakorlom, ezzel akarok majd hódítani. :D :D (vicc. :D :D)
Igen a 1,5 perc hiányzik, na de most megnézzük, tényleg hiányzik innen a csütörtöki részrõl is vagy csak egy sima átcsúsztatásról van szó. :)
Neli 2012 márc. 22. - 23:44:20
(4421/5883)
;) :D :P bocsi, kicsit sokra sikerült akkor ;) :D :P
de figyelmeztettelek, hogy regény ;) :D :P
amúgy csak vicceltem, írsz, amikor tudsz ;) csak kivi vagyok ;) :P
Neli 2012 márc. 22. - 23:43:11
(4420/5883)
hehe, szakadok :D
Sirály és a teaadagja meg a hatökör helyett 7 :D kész :D :P
meg a többi :D :P
na ugye neked is bejött a szia? :P mondtam én is, hogy az üt :P
na és akkor tényleg volt vágás, ugye? :S gondolom, erre utaltál a másfél perccel... :S
8/10
suxel 2012 márc. 22. - 23:40:16 8/10
(4419/5883)
Lesz privi, ha egyszer teljesen átrágom magam rajta
8/10
suxel 2012 márc. 22. - 23:39:28 8/10
(4418/5883)
Na azt a Szia kezdést a 144-ben Varga Rókusnak nagyon sikerült elkapnia. :) Az nagyon tetszett azzal a hanglejtéssel. :)
Ki érti ezt az Alejandrot, egyszer utálja, nem akarja látni, most meg hiányzik neki. Hatalmas kacajok közepette megyek tovább, még mindig ugyanolyan viccesnek hatnak azok a jelenetek, amikor Max Alejandróról beszél, mint az elején.
Azucena, na ez most honnan jött???? :D :D
Szép ki mese nagyapi mögé bújni.
Sharonnak szerintem még a fénymásoló is gondot okozhat, nemcsak a cégvezetés okozna. Ez a lány ördögnek született, neki már be sem kellene öltözni egy maszkabálon.
Olyan fancsali képeket tud vágni Marce, tipikus örökös szenvedõ karakter. Emilio már nagyon sokáig a kórházban van, lassan bérletet válthatna.
Bandita, na ez tuti. :) :)
Túl sok nõ szerepel az életedben - by Diana. Hát.... :D :D
A Suarez fívérek csak a gyilkolászáshoz értenek.
Gaby nem tanult jóillemet, kopogtatás nélkül másra ne rontunk rá. Tûrd el Baby ezt is, jól áll neked ez a szerep. :P Csoda, hogy a fél tüdeje és a két veséje le nem szakadt Gabynak
Kedvenc részem: Silvita és a travik. És végre jön az én csillagom is. Lezüllött alkoholista lett belõle?? Csoda, hogy nem ijednek meg ilyenektõl a betévedõ vendégek. :) Ejj, Jorge ha tudnád, hogy milyen látványban van részük ezeknek a lányoknak vagy fiuknak vagy mit tom én kiknek. Halomra halnak. :D :D Hát ez olyan aranyos volt Jorgetõl, semmit nem értek. :)
Max azt elfelejti, hogy Diananak nem lesz az kínzó, ha lefekszik Fionával?
A Sirály-Rodi részek baromira unalmasak, és nem itta meg a napi tea adagját Sirály.
Újabb lebukás: Lala sem tanult illemet, és most durvuljunk. :)
Skizofrén lett a szerelmedbõl Diana...ez van! És ezt az Eduardosat meg honnan szedte, javallott lenne Maxnak még egy pszichiátriai kezelés, mert akkor volt a legnormálisabb. :)
Max, te egy igazi Prométheusz vagy, nem fájt, ahogy Diego ütött-vert, bezzeg Diana a lelkedig mart.
Úgy dobálja, mint valami kapcarongyot.
Diego elmondta a mindent megmagyarázó mondatot, ez van Maxnál is: férfi vagyok, szükségem van a nõre, be kell pótolni az elvesztegetett egy évet.
Vastaps Maxnak, amiért már ennyire egy hatökör..ó, rögtön mindjárt 7.
Vége az ingyenélésnek Fiona baby...fogj egy vén pénzeszsákot és minden meg van oldva...jah vagy az Marfil lesz
Hogy szemközt önteném Sharont azzal a pohár viszkivel. :D :D
Jajj Max ezt komolyan gondolta??? te és a barátaid. Jelen helyzetben, pont hogy õ barátkozik ezekkel a sakálokkal. Átlehetne nevezni Címeres Ökör Irrazabalnak, ha már van egy sirály, volt egy Liliom, ez már meg sem kottyanna. Több, mint 1,5 perc lecsípve a végébõl. :S
Neli 2012 márc. 22. - 23:12:29
(4417/5883)
szóval nem feltétlenül volt indokolt sztem a vágás, mert úgy gondolom, volt... :S
na de hát ezek mindent kiszednek... :S
Neli 2012 márc. 22. - 23:11:40
(4416/5883)
ja és ami a durvaságot illeti: hát ez mondjuk fura sztem, mert egyrészt érzékeltetve van, na de nincs ruhaletépés, ütés, ilyesmi, "csak" leszorítás meg nyakcsókok... bár az is elég durván, na de csak ilyen érzékeltetés végig az egész, szinte csak a leszorítást mutatják, meg utána ahogy fekszenek... majdnem mint az elsõ szexnél... na ott azért több mindent vártam volna... :P
Neli 2012 márc. 22. - 23:09:26
(4415/5883)
persze, tök baromság... csak idõhúzás :S hogy még véletlenül se jöjjenek össze, csak a végén... :S
heh tudósítóasszony? :D ez én lennék? :D kösz :D :P
ja az alkotást így értetted, oké... :D :P én kicsit másképp... :D :P
az alvás ismerõs... akkor azért várom még most is a prividet ;) :D :P
csak vicc ;) :P
8/10
suxel 2012 márc. 22. - 22:33:49 8/10
(4414/5883)
Alkotni: össze kellene hozni valami véleményezést, megalkotom a véleményem, remélem, éjjel 1re összehozom, ledõltem délután, mert baromi fáradt voltam, s ilyenkor este meg nem tok aludni. :)
Gócpont: a 144. rész, elég fontos része a történetnek ez az erõszak.
Persze, hogy figyeltem a Fionás részt, hogyne már.... amúgy ne mindenkinél szoktam figyelni, van ahol alig várom, hogy húzzanak már a bajba... azt ki kell érdemelni, hogy én ezekre oda figyeljek. :P :P
Tudósítóasszonyt felvilágosítom volt-e vágás vagy nem, majd egyszerre nézem a kettõt. :) És akkor kiderül. Lehet túl durvának találták, nem fér bele a délutáni mûsorrendbe a dolog, vagy csak nem akarják, hogy ilyen rossz kép maradjon meg a ffi protagonist-ról, de ez utóbbit kétlem, mert úgyis van szó róla, tehát lehet durvának találták. Amúgy ez az erõszak nem "tetszett" a történetben, mert úgy érzem, míg az Acapulco szépében volt helye, volt hatással rám, addig ez nem.
Neli 2012 márc. 22. - 21:46:54 Előzmény suxel
(4413/5883)
alkotni? a gócpont oké, de mit értesz ezen? most hirtelen nem vágom... :P :D

aha, Fionánál figyeltél, mi? :D képzelem... :D :P ;)

na de most arról homályosíts fel, szakértõkém :D :P, volt-e vágás? mert a tegnapi vége és a mai eleje közt nekem volt hiányérzetem, hogy vmi kimaradt... mikor du. errõl írtam, nem jól írtam le... a mai rész eredetije elsõ részletvidijének végén már volt az, amit láttam ma, hogy Max az ágynál ül, de a leszorítás meg ezek nekem nem rémlenek se tegnapról, se ma... ami a tegnapi végén volt (azt ugye ált. ismétlik az új részek elején)... legalábbis eredetiben... na remélem, sikerült érthetõen fogalmazni :D :P
8/10
suxel 2012 márc. 22. - 19:26:11 8/10
(4412/5883)
Fionás szex, hát én azt pont megnéztem, annál a résznél odafigyeltem. :P :P
Olyan rövid volt, nekem hosszabbnak tûnt eredetiben, de nem.... Azért ez a szerdai, meg a mai rész olyan gócpontja a történetnek, hogy ebbõl valamit alkotni kellene. :) :)
Neli 2012 márc. 22. - 17:07:56
(4411/5883)
:D egyetértek :D :P
amilyen ütemben tudod nézni, úgy haladj, nekem oké, én a mai részrõl várom majd ;) :P :D
a fionás szexet amúgy nem láttam, nem is nagyon akarom... de a tegnapit direkt visszanéztem magyarul, csak miattad... ;) :D :P
8/10
suxel 2012 márc. 22. - 16:59:21 8/10
(4410/5883)
Már hétfõ-kedd letudva, márcsak szerda csüt hiányzik, nem tom mi lesz a véleményezésemmel, mostanában rádiónovellát csinálok belõle, nem nézem csak hallgatom, mert vannak közben egyéb teendõim, sürgök-förgök, ilyenkor tavasszal mindig megszaporodik a tenni valóim száma. :) :) Csak néha pillantok oda, mikor valami nagyon érdekes jön. :S :S
A Fionassal teljes mértékben egyetértek, ott semmi sem menti fel, még az sem, ha azzal is büntetni akart pusztán, mert az egész büntetés egy beképzelt, dili dolognak az eredménye. :)
Neli 2012 márc. 22. - 16:43:53
(4409/5883)
;) :P :D
igazán szívesen, bármikor ;) :D :P
majd írj véleményt ;) :D :P

ami Maxot illeti, jó, Deborát Marfilnak hitte, de akkor is, ha Dianát szereti, simán képes mással? nem kéne... :S igen, tudom, pasi, ott máshogy megy :D :P
és Fionánál már más volt a helyzet, ott nem menti fel semmi... :S az is csak dühbõl volt...
8/10
suxel 2012 márc. 22. - 16:35:30 8/10
(4408/5883)
De Deboraról azt hitte, hogy Marfil és ez házastársak között normális, mint ahogy annak kellett volna lenni Diana és Diego esetében is, egy béna még ugyanúgy képes akciózni, mint egy normális, csak a jóval kevesebb a variációk száma.
Köszi a részfelvezetést, a live showt! :D :D Meg volt, ennél már csak az lesz a jobb, ha látom is. :)
Neli 2012 márc. 22. - 16:15:05
(4407/5883)
most csekkoltam a holnapit, ez lesz a lényeg:

SPOILER

Emilio végül is nem beszél
a nagyi kidobja Maxot :D Diana látni se akarja a pasit...
Larry kiüti a dokit (aki kb. keresztülrepül a fél kerten, felborítva egy széket is, amin átesik, dõl belõle a vér :D :P O-nak méltatlankodik: a fiad egy állat :D L: tudja, miért kapta :D persze nem, de mi tudjuk :P : Max elmondta ugye a tüzet...)
Diego beront Camihoz, hogy már semmi kétség, Alejandro Max... aki amúgy utalgat a történtekre Marcelának, akit nagynénistül beköltöztet magához... :S és aki vigasztalja (gyenge próbálkozás :D :P)...
a rész végén Max elmegy Diego-hoz (és utána tudja meg az igazat a köviben :D :P)
Neli 2012 márc. 22. - 16:10:04
(4406/5883)
az is bántotta... :D az meg, hogy D. férje, és M. szerint vele szexelt, azért, mert tudja, hogy D. nem szereti Diego-t... persze õ, Max szerelem nélkül bárkivel szexelhet, naná... :D ezért volt együtt Debora-val meg Fionával is... :D :S
Tilda36 2012 márc. 22. - 16:04:43
(4405/5883)
Miért olyan szõrnyû ha egy nõ a férjével lefekszik?...ja az csak akkor erkölcsös dolog, ha férj és feleség között nincs semmiféle kapcsolat! Az miért nem bántja Maxot, hogy Diana anno feleségül ment Diegohoz?
Hát igen, lényeg a házasság, hogy mindenáron megköttessen, szex már nem fér bele!:-D
Neli 2012 márc. 22. - 15:15:56
(4404/5883)
sztem is... most ez nem rémlik, fog-e, de utánanézek...