8/10
suxel 2011 nov. 24. - 02:04:00 8/10
(1503/5883)
Mit láttam a tegnapi 2 részben?
1,Marfil és Debora között szerintem egetverõ különbség az affektálás területén. Debora teljesen másképp viselkedik hisztérikusabb jellem. Na azt a nõt nem bírnám elviselni itt a valóságban.
2, Komolyan kedvem támadt Oceana: Cry cry cry számát hallgatni itt a sok sírás közepette: Bruna, Max, Diana, Fedora, Gaby
3, Nagyon tetszettek eddig a Larry-Gaby jelenetek. Larry mindig vinné valahová a kiscsajt, lassan már a világ végére viszi ilyen tempóban. Csak egy egyszerû együttalvásról volt szó semmi másról, s talán még a kicsi Gaby nyugodtabb is lett volna, vagy nem. Megint perverz gondolataim támadtak.
4, Sirály még korán gyászol a fekete köntössel.
5, Caramelo észreveszi a hibát Octopussal kapcsolatban, de a saját maga háza táján nem tud sepregetni. Octopus Caramelo elõtt nyílt kártyákkal.
6 Ignacio szerint a bolondokháza, mint egy igazi vidámpark, hát akkor miért nem marad õ is ott. Ennek az embernek biztosan nem volt gyerekszobája.
7,A Camila Debora párbeszéd sem volt rossz. Azok a kézmozdulatok Cami-Caminal.
8 Diana még mindig a nõvéri pálya miatt aggódik, amikor már a gyárban van. Na ez a nem semmi. :D
9,A félelem miatt még Diana és Marfil egymásba karolnak, na ilyet se látunk többet. Történelmi pillanat.
10,A kertész és a cseléd lánya. Hát nem tudom, de én is menekültem volna Brunatól, nem tudom hova tette a szegény kertész a szemét.
11, Szerintem a Debora megveri Brunat az egyik legkeményebb verekedés a sorozat történetében. Hogy képes erre a saját anyjával. Amúgy akármilyen szenya is volt Bruna néha sikerült megsajnálnom, mint most.
12, Silvitan az a paróka, borzalmas. Csodanõ jelmez, szerintem már a parókák is azzá teszik. Nee! Maxnak, pont ide kell beesnie!!!De miért nem hazament? Camila mivel elviselhetõbb, mint Marfil? Camila készül a leleplezésre, na ezt hamarabb is megtehette volna. Nagy kozmikus csillag, inkább nagy fekete lyuk, akit Silvita emleget. De neki mit akarnak fedezetnek odaadni: az alvó Maxot??? Már fel is kelt. Camila tud levest fõzni?? Na abból sem ennék. Biztosan tasakos. :D Camila is kérsz még egy levest, kérsz egy kávét, kérsz egy kis (....)(.......)? De egy riherongy az a nõ. Budurrant tõle az agyam. (Ne akarjátok tudni mit pontoztam ki)
13, Kár oltogatnia Paolat, hogy lehetett ilyen naiv? Ez 3ójuknál családban marad. Na remélem még Pancho orrát többször is beverik.
14, Na Sirály meghúzza a butykost, csak azt nem vette észre, hogy be van ragasztózva és a kezéhez tapad.
15, Octopus pofáján vastag a bõr nagyon, miért mégy el Caramelito?
16, amúgy csak nekem fura, hogy ezek lezuhantak a repülõvel és szanaszét fekszenek a dzsungelben olyan természetes pozitúrákban?
Neli 2011 nov. 23. - 22:17:08
(1502/5883)
köszi szépen :)
jelezni fogok, ha végeztem ;)
k.aliz123 2011 nov. 23. - 22:08:20
(1501/5883)
Oké.
Renben várni fogjuk és jobbulást neked!!!!
k.aliz123 2011 nov. 23. - 22:07:02
(1500/5883)
Visszafogadta és ez a lényeg:))
én pont a kisfiúért vagyok oda de a kislány is nagyon cuki.
:))
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 23. - 22:03:16 10/10 Előzmény k.aliz123
(1499/5883)
Énis pont ezekre gondoltam hogy Elizabethen kívül szerintem nincs még egy csaj aki kidobná Will-t na de hát látom "visszafogadta" ;) A gyerekeik is tényleg annyira aranyosak fõleg a kislány tündérke:) örülök hogy együtt vannak :) és köszönöm neked az infót :D feldobtad az estémet és összetörted az álmaimat ;) :D :P
Neli 2011 nov. 23. - 21:59:37 Előzmény k.aliz123
(1498/5883)
ezt most pontosan nem tudom, meg fogom nézni...

köszi mindenkinek, akkor ma írok pár részt ;)
viszont nem annyit, mint terveztem, nem vagyok igazán jól... :S kb. 127-130ig fogom nézni és majd leírom ;)
k.aliz123 2011 nov. 23. - 21:48:46
(1497/5883)
Nincs mit, örülök ha ezzel a kis hírrel egy kis örömet okoztam :))
Én is amikor olvastam... Elõtte lévõ héten mondtam pont tesómnak hogy baszki pedig milyen szépek voltak és tök kár hogy már nincsenek együtt. Valamint, hogy azért eleve nem könnyû egy szakítás de pont egy ilyen william tipusú pasit kell kidobnia Elizabethnek....
Aztán szörfözök a neten és lámlám újra együtt azthittem kiugrok a bõrömbõl örömömbe. :D
szerintem még egy pár eber álma összetört. Jó lenne egyszer összefutni velük :P egyébként nagyon szépek együtt és a gyerekeik is gyönyörûek.
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 23. - 21:39:49 10/10
(1496/5883)
off
úúúú, nagyon köszönöm :))) meglepõdtem de örülök nekik :) bár elizabeth összetörte a willel kapcsolatos álmaimat ;) hihi :P
k.aliz123 2011 nov. 23. - 21:18:51
(1495/5883)
Én valami spanyol oldalon olvastam, de most találtam egy magyart is ahol írják http://telenovellasztarok.blogspot.com/2011/11/william-levy-es-elizabeth-gutierrez.html
ezen vannak képek és videó is. Érdemes William fjét nézni miközben Elizabeth táncol. :)) Cukik :)
k.aliz123 2011 nov. 23. - 20:24:11
(1494/5883)
Na oké akkor azért eszébe jutt majd ez is.
De akkor erre még kb. Mennyit kell várni??
k.aliz123 2011 nov. 23. - 20:23:23
(1493/5883)
Na oké akkor azért eszébe jutt majd ez is.
De akkor erre még kb. Mennyit kell várni??
BEN1986 2011 nov. 23. - 19:35:53
(1492/5883)
Brunát én sajnáltam igaz hogy szemét volt Dianával, de ezt mégsem érdemelte. Ebbe fog beleõrülni a nõ. Ma pedig Fedora elkezdett inni.
csancsy 2011 nov. 23. - 19:26:19
(1491/5883)
Na, összegezve a mai részt:)

Voltak most is vicces jelenetek, mikor felröhögtem:) Pl. Marfil beszólása Diana-nak, mi ketten harcoltunk Maxért, erre a testvérem lett a gyõztes:D:D:D:D:D Mint valami trófea:) Vagy az is vicces volt, mikor a vadászkopó (tegnapi után kiérdemelte ezt a nevet Andres) beijedt a zuhanásnál, még soha nem láttam félni, nem vall rá a karakterre:)

Debora nem normális, Brunát sajnáltam, attól még hogy titkolta, ugyanúgy szerette õket, õ foglalkozott velük, így semmit nem vethetnek rájuk az ikrek... Amúgy mostmár egyre inkább meglátszik a különbség kettõjük közül (elején még nem volt annyira feltûnõ). Debora hirtelen haragú, érzelmeit nem tartja kordában, míg Marfil biztos nem így hisztivel reagálta volna, hanem gyorsan hidegvérrel megölné az anyját. Marfil eltitkol minden érzelmet és õ is a veszélyesebb, rafináltabb.

Larry aranyos volt:) Legalább Gaby bevallotta, hogy még szereti:) Helyébe nem utasítottam volna vissza:P De jól meg lett csinálva a jelenet, fõleg Gaby jól játszotta, hogy elég nehéz ellenállnia Larry-nek, de végén összeszedte önuralmát:)

Camilát inkább nem kommentálnám:D:D:D:D:D És Sirály nyavalygását sem, már untam is, mikor õ volt... Abszolút nem hat meg. Viszont Caramelo-t sajnáltam, Octavia alakítója annyira jól játssza a gonoszt, hogy csak utálni lehet. Amúgy tiszta apja-lánya, mindkettõ naiv, és a másik szemére vetik a rossz partnert:D Vicces:)

Neli, várom a további spoilereket ahogy sokan mások:) Ne is foglalkozz a rosszakarókkal, trollokat nem érdemes etetni:)
Timike1980 2011 nov. 23. - 19:01:59
(1490/5883)
Elõször is Neli, ne foglalkozz csikosival, nekem is folyamatosan beszólogat egy másik fórumban a spoileres írások miatt. Úgyhogy még véletlenül se jusson eszedbe, hogy abbahagyod a spoilerezést, mert összefogunk a lányokkal és bahhh :)))))lesz :)))

Az elsõ részt nem láttam, de ahogy látom, kihagytam az LG jelenetet. De pótolni kell!

Azon gondolkoztam, amikor Larry és Yolanda Brunát vigasztalták, hogy Larryn minek volt ing? Mert így is teljesen ki volt gombolva, talán 2 gomb, ha be volt gombolva. Na nem mintha bánnám, csak túl hatásvadász. Na de ez legyen a legnagyobb probléma a filmmel.

Deborah meg ...bahhh, hogy lehet így viselkedni. Nem mindegy, hogy ki az anyja? Õ is csak ember. (Most egy picit megsajnáltam Brunát, pedig sose volt szimpi)
juan-ZSU 2011 nov. 23. - 18:44:37
(1489/5883)
én vagyok az egyetlen aki örül hogy pénteken nem lesz mivel úgy se látnám :)
Neli 2011 nov. 23. - 18:41:32
(1488/5883)
:S ne is mondd, tök gáz :S
lehet este emgnézem ezt még egyszer, hogy is lesz...

SPOILER

ami biztos: Max és szinte mindenki egy hír miatt halottnak fogják hinni D-t... de a 72ben megtalálja :P persze a csajnak amnéziája lesz, de nem tart sokáig :P Max megcsókolja és szinte minden vissza is tér :D :P
Neli 2011 nov. 23. - 18:39:45
(1487/5883)
:D elvégre pasi... :D nem az agya vezeti... :D sajnos...

SPOILER

L-t nem figyeltem állandóan ma, nem láttam ezt, de tényleg nem volt szép, hogy nem kérdezett Dianáról, ha így volt... simán felhasználhatná közeledési ürügynek... :P viszont nemsokára fel fogja asszem, rémlik olyan, hogy elmegy G-hoz érdeklõdni... :P
k.aliz123 2011 nov. 23. - 18:28:05
(1486/5883)
Izgulhatunk holnapig. Pénteken meg nincsen :((
k.aliz123 2011 nov. 23. - 18:26:47
(1485/5883)
Nekem a mai részben egy kicsi furcsaság volt. Larry amikor Gabyval beszélt egyszer se említette meg Dianát, oké hogy most neki az a lényeg hogy tisztázzák a dolgokat egymásköz, de akkor is. Ha a szerelmed testvérét elrabolják, akkor azért nem kérdezed meg, hogy Gaby hogy vagy hogy viseled ezt az egészet vagy valami??
Max max ma te meg egy nagyon nagy barom vagy...túl könnyen elcsábulsz
Neli 2011 nov. 23. - 18:22:58
(1484/5883)
na a repcsi roncsai... :S
nem semmi látvány a sok fekvõ sebesülttel... :S néma csend, senki sem mozdul... :S
és vége... :S bahh :S