juan-ZSU 2011 nov. 15. - 19:02:02 Előzmény Neli
(943/5883)
ezt én se értem Larry azt se tudja mit akar itt se az eszéért szeretjük :D

Marfilt még úgy ahogy meg is lehet érteni felébred mint Csipkerózsika erre nem a herceg csókolja meg hanem rájön hogy a drágalátos ikertestvére elfoglalta a helyét és tönkre tette a házasságát (lehet akkor is tönkre ment volna Diana miatt ha õ marad õ de akkor is....)pedig sztem M nem volt alapból gonosz csak most a féltékenység meg a bosszú tette azzá nem?
Neli 2011 nov. 15. - 19:00:04
(942/5883)
SPOILER még:

Sirály és Paco csókolóznak, benyit Octavia, nagy balhé, aztán Paco kiküldi Sirályt (ezt most nem tudom, hanyas volt, lehet még 85 vagy 84)...

85 vége (most fejeztem be :P):

-Diego felpofozza Dianát (veszekednek és Diana kiabálja, hogy Max a fiam igazi apja, vmire válaszul, és pont lehajolt Diego-hoz, az meg egy hatalmasat lekever neki... utána Diana villámló szemmel nézi, D. meg csak sötéten hallgat)...

86 elõzetes (a végén mutatták):
Diana és Max a kórházban békülnének, de következõ kép: a belépõ Diana (késõbb) látja Camilát a bekötött szemû Maxszal csókolózni...
Neli 2011 nov. 15. - 18:48:08 Előzmény csancsy
(941/5883)
köszi ;) akkor a héten beiktatok egy 15 részes maratont (mindegyik rész 5 vidi, szóval hosszú lesz :P :D)... :P ;)

SPOILER

egyébként annyira jól beletrafáltál ;) :D :P igen, elég sokan akarják a csajt, Diego-val viszont szerencsére sosem lesz szex (amit mondjuk a genyasága indokolna, hogy õ akarja az erõszakot, olyan se történik, ezt furcsálltam... mert nála lenne indokolt, de pont az teszi, akitõl nem várnád...)... a doki és Andres sem kapja meg, sõt lesz egy új fickó, aki szintén pályázik rá, a cégnél fog dolgozni, de õ sem, csak Max lesz féltékeny rá... :D :P viszont aki tényleg megerõszakolja a csajt, az pont Max... :S nagyon gáz lesz :S persze ez még jóval késõbb lesz, mikor már Alejandro-ként tér vissza, és utána meg is bánja, hát még mikor megtudja, hogy igazából tök fölösleges volt, mert az ok, amiért megtette, egy hazugságon alapult... utána fog kúszni, de akkor persze már elvágta magát...
Neli 2011 nov. 15. - 18:42:38
(940/5883)
;) :P köszi ;) :P

SPOILER

Pancholon nagyon durva lesz késõbb, bár most se piskóta... :S
amúgy Pilar pechje az lesz (bár mikor késõbb ki akar lépni a képbõl, L. akkor tartja vissza, nem is értettem, hogy teheti a történtek után :S), hogy L. épp meghallja kintrõl, mikor Kikével röhög azon a kórházban, hogy sikeresen elválasztotta G-tól L-t, és hogy L. sose fogja megtudni, hogy nem G. volt a hibás a vetélésnél (azt most nem tudom, azt is elmondja-e, hogy nem is L. volt az apa, bár lehet õ, csak én reménykedem, hogy nem :P)... szóval utána már hiába kenné el a dolgot P., hogy rosszul hallottad blabla meg könyörög, L. ott már nem hisz neki... ezért gáz, ami késõbb lesz... :S
csancsy 2011 nov. 15. - 18:42:15
(939/5883)
Olvasom a spoilereket, úgyhogy szeretném ha folytatnád, várom 100-ig:)

SPOILER!!!

De ari volt részegen Max:) Szegénykém, úgy sajnáltam. Amúgy az álmában Diana ruhája olyasmi, mint az utolsó részben nászúton, ha jól láttam az utolsó rész videót:)
Amúgy most Larry-t is sajnáltam:( Gaby is bolond, hogy hisz Kikének, pont hogy neki lenne trófea, nem Larry-nek és sajnos meg is szerzi:( Amúgy remélem mindkét tesónak lesz elég rendesen lelkiismeretfurdalása, mert Gaby Diego-t tukmálta rá Diana-ra, Kiké-t meg Diana Gaby-ra... Tényleg Diego és Diana együtt lesznek majd? Vagy Diana-t is meg fogják erõszakolni? Ha igen, ki? Elég sokan akarják a csajt.
Neli 2011 nov. 15. - 18:38:26
(938/5883)
SPOILER

na ha jól vettem ki, Marfil okozza... szerencsére csak kb. 5 részig tart majd a vakság :P :D ahogy Diana elrablása is a 70es részekben, nem húzzák sokáig :D :P

René szerelmet vallott, most nézem :P nagyon aranyos :P Yolanda fél, a parton is elszaladt a csók után (asszem az a 83as lesz), meg a korkülönbséggel jön állandóan, hogy az anyád lehetnék... :D :P Renét nem zavarja, mondja, hogy más pároknál is van, hogy a nõ idõsebb és mégis boldogok, ne érdekelje, mit gondol más... :P kb. könyörög :P
juan-ZSU 2011 nov. 15. - 18:35:41
(937/5883)
tényleg jók lesznek :)
-de mocskok Diego és Pancho fúúú
-szegény Maxi de még szerencse h átmeneti lesz
-én is drukkolok nekik Yolanda megtalálja az igazit jobb késõbb mint soha :)
-Pilar meg egyszerûen csak egy k... és Larry mindent elhisz neki

igazából én azért is örülök neki h leírod a tartalmat mert nem minden részt látok így legalább tudom mi lesz :D
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 15. - 18:32:32 10/10
(936/5883)
jujj dejók lesznek csak az a baj hogy még sokára várom

SPOILER

a Yolanda és Rene dolgot meg Pilaros is jó lessz és a Max - Marfil/Debora savas vakulásra is nagyon kíváncsi vagyok már :)))
Neli 2011 nov. 15. - 18:29:12
(935/5883)
oké, akkor írom ;)

SPOILER

a bõvítettet késõbb (100ig meg akarom nézni :P), 85ig a fõbb dolgok:

-Diego gyakorol, már fel tud állni (de még sokáig tettet majd, hogy Diana ne hagyja el), Pancholon segít neki

- Maxot leönti savval vagy vmivel Marfil vagy Debora (nem tudtam eldönteni), kórházba ekrül, ideiglenesen megvakul

-René és Yolanda csókolóznak (nagyon arik :P) :P

-Larryhez elmegy egy ügyvéd a válási papírokkal (Pilar kórházi akciója után, mikor G-t hibáztatja a vetéléséért és L. hisz neki, ezért G. meg van bántva)

ezek fõleg 83 és 85 közt vannak
juan-ZSU 2011 nov. 15. - 18:25:02
(934/5883)
végre de biztos kimagyarázza Pancho és tovább hülyíti Paolát :(
Silvita visszatért xD
Neli 2011 nov. 15. - 18:23:55
(933/5883)
:D nem is azért ment bele ez a kicsit zizi Caramelo, Pancho így csorgathatja a nyálát... :D

SPOILER

lesz ott még balhé :D :P
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 15. - 18:20:34 10/10
(932/5883)
o_O Paola észrevette :D
juan-ZSU 2011 nov. 15. - 18:16:28
(931/5883)
leírhatod mi lesz eddig is elolvastam :)

óó az a bár nem semmi :) Pancho nagyon elvan :DD
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 15. - 18:15:53 10/10
(930/5883)
Igen légyszives :) örülnék neki
Neli 2011 nov. 15. - 18:12:24
(929/5883)
oké, ha megnéztem, le fogom írni ;)
85-ig leírjam itt? ;) :P
lesz pár érdekes dolog :P
10/10
tcsajsziv 2011 nov. 15. - 18:08:21 10/10
(928/5883)
Larryrõl annyit hogy nem tudja eldönteni mit akar és ez egy idõ után idegesítõ engem pl.: nem csak a filmekben de akkor is idegesít ha valamelyik ismerõsöm nem tudja mit akar. De gaby is túl naiv és Kike kihasználja hogy mindent elhisz pff. :/

És ha más nem jelez de van egy kis fölösleges idõd akkor nekem esetleg privibe leírhatod mi lessz :$ :)
Neli 2011 nov. 15. - 18:06:09
(927/5883)
"mindjárt egymásnak esik a két vadmacska" :D :P
azt megnézném én is :D :P

SPOILER

ja és Paco utazása (ha esetleg félreérthetõ lett volna) nem 80-85 lesz, tehát nem az új részekben (most egyelõre addig néztem meg), hanem majd most, nemsokára... bár 54 és 70 közt elég erõsen tekerve néztem, szóval nem nagyon vannak emlékeim, mi lesz a következõ "várós" esemény, Maxék közt is csak 72tõl rémlik, mert azt nemrég láttam... :P
Neli 2011 nov. 15. - 18:02:11
(926/5883)
kimaradt a válasz gomb, bocsi...
az elõzõ tcsajsziv-nek szólt, Kikérõl írtam, hogy gáz... :S
Neli 2011 nov. 15. - 18:01:34
(925/5883)
borzalmas :S
elhitette azt a sok hülyeséget G-val... :S mondjuk némi igazságtartalma volt az elején, azt el kell ismernem, de a többi része már kevésbé :S mondjuk mondhatnám, hogy mert L. már tényleg biztos és szereti G-t, de látva a sok hezitálását... :S bár most egyelõre G. lesz mûsoron, de persze ezt Pilar se hagyja annyiban... :D :P :S


SPOILER

egyébként nem bírtam ki és megnéztem 85-ig, még az eddigieknél is jobb lesz :P
akinek kell infó, szóljon ;) :P
most fog majd utazni Paco (nemsokára)- ott talizik majd Octaviával, véletlenül...
juan-ZSU 2011 nov. 15. - 17:58:25
(924/5883)
nem láttam az elõzõ részt majd pótolom
Max olyan aranyosan alszik