mayomka 2010 márc. 14. - 18:51:04
(461/5801)
Tényleg nem érdemel vitát ez az ordas ribanc rubi megszemélyesítõje! Mint írtam én utálom,vannak kedvenceim, akikért nézem, Rubí iritál Hectorral együtt, aki egy féregnyúlvány! Henáró is az agyamra ment a nagy füstölgéseivel, jeleneteivel, de most kicsire ment össze!!! Aki a médián nevelkedett az tartsa távol magát a véleménynyilvánítástól! Õk nem bírnak értékrenddel!!! Becsapottak! Tanulják az életet, van mit!!!!
10/10
kittycike 2010 márc. 14. - 11:33:35 10/10
(460/5801)
Igen,õk meg Sofi és Saul is,mert õk is összejönnek majd.Saul is milyen jó ember lesz a baleset után.
Végül is mindenkinek szép és jó élete lesz,Maribel-en kívül,mert ahogyan végzõdik,látszik,hogy Alejandro megcsalja.
10/10
offtopic
kittycike 2010 márc. 14. - 11:31:07 10/10
(459/5801)
Teljesen igazad van,amit itt mûvelünk az gyerekesség.
De mindenki kiáll a véleménye mellett.
Ez van...
Azért remélem a fórumot nem zárják le miattunk,mert én nagyon szeretem,még akkor is ha megosztom a véleményemet és százasával támadnak le engem ezért. :-)
Habár nem olyan világot élünk,hol nem mondhatnánk el a véleményünket,plusz nincs is amiért hagyjuk,hogy mások elítéljenek az övék a nagy tisztességgel.
A mai világban egyre mész a nagy becsületes modorral: éhen halsz.
És ez csak egy film,támadásra nincs ok,se pedig megítélésre.
10/10
ChaNel '09 2010 márc. 14. - 11:15:27 10/10
(458/5801)
Ha Maribeltõl, meg Rubíéktól eltekintünk akkor szerintem Õk (P. és L.) azok akik igazán megérdemlik hogy boldogok legyenek:)
10/10
kittycike 2010 márc. 14. - 11:10:50 10/10
(457/5801)
Szia EperBaba!
Igen,Paco és Lorena össze fognak jönni,de ez Lorena apjának nem tetszik,mivel úgy tudja Paco szegény.
És mivel Paco nagyon fogja szeretni Lorena-t,azért,hogy visszaszerezze bevallja,hogy õ Victoria fia,és nagyon is gazdag.
Sok négyzeteltérés lesz köztük,de a végén együtt maradnak.
10/10
offtopic
kittycike 2010 márc. 14. - 11:08:41 10/10 Előzmény Theine
(456/5801)
Bocsi,én nem voltam,és nem is vagyok rád szállva,te voltál rám szállva,de nem érdekes,mindenki önmagából indul ki...
Valóban nem érdekel,hogy hányszor vagy beregisztrálva a port.hu-ra,a te bajod.
De attól minden nick neved alatt nem kell engem fikáznod...
Ellehet férni tõlem,én is,ahogy más is azt írok amit akarok,és amit gondolok.
Ha nem tetszik,a véleményed is megtarthatod magadnak,minden úton-módon nem muszáj belém köss,nem kértelek,és a véleményed sem érdekel.
Szóval szia,és további szép életet nektek!
7/10
Theine 2010 márc. 14. - 08:50:42 7/10
(455/5801)
Nem mindegy az neked, hogy ki hány éves?
Nem tartozom neked és másnak sem magyarázattal, de azt a nicket õ hozta létre és úgy gondolom inkognitóban bárki beírhat véleményt, mint ahogy ezt mások is teszik.

Kérlek szállj le rólam és foglalkozz a topic témájával.
10/10
kittycike 2010 márc. 13. - 20:27:21 10/10
(454/5801)
Oau!Gratulálok! Ha az a lányod volt,egyszerûen hihetetlen! A te profilodba azt írja,hogy 31 éves vagy,Tilda36 profiljába pedig,hogy õ 38,ez igen!
Hogyan lehetett gyermeked 7 kerek évvel azelõtt,hogy te megszülettél volna,ez igen...tényleg fejlett a tudomány.
*és az oldalon való regisztráció nincs korhoz kötve,akárhány évesen beregisztrálhatsz,ahhoz,hogy csak egy véletlen elírás legyen.Ne érts félre,nem vitázom,csak ledöbbentem...
És igen, ''imádom tovább Rubi-t''
Neked is kellemes hétvégét!
7/10
Theine 2010 márc. 13. - 20:08:25 7/10
(453/5801)
Nem az a lányom volt, de most fogom befejezni a sorozat értékelését. Ugyan ugyse volt sok hsz a film kibeszéléséhez.

Ímádjad tovább Rubit és ítéld el Maribelt és a többieket.

További kellemes hétvégét!:-)
10/10
kittycike 2010 márc. 13. - 19:26:50 10/10
(452/5801)
Bocsi Theine,de te vagy Tilda36 is?
Én neki válaszoltam,mert õ írta azt,de ezek szerint az is te vagy...Mindegy...
Persze,hogy szereti Rubi-t,másképp miért örülne a végén úgy Fernanda-nak,és miért hinné azt,hogy Rubi?
Plusz világosan végzõdik a film: azaz a csókjuk az elkerülhetetlen.
Ha Rubi-nak a lábát nem vágnák le,Alejandro 100% hogy vele maradna.
Plusz,csak azért,hogy én õt kedvelem nincs amiért non-stop belém köss,és ellentmondj nekem.
Én sem fikázlak,hogy a nyálas Maribel-t kedveled.
Szóval ízlések és pofonok,de semmi harag nélkül,rendezõnek,vagy írónak nem lennél jó,hisz a sorozat izésítõje Rubi,mégis õt gyûlölöd.
De abba belegondolni nem tudsz,hogy aludnál végig ha a film arról szólna,hogy Maribel hahaha-zik Hector-ral,és Rubi és Alejandro boldogak.
Mi értelme lenne a sorozatnak?!
Szóval mindegy nem számít,de attól nem muszáj minden alkalommal ellentmondj nekem,nyitott fórumról van szó,mindenki azt ír amit akar.És igen,kedvelem Rubi-t,mert bár õ tesz is valamit,még ha ahogyan te mondod sz@rt kavar is,és senkinek semmi köze az égvilágon,hogy én kit kedvelek,és nekem sincs semmi közöm ahhoz,hogy te kit kedvelsz.Érted ugye?
Plusz,azt is megsúgom neked Yago-t is kedvelem,õ is nagyon jópofa.
7/10
Theine 2010 márc. 13. - 18:24:37 7/10
(451/5801)
Akkor is, ha fél lába lesz és az arca eltorzul? Nemááááár!
7/10
Theine 2010 márc. 13. - 18:22:07 7/10
(450/5801)
Máskor olvasd el figyelmesen mit írtam.
Én azt találom hülyeségnek, hogy Rubi megkérte Alejandrot, hogy vigyázzon rá.
Loreto meg szép, hogy falaz Rubinak, hisz a b.uzigyerek - aki egy neves divatkreátor - az egyedüli barátja, mert más nem áll szóba vele. Egyébként Rubi szaladgál állandóan Alejandro után, mert nem képes lenyelni, hogy a szerelme megnõsült. Soniát is zaklatja, Alejandrot meg kábítja a hazugságaival.
Sajnos elég sokszor célba ér, ez A. naivitásának köszönhetõ. Jól írta valaki, hogy Rubi egy idõzített bomba!

Spoiler!

Az meg milyen dolog, hogy a gyerekkel akarja megfogni Alejandrot? Annyi önbecsülése sincs - persze nincs mire, - hogy saját magáért szeressék kénytelen a terhességével revolverezni! Szerencsére a vége felé A. páros lábbal kirugja ezt az erõszakos, nyomuló, s.zart kavaró szemétládát...a többit tudod. Szerintem Soniát és késõbb Maribelt is nagyon szerette, nem véletlen, hogy elvette feleségül. Egy életre kiábrándult Rubiból, akit te annyira kedvelsz.:D
10/10
kittycike 2010 márc. 13. - 17:55:05 10/10
(449/5801)
Hogyne lenne közük egymáshoz,akár mennyire is nehéz itt egyeseknek megérteni,Alejandro Rubi-t sosem felejti el,lehet barátnõje,felesége,meg bárki az égvilágon,Rubit örökké fogja szeretni!
10/10
kittycike 2010 márc. 13. - 17:53:03 10/10
(448/5801)
Tévedsz! Nem hülyeség!
Ha már láttad a sorozatot,és ami még fontosabb MEG IS ÉRTETTED, akkor tisztában lehetnél vele,hogy Rubi elõre kitervelt mindent.
Naná,hogy ismerte Yago szándékait,de nem ingyen s hiába akkor küldött virágot,az elõtt,vagy az után is megtehette volna,de nem,mert mindent alaposan eltervezett!
Ismeri Alejandro-t,tudta mit fog tenni,+ Loreto nem szólt volna semmit Alejandro-nak,hogy Rubi hol van,ha erre engedélyt nem kapott volna Rubitól. (Loreto miért nem mondja el Alejandro-nak,hogy amikor Sonja meghalt Rubi ott volt??? naaa,ugye? mert arra nincs engedélye. csak azt fecseg el amit elfecseghet!)
De még ha nem is értetted meg,ez logikus,erre rá lehet jönni simán,hogy így tervelte ki.
De mindegy,én ezt veled nem vitázom,majd meglátod mikor az az epizód megy,hogy igazat beszéltem,és az HÜLYESÉG,amit te mondtál.
lia90 2010 márc. 13. - 16:41:54 Előzmény Theine
(447/5801)
Hát szerintem a szerenád rendben volt, ez a sírás engem is zavart. Tényleg szentimentálisak, mindegy, hogy nõrõl vagy férfirõl van szó. A másik ilyen dolog ami szerintem jellemzõ a mexikói és úgy általában a latin-amerikai sorozatokra: a túlzott vallásosság. Érdekes, hogy eddig itt nem igazán vettem észre... De lehet ami késik nem múlik..
Tilda36 2010 márc. 13. - 16:28:42
(446/5801)
"Rubi tudja,de nem a semmiért kéri Alejandro-t,hogy vigyázzon rá,meg Loreto-t is,hiszen mégsem akar lefeküdni vele."

Ez hülyeség!
Rubinak semmi köze nincs Alejandrohoz, hisz annak már felesége van ráadásul õ is férjnél van. Ezt nagyon félreértetted!

SPOILER!

Amikor Rubi önként megy Yagohoz vacsorázni tisztában van vele, hogy mit akar a férfi tõle. Alejandro azért megy utána, mert egy nagy csokor vörös rózsát küldött neki, ami dühbe hozta õt és Soniát is, hogy jól beolvasson neki ezért keresi a lakásán, végül Loreto elárulja neki, hogy Yago lakásán van. Ide is utána megy, Rubi leüti Yagot, mert bántani akarja Alejandrot...a bonyodalmak miatt nem fekszik le vele, de szándékában volt!

SPOILER vége!
10/10
Alicante 2010 márc. 13. - 12:11:35 10/10 Előzmény mayomka
(445/5801)
:-))

"Biztos a temperamentumuk ilyen ezeknek a mexicóiaknak, de igen furcsa a nagy mosolygásuk és az orditozásuk, más kultúra, nekem furcsa. A szinkronizálás azért lágyít rajta.... az eredeti nekem akkor is On harsány!"

Végignéztem az összes részt a Youtube-n valóban nagyon harsányak meg ölelgetõsek, de minimum egymás kezét szorongatják azok is, akik alig ismerik egymást. Nekem ez a furcsa ez az állandó csöpögés. A szinkron nagyon jó és élvezhetõ.
10/10
Alicante 2010 márc. 13. - 12:06:08 10/10
(444/5801)
Rubinak nincsenek erkölcsi gátlásai.
Igaza van itt az egyik hozzászólónak semmit nem adnak ingyen!
Azt se értem egy összeveszés után csak úgy beköltözik Yago házába? Talán inkább elõbb el kellene válnia, persze Hector mindent elnéz ennek a szukának. Össze-vissza futkos hol Alejandrohoz, hol Yagohoz, közben a kórházban is fülel.
Hogy engedhette ennyire szabadjára Hector?

SPOILER!

Az egyik legundorítóbb rész az volt, amikor Rubi ártatlanul börtönbe juttatja Cayetanot és a kislányát is csak 4 évesen láthatja elõször. Refulgio is próbál a lelkére beszélni vallja be az igazságot, hogy az értékes aranyláncot õ tette a táskájába, de Rubi nem hallgat rá hagyja 4 évig sinylõdni szegényt a börtönben.
Ekkor az édesanyja az elkeseredéstõl rosszul lesz és meghal. Ha nem rikácsolt volna Rubi az anyjával és elmondja az igazságot Refulgio nem hal meg és Cayetano is összeházasodhat Christinával aki ekkor már terhes.

SPOILER vége!
10/10
kittycike 2010 márc. 13. - 11:47:42 10/10
(443/5801)
Akkor voltak összeveszve Hector-ral,szóval :
spoiler:
Hector és Rubi összevitáznak,Rubi beköltözik Yago házába,Yago ugye nincs otthon,de hamar hazatér,majd meginvitálja Rubi-t erre a kis helikopteres sétára.
-
Rubi tudja,de nem a semmiért kéri Alejandro-t,hogy vigyázzon rá,meg Loreto-t is,hiszen mégsem akar lefeküdni vele.
+ a hotelszobában,amikor ''simán lefeküdne vele'',akkor is õ már gondoskodott arról,hogy Alejandro tudja meg,és mentse meg.És Alejandro azért szökik,mert szereti Rubi-t,Sonia lehet a felesége,de Alejandro szíve úgyis Rubié,õt szereti.
-
A spanyolban azt mondják,hogy Rubin,nem gyémánt,valahogy így: Rubi-nak rubin-t,mert azt érdemel...így mondja Yago.
7/10
Theine 2010 márc. 13. - 09:44:23 7/10 Előzmény kittycike
(442/5801)
"Ugyebár azt hiszi,hogy majd kicsikar tõle is valamit,az elején sikerül is,helikopterrel utazgat,majd a pasi házába beköltözik,rengeteg ruhát kap tõle,sõt még egy rubin köves nyakláncot is,de azt nem gondolja,hogy ilyen csúnyán fog érte megfizetni,végül is Yago megerõszakolja."

Mégis mit várt? Hogy a két szép szeméért fog ennyi mindent kapni? Tisztában volt õ vele, hogy cserébe elvárja Yago, hogy a szeretõje legyen, de az utazgatásainál hol volt Hector?
Én úgy tudom a nyaklánc gyémántköves és egy vagyonba került.

Spoiler!

Egyébként amikor Rubi randit beszélt meg Yagoval simán lefeküdt volna vele, de berontott Alejandro....csak tudnám mit akart tõle, amikor már Sonia a felesége volt?...