5/10
alien1976 2018 ápr. 19. - 04:21:02 5/10
(4/24)
A tartalom elolvasása után, egy lassú történetű, nem pörgő, beszélgetős, érzelgős filmet vártam, olyan hősökkel, akiknek a karakterét megismerve, lehet nekik drukkolni, lehet értük szorítani. A várakozásom első fele bejött. Szép, lassú történetvezetést kaptam, amiben lassan mentek előre az események, mint ahogy egy piciny patak átvágtat egy városkán. De a többi valahogy nem jött át. Ezen típusú filmekben a beszélgetéseket, a párbeszédeket szeretem, amelyek közepette megismerjük a szereplőket, azoknak életét, vágyait, a múltban velük történt szomorú eseteket, vidám történeteket, vágyaikat. Itt ez nekem nem jött át. A beszélgetések kevesek voltak, nem ismertem meg tökéletesen őket, nem jött át az egymás iránti vonzalom, nm jött át a hölgy totális menekülése a jelenlegi helyzetből. Valahogy a film vége felé egyre laposabb lett a film, de a végén az a huncut mosoly nagyon kellett, s így nyitva hagyott mindent a történet, s ez ügyes volt. A táj és a zene sokat dobott a filmen.
8/10
hegyi.tibor1 2018 ápr. 17. - 03:57:38 8/10
(3/24)
Egy könnyed kis film. Tökéletesen alkalmas egy kis lazitásra. Nem értem a fanyalgókat. Nem akció és nem egy csöpögős romantikus film. Teljesen emberi. Bemutatva a visszafogott elhanyagolt szép nő és egy francia sarmőr történetét, aki bár egy nőcsábász, mégis tiszteli barátja feleségét. A vége különösen tetszik. A néző fantáziájára van bízva hogyan tovább. Nállam 8/10.
3/10
kmera 2018 ápr. 16. - 21:13:46 3/10
(2/24)
Én is csak a látvány miatt adtam rá egyáltalán pontot, tökéletesen értelmetlen a sztori, csalódás volt, pedig Diane Lane miatt néztem volna meg :-(
5/10
Makk Marci 2018 ápr. 15. - 10:39:53 5/10
(1/24)
Uncsi, kár az időt erre a filmre pazarolni, nálam csak a tájak miatt 5/10.