Téma: Ne hagyj el!

offtopic
ildimix 2016 ápr. 12. - 21:18:15
(144/444)
Malvin már elérhetõ újra az oldal de egyelõre nem tették fel a tegnapi részt sem. Majd írd meg ha feltették én már nagyon várom a folytatást.
offtopic
ildimix 2016 ápr. 12. - 21:15:26
(143/444)
Gonsalo megint átverte Monicát álesküvõt szervezett meg neki és a fiúknak. Kíváncsi leszek az asszony mikor fog rájönni a turpisságra.

Camilot sajnálom Pau nem szerelmes belé és szerintem mindig is Adriant fogja szeretni. A fiú olyan lányt érdemelne mint Caren aki feltétel nélkül szeretné.

Örülök annak, hogy Mau nem került el a családból én szeretem azokat a részeket amiben körülötte forog minden mert tudom 1 sérült gyerekhez rengeteg türelemre és odafigyelésre van szükség.

Núria házassága maga a pokol egyáltalán nem idilli a viszonya Leonellel. Meg is érdemli a hülye liba.
malvinkicska 2016 ápr. 12. - 18:41:10
(142/444)
Sajnos a tegnapit sem láttam, mert ahol szoktam nézni nem lehet elérni, a S B-on meg nincs fent, majd megnézem ha elérhetõ lesz ez van.
malvinkicska 2016 ápr. 10. - 17:48:28
(141/444)
Örülök, hogy láttad.
malvinkicska 2016 ápr. 09. - 14:11:33
(140/444)
Megnéztem az a szemét Gonsalo elvette feleségül Monicat igaz valami csellel, mert össze játszott, az anayakönyv vezetõvel, mert épp akkor lett volna az elsõ válóperes tárgyalása. Nuria lebukott Leonelnél, mert meg mondta neki mennyi férfi volt õ elõtte, és a gyerek sem tõle van, addig nem fekszik le vele, amíg meg nem születik a baba. Gastonnak tetszik ugye Inez de az nem akarja mivel azt mondja õ nem olyan. Pau és Camilo, már csókolóztak én azt szeretném ha ez maradna a párja nem az az Adrian, akinek olyan gyerekes a gondolkodása, és jó a kémia is P és C között.
malvinkicska 2016 ápr. 08. - 21:15:34
(139/444)
Holnap elõször Telenovellák videok online sorozatok, ezt beütöd ott lesz elõbb, mert csak késõbb, teszik a sorozat barátra, mert most direkt megnéztem, és azon, még csak 38 epizód van fent.
malvinkicska 2016 ápr. 08. - 19:01:48
(138/444)
Sajnos nekem nincs tudod ilyen csatornám a jótevõ mikor felrakja akkor tudjuk nézi. Az holnap lesz.
malvinkicska 2016 ápr. 08. - 14:02:07
(137/444)
Nincs igazság annak a mocsok Nurianak csak sikerült férjhez menni, és még lakodalma volt, de annyira korlátolt agyú, zavarta, a kisgyerek tánca, nem értem miért írnak ilyeneket bele nevetséges. Aztán mindenki találkozik, csak a fõszereplõk nem ez is nagyon fura, aza mocsok Odet már megint Adrianre fele kapaszkodna. Gonsalo félti Inest bezzeg neki lehet nõje. Azt olvastam két évad vagy 140 résszel, van idejük mocskolódni.
malvinkicska 2016 ápr. 07. - 13:09:48 Előzmény ildimix
(136/444)
Szia biztos el vagy foglalva, mert nem írsz, a tegnapi részt nézve zajlanak az események, az a buta Adrian rájött, hogy ma bolond tesója és a a másik kígyó Odet áldozata azok kavartak be neki de rendesen, a Pauval való esküvõ elõtt. Jilietat nem szeretem, de most az egyszer jól tette kitálalt, mindent elmondott a tesójának, az mind két nõt elzavarta, azzal vége Inez vette fel a telefont és közölte Pau Camilo felesége, erre mit fog lépni Adrian várom. Szép napot neked.
malvinkicska 2016 ápr. 06. - 15:18:46
(135/444)
Nagyon kiváncian várom mi lesz Camilo és Pau házasságával, egymásba szeretnek e igaz csak Paunak kellene, mivel C imádja, én drukkolok nekik, aza másik hat ökör Adrian had szerese Odetet az olyan , mint a járvány ragad. Amikor Nuria van színen elhúzom látni sem bírom azt a nõt, nagyon utálatos tud lenni, az lenne a nagy ha nem venné el Leonel, akkor nagyon örülnék neki. Gonsalo elveszi Monicat, mert félti a két fiút, nagyon várom valóban úgy lesz.
malvinkicska 2016 ápr. 05. - 19:39:39
(134/444)
Azt hittem csak én látom így de másnak is az a véleménye nagyon sok benne a töltelék semmit mondó dolgok. Bizonyos dolgokon hetekig lovagolnak nem lépnek rajta túl, zavaró már sokszor, de sajnos ezek, mint egy szériára íródtak nem elég ötletesek akik ezzel foglalkoznak.
malvinkicska 2016 ápr. 05. - 10:02:50
(133/444)
Ahogy nézem ezta sztorit nem értem egyre jobban, most Pau hozzá ment a gyerek miatt Camilohoz, aztán elment Adrian elment tanulni, és még csak esélyt sem adtak egymásnak, hogy elmondja gyereke lesz Pautól, mosta az a szemetes láda Odet ott van vele, mert ragad, mint a kosz, aza férfi annyira buta nem veszi észre orránál fogva van vezetve, mert úgye nem is vették fel azt a buta libát. A tesója remélem ettõl is elveszi, mint Pautól, mert megtudta együtt vannak. Megírom nekem nagyon fura eza történet ahogy tálalva van, attól eltekintve Gonsalo egy gazember, mit tett Inessel, attól eltekintve õket szeretem benne a legjobban, mert amit csinálnak van értelme, a többi olyan saláta szerû, nagyon szappan operás elemekkel. Szeretném ha kifejtenétek a véleményetek, mert én így látom.
malvinkicska 2016 ápr. 04. - 15:04:32
(132/444)
Amit említettek sorozat a 7-ik évad megy, az már úgy lenne jó ha elejétõl láttuk volna, utána néztem a sorozat baráton fent van, Doc Martin címmel.
kikelet54 2016 ápr. 03. - 18:04:51
(131/444)
Akik a tévében szokták nézni figyeljék a kezdési idõpontot, mert holnaptól április 04-07-ig 17:30-kor kezdõdik a sorozat, de pénteken 08-án már 15:30-tól.

Igaz, hogy nem egy top sorozat, de szerintem ez a leginkább nézhetõ a most futó "új" sorozatok közül. Nem egy szokványos sorozat /dráma/, remélem azért lesz benne jó dolog is, ha nem is az elsõ részben.
offtopic
ildimix 2016 ápr. 03. - 10:40:12
(130/444)
Máriácska milyen sorozatokat tudsz ajánlani?
offtopic
ildimix 2016 ápr. 03. - 10:35:10
(129/444)
Huliétát nem engedtem volna ki az intézetbõl maradhatott volna ott.

Maut sajnálom, hogy csak ideiglenesen lehet Ineséknél de szerintem Pau és Camilo összeházasodnak és õk veszik magukhoz a kisfiút de ez csak találgatás azért nem írtam spoilert.

Nekem a terapeuta a legszinpatikusabb beleszeretett Inesbe. Várom a következõ részeket nekem továbbra is tetszik a sorozat.
5/10
Máriácska 2016 ápr. 02. - 18:59:56 5/10
(128/444)
Látom jól döntöttem, amikor az elsõ néhány rész után abbahagytam ennek a sorozatnak a nézését.
Van jó pár ettõl sokkal nézésre érdemesebb sorozat on-line. Inkább majd azokat nézem.
Most ismét lesz Doc Martin vasárnaponként (már a 7.évad) a Duna TV-n. Szerintem az is egy nívós sorozat.
malvinkicska 2016 ápr. 02. - 10:22:15
(127/444)
Nézed , mert nekem kezd egyre untatóbb lenni, egyik nem értem ezt a sok sérült embert miért vannak ennyit színen, Julieta, aztán a kis Mau, állandóan csak velük van foglalkozva , aztán Pau és Adrian szinte sehol, és róluk íródott. aza szemét nõk Odet, és Nuria azok is csinálják a fesztivált. Inez jajgat a gyerek miatt, az is olyan, már mint aki nem normális azzal a gyerek dologgal. a ragozásnak nem sok értelme van, nem egy jó sorozat, nem történik benne érdemleges csak sok butaság.
malvinkicska 2016 ápr. 01. - 14:59:27
(126/444)
Ezekbena sorozatokban amit követnek ártatlan gyerekekkel, az nekem sok, nem tudom az ottani törvényt, de szerintem Ineztõl jobb ellátást senki nem bíztosit a kisfiú számára, kiszakították a szeretõ közegbõl, szóval nem értem miért ezek a szálak bele. a másik annak a szegény Paunak van annyi ellenség írva, a fele is elég lenne, nem értem ezt sem. Az a szemetes láda nõ Odet még galádabb, mint az a meredt szemû Nuria, teljesen egy férfiért vannak oddáig, nem gondolja aki írta unalmas már egy kicsit valami érdekesebb témát is feldobhatnának. Pau helyében én Camilot másképp kezelném mivel régen jártak is együtt egy olyan gyerekes viselkedésû fickó, mint Adrian, dobnám ahhoz a hûlye tesójához. Elég zavargós nem sokat mondó sok veszekedéssel, fûszerezve, na ebbõl nem kell még több évad , szerintem a téma amit eddig láttam az nem bírja el.
Mia1234 2016 márc. 31. - 18:19:05
(125/444)
Jajj, bocs! :)))
Félrenyomtam, természetesen a Szeretned kell-be akartam írni.