Téma: Ne hagyj el!

malvinkicska 2016 márc. 31. - 18:08:33
(124/444)
Elnézést az Sz Kell sorozatban szerepelnek. Itt Pau és Adrian, a szerelmes pár.
Mia1234 2016 márc. 31. - 17:03:16
(123/444)
David kezd olyan lenni, mint az apja.
Regina az õ "tulajdona", senki más nem szólhat hozzá, nem lehet barátja, mert az aztán alaposan megüti a bokáját.
Szóval, kezd ez a fickó is egyre ellenszenvesebbé válni.
malvinkicska 2016 márc. 31. - 14:44:13
(122/444)
Nem akarok illúzió romboló lenni de eza sorozat kezd semmit nem érni, itt mindenki félcédulás, meg vannak hûlyûlve, Julieta miatt, mert az nagyon dilis.Adrian ahogy viselkedik az nem felnõtt férfire vall, úgy csinál, mint egy óvodás gyerek akinek elvették a játékát, egyszerûen annyira buta nem lát át azon a ravasz Odeten, nagyon vontatott a vonal vezetés lovagolnak azon a kis süket gyereken is már mióta, szóval aza meglátásom sajnos normális sorozatokat felejteni kell, mert ezek amik most mennek egy fabatkát sem érnek. A törökbe bíztam, de az is csalódás nekem amiket abban is követnek, meg sem árnyékozza az eddig látott régi sztorikat.A TV mûsorok is csapni valók, így állunk.
offtopic
ildimix 2016 márc. 30. - 22:30:58
(121/444)
Malvin annyira nem pörgött ez a rész hogy én bele is aludtam.

Örülök, hogy tetszik a vörös sátor szerintem 1 különleges sorozat. Majd nézd meg a 2. részt is ha lesz rá idõd.
malvinkicska 2016 márc. 30. - 14:45:34
(120/444)
A 32-es rész nem valami esemény dús volt, annyi elköltözött Gonsalo Inestõl, mert az szabályosan elzavarta, de meg érdemelte. Az a mocsok Nuria elküldte a gyámügyest, hogy beteg az anyja, az a férgek férge, így a gyerek örökbe fogadása biztos húzódni fog. a véleményem továbbra is nagyon sok a gonosz ebben a sztoriban. Adrian is épp olyan hülye mostanában , mint a kedves tesója, hülyítik egymást.
malvinkicska 2016 márc. 29. - 19:01:46
(119/444)
Off nem szoktam letölteni, de találtam már egy helyet és az elsõ részt láttam valóban érdekes.
A mai részben megtudtuk öngyilkos lett Adrian apja, és elég rondán viselkedik Pauval, meg sem hallgatta. aztán majd csodálkozik, ha más jönne Pau életébe, de szerintem nem. Az a Nurianak miért gyerek annyira gyûlölöm, mikor a kisgyereke bántja elmebajos egy nõ. Leonel tudja nem az övé a baba, várom mi sül ki belõle. Inez válik jól teszi, az szemét egy ember.
offtopic
ildimix 2016 márc. 29. - 18:16:03
(118/444)
Of téma: az unokád nem tudja letölteni a filmet? on vége

Sajnáltam Maut amikor Núria kiöntötte az ételét. Én azt hittem Adrianék apja betegségben halt meg most derült ki számomra, hogy öngyilkos lett.

Ines jól teszi, hogy válni akar a férjétõl remélem összejön a terapeutával.

A 2. évadban egyedül lesz Ines?
malvinkicska 2016 márc. 28. - 10:27:38
(117/444)
Köszönöm szépen de nem tudom, mert a sorozat barát azt mondja az unokám valami vírus van és nem enged be, így nem tudom megnézni.
offtopic
ildimix 2016 márc. 28. - 09:18:50
(116/444)
of téma: Malvin szeretnék neked ajánlani 1 fantasztikus 2 részes sorozatot Vörös sátor a címe ez Jákob családjának történetét meséli el. Fantasztikus a film én még meg is könnyeztem. Szerintem feltétlenül nézd meg nem fogod megbánni.
offtopic
ildimix 2016 márc. 27. - 09:03:48
(115/444)
Malvin köszönjük a szép versikét. Én is áldott Húsvétot kívánok minden kedves fórumozónak és köszönöm a választ a kérdésemre. Most volt idõm elolvasni a hozzászólásokat csak mindennap gyorsan írtam de ma olvastam el amit írtatok. Mostmár akkor nem kell tartalomismertetõ jövõhéttõl mert a kedves fórumozó hazaért külföldrõl. Elég ha megbeszéljük kinek mi tetszett a részben nem kell tartalmat írni.
offtopic
ildimix 2016 márc. 27. - 08:57:03
(114/444)
Nagyon sajnáltam Maut amíg Betoék romantikáztak addig a kisfiú úgy érezte vele senki nem törõdik és elszökött otthonról. Még jó, hogy nem keresték több részen keresztül hanem szinte rögtön megtalálták. Sajnálom, hogy Adrian nem hallgatta meg Paulinát mostmár biztos úgy fog elutazni a fiú Madridba, hogy nem tisztáznak semmit nem fogja megtudni õ a gyerek apja. Ines jól tette, hogy nem bocsátott meg a férjének remélem tényleg el fog válni tõle.

Most holnap megtudom nézni a részt mert szabadnapos leszek de kedden szerdán megint nem.

A vetítést össze-vissza teszik lesz olyan, amikor 17 30-kor adják de lesz amikor 15 30-kor adják a sorozatot. Nem értem minek kell így tologatni 1 filmet. Ezt csinálták a titkok hídjával is.
malvinkicska 2016 márc. 27. - 07:41:24
(113/444)
Eljött a szép húsvét reggele,
Feltámadásunk édes ünnepe.
Ünneplõ ruhába öltöztek a fák,
Pattognak rügyek, s virit a virág.
A harang zúgása hirdet ünnepet,
Egy kismadár dalol a zöld rétek felett.
Kellemes húsvéti ünnepeket.
malvinkicska 2016 márc. 26. - 06:54:28
(112/444)
Adjon neki a Jóisten, erõt egészséget boldog hosszú életet, kívánom szeretettel.
malvinkicska 2016 márc. 25. - 18:46:35
(111/444)
A 29-es lényege, Inez nem hajlandó beszélni Gonsaloval, jól teszi, Pau azt mondta csak akkor megy haza ha az anyja kéri, mert az apját semmibe veszi. Nurianak nem igen lesz esküvõ, mert Leonel irtózik attól a szörnytõl, de az hajthatatlan.
malvinkicska 2016 márc. 24. - 11:39:38
(110/444)
Elég hamar felkerült, nagyon nagy dolog történt, Inez a hír hallatán, infarktust kapott, mikor amúgy is baj van a szívével, mosz aza szemét Gonsalo össze beszél mindent, élete szerelme meg ilyesmi, akkor nem csinált volna titkárnõjének két gyereket. Az a szemét Nuria egyáltalán nincs megdöbbenve az anyja állapotán, a vagyon érdekli egy szemét alak, nem tudom milyen lehet a minden napi életben de a vonásai nem sok jót mutatnak, egy ízig vérig romlott valaki, nem hiába adják neki az ilyen szerepeket, szerintem még néha túl is játsza. Az ordítás nagyon zavar benne , miért nem lehet normális hangon beszélgetni, mennyivel, jobb, ha ordítanak állandóan. A héten még megtudjuk mi lesz szegény Inezzel.
offtopic
ildimix 2016 márc. 24. - 07:31:29
(109/444)
Nagyon sajnáltam a rész végén Inest remélem nem fog meghalni. Ez mindig így van a feleség tudja meg legutoljára a megcsalást. Leonelnek nem jönnek be a számítások szerintem nem is fogja elvenni Núriát feleségül. A fiúk most örülnek mert mindent õk fognak örökölni. Remélem ma nézhetem a tegnapi részt ha a kedves feltöltõ felteszi. Vajon olvassa a port fórumot? Ha igen köszönet a gyorsaságért.
malvinkicska 2016 márc. 23. - 18:20:07
(108/444)
A 27 -es elég sok minden történt Nuria összeverekedett Monicaval a vagyon miatt, mert az a szemét Leonel ki hallgatta a Gonsalo beszélgetését, hogy a fiúk lesznek az örökösök. Az a Nuria Leonellel két megtestesült ördög, utálat nézni õket, és ráadásul sok a szerepük sajnos. Aztán ott az a ragacs Odet teljesen bele van õrülve Adrianba, elmnt Pau , hogy elmondja terhes, és letagadta az a szemét. Elnézést de ezekre csak ilyen jelzõk illenek, még ez enyhe is, amit követnek benne. Caren és Pau kibékültek és jó hatással van Caren az jókat mond P-nek. Azzal lett vége Monica anyja felkereste Inezt és elmondta milyen ember végtére az imádott Gonsalója, két családja van. Nagyon sok itt is a negativ karakter , lehet már írtam a fele bõven elég volna , azt tudom kell bele de nem ennyi.
malvinkicska 2016 márc. 23. - 16:15:43
(107/444)
A tegnapit én sem láttam sajnos nincs idõm fent van lehet este megnézem, ha hagytam ki belõle nem szándékos volt.
malvinkicska 2016 márc. 22. - 16:06:24
(106/444)
Elnézést telefonon hívtak nem fejeztem be rendesen a mondatot, az anyuka sokat ártott ezzela sok hazugsággal, mert lehet eztán ha igazat mond akkor sem hiszik a gyerekek ami érthetõ, nem szabad fõleg olyan korban, amilyenek a kisfiúk, vannak most.
malvinkicska 2016 márc. 22. - 15:49:01
(105/444)
Paulina terhes deCamilo nem haragszik érte, õ kétségbe van esve, mivel se lakás se munka, aztán elmaradt Adriantól is.Odet annyira nyomul egy ragacs nõ szégyellhetné magát, nincs egy kis nõi büszkesége,hiába mondja A nem felejtette el Paut, olyan rosszakat mond, egyszóval negatív karakter itt is van bõven szerintema fele is elég lenne talán, még élvezhetõbb lenne a sztori. Nuria kezét megkérte Leonel az két féreg együtt, zsák a foltját ecetes kanna a dugóját, megtalálta, mikor látom õket, szinte a hideg ráz. Inez dolgozni akar akkor nem olyan nagy beteg, mint ahogy Gonsalo állítja. Julieta még kezelésen addig egy rossz akaróval kevesebb.A kisfiúk rájöttek a szülõk hazugságaira, jobb lett volna ha elmondta volna mi a helyzet.