Téma: Ne hagyj el!

malvinkicska 2016 máj. 06. - 13:49:33
(204/444)
Remélem most már megtudja hamarosan, Adrian van egy kislánya, ma mind a ketten nagyon epekedtek egymás iránt, nagyon szeretném ha minél elõbb megtudná.
7/10
suxel 2016 máj. 06. - 10:58:07 7/10
(203/444)
A televisa csinalta idiotan, hogy ramondta a sorozatra, hogy ket evados, es erositettek ezt a temporada azaz evad jelzessel is. Holott szimplan egy ketgeneracios telenovellarol van szo, csak nem parhuzamosan fut egymas mellett az idõsebb es a fiatalabb szerelmes parok tortenete (lásd: Amores Verdaderos - Rabok es szeretok), hanem egymast kovetoen. Nem eredeti a tortenet, hanem az 1988-as Amor en silencionak (kb Csendben/Neman szeretni) az atdolgozasa, es ott is ugy volt, hogy az elsõ etap a szulok szerelmerol szolt, mig a masodik etapban a mar felnott gyermekek szerelmi szala volt a kozponti elem. Evados sorozat akkor lenne ha a ket etap vetitese kozott lett volna szunet, de nem igy volt, folyamatosan adtak. Evados sorozatra jo pelda a Senora Acero vagy az El senor de los cielos. Az meg, hogy sok az uj szereplo a masodik etapban az is ertheto, mivel a felnott gyerekeknek sajat szalakat kell irni, nem eleg, hogy apa anya es család vesz korul. Csak nezzuk meg a mostani felhozatalt: ott van Mauricio, Valentina, Rene, Alan, Jaime es Gisela gyereke, plusz uton vannak Nuria ikrei, akkor ezeknek a fiatal felnotteknek lehet baratokat, baratnoket irni, mint itt volt Paulinanak Karen, es ezzel egyutt uj konfliktusok is teremtodnek. Ha mindenki maradna az elsõ etapbol, akkor el se fernenek a kepernyon.

En kedveltem a sorozatot, csak annyi, hogy szerintem az elso etapja a tortenetnek sokkaljobbra sikeredett, mint a masodik. A masodikban mar nincsenek idougrasok, emiatt is lehet majd azt erezni, hogy elvesziti a porgosseget a sorozat, plusz majd szerintem ti is eszreveszitek, hogy sokkal kreativabbak voltak az irok az elso szakaszban.

Osszessegeben nekem: 10/7 (hacsak az elsõ etapot neznem arra siman adnek egy 9est)
malvinkicska 2016 máj. 06. - 07:37:34
(202/444)
A Wikin utánanéztem a két évad 142 rész gondolom felezik, biztos, mert én még ilyet nem néztem, amelyik két évadból áll, csak a török sorozatokat, de azok is különbözõ számból áll egy Évad.
malvinkicska 2016 máj. 06. - 07:37:34
(201/444)
A Wikin utánanéztem a két évad 142 rész gondolom felezik, biztos, mert én még ilyet nem néztem, amelyik két évadból áll, csak a török sorozatokat, de azok is különbözõ számból áll egy Évad.
Milibindi 2016 máj. 05. - 21:56:55
(200/444)
Ebben igazad van, nem így kellett volna megírni. Az biztos, hogy Pau sokkal jobban szerelmes volt Camiloba, mint Adrian Trianába. Van benne valami, hogy itt annyira nagyon nem szerelmesek egymásba, mint telenovellákban lenni szoktak a fõhõsök.
Mai részben néztem nagyokat pl. Az rendben volt, hogy Camilora tekintettel eltitkolták Adrián elõtt, hogy õ Valentina apja, de Triana nem számít? Furcsa volt.
Na kíváncsi vagyok mi lesz, ha Julieta megtudja Adrian házas.
malvinkicska 2016 máj. 05. - 18:48:20
(199/444)
+Szerintem ha Adrian annyira szeretné Paut tett volna lépéseket, hogy megtalálja, valamilyen módon, de az többet gondol a tesójára, és mindig annak a közelségét keresi. Az is igaz Paunak most volt a gondolatába, Adrian, de valahol megértem nagyot csalódott, mivel a gyerek dolgot sem tudták megbeszélni, én azt tartom vétkesnek aki ezt így írta nekik.
Milibindi 2016 máj. 05. - 16:13:23
(198/444)
Szerintem pont Adrian az , aki jobban szereti Paut. Neki rengetegszer eszébe jutott Pau, pl a tegnapi réazben is, hogy vajon férjhez ment-e újra. Ha tényleg szeretné Trianát mit érdekelné. Paunak eszébe sem jutott a házassága után csak most valamilyen szinten.

Raquel betegségén meglepõdtem. Azt hittem csak a trauma miatt volt.
Milibindi 2016 máj. 05. - 16:07:04
(197/444)
A gyerekszínészek lettek nem jól kiválasztva. Hát Valentina is mekkora volt 2 évesen!
malvinkicska 2016 máj. 05. - 14:44:55
(196/444)
Az a mocsok terrort alkalmazó férfi így vág vissza Karennak de ez is unalmas minden sorozatban elsütik nem hat már az emberekre, a mondva csinált dolgok, ennek sem sok az értelme szerintem.
Mia1234 2016 máj. 05. - 13:38:14
(195/444)
Sokáig lehetett együtt látni a kis Maut és Valentinát. Valentina nagyobb volt, mint Mau, pedig hát ugye Mau már kábé 5 éves volt, amikor Valentina megszületett.
Egyébként a Maut játszó kisfiút nagyon nyomatják, biztosan valamelyik színész vagy producer gyereke. Minden filmben õ szerepel, ahol kisfiú van.

Na most mi lesz? Az a szemét Flavio elraboltatta Karen és Ariel fiát.
malvinkicska 2016 máj. 05. - 11:38:58
(194/444)
Nekem nem csak a gyerekek nagysága , hanem az egész nem egy jól felépített sorozat, ugranak az években és szinte semmi érdemleges nem történik, egyedül most felavatták ezt az új Mauva hotelt, aztán csaka sok szemétkedés az megmaradt benne Nuria részérõl, érdekes egy sztori a fõszereplõk teljesen más utakon járnak, na de ez ilyen.
a Lojalista 2016 máj. 05. - 10:09:41
(193/444)
Nekem csak az idõvel van gondom. Most vagy a fordítás/szinkron rossz, vagy a gyerekszínészek kiválasztása. Ugye elvileg 4 évet pörgettek le tegnapelõtt. A tegnapi részben Caren és férje a 2. házassági évfordulót ünnepelték, de a fiúk, szerintem jóval nagyobb.
malvinkicska 2016 máj. 05. - 07:46:39
(192/444)
Az 57-es részt néztem milyen szerencsés Gonsalo mindig szép fiatal csinos színésznõket írnak hozzá, õ meg kap az alkalmon, a nõk oda vannak érte igaz tehetõs az is közre játszik. Ines össze jött a dokival nagyon jól néznek ki együtt, és boldogok. Julieta készül ki az életbe biztos fog kavarni, de nekem a Adrian sem okosabb, mint õ, mert mindig csak a tesója miatt aggódik Paut meg sem említi. Az féreg Nuria terhes, csak vetélne el a mocsok, már Leonel is sokkalja sokszor amiket csinál. Rachel igazán sajnálni való milyen súlyos betegségben szenved, mert az egy jó lélek.
offtopic
ildimix 2016 máj. 05. - 07:41:19
(191/444)
Tetszik ebben a sorozatban, hogy pörög nem áll egyhelyben. Örültem, hogy Caren összejött a pénzügyi szakemberrel õ tényleg hozzá való.

Rakelt sajnálom a betgsége miatt.

Leonel megjárta, hogy 1 aktakukac lett az irodába. Az a kis k jól behálózta gonsalot.

Várom a folytatást.
offtopic
Mia1234 2016 máj. 04. - 13:40:44
(190/444)
Sziasztok!
Lehetne kérni tõletek (+milibindi), hogy a szpoilereket magánban beszéljétek meg?
Én - és rajtam kívül biztosan vannak még páran - nem szeretném elõre tudni az eseményeket, mert akkor minek nézzem?
Egyébként is ez tilos a fórum szabályzata szerint!
Köszönöm.
offtopic
ildimix 2016 máj. 04. - 11:11:18
(189/444)
Milibindi mindig örömmel olvasom a spoilereket, kár, hogy kiengedték Huliétát a diliházból. Élete végéig ott kellett volna maradnia.

Örülök, hogy Rakel nem bolondult meg végleg és ahogy írtad spoilerben még sok szerepe lesz a sorozatban.

Kár, hogy Alfonsot nem fogják mutatni nekem õ az egyik kedvencem.

A pszichiáter Gaston vajon benne lesz?
offtopic
ildimix 2016 máj. 04. - 11:06:17
(188/444)
Sajnáltam, hogy Núria elrontotta Mau szülinapját. Rakelt nagyon megrázta, hogy V nem az unokája.

Már feltették a keddi részt de majd csak este nézzük meg.
Milibindi 2016 máj. 03. - 22:50:11
(187/444)
Na a lökött Julietát kiengedték a diliházból:S Nem kellett volna. Valószinû az lesz amire gondolok.

Spoiler
Én csak azt láttam, amikor utána néztem , hogy valami balesete lesz Trianának Gisela és Jaime lesznek mellette mikor meghal. Adriant nem tudom hol lesz épp. Gyanítom Julieta keze lesz a dologban.
SPOILER vége

A lökött Nuriának s8került teherbe esni. Még mindig nem értem miért volt Pau babája annyira útban neki, még csak azt sem tudta fiú-e vagy lány. Lány lett volna akkor még mindig szülhetett volna õ fiút elsõnek...
Milibindi 2016 máj. 03. - 22:41:37 Előzmény ildimix
(186/444)
Rendes volt, de ennek mi értelme ? Elvette Trianát és közben Paura gondol. Paunál érthetõ volt, hogy hozzáment Camilohoz, mert ha nem teszik Mau árvaházba kerül. Az már kevésbé, hogy miért engedett a zsarolásnak...
Milibindi 2016 máj. 03. - 22:37:29 Előzmény ildimix
(185/444)
SPOILER
Raquel igen õ fogja Maut felnevelni. Alfonsot viszont nem látom a szereplõk között. Na akkor vsz . meg lesz az 5. halál is még az elsõ etapba :S ( Persze az is lehet, hogy a 2 etap között.)