Téma: Ne hagyj el!

offtopic
ildimix 2016 febr. 11. - 21:31:17
(4/444)
Kedves Kikelet 54!

Én nézni fogom ezt a sorozatot és részt fogok venni a portos fórumon. Remélem felfogják tölteni a sorozatot valahova mert nem mindig fogok hazaérni a kezdésre. Nem bánnám ha hétvégén a sztori 4 megismételné a részeket úgy, mint a titkok hídját. Várom a kezdést!
kikelet54 2016 febr. 09. - 08:03:23
(3/444)
Láttam egy hosszabb reklámot a sorozatról, de még mindig kétségeim vannak Leticia Calderónt illetõen a pozitív karakter szerepében. Az utóbbi idõben csak negatív szereplõként láttam, és egy némelyik elég durva volt.

Ha elnyeri a tetszésemet, azt bizonyítja, milyen jó színésznõ.
mary0114 2016 febr. 08. - 14:23:29
(2/444)
Mexikóban tegnap véget ért a sorozat, 141 résszel, ami ugye nálunk 142 lesz legalább. Nagyon szerettem végigkövetni, mindkét etapot, bár az 1. jobban a szívemhez nõtt. A forgatókönyv jó, a karakterek, színészi alakítások szintén. Camila Sodi kinõtt a Liliomlány féle karakterbõl, Osvaldo is jó fõhõs volt. Akiket még nagyon kiemelnék az alakításuk miatt, az Arturo Peniche és persze Lety Calderon, vagy épp Laura Carmine, Alejandra Barros, Cecilia Gabriela. Várom már a szinkronos verziót! :)
kikelet54 2016 febr. 04. - 22:21:18
(1/444)
Indul egy ígéretes sorozat. Nagyon kíváncsi vagyok rá, a promókat elnézve sok ismert arcot láttam, de vannak kevésbé ismert fiatalok, de õket is láttam már egy-két filmben.

Remélem sokan nézzük, és látogatott lesz a port is.