Téma: Ne hagyj el!

offtopic
ildimix 2016 márc. 06. - 19:02:12
(64/444)
Köszönöm az infót az évadokkal kapcsolatban. Akkor még jó sokat kell várnunk kíváncsi leszek az ugrásra. Addig nem fognak semmit ugrani az idõben? Remélem Paulináéknak hamar meglesz az esküvõje. Az a baj, hogy Huliéta nem szedi a gyógyszereket hiába írta fel neki az orvos.

Núria 1 vipera képes volt az anyját is elárulni.

Alfonsonak megszólalt a lelkiismerete nem akar Gonsalo piszkos játékában részt venni Monicával kapcsolatban.

Remélem kedves Laci ha olvasod a fórumot a hétfõi részt hamar feltöltöd nekünk nagyon hálásan köszönjük a segítségedet.
10/10
Tonyfan 2016 márc. 06. - 17:36:08 10/10
(63/444)
Elnézést, hogy közbe szólok, remélem nem gond :) a 72. részben várható a váltás az elsõ és a második "évad" között (17 évet ugranak, ha jól emlékszem), nem tudom mennyire vágják össze a sorozatot, az eredetiben ekkor történt. Most még nem igazán nézem a magyarhangok miatt.....de a második évadot nagyon szerettem, így azt azért majd biztos megnézem magyarul is :))
malvinkicska 2016 márc. 06. - 15:13:03
(62/444)
A 15-ös rész is egy Laci nevû feltöltõ jóvoltából, köszönöm a fáradságát, hogy felrakja, mert így lehet csak rendesen fórumozni. A mostani részben Gonsalo, már annyira a feszült a kialakult helyzet miatt megütötte Inest aki rosszul lett orvost kellet hozzá, Nuria és az apja ketten kígyók, nincs rá jelzõ normális amit követnek, elgondolkodom akik ezt írják mi készteti õket erre a sok brutalitásra, mert ez nem szórakoztató nekem legalább is, inkább elgondolkodtató. Azt szeretem benne, hogy Paulina nem hátrál kitart a szerelme mellet. a másik ami még foglalkoztat, aza dilis lány testvér, azt miért így jellemzik, lehetne azt másképp is, hogy haragszik a házasságért. Azt szeretném ha ezek a kígyók mielõbb lebuknának Nuria hamis diploma az apja két család.
malvinkicska 2016 márc. 06. - 11:48:19
(61/444)
Köszönöm megnéztem, nálam kiverte a biztit Gonzalo viselkedése amit csinál a lányával, és a családdal amocskos féreg õ akar tanácsot adni, inkább õ mondaná el két családja van. Nuria a kígyók kígyója attól nem is vártam mást az csak ezt tudja megformálni. Szép napot neked.
offtopic
ildimix 2016 márc. 06. - 10:03:53
(60/444)
Malvin a kedves netezõ feltöltötte a sorozatbarátra a 14.es részt én még nem néztem meg.

Milibindi mikor fognak ugrani az idõben? Én már azt várom kb ez hanyadik részben lesz?

Valahol leírják ennek a sorozatnak az aktuális tartalmát?
malvinkicska 2016 márc. 05. - 10:14:21
(59/444)
Azt nem lehet tudni, ott milyen a törvény a pszichés zavarokkal küszködõ emberkékkel, ott mert nálunk is nagyon szigorúak a szabályok és ezért volt, már több gyilkosság is régeben, mivel az egy rettenetes dolog, mikor azt hallja a beteg egyén mit tegyen a másikkal és meggyõzõdése, amit hall azt meg kell tennie, ennek a nõnek a célja Paulina el kell távolítania, hogy õ neki megmaradjon a tesója, ebben megkattant valamiért, még az okát nem tudni.
Milibindi 2016 márc. 05. - 02:03:39 Előzmény malvinkicska
(58/444)
Szerintem is jó a kémia két fõhõs között. Reméljük majd Ignacio Casanoval is ilyen jó páros lesznek a második etapban.
Milibindi 2016 márc. 05. - 01:58:04
(57/444)
Na ezt én sem értem, hogy miért nem zárják Julietát elmegyógyintézetbe. Messzirõl láétszik rajta, hogy nem normális. A pszichiáternek fel sem tûnt, hogy ide nem antidepresszáns kell, hanem komoly kezelés kéne. Nem értem miért van úgy oda az öccséért ,mintha szerelmes lenne belé. Úgy viselkedik , mintha nem Jaime lenne a férje, hanem Adrian.
Milibindi 2016 márc. 05. - 01:51:25
(56/444)
Ez a múlt. (Már nem emlékszem, hogy mondták az elsõ rész elején talán évekkel korábban) Az elsõ etapban a múltban fog játszódni. A második etap 17 évvel késõbb lesz, az fog a mai korban játszódni. SPOILER ott már nem Paulina és Adrián lesznek a fõhõsök, hanem a közös lányuk, akit szintén Camila Sodi alakit majd és Maurico SPOILER VÉGE.
offtopic
ildimix 2016 márc. 04. - 21:50:47
(55/444)
Malvin egyetértek veled ez az ordibálás engem is idegesít. Nagyon várom, hogy Gonsalo lebukjon. Szerintem ezekután Monica nem fog elutazni a városból. Jó lenne ha eltelne pár hónap. Kikelet nyugodtan írj engem és Malvint sem zavarja. Sajnos a korai idõpont miatt nem tudom nézni úgy megvárom a feltöltést.
malvinkicska 2016 márc. 04. - 21:42:48
(54/444)
Nagyon igazad volt egy olyan aljas ember, mint Gonsalo , hogy mer pálcát törni a lánya felett aki csak szerelmes, de az a dili csaj Julieta nyomoztat valami csalás után az apja emiatt a féreg csalása miatt halt meg ha betudja bizonyítani, gondolom azért tiltja ennyire a lányát. Az a Nuria még jelzõt sem érdemel azok a karikás szemi kifordulva magából ahogy ordibál szerintem ez a nõ sok , egyszerûen rengeteg, nem elég az apa még ez a mocsok nõ is Paulina ellen van. Azon gondolkodom miért írnak ennyi mocskot egy sorozatban, ennyire változott a vílág, de ez is feldolgozás utána néztem, és azt tudjuk inkább rosszabb, mint jó szokott lenni, lehet megvárom amíg ez asátán lebukik, és abba hagyom , mert úgy üvöltöznek , mint akik nem normálisak, ezek mostanában a halk szót nem ismerik. Látjuk hova alakul.
offtopic
ildimix 2016 márc. 04. - 21:39:43
(53/444)
Köszönetemet fejezem ki annak az illetõnek aki a sorozatbarátra ilyen hamar töltötte fel a héten a részeket. Remélem a hétvégén felkerül a 14 15 rész.

A film most izgalmas Renét sajnálom majdnem meghalt ha Mau nem olyan figyelmes és nem veszi észre õt akkor meghalt volna. Adriannak is köszönheti az életét mert szívmasszázst alkalmazott nála.

Núria szemétláda de az apja is az Gonzálo ráfogta Alfonzóra, hogy õ Mónika szeretõje. Ha ezt a felesége megtudja abból nagy balhé lesz Kamiló a fia így is gyanakszik rá. Núriának meg miért kellett elárulnia a testvérét? Hiszen most õ is boldog Leonarral akkor miért tette tönkre más boldogságát? Várom, hogy feltöltsék az oldalra a következõ részeket.
Mia1234 2016 márc. 04. - 15:56:26
(52/444)
Köszönöm szépen. :)
malvinkicska 2016 márc. 04. - 15:37:58
(51/444)
A telenovellákról ha többet szeretnél tudni, ezt üsd be Telenovellák Világa Magazin magazin- Hotdo. hu. Itt vannak sok hirek a nézettségrõl melyik minek a feldolgozása, különben ennek az eredetije 1988-as.
Mia1234 2016 márc. 04. - 15:03:53
(50/444)
Köszi szépen, hogy utánanéztél.
Mondjuk a készítés évétõl függetlenül játszódhat régebben is.
Mondjuk nem tudom, de én a mobilok hiánya miatt talán az 1980-90-es évekre tippelnék.
Mia1234 2016 márc. 04. - 14:55:22
(49/444)
Igen, hát ezért is írtam, hogy ez a feljelentés sztori egy vicc.
Ráadásul Paulina a summa cum laude végzett, végtelenül okosnak mondott lány, közben meg olyan butácska, mint a sötét éjszaka. Hagyja magát zsarolni ilyen hülyeséggel az apjától. Gondolom, az esküvõt is lefújják, mert akkor meg Julieta fogja megzsarolni õt, hogy feljelenti az apját, mert addigra meg lesznek a papírjai.
Persze kérdés, mi lesz az Adrián ellen tervezett merényletbõl.

Gonsalo és Arturo is eléggé szorult helyzetben vannak, de gondolom, lesz még vagy 50 rész, mire Gonzalo lebukik.
kikelet54 2016 márc. 04. - 14:49:13
(48/444)
Igen, a fojtogatás miatt akarta feljelenteni, de ez csak egy ürügy, valójában nem akarta már a kezdetektõl Adriánt a vejének. Választás elé állította Paulinat, vagy szakít Adriánnal, vagy a feljelentés. Hiába mondták neki, hogy csak Paulina teheti meg, mert õ a sértett, de neki esze ágában sem volt.

Én már azt várom, hogy kiderüljön a kettõs élete Gonzálonak, na akkor magyarázkodhat, oda a felsõbbrendûsége.
malvinkicska 2016 márc. 04. - 14:45:58
(47/444)
Megnéztem 2015 éviben lett forgatva és két évad 142 epizód a wikin olvastam, ahhoz képest elég fura dolgok vannak benne.
Mia1234 2016 márc. 04. - 14:34:34 Előzmény kikelet54
(46/444)
Julieta egy elmebeteg, nem értem, miért nem csukják be egy intézetbe, hiszen ön- és közveszélyes.
Nem nagyon értem viszont Gonsalot, hogy lehetne már valakit azért börtönbe záratni, mert odamegy a házába és ordibál vele. Vagy amiatt akarta feljelenteni, hogy Paulinát fojtogatta? Ezért viszont csak Paulina tehetne feljelentést, nem a faterja. Ez a fenyegetõzés teljesen ésszerûtlen és logikátlan.
Mia1234 2016 márc. 04. - 14:28:43
(45/444)
Nem tudom, melyik évben játszódik ez a sorozat.
Nekem az tûnt fel, hogy senkinek nincs mobiltelefonja, mindenki vonalason beszél. Még Monica is vonalas telefonon hívta otthon Gonsalot, kockáztatva a lebukást.