10/10
nargaroth 2011 okt. 28. - 13:38:47 10/10
(7/247)
Hihetetlen, hogy egyesek még így védik ezt az "egyházat". Bizonyára anyagi érdekeik kötõdnek hozzá...gratulálok! Nekem van személyes tapasztalatom, közeli hozzátartozómat tették tönkre. Kíváncsian várom a filmet. Igaz történet, ajánlom mindenki figyelmébe!
feeco 2011 okt. 27. - 23:24:12 Előzmény Xenu_xenu
(6/247)
látod, már hõbörögnek is.. meglepõdtem volna ha nem..
Milli5 2011 okt. 27. - 22:48:44
(5/247)
Azt gondolom, hogy rengeteg igazán jó dolgot csinálnak és hasznos dolgot a világnak, amit egyik egyház vagy szervezet sem, de ha errõl akarsz tájékozódni, akkor ne ezeket az oldalakat olvasd, mert itt tuti nem találod meg.
A rengeteg család szétválasztását nem tudom honnan veszed, vannak pontos adataid errõl, erre én is kíváncsi vagyok, de tényleg!! Az a bajom, hogy errõl pontos adatot senki nem tud mondani, csak "jól hangzik" támadjuk már be valamivel õket. Akkor nézz már utána, hogy az alkohol, drog, hitelek, pszichiátriai szerek hány családot szedtek szét?Nézz már utána annak, hogy hány családot mentett meg a szcientológia, errõl érdekes senki nem beszél, csak a rosszról. És talán igaz tényleg vannak, nem optimális dolgok az egyházban, én is aláírom, de melyik egyházban nincsenek? Alapvetõen jót akarnak és nem rosszat, csak egy kicsit mögé kellene nézni a negatív híreknek.
Xenu_xenu 2011 okt. 27. - 13:02:21 Előzmény feeco
(4/247)
Hõbörögjenek csak!

http://objektivszcn.blog.hu/2010/02/10/majd_xenu_meggyogyit_cikk_a_szcientologia_pszichiatriaellenessegerol

Mindenkinek ajánlom ezt a filmet!



Free Xenu!
Peace!
mimino 2011 okt. 26. - 22:01:21
(3/247)
Halljuk az elhallgatott jó dolgokat!
totamos 2011 okt. 26. - 19:35:18 Előzmény feeco
(2/247)
Kedves Feeco!

Ha valakik, pletykákon keresztül hazugságokat terjesztenének a családodról, te hogyan éreznéd magad?
lehet, hogy ilyesmit éreznek a szcientológusok is ilyenkor.
Legfõképpen azért, mert a pozitív dolgokat a szcientológiáról valamiért a magyar médiák mintha nem mernék leadni.
feeco 2011 okt. 18. - 23:27:37
(1/247)
na, erre nagyon kíváncsi vagyok!! el se hiszem, h. be merik mutatni a szcientológusok hõbörgése nélkül..!!