10/10
pacica 2009 jan. 06. - 09:21:56 10/10
(522/1382)
Az a gumicsirke nagyon vicces lett. :)

Darren meg próbálja a feleségét megtanítani motorozni, nincs nagy sikere.
qne 2009 jan. 06. - 08:36:29
(521/1382)
Hé Kedves! Engem is érdekelne az a kép!:D Kis harciasok! Hehe...
qne 2009 jan. 06. - 08:35:10
(520/1382)
Aztamindeniiiiiiiit! Mirõl maradtam le....:D Azért tényleg rosszul esik, h a kellemes - közös érdeklõdésbõl kiinduló- társalgásunkat rendkívüli módon unatkozó és éppen ezért mindenbe belekötõ népek zavarják meg. Hidd el "szerelmes pár", engem is rosszul érint, h mindig autó, motor, építünk, eszünk van, éppen ezért nézem a Spektrumot, Animal Planetet, Nat G-t, ha ilyen jellegû mûsorokra vágyom. De ez a fórum biza nem errõl szól. Ha autentikus tetkók érdekelnek, rengeteget találsz, ha beírod a Google-ba pl. kelta, mauri...tetkók, ha tényleg érdekel. Nekem ez a kettõ a kedvenc. Mauri fekete piros. Hasonló picit a hawaiihoz. De én akkor is a portré mellett tettem le a voksom, már leírtam miért. Már kontaktolok is az ügyben, nyár vége felé meglesz, ha minden igaz. Majd felteszem, ha begyógyult. Amúgy mikor megyünk sörözni? :D
10/10
ver_krisz 2009 jan. 06. - 07:57:59 10/10 Előzmény uvedobleuno
(519/1382)
Ó, te nagyon szerencsés ember vagy, kivánom, h sose veszítsd el. Ha valakinek ennyi ideje van, hogy még a DC tendenciája miatt is aggódjon, akkor annak minden bizonnyal nincsenek igazi problémái az életben. Szerencsés vagy, ugye tudod?
Na látod, adtam egy jó kis tippet is, hogy hova kell írni.

Azért nem kívánok ebben a kérdésben nyilatkozni, mert én nem nézem a DC-t, nem is tudom most általánosságban milyen filmek mennek rajta. Három éve néztem utoljára, de már akkor is láttam ott ehez hasonó mûsorokat, csak egyet említek, OCC. Most nincs is DC-m, szóval mindegy. A Miami Inket a Doscovery Travel and Livingen néztem, és mint az adó neve is mutatja, oda beleférnek az ilyen mûsorok.

A többi tolakodó, és felettébb szemtelen kérdéseidre illetve kijelentéseidre azzal kapcsolatban, hogy én milyen vagyok, nem óhajtok válaszolni, mivel abszolút semmi közöd a személyiségemhez, és ez az, amin nem lehet vitázni! A véleményed senkit sem érdekel.

Szia!
10/10
offtopic
ver_krisz 2009 jan. 05. - 21:41:45 10/10
(518/1382)
ez volt az, amikor Yoji a gumicsirkét tetoválta? Azt nagyon csíptem :D
10/10
m3s1 2009 jan. 05. - 20:54:17 10/10
(517/1382)
visszatérve "rajongó" üzemmódba, a tv6os rész nagyon jo volt :P:P Ami meg Yoji a cirkuszba, meg a koreai lányos nagyon aranyos volt
LeChat 2009 jan. 05. - 20:53:34
(516/1382)
Nna, hogy ezt is megértük! Köszi, végre pár normális válasz!:) A Hawaii rész érdekes lehetett...
Amúgy elszomorító, hogy a Nat.Geon is handabanda mûsorok mennek ám, tök showmûsor az egész, középpontban a riporterrel/narrátorral, és kevésbé a tényekkel/képekkel/okosságokkal. Szóval azt is hiába nézem. Az a szar érzés, hogy még öt-tíz éve, gyerek fejjel, mikor nem tudtuk fogni ezeket a csatornákat, érdekes címeket böngésztem a mûsorújságban, hogy "de megnézném!". Most meg, mire nézhetném, sehol nincsenek a régi nagyok. Ez persze nem a ti hibátok, de hogy miért írtunk, azt a spanyol becenevû spanom már elmondta.:)
10/10
pacica 2009 jan. 05. - 20:48:03 10/10
(515/1382)
És egyébként meg mi a faszért kellett elrontani ezt a jó kis topicot??
10/10
pacica 2009 jan. 05. - 20:45:42 10/10 Előzmény uvedobleuno
(514/1382)
Tv6-on nézem, nem a dc-n.
Egyébként aki nem tud értelmeset kipréselni magából és idejön osztani az észt a barátosnõjével az nem én vagyok hanem te, te sügér.
Egyébként elõttem van a kép, egymás mellett ültök a monitor elõtt kis szótárral a kezedben és vihogva gépelitek a hülyeséget, és ha valamelyikõtök valami frappánsat talál ki megkócoljátok egymás buksiját. Ugye így van? Mert nehogy már ekkora felháborodást keltsen benned az, hogy többszász dokumentum csatorna közül a dc-n leadják ezt az 1 órás mûsort.
uvedobleuno 2009 jan. 05. - 20:19:24
(513/1382)
Alapvetõen kérdésem nem volt kicsinyes, egyszerûen aggaszt a DC ilyetén tendenciája és érdekelt mások véleménye is. A tiéd is például. A DC-nek is megírom a kérdésemet, de az más helyzet, engem a nézõk véleménye is érdekelt.
uvedobleuno 2009 jan. 05. - 20:17:27
(512/1382)
Köszönöm, ennek örülök. Én is ezt látom, hogy a DC egyre kevésbé ismeretterjesztõ csatorna. A motoros, stb. mûsorok szerintem is kb. ugyanez a szintet képviselik, csak azoknál külön bosszantó, hogy nem reality-show-nak nevezik, holott azok. De szerintem ez a fajta torzulás DC részérõl elég komoly hiba, fõként úgy, hogy akad egy rakás al-csatornájuk, amelyek közül egyet kijelölhetnének az ilyen mûsoroknak.

Emberek, lehet figyelni: így is lehet válaszolni.
10/10
Maggot 2009 jan. 05. - 20:15:22 10/10
(511/1382)
De voltak már Hawaii-n ahol megtudták milyenek a hagyományos Hawaii tetoválások! Az egy dolog h lehet nem oda való, de nézd meg én ma tudtam meg h Hetente 2x lesz a Discovery-n heti 2óra, csütörtökön és pénteken, szóval szerintem nem olyan nagy dolog.Discovery-n szerintem az ismeret terjesztõ és az ilyen ismeretterjesztõ reality mûsorok vannak inkább
10/10
offtopic
ver_krisz 2009 jan. 05. - 19:58:22 10/10
(510/1382)
Már korábban is javasoltam, hogy kérdezd meg a Discovery Channelt, majd válaszolnak a kérdésedre, már ha értelmesnek tartják.

És ha te annyira intelligensnek tartod magad (mert a válaszaidból egyértelmûen ez látszik) akkor miért ilyen kicsinyes hozzászólásokkal múlatod az idõdet?
10/10
offtopic
m3s1 2009 jan. 05. - 19:58:21 10/10
(509/1382)
én csak annyit tudok mondani, h a discovery nekem nem igazán ismeretterjesztõ csatorna, ugyvan megnevezne, de a mûsorai alapján nem az...az autós, motoros építõs mûsorok amiket ismerek, pont ugyanolyan kategóriájúak sztem, számomra mint a miami ink, ugyhogy nem látom problémásnak, hogy a miami ink-et ott is vetítik, habár én nem azon nézem. Ha természetfilmeket akarsz nézni válaszd inkább a National Geography-t, az sokkal inkább arról szól. Ez most az én véleményem volt, semmi rosszindulattal.
offtopic
uvedobleuno 2009 jan. 05. - 19:54:58
(508/1382)
Én válaszoltam a te kérdésedre. Válaszolj te is az enyémre, amit feltettem. Szerettem volna egyszerûen beszélgetni, választ kapni a kérdésemre, de nem sikerült. Megpróbálom újra, mert kíváncsi vagyok, más hogy látja azt, amit én így.
10/10
offtopic
m3s1 2009 jan. 05. - 19:52:19 10/10
(507/1382)
nagyon helyes, akkor menj most oda is egy kicsit...
offtopic
uvedobleuno 2009 jan. 05. - 19:52:01
(506/1382)
Nem.
10/10
offtopic
m3s1 2009 jan. 05. - 19:51:12 10/10
(505/1382)
nekem csak egy kérdésem vam...a discovery-n futó összes nem tetszõ mûsor portálján osztod az észt??
offtopic
uvedobleuno 2009 jan. 05. - 19:47:38
(504/1382)
Az, hogy én nem tudom, mirõl beszélek, meg az, hogy te nem érted, két külön dolog. Az elsõ az én hibám (lenne), a második viszont a tiéd.
uvedobleuno 2009 jan. 05. - 19:45:56
(503/1382)
Te aztán igen öntudatos vagy. Nem érdekel, hogy mit szeretsz és mit nem. Jómadarazhatsz kedvedre, ettõl még ha visszaolvasol, akkor láthatod, hogy feltettünk (igen, MI, ugyanis a kedvesem az, aki LeChat néven ír és nem én) egy kérdést, amire nem kaptunk értelmes választ, holott nem volt bonyolult a kérdés. Nem, egyáltalán nem értem, hogy mit élveztek azon, hogy ilyeneket néztek, de nézzétek ha nektek jó, én meg nem nézem ha nekem nem az. Ha el is ítéllek azért, amit nézel, azt majd elintézem magamban, csendben, hiszen csak egy fórumbecenév vagy. Kit nézzek akkor le, ha úgy döntenék, hogy le akarlak nézni? A beceneved betûit talán? Na látod.
De akkor felteszem újra a kérdésemet: nem érzitek helytelennek, hogy a Discovery Channel, ami egy ismeretterjesztõ csatorna, efféle reality-show-t sugározzon, amely véleményem szerint nélkülözi az ismeretterjesztõ mûsor legtöbb ismérvét? És itt nem a témájára gondolok, az lehetne akár egy ismeretterjesztõ mûsor alapja is. Arra gondolok, hogy ez a mûsor nem ismerteti meg a nézõket a tetoválás, mint mûvészet történetével, jelentõségével, kulturális konnotációival, a különféle õsi és jelenkori kultúrákban betöltött szerepével. Ehelyett egyetlen tetoválószalon tetoválóinak az ökörködéseit figyelhetjük, megtudhatjuk, hogy X-nek vagy Y-nak mit jelent a saját valamelyik tetoválása, milyen tetoválásokat nem érdemes csináltatni, stb. Ezek olyan dolgok, amiket normál esetben bármelyik tetoválószalonban megtudhatunk, és úgy érzem, hogy X-en, illetve Y-on kívül senkire sem tartozik, hogy például mit jelent neki ez vagy az a tetoválása. Lehet, hogy vannak, akiket szórakoztat az, hogy ezt nézzék. Engem személy szerint nem, de ez nem is fontos. Ha szeretitek, nézzétek, de azt beláthatjátok, hogy nem ismeretterjesztõ mûsor, ergo nem világos, hogy mit keres akkor egy ismeretterjesztõ csatorna mûsorán. Szerintem rossz, hogy a Discovery ilyenekkel tölti ki a mûsoridejét valódi ismeretterjesztõ filmek helyett. Az ilyeneknek a kereskedelmi adókon lehet helye, az ismeretterjesztõkön nem, mert fennáll a veszélye, hogy az emberek idõvel ezt is ismeretterjesztésnek hiszik majd, holott nem az. Szerintetek nincs így? Most tekintsetek el attól, hogy szeretitek-e a mûsort vagy nem, és koncentráljatok magára a kérdésre, pártatlanul. Egyszerû: nem azt kérdezem, hogy hülye-e, aki ezt nézi, hanem azt, hogy szerintetek ennek egy ismeretterjesztõ csatornán van-e a helye. Szerintem a legkevésbé sem.

A mûsorok fórumtémái pedig szerintem arra valók, hogy akinek valami kérdése, közlendõje, stb. van az adott mûsorral kapcsolatban, az itt megkérdezhesse, közölhesse, stb. Vagy nem?