7/10
napraforgó 2016 jún. 23. - 19:22:23 7/10
(815/2695)
Hazal nem tud kibújni a terápia alól, mert Dilara a villába rendelte a gyógytornászt. Dil azt is észreveszi, hogy Hazal hazudott neki a kezével kapcsolatban.
Dzsanszu meghallja, hogy Özkán és Kerimán vitatkoznak a szegényes reggeli miatt, hát lemegy a boltba és bevásárol.
Gülszernnek jót tett, hogy eljött a villából, már nem olyan nyúzott. Még õ vígasztalja Derját aki a börtönben lévõ férje miatt aggódik. Kár, hogy nem derült ki, hogy miért is dugták dutyiba.
Dzsihán kifizeti Rahmi adósságait, de figyelmezteti az apját, hogy ez volt az utolsó eset. Nem hiszem, hogy használna a szózat, az öreg elõbb-utóbb megint kártyázni fog...
Özkán elmegy a bankba, hogy pénzt vegyen föl, új lakást akar bérelni a gyerekeinek, abba új bútorokat venni, de döbbenten értesül, hogy a számláját zárolták.
Alpert alkalmazásba veszi ez a Harun, de õ is csalódik, mert csak a hangzatos címe van, nincsenek beosztottjai, akiket dirigálhatna. Dolgozni meg nem szeret ugye...
Dzsandan megint smúzol Dilarának, szintén Harun utasítására, majd mintegy véletlenul megszervezi a nõ találkozását ezzel a Harunnal.
offtopic
ildimix 2016 jún. 23. - 07:23:41
(814/2695)
Hazal mikor bukik már le? Cansu nem normális abba a nyomorba ment az apjához? Szerintem megfogja bánni. Örülök, hogy Drja újra feltünt a sorozatba õt kedvelem.
7/10
napraforgó 2016 jún. 23. - 06:07:26 7/10
(813/2695)
Az bizony lehet, hogy titokban, talán saját magának sem bevallottan, de Dzsihán örült Gülszeren jelenlétének a villában, és annak, hogy így gyakrabban láthatja õt, de alapvetõen mégis Hazal érdekében és az õ könyörgésére tartotta ott. Mert Dzsihán rendelkezett olyan nagy lelkierõvel eddig is, hogy a saját vágyait mindig háttérbe tudta szorítani a szerettei érdekében. Bár nem szerette Dilarát, de nem akart a háta mögött viszonyt kezdeni, mert nem akarta megalázni, tiszta helyzetet akart, el akart válni. De ugyanígy Gülszerent sem akarta méltatlan helyzetbe hozni, hogy a szeretõjeként mutogathassanak rá. (Bár ebben azért nem volt olyan jó, hisz sohasem tisztázta az asszony tisztességét.)
-----
Hazal viselkedése bizony sokszor tenyérbemászó, alkalomadtán szívesen magához téríteném két szép pofonnal, de.. aztán lehiggadok és rájövök, hogy ez csak rontana a helyzetén. Ez a lány valamilyen módon lelkkibeteg, ami szakszerû kezelést igényelne. Szó van róla, hogy jár pszichiáterhez (vagy pszichológushoz?), de ezt nem nagyon mutogatják. Pedig egy ilyen kezelésnél - szerintem - a szülõkkel is együtt kéne mûködni, tudniuk kellene, hogy milyen viselkedésre hogyan reagáljanak. Nem biztos, hogy teljesíteni kell a lányuk minden kivánságát, pláne hóbortját, de azt is tudni kell, hol állíthatnak korlátokat és mikor kell engedni. Nagyon bonyolult ez, de ahogy látjuk Dilarának minden fontosabb, az alapítvány, a shoppingolás, a barátnõkkel való kiruccanás, stb. Igaz, hogy ilyenkor Hazalt rábízza a személyzetre, no de ez azért nem anyai gondoskodás. Nem véletlenl akarja Hazal Gülszeren anyát maga mellé, mert tudja, õ mindent megcsinál neki. Valahogy úgy érzem, hogy valójában õ talán azt szeretné, ha Dilara sertepertélne körülötte úgy, ahogy Gülszeren. Ha pedig ezt nem kapja meg, akkor egy kicsit bosszantja Dilarát Gülszeren jelenlétével. Talán így akarja kizsarolni, hogy a helyébe lépjen. Amíg nem teszi ugyanazt, ugyanúgy, mint Gülszeren, addig kell neki a másik anya helyettesként.
-----
Van, aki nagyon Dilara pártján áll, de róla az a véleményem, hogy a mentalitása a "fenn az ernyõ, nincsen kas", ami kb. annyit jelent, hogy a látszatot óvja, valódi tartalom nincs a kapcsolatában. Egy olyan házasságot akar fenntartani, ami már réges-régen nem párkapcsolat. Mert lehet, hogy "ez az én házam, meg az én otthonom", no de milyen otthon ez? Soha senki nincs otthon, alig tud valaki valamit a másikról, ez egy kirakatházasság, kirakatcsalád. Remélem hamarosan õ is belátja, hogy nem lehet az elkerülhetetlent a végtelenségig elodázni.
-----
Dzsanszut sajnálom, mert a kislány valahol most döbben rá, hogy ha õket nem cserélik össze, akkor bizony õ egy ilyen családban, egy ilyen környezetben nõtt volna fel. Nem lett volna klub, meg lovaglás, meg elit iskola, csak a külváros, az idõnkénti nyomorral. Nem vehetett volna meg mindent, amit megkívánt, nem mehetett volna külföldre nyaralni, és biztos nem tudta volna, hogy a lovas EB helyszínén melyek a legjobb szállodák. Lett volna Kerimán, meg Özkán, meg az ordibálás minden nap ésmég jól járt volna, ha emellé még Gülszeren nyugodt jelenlétét is megkapta volna.
Ugyan miféle hülyáéskedés, féltékenykedés ez, amit most mûvel az apja és Gülszeren félig bevallott szerelmére? (Gülszern nem válaszolt!) mert lehet, hogy a búvóhelyérõl talán csóknak is látta a közelségüket, mégha nem is volt az, de most komolyan, mi a kifogása ellen? Akár a csók ellen, akár több ellen? Igen, lehet elkívánni, hogy ne a családi otthonban, ne a családi "fészekben" - habár ez az otthon soha nem volt fészek...., ahol a fiókák biztonságban érezhették volna magukat. de nyilván nem lenne illõ pont itt végrehajtani egy megcsalást. De hát itt csak egy-két mondat hangzott el, semmi több. És Dzsihán nagyon kényes volt arra, hogy soha ne hazudjon a családjának. Se Dilarának, se a gyerekeiknek. Az lehet, hogy néha nem mondott el mindent, de nem hazudozott. Ennek tudatában Dzsanszu meg is kérdezhette volna az apját, ahelyett, hogy fejvesztve elmenekül Özkánhoz. Mit gondol az a bolond lány, meddig lessz ott megkülönböztetett pozicióban? Elõbb-utóbb rábízzák a kisbaba dajkálását, ha ráér, ha nem, aztán meg leküldik vásároni pénz nélkül, és majd elvárják, hogy kérjen pénzt aputól-anyutól az eltartásukra.
gigi1 2016 jún. 22. - 21:48:45
(812/2695)
Megértem Cansut, hogy elmenekült a villából, kész örültek háza, még Özkánéknál is nagyobb nyugalom van ;)
Szegény lány, próbál mindenkihez lojális lenni, mindenkinek jót akar és most eléggé két tûz közé került. Mert lehet, hogy õ alapvetõen örül Cihán és Gülszeren szerelmének, de azt látja, hogy ez mekkora fájdalmat okoz az imádott tesójának és a másik anyjának. + azért benne van annyi igazságérzet, hogy oké, hogy Cihánék cirka 90 rész után végre szerelmet vallottak egymásnak (hipp-hipp hurrá), na de ezt nem biztos, hogy a villa lépcsõin kellett volna megtenniük, sztem ez nem tetszett Cansunak. Ráadásul ott egyértelmûen kiderült, hogy az, hogy Cihán ott tartotta a villában Gülszerent nem miattuk volt, hanem a saját önzõ érdekeibõl tette. Mégiscsak jó volt neki, hogy esténként belopózhatott Hazal szobájába és ott találta a nõt, meg együtt merenghettek a tengert bámulva stb. Remélem most már ennek a szenvedõs, se veled se nélküled, kapcsolatnak vége, legyenek együtt azt kész.
Hazal most nagy pácba került. Dilara nem fog neki úgy ugrálni, ahogy Gülszeren megtette. Ha pedig egy szakápolót felvesznek az elõtt nagyon hamar le fog bukni. Mondjuk a kedves szülõk nem sok idõt fordítanak a rehabilitációjára. Gül. egy kis rinya miatt hamarabb elhozza a foglalkozásról, Dil. és Cih. el se viszik.
Most egy kicsit megállt a sztori. Jó lenne ha felpörgetnék. Errõl az új pasasról is jó lenne többet megtudni. Most úgy tûnik, hogy õ mozgat minden szálat a háttérben. Cihának fog még meglepetéseket okozni.
Érsekvári 2016 jún. 22. - 21:03:31
(811/2695)
Neked címeztem , de félrenyomtam a nevet , de akkor is ez a helyzet .
Érsekvári 2016 jún. 22. - 20:57:08
(810/2695)
Cansu elég rondán viselkedik õ is befolyásolható nem bízik az anyjába . A helyzetet amit látott félre értette , mégis csak kamaszlány . Azon viszont csodálkozom hirtelen Özkán lett ahol kikötött . Szerintem sem fogja kibírni náluk sokáig az ottani helyzet elég zûrös . Dilara milyen kedves rögtön rendõrökkel megy érte , de megmondta neki a lány amit gondol errõl . Hazalhoz sincs türelme aki minden ürügyet megragad valamelyik anyja foglalkozzon vele , de Dilara lepasszolja a személyzetnek .
Harun még nem mutatta ki a foga fehérjét . Megvárom mit tud a pasas .
10/10
vondermonarchi 2016 jún. 22. - 19:15:39 10/10
(809/2695)
Szia ! :)

Szoktalak olvasni itt, tetszenek a meglátásaid :)
Azt hiszem kb 10-15 részt nem láttam a sorozatból, valamikor azóta látom mikor Gülszeren elköltözött Kerimantól.
Sajnálom Dzsihant, hogy újabb rögök jönnek az útjába, de hát kell valami új szál, hogy haladjon a sorozat.
7/10
napraforgó 2016 jún. 22. - 18:38:54 7/10
(808/2695)
Kösz, örülök, hogy látlak. Ezek szerint bekapcsolódtál. Pótoltad a régebbi részeket, vagy csak úgy in medias res bele a közepébe és mostantól követed a történetet?
Nem, még nem derült ki, ki a törpe maffiózó, itt még csak annyit láttunk, hogy valamikor régen barátok voltak Dzsihánnal. Én már elõre kíváncsiskodtam a holdponton, így tudom, miért haragszik az egykori barátjára, de nem spoilerezek. Aki akarja, megnézi.
10/10
vondermonarchi 2016 jún. 22. - 18:38:21 10/10
(807/2695)
A sorozatnézést ma megmentette számomra az a jelenet amikor Dzsihan és Gülszeren nem adták fel a szerelmüket. Legalább egy biztos pont legyen a történet szálai között.
10/10
vondermonarchi 2016 jún. 22. - 18:35:12 10/10
(806/2695)
Hát ha Dzsihant utálod, akkor ezt az új alacsony bajszost a kedvenced lesz.
Én a beképzeltséget tartásnak látom. Igazi alfahím török kiadásban.
malvinkicska 2016 jún. 22. - 18:34:13
(805/2695)
A sorozat olyan irányt vet egyszerûen, nem értem egy normális ember nincs, sajnos Cansu ahogy kikelt magából csak néztem, azt hiszi itt jó lesz neki akkor téved, olyan közönséges emberekkel van körül véve, õ nincs ilyenhez szokva, megbánja õ még ezt. Az egészet nem méltatom további véleményre, mert nekem akkora csalódás, a többi török sorozatokhoz képest.
10/10
vondermonarchi 2016 jún. 22. - 18:32:27 10/10
(804/2695)
Jókat írtál ! :)
10/10
vondermonarchi 2016 jún. 22. - 18:31:40 10/10
(803/2695)
Azt szeretném kérdezni, hogy lemaradtam-e arról, hogy a bajszos alacsony gengsztercsávó ellen mit vétett Dzsihan, miért akarja tönkretenni ? Ha igen, írjátok már meg, ha még nem volt róla szó akkor persze nem kérem. Köszönöm.
10/10
vondermonarchi 2016 jún. 22. - 18:28:47 10/10
(802/2695)
Szia !

Köszönöm kedves felajánlásodat, aludtam rá egyet és úgy döntöttem jöjjön a meglepetés erejével az idegbaj és nem kíváncsiskodom elõre :)
7/10
napraforgó 2016 jún. 22. - 18:22:25 7/10
(801/2695)
Van egy olyan érzésem, hogy Dzsanszu hamar meg fogja bánni, hogy Özkán apuhoz menekült. Ahogy ezek ordítoznak, cirkuszolnak mindig, ahogy esznek, stb....
Röhögtem, hogy Özkán a felmosómoppal felfegyverkezve akart Dzsihán után rohanni. Dilara meg Ozan sem semmi, ahogy megjelentek a rendõrökkel. Még jó, hogy nem hurcolták el erõszakkal.
Hazal megpróbálja visszaszerezni a szülei osztatlan figyelmét, de Dilara nem vevõ rá, Szemát ugratja a lányhoz, illetve nõvért akar mellé szerzõdtetni. Hazal megint az apjának rinyál, de annak is megvan a maga baja, nem cipeli oda Hazal egyik anyukáját se, hogy szolgálatot teljesítsenek körülötte.
Csodálkozom, hogy Hazalt másnap nem vitték el újra a kezelésre, csak döglik egész nap az ágyban.
Nem derült ki, hová akarja vinni Dzsihán Rahmit. Az öregnek rossz a lelkiismerete, azt hiszi, Gülszeren árulkodott.
Kíváncsi vagyok, hogy bukik le Hazal, hogy már rendbejött a lába. Még nem láttuk ugyan, hogy járni is tudna, de már mozog a lába, rá tud állni, stb.
8/10
Elhaym 2016 jún. 22. - 17:45:51 8/10
(800/2695)
Szerintem Denizt kedvelni fogod, csak ki kell várni amíg új fõszereplõként a 2. évadban feltûnik.

Én egyébként Hazalt is bírom, mert izgalmas szereplõ, igaz párszor már felpofoztam volna. Pedig nem vagyok erõszakos típus.
PMate01 2016 jún. 22. - 17:23:32
(799/2695)
Az van amit õ mond, azt csinál amit akar. De õ persze mindent tudni akar. Mindenkire rákiabál mindent, eközben õ durvábbakat is elkövethet egy bolond elkényesztetett kis SENKI ! Tisztára elegem van már komolyan. Hogy boríthat ki így egy sorozat. :D :/
PMate01 2016 jún. 22. - 17:20:29
(798/2695)
Mondom én, hogy Cihan a ludas. Alapból nem szerettem, most meg utálom , s unom a beképzelt fejét
Érsekvári 2016 jún. 21. - 22:06:26
(797/2695)
Nálam is sok - sokk ez a sorozat , a lányokon civakodnak folyton . Cansu is bolyong hol ide hol oda , most az apjánál köt ki . Tipikus én lányom te lányod mi lányunk ez megy állandóan .
Harun is egy antipatikus figura , most már tudom ki õ miért gyûlöli Cihant . Néha nagyon elegem van belõlük nem tudom mikor sokallok be tõlük , de hamarosan eldöntöm .
RózsákKirálynõje 2016 jún. 21. - 21:16:06
(796/2695)
Mesélek én neked, drága Sáhriár, de csak és kízárólag privátban, mert nem szeretnék spoilerezni és elrontani mások szórakozását. Kérdezz nyugodtan bármit a sorozatról.