7/10
napraforgó 2016 júl. 21. - 18:42:49 7/10
(1035/2695)
Jók a meglátásaid, nemcsak Hazalnak van fóbiája, a visszamenni a villába és nagyzolni, hogy ÉN Dzsihán Gürpinár lánya vagyok! , hanem az anyjának is, akinek szintén a villa a fóbiája, éspedig az, hogy Gülszeren el akarja venni tõle. Hazal gyûlöli Dzsanszut, mert elvette az életét, azt ami neki járna, Dilara detto, õ meg Gült gyûlöli, mondván el akarja venni az életét. Ennek a két nõnek nagyon egy kaptára jár az agya. És látjuk, hogy Ozan sem teljesen százas, gondolok itt arra, hogy le akarta lõni Gült, mert tönkretette az életüket. Érdekes, a Dzsanszuval történt beszélgetésükkor meg milyen világosan látja, hogy már régesrég szétesett a családjuk. És most szóba se jött Gül, hogy netán köze lenne hozzá.
7/10
napraforgó 2016 júl. 21. - 18:20:42 7/10
(1034/2695)
Dilara nem átall besurranni Dzsihán szállására és átkutatja azt a laptop után. Harun nem árulja el Dzsandannak sem, hogy a laptop már nála van, hagyja, hogy a két nõ kutakodjon utána.
Dilara interjút ad a TV-ben a Görkem nevû barátnõjének. Az interjúban mint nagyszerû üzletasszonyt, vezetõt tüntetik fel. Dzsandan féltékenykedni kezd, mikor látja, hogy Harunnak mennyire tetszik a nõ.
Dzsihán megtudja, hogy Azmi átadta a laptopot Ozannak, azt hitte, hogy továbbította az apjának. Dzsihán hívja a fiát, aki épp a nagyapját fogadja a börtönkapuban. Nem beszél az apjával, helyette Rahmi veszi fel a telefont, szemrehányást tesz, hogy a fia hagyta volna megrohadni a börtönben.
Dzsihán vacsorázni viszi Gülszerent és Hazalt, elmondja, hogy végre nem halogatja tovább, a nevére veszi a lányát. Hazal föllelkesül, akkor visszamehetetk a villába? Ezen a szülõk kiakadnak. Hazal viszont otthon egy emlékkönyv gyártásába kezd, fényképeket ragasztgat bele. Ezt késõbb elküldi Dilarának egy szívettépõ levéllel, miszerint mindig vágyott a szeretetére, és nagyon megbánt mindent. A bizonytalanság miatt tette, amit tett, mert nem tudta, hogy szeretik-e.
Rahmi hazamegy a villába, Dilara nagyon meglepõdik. Az öreg nem válaszol a kérdésére, ki hozta ki és hogyan. Késõbb Rahmi elmegy Dzsihánhoz is, aki megtudja, hogy Ozan átadta a videót az ügyészségnek és ezért engedték ki. Dzsihán fölháborodik, hogy tehette ezt a húgával. De Rahmi megmutatja a telefonján a felvételt, levágták a videó elejét, azt a részt, ahol Hazal ruha nélkül látható. Dzsihán aggódik, ez hamisítás.
Özkán elmeséli Enginnek a fia elvitelének, visszahozatalának történetét, Deníz segítségét, stb., amikor egy drága autót hoznak be a szervízbe. Özkán nagyon nézegeti, hogy mennyit is érhet...
Dilara este megkapja és elolvassa Hazal emlékkönyvét, majd beteszi a fiókjába.
Dzsanszu és Ozan beszélgetnek, kiderül, hogy Ozan nem tanul, nem jár suliba, sõt már évet is ismételt, minderrõl a szülõk persze semmit sem tudnak (Érdekes család, a 20 éves fiú még nem is érettségizett le, Dzsanszu most fog), Dilara meg külföldi egyetemekrõl ábrándozik.
malvinkicska 2016 júl. 21. - 18:19:44
(1033/2695)
A mai részt látva Dilara nagy tündöklése nehogy Tisza virág életû legyen, Dzsandan kezd féltékeny lenni, de elég félvállról beszélt vele Harun,mert odavan ezért a savanyú jégcsapért, azt várom ez a két epés természte , hogy fog megegyezni mikor összejönnek. Hazal az nem változik, Cihan a nevére akarja venni, és egybõl a villába fele menne , ennek villa fóbiája van az anyjának Gül ezek egyforma agyilag zavart alakok. Dilarát nem nagyon hatotta meg az emlék könyv ,mert csak vissza akar menni, hogy nagyzoljon, azért írt olyanokat, mert ez sem szeret senkit, és beszélgetni sem lehet vele, ezzel nem kis gondok vannak a fejben. Ozan is jóval köt, az apja legnagyobb ellenségével, mikor hívta nem merte felvenni a telefont, igaz jó az oktatója az is hátba támad ez is azt csinálja kicsibe. Cansu most egy kicsit szelídült kérte Ozant végezze el az iskolát, de ez egy link rongy gyerek nincs benne kitartás, mindig csak rosszat csinál.
malvinkicska 2016 júl. 21. - 18:19:43
(1032/2695)
A mai részt látva Dilara nagy tündöklése nehogy Tisza virág életû legyen, Dzsandan kezd féltékeny lenni, de elég félvállról beszélt vele Harun,mert odavan ezért a savanyú jégcsapért, azt várom ez a két epés természte , hogy fog megegyezni mikor összejönnek. Hazal az nem változik, Cihan a nevére akarja venni, és egybõl a villába fele menne , ennek villa fóbiája van az anyjának Gül ezek egyforma agyilag zavart alakok. Dilarát nem nagyon hatotta meg az emlék könyv ,mert csak vissza akar menni, hogy nagyzoljon, azért írt olyanokat, mert ez sem szeret senkit, és beszélgetni sem lehet vele, ezzel nem kis gondok vannak a fejben. Ozan is jóval köt, az apja legnagyobb ellenségével, mikor hívta nem merte felvenni a telefont, igaz jó az oktatója az is hátba támad ez is azt csinálja kicsibe. Cansu most egy kicsit szelídült kérte Ozant végezze el az iskolát, de ez egy link rongy gyerek nincs benne kitartás, mindig csak rosszat csinál.
Mariika 2016 júl. 21. - 17:28:31
(1031/2695)
Szerintem nem az édesapja az éttermes pasas, csak apjának tekinti
7/10
napraforgó 2016 júl. 21. - 16:16:06 7/10
(1030/2695)
Igen, én is erre emlékszem Dzsihán múltidézgetésébõl. Neki az anyja halt meg - az apja miatt, Harunnak meg az apja, Dzsihán szernt õ tartotta el a családot. Ezért is nem értettem, hogy akkor hogy lehet az apja az éttermes pasas. Talán ez a magyarázat is egy kivágott részben van...

A kivágásokat nem értem, legfeljebb több magyar rész lenne. Hát így is ott hagyják abba, ahol épp akarják. Egyszer belenéztem Sage videójába és úgy találtam,hogy mintha még a jelenetek sorrendjén is változtattak volna.
sage 2016 júl. 21. - 16:10:45
(1029/2695)
Megtört szívek 2014 39 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_39_Bolum_HunDub_Sage
10/10
vondermonarchi 2016 júl. 21. - 15:06:03 10/10
(1028/2695)
Nem tudom Dilara, hogy mutatna fürdõruhában, de a ruhakészlete nagyon tetszik a sorozatban és rendkívül jól áll a nõnek minden rá aggatott költemény. Dehát ízlések ... melyekkel nem lehet vitatkozni :))
10/10
vondermonarchi 2016 júl. 21. - 15:03:22 10/10
(1027/2695)
Szia ! :)

Szerintem az éttermes fazon nem az igazi apja Harunnak. Valahogy így jön le nekem amikor Harun a múltat idézgeti fel : " emlékszel amikor betegen feküdtem vékony kabátban" például, vagy mikor ...apunak hívja, vagyis mondja a nevet+apa, szerintem ha vér szerinti apja lenne akkor csak apázná.

Más : Ozan soha nem lesz igazi férfi, nagyon rossz döntéseket hoz, majdnem olyan mint Özkan :)

Még valami : megnéztem a 39 és 40. részt törökül a youtube-on, hát borzasztóan sokat vágnak ki belõle. Hogy vehetik ennyire semmibe a nézõket, hogy csak az számít beleférjen az egy óra adásidõbe az adott 40 perc + 20 perc reklám. Nem akartam nézni elõre a török részeket de pont emiatt most már meg fogom nézni, hogy miket hagynak ki.
7/10
napraforgó 2016 júl. 21. - 10:50:20 7/10
(1026/2695)
OFF
Egy frissen közzétett brit kutatás szerint kezd visszajönni a divatba a Marilyn Monroe által megtestesített ideális nõalak.
A felmérés során megkérdezett hölgyek többsége ugyanis inkább a kerekded homokóraformát vágyik elérni, nem pedig a sovány, csontos modellalkatot.
A Kellogg's Special K támogatásával, 2000 brit nõ megkérdezésével készült felmérés szerint a hölgyek nem vágynak többé arra a sovány, csontos testalkatra, amelyet a kifutók sztár modelljeire jellemzõ. Mintegy kétharmaduk ugyanis inkább a Marilyn Monroe által megtestesített klasszikus homokóraforma után sóvárog.
Nem tudom, hogy a férfiak hogy vannak ezzel, de gyanítom, hogy Marilyn Monroe még ma is ikon számukra, és nem utasítanák vissza.
(Ezt csak a csontváz-sovány, piszkafa sovány lábú Dilara asszony rajongóinak)
És akik a gömbölyûbb formákat kedvelik:
7/10
napraforgó 2016 júl. 21. - 06:32:04 7/10
(1025/2695)
Bocsáss meg, nem kioktatásnak szántam a véleményemet. És kifejezetten örülök, hogy vitába bocsátkoztál, végül is ez egy vitafórum. Nagyon nem szeretem, ha egy fórum átmegy fan-clubba, vagyis ez nem a rajongói klub, fórum. Már csak azért is, mert nem akarom erõszakosan eluralni a fórumot. de beleszerettem a sorozatba, éppúgy, mint pár éve az Igazgyöngybe. Akkor is jókat vitatkoztunk egyesekkel és nagyon is tetszett, hogy mások máshogy látnak bizonyos dolgokat. Szóval tényleg ne vedd személyeskedésnek, kioktatásnak.
Nagyon tetszik, és elgondolkodtatott, amit Dilara gyermekkoráról írtál. Igaz, arról semmit nem tudunk. Lehet, hogy õ kislánykorában ugyanúgy nõtt fel, kevés szeretettel, mint amit most nyújt a gyerekeinek. Nagy gazdagság, dadák, nevelõk, cselédek és kevés szülõi törõdés. Nem is tud mást adni, mint amit õ kapott. Persze lehet mondani, hogy õ már felnõtt, van lehetõsége, módja arra, hogy tudatosan változtasson rajta. Hát ez meg vagy megy, vagy nem. Tetszik az, hogy Dilara ragaszkodik hozzá, hogy a család együtt reggelizzen és vacsorázzon. Igen, ez nagyon fontos, legyünk együtt reggel és este, napközben úgyis megy ki-ki a dolgára, mindenki másfelé. Az együttes étkezés lehetõséget ad a dolgok megbeszélésére, reggel, hogy kinek mi a terve, dolga, este meg, hogy mi is történt vele aznap.
És az is igen meghatározó, hogy Dilara nem túl sûrûn keresi a kapcsolatot sem az anyjával, sem a nõvérével.... Épp csak annyit tudni, hogy vannak...
És igazad van, valóban nem sokat tudtunk arról, hogy Dzsihán és Hayal szakítása hogy történt, miért történt. Dzsihán most elmondta, hogy a lány nagyon féltékeny volt, gyakorlatilag nem hagyott neki levegõt, ezt a fiú nehezen tûrte, rájött, hogy nincs közös jövõjük. Borzasztó lehet az, ha akár egy férfi, akár egy nõ a tulajdonaként tekint a másik félre, állandóan ellenõrizgeti, stb. az tényleg kibirhatatlan lehet, és nem kell csodálkozni, ha a másik fél menekül egy ilyen kapcsolatból.
A Dilara és Dzsihán kapcsolatáról írtak is érdekesek, bár ott úgy gondolom, hogy sok múlott, múlhatott volna Dilarán. Ha õ egy kicsit nõiesebb, kedvesebb, simulékonyabb, mondjuk úgy, cicásabb, sokkal jobb lehetett volna a kapcsolatuk, de hát Dilara elég jégcsap lehetett végig. Ugyan ki szeretne egy hideg nyársat nyelt karót ölelgetni? De hát dilarának csak a sznob társasági vélemény volta mérvadó és nem a férje érzései.
És hogy Harun hogy tudta, vagy pont nem tudta feldolgozni a húga halálát? Most arra kis kaptunk némi választ. Dzsihán szerint a fiú tartotta el a családját, londínerként dolgozott, talán õ taníttatta a húgát, rajta keresztül ismerte meg Dzsihán Harunt. Hol voltak a szülõk??? Vagyis Harun és Dzsihán még csak nem is voltak egyetemi társak. A báty nyilván felelõsséget érzett a húgáért és mindenkit gyûlölt, aki "ártott" a húgának. Csakhogy nem a báty kötelessége nevelni a húgot, meg vigyázni rá, hanem a szülõké. Harun anyjáról semmit sem tudunk, de az apja most jól menõ éttermet vezet, a fia odajár múltidézõbe. Miért nem az apuka foglalkozott a lánya bajaival? Ha az apa belenyugodott a lánya halálába, a báty miért nem??? És miért is kellet a fiúnakdolgozni tanulás helyett. Törököknél nem általános az, hogy a lányt atníttatják, a fiút meg nem. Ez épp fordítva szokott lenni...
És igen, Gülszeren túltengõ magánélete a munka rovására - ezt már én is többször szóvá tettem. Nyilván én se szaladgálnék ennyit munkaidõben magánügyekben, mint Gül. És naná, hogy nem engedném, hogy a gyerekeim, vagy a szerelmem a munkahelyemen keresgéljenek néhány olyan kivételtõl eltekintve, amikor valami nagy baj történt. Sõt, a telefonbeszélgetéseket is korlátoznám, mert engem is zavar, ha valaki állandóan a telefonján lóg és magányügyeket intéz napszámra.
És hogy Dilara és Harun szép pár lesz-e majd, azt nem tudom. a jövõ zenéje. Én nem bánnám, sose vagyok egy jó kapcsolat ellen, csak valahogy kettejük esetében nem hiszek benne. A férfi nem egyenes jellem, a nõ se nagyon - ahogy most hazudozik a férjének, meg a gyerekeinek, apósának, mindenkinek...- Hát lehet ebõl egy õszinte jó kapcsolat???
gigi1 2016 júl. 20. - 22:32:23 Előzmény napraforgó
(1024/2695)
Köszönöm a kioktatást, de hadd döntsem el én, hogy nekem mi vagy ki az édes meg az aranyos...
Arra inkább nem is mondanék semmit, hogy a gyerekkel való foglalkozás non plus ultrája az, hogy egy apa napokig/hetekig fel se keresi a lányát csak megkérdi az anyjától, hogy mi van vele. Csodálatos
Ozan rendes gyerek, keresi a helyét a világban/családjában, de nem rosszindulatú. Talán könnyebb dolga lenne, ha az apja nem csak akkor törõdne vele, ha egy véleményen vannak, ha nem akkor is meghallgatná a fiát, ha az másképp lát bizonyos dolgokat. Egy válásnál nem elég annyit mondani a gyereknek, hogy más szülõk is elválnak, törõdj bele. Talán Ozan érzéseit is figyelembe vehetné, nem az a megoldás, hogy ha nem értenek egyet leüvölti a fejét/csendre inti/kizavarja a szobából/ pofon vágja stb..Nem csoda, hogy Ozan Harunhoz menekül. ( A barátját meg nem szándékosan késelte meg, nem is õ vitte a kést , a másik srác kezében volt és a vita hevében véletlenül szúrta meg.)
Harunról szerintem a legjobb képet az adja, amikor az étteremben beszélget az öreggel. Az alapján az látszik, hogy valójában egy nagyon érzékeny, mély érzésekkel rendelkezõ fickó. Valóban szerelmes Dilarába, ahogy mondta, érte még a bosszúról is lemondana. Hogy a múltban mi történt nem tudjuk, nyilván te abból indulsz ki, hogy szent Cihán soha semmi rosszat nem követhetett el Hajallal szemben. De igazából fogalmunk sincs semmirõl. 20 év hosszú idõ, ha nincs senki, aki segítene a gyász feldolgozásában, a sebek könnyen elmélyülnek és a realitásérzék is elveszhet.
Ez a Gül. Dil. összehasonlítás teljesen értelmetlen. Mindig ugyanaz, Gülszeren szegény, szörnyû gyerekkora volt, õ a szent, a jó, mindig csak bántják, össznépi sajnálatra szorul stb. , a másik meg az ördög földi helytartója, akinek, mivel gazdag, mi gondja, baja lehetne, fogja be a száját.
Egyáltalán nem biztos, hogy Dilarának könnyebb gyerekkora volt, csak azért , mert gazdagok a szülei. Igazából az õ múltjáról semmit nem tudunk. Szinte biztos, hogy érzelmileg egy elég sivár környezetben nõhetet fel. Erre még rájött Cihánnal a 20 év , amikor egy deka megbecsülést, szeretetet, tiszteletet stb. nem kapott. Nem csoda, hogy menekült otthonról és felvett egy álarcot.
Dilara munkamoráljáról a mai rész mindent elmond, nem olyan hülye, mint amilyennek gondolták. Még csak most kezdett el dolgozni, idõ kell neki. Gülszeren 17 éves kora óta dolgozik, aztán még mindig nem tanulta meg, hogy munkakezdésre be kell érni, és, hogy nem telefonálgatunk, meg randizgatunk munkaidõben. Ha a korábbi mhelyein is így viselkedett, nem csoda, hogy nem ért el az életben semmit....

Biztos vagyok benne, hogy Harun és Dilara jó hatással lesznek egymásra. Sok fejlõdést várok a karakterektõl. Egy szép szerelmi szál van kibontakozóban.A szikra meg van közöttük. Én élvezni fogom.
Neked meg meghagyom Cihán és Gülszeren szenvedéseinek 2680026.fejezetét. :)
offtopic
ildimix 2016 júl. 20. - 22:05:04
(1023/2695)
Of: Gabus Malvin köszi az infót az új csatornával kapcsolatban. Közben megtudtam ha a t-home beteszi akkor külön kell majd érte fizetni úgyhogy marad a neten való letöltés. Remélem hamar felteszik a sorozatot bár szerintem kevés embernek lesz ilyen csatornája.

Malvin írtad vidéken laksz. Megkérdezhetem, hogy hol?

of vége.

Visszatérve a sorozathoz szerintem Öszkan nem gondolta át igazán a kisbaba helyzetét. Õ nem tudja megadni neki azt, amit a kicsi anyjának családja. Én a helyében nem hoztam volna vissza kíváncsi leszek hogy oldja meg a nevelését.

Ozan elvitte a videót az apja legnagyobb ellenségének kíváncsi leszek hogy alakul ennek a sorsa.

Igaz olvastam a heti elõzetest csak nem tudom a döntése okát. Majd ha ez megtörténik kifejtem a gondolatomat ezzel kapcsolatban de most nem szeretnék spoilerezni.

Várom a holnapi részt.
Érsekvári 2016 júl. 20. - 22:00:13
(1022/2695)
Õrületes rész volt . Dilara megtudta a laptop történetét és létezését Rahmitól . Tõle szokatlan stílusban berontott Gülesernhez és követelte adja oda a laptopot ,de Gülseren nem tudván semmirõl és nem tûrve a hangnemet kipenderítette a lakásból Dilarát .
Hazalt faggatja ez ügyben , de az csak bõg és nem mond semmit .
Cihan kitart amellett nem adja ki a laptopot ezt Yildrinnek is újra elmondja . Azminál van aki most utazik éppen valahova , de Cihan kéri telefonon majd vigye el neki .
Ozan az öreget meglátogatva megtudja létezik a videó és Rahmi tanácsára Azminál próbálkozzon .
A férfi bevette Ozan szövegét , hogy az apja kéri és simán megszerzi Ozan így a laptopot .
Viszont egybõl Harunhoz viszi és nem Cihanhoz , na ehhez megint lesz apjának hozzáfûznivalója az már biztos nem fogja megdicsérni a fiát . Ráadásul Harun ennyire számít Ozannak a véleményére ad és az apja az senki ?
Özkan nem gondolja át a döntését és amikor Cansu ráolvassa ugyanazt a hibát követi el mint régen , akkor a fiáért akar menni . A véletlen szerencse segít neki Deniz jön , akinek anyjának sikerült az életét megmenteni , Nuraj szívét kapta .
Az õ kocsijával sikerül utolérni a másik autót és a kis Dzsant visszakapni . Na de , hogyan lesz ezután ?
Gülseren egyik sokkból a másikba esik , amikor megtudja Hazal videóját . Próbál Hazallal higgadtan beszélni kikérdezni a történtekrõl , majd teljesen jogosan a fejére olvassa az elkövetett dolgait , hiszen minden következmény miatta van .
8/10
gabus53 2016 júl. 20. - 21:16:19 8/10
(1021/2695)
Szép estét, kedves Fórumtársak!

Az új, TV2 csoport által induló Izaura TV csatornával kapcsolatban, nem igazán biztatóak a hírek. Ugyanis ezt az új csatornát (és még további 2 Andi Vajna által létrehozandó csatornát) egyenlõre csak azok tudják nézni, akik a MindigTV szolgáltatásait is igénybe tudják venni. Ez jelenleg kb. 750 ezer embert érint az országban.
A többi szolgáltatónál még nincs Izaura TV.

Mivel jelenleg nincs szabad csatornahely, ez azt jelenti, hogy a további 2 új csatornát is a már meglévõk valamelyikének helyére kell betenni. A TV2 csoport új mozicsatornája, a Mozi+ is nem új csatornahelyre került, hanem a volt PRO! csatorna helyére.
Ez viszont azt jelenti, hogy a szolgáltatóknak le kell ülni, és dönteni, hogy ki melyik csatornát akarja feláldozni.

Vagyis ennek az a lényege, hogy az augusztus 14-én este 20:00 órai kezdettel induló csatorna elsõ sorozatát, vagyis Az éjszaka királynõje elsõ részét sem fogjuk látni.
(A Kuzey Güney teljes sorozat - 1-2. évada - is az Izaura TV-n fog menni).
Hogy mikor fogjuk látni, nem tudni, figyelni kell a sajtót.

További szép estét mindenkinek, Gabus :-)
malvinkicska 2016 júl. 20. - 21:15:28
(1020/2695)
A parfümös no ó lesz terhes, ez egy igazi szerelmi háromszög, a fiatal idõs férfi egyet szeret. Forgatókönyvet nem írtam, az emlékeim által írtam, de látom találtál ismertetõt nagyon szuper.
7/10
napraforgó 2016 júl. 20. - 18:55:47 7/10
(1019/2695)
OFF
Találtam egy tartalom ismertetõt Az éjszaka királynõjére:
"Az éjszaka királynõje egyik központi alakja Aziz Çelebi, egy 55 éves roppant népszerû török üzletember, aki családjával együtt Isztambulban, egy fényûzõ villában éli nem kevésbé szegényes életét. A család helyzete azonban koránt sem olyan idilli, mint várnánk. Miután Aziz felesége, és gyermekeik anya elhunyt, a férfi úgy dönt, hogy egész életét csakis a lányának szenteli, akit Kartalhoz, a háromévesen árván maradt és azóta Aziz jobbkezévé felnövõ férfihoz ad feleségül. Kartal jelenléte, akire Aziz úgy tekint, mintha a saját fia lenne, Aziz valódi fiát, Mertet zavarja a leginkább, hiszen a fiú szerint Kartal éli azt az életet, és õ tölti be apja mellett azt a helyet, amit neki kellene. Aziz azonban titkon saját fiát hibáztatja feleségének haláláért.
A sorozat másik történetszálán találjuk Szelint, aki egy kis franciaországi városban kézmûves parfümöket készít. Békésen éli kissé magányos életét, amikor is egy nap összetalálkozik Kartallal, és szerelem születik elsõ látásra. Kartalnak azonban vissza kell mennie Törökországba és így mindkettejüknek tovább kell lépnie. Évekkel késõbb Szelin újra összefut egy férfival, aki azonban nem Kartal, hanem a mostohaapja Aziz lesz, aki felesége halála után ekkor érez elõször valami különlegeset egy nõ iránt."
7/10
napraforgó 2016 júl. 20. - 18:49:46 7/10
(1018/2695)
Ki lesz terhes, a parfümös nõ, vagy a feleség?
7/10
napraforgó 2016 júl. 20. - 18:18:55 7/10
(1017/2695)
Özkán könnyek közt búcsúzik a kisfiától, Ayse asszony és fátih elindulnak vele.Kerimán meg boldogan integet utánuk. Igen ám, de váratlanul beállít Dzsanszu és jól leszidja az apját, Hazal után most a másik gyerekét is elhagyta. Dzsihán Engint hívja, kerítsen neki egy kocsit, mert a fia után akar menni.
Dilara lelkesen munkálkodik, mellette Dzsandan, kissé csodálkozik, hogy a nõ ért a gazdasági ügyekhez. Ekkor teklefonál nagypapi a börtönbõl és Dilarát is arra biztatja, hogy adjákmár át a laptopot a rendõrségnek. Dil nem érti, mirõl van szó, az öreg elmondja. Dil megdöbben és a két nõ tanakodik, hová rejthette Dzsihán azt a laptopot, hisz a házkutatás során a lakást és az irodát is átvizsgálták. Dilara Gülszerent sejti a laptop õrzõjeként és beállít hozzá követelõzve. Gül megdöbben, a laptopról õ se tudott, bár Dili anyu nem hiszi el, kidobja a nõt. Gül hiába faggatja Hazalt, a lány bezárkózik és nem mond semmit. Gül félõrülten hívogatja Dzsihánt, aki elõször nem mondja meg neki, mi van a laptopon.
Dzsihán felhívja a vidéken lévõ Azmit, hogy másnap, ha jön visssza, hozza be az irodába a laptopot. (azon gondolkodik, hogy megsemmisíti a felvételt)
Ozán bemegy látogatóba a nagyapjához, aki neki is beszél a laptopról. Arra tippel, hogy egy megbízható emberére bízhatta a fia, talán Yildrin, vagy Azmi. Ozan megígéri, hogy segít. Felhívja Azmit és kiszedi belõle, hogy valóban nála van a gép. Azt mondja, hogy az apjának sürgõsen kell, adja át neki. Azmi gyanútlanul elmondja, hogy a számítógép a lakásán van, kérje el a feleségétõl. Ozan még az autóban elkezdi nézni a videót, majd elviszi azt Harunhoz.
Harun korábban Dzsandannal arról beszélget, hogy semmisítsék meg a felvételt, hadd maradjon pácban Dzsihán, ez a jó nekik. De a felvételt látva úgy hiszem, meg fogja gondolni magát.
Engin nem tud kocsit szerezni Özkánnak, de szerencséjükre becsönget hozzájuk Deniz, aki azért jött, hogy elmondja, az õ anyja kapta meg Nuráj szívét, ezt jött megköszönni. Mikor megtudja, hogy Özkánék hová akarnak sietni, felajánlja, hogy elviszi õket kocsival. Mivel tudják, hogy hová igyekeznek a babával, utánuk erednek és egy benzinkúti pihenõnél meg is találják õket. Az asszony menekülni akar a gyerekkel, bepattannak a kocsiba és bezárkóznak. Fátih nem indul el, özkán és Dzsanszu meg az ablaküveget ütögetik és kérik vissza a babát. Némi huzavona után Fátih kinyitja a központi zárat és visszaadják a kicsit. Úgyse tudnának neki útlevelet csináltatni az apja hozzájárulása nélkül.
Gül ismételt telefonjaira Dzsihán csak elárulja, hogy Hazal meztelenül van a videón, nemcsak a motoros fiú halála látszik rajta. A nõ majdnem összeomlik, majd lenyugodva ismét beszélni akar a lányával. Hazal végül beengedi és Gül nagyon komolyan beszél a fejével, hogy térjen végre észre, gondoljon a saját jövõjére, ha már senki mással nem törõdik.
malvinkicska 2016 júl. 20. - 18:08:24
(1016/2695)
A mai rész sem egy esti mese volt , ebben aztán volt minden , mint a búcsúban.
Ozan túl járt az apja eszén nagyon ronda dolog volt tõle, habár aza szemét H megérdemelné, hogy mindenki lássa miféle kis csajszi, és még a legnagyobb ellenségének mutatta meg, gondolom ezt Cihan megtudja biztos nagyon ki fog akadni ami jogos. Dilara jól sejtettem csak áskálódni képes de nem dolgozni fõleg ilyen nagy munkát végezni, most is szegény Gülnek neki esett, én nem vagyok híve a verekedésnek .de már biztos földig vertem volna azt a piszkafát engem nem szekálna állandóan, ehhez a nõhöz külön recept kell, hogyan kell kezelni. Özkan elõször oda adta aztán C unszolására vissza hozta a gyereket, kész cirkusz amit követnek egy olyan kis babával. Nem tudja a jobb kéz, mit csinál a bal Özkan ilyen határozatlan személy. Hazal amit követ az valami borzalom gyomorforgató, szerintem nagyon durva amit írtak neki, az amit csinál apja anyja, mindegy ki. szerintem kezdenek néha kifordulni magukból sok amit csinálnak.