7/10
napraforgó 2016 okt. 29. - 13:50:52 7/10
(1735/2695)
Lehet, hogy így van. Bár akkor kicsit furcsa, hogy miért hergelte annyira Harunt. Inkább csillapította volna, és a fényképeket látva elmondhatta volna neki, hogy nézd fiam, csináltassuk meg elõbb a DNS vizsgálatot. Ráérsz akkor veszkõdni a gyerek után, ha már biztos, hogy a te fiad. De az a büdös némber még akkor is uszította az unokaöccsét, amikor az már magától jobb belátásra jutott volna. Én úgy gondolom, hogy errõl a gyerekrablási akcióról is le tudta volna beszélni, vagy legalábbis meggyõzni, hogy halasszák el, amíg bizonyosat nem tudnak.
9/10
Roxer 2016 okt. 29. - 12:58:03 9/10
(1734/2695)
Szerintem nem vitte el egybõl DNS vizsgálatra. Csak elrakta szükség esetére.Most vette elõ újra és kezdte nézegetni amikor megjelent a hír a "boldog családról". Gyanús lett neki is,hogy esetleg az a valóság.
7/10
napraforgó 2016 okt. 29. - 05:27:31 7/10
(1733/2695)
Ez egy jó ötlet, lehet, hogy valóban errõl van szó. Mi már korábban is feltételeztük, hogy talán a Dzsan babáé a cumi, aki Kerimánnal akkor épp a villában volt. Sõt, így ha visszagondolok, a kis Demír szájában sohasem volt cumi, bár igaz, hogy õt csak másodpercekre lehet látni.
Kicsit fura, hogy ilyen sokáig kell várni egy DNS vizsgálatra, hisz a banya már hetekkel, talán hónapokkal ezelõtt lopta el azt a cumit, amikor Demír még csak újszülött volt, most meg már jó párhónapos baba, nem is szopik, mert ugye nem hiányzott neki az anyatej a gyerekrablás ideje alatt.

De akkor mit tesz most Harun? kiszállítja Dilarát és visszaküldi õt a gyerekkel Dzsihánhoz? Vagy kell neki Dilara és csak a gyereket nyomja Dzsanszu kezébe?
Jaj, és most szerdáig várni kell, a csudába.
9/10
Roxer 2016 okt. 28. - 21:55:07 9/10
(1732/2695)
Harun egy kicsit(vagy nem is kicsit) õrült.Mégis lehet benne valami,ha két nõ is szerelmes belé.Dilarával eddig mondjuk végig rendes volt,kivéve ez a gyerekrablás ügy.De Candannal rohadék volt mindig és a nõ még tán most is oda van érte.
Érsekvári 2016 okt. 28. - 20:41:33
(1731/2695)
Megint felcsigázták a kíváncsiságomat a végén a boszorka mit mondhat Harunnak . Lehet marad nem repülnek ?
Egyébként ez az erõszakossága rettenetes már , most mit mûvel , ezt a férfit lehet így szeretni ? Lelki terror , gyerekrablás és a fegyverrel való viszonyát a bosszúit meg a hirtelen kitörései .
Burhan sem egy ártatlan valaki mindnek a bosszú az élete . Rahmit azért gatyába rázhatná .
Cihan lépett elment Ayséhez tisztáznak dolgokat el mondja azt is elakar válni.
Hazal ezzel az Özgürrel nagyon elvan mégis azt gondolom valami történni fog .
Szevincs bombázza Özkant találkozni akar vele , de a golyófejû csóró nincs pénze és lemondja .
Érsekvári 2016 okt. 28. - 20:25:46
(1730/2695)
Hadzser tényleg förtelem mióta pasizik a külseje egyenesen riasztó !
Szevincs nagy sátor méretû haja sem tetszik fõleg , mert öreg feje lett tõle . Még a lenyalt hátrafésült haj is jobb neki .
Pera60 2016 okt. 28. - 19:59:12
(1729/2695)
Nem tudom,de szerintem azt mondta Harunnak,hogy nem az övé a gyerek. Az elõzõ részben vette ki a cumit a zacskóból. Elkészült vélhetõleg a DNS vizsgálat. Nekem ebben a sorozatban most a Deniz (így is jó a neve) lett teljesen antipatikus. Milyen simán,ellenvetés nélkül elfogadta maffiózó apja javait.Lehet bármit a Dzsihánra mondani,de ettõl a világtól teljesen távol tartja magát. Hogy akarja ez a fiú a Dzsanszut visszakapni? Erre azért kíváncsi leszek.
malvinkicska 2016 okt. 28. - 19:09:40
(1728/2695)
Igazad van itt nem lesz sorozat.
Mivel ünnep.
9/10
Roxer 2016 okt. 28. - 18:49:50 9/10
(1727/2695)
Szerdáig!
7/10
napraforgó 2016 okt. 28. - 18:32:43 7/10
(1726/2695)
Örülök,hogy legalább a banyát nem vitték magukkal, de el nem tudom képzelni, hogy mi történhetett, mert reggel még semmi nem volt. Elõször azt hittem, csak érdeklõdik a banya, hogy sikerült-e Dilarát meggyõzni, de ahhoz túl gondterhelt lett Harun pofája.
9/10
Roxer 2016 okt. 28. - 18:05:28 9/10
(1725/2695)
Bár Harun most azt gondolja,mindegy milyen áron de legyen vele Dil és a gyerek.Józanabb percében Harun is rájönne,hogy így sosem lesz boldog mert nem tudhatja Dil szereti-e vagy csak kényszerbõl van vele.Az öregasszony most kivételesen jókor telefonált közbe.
Ezt leszámítva untam fõleg Hazalt és a pasiját.
malvinkicska 2016 okt. 28. - 18:02:18
(1724/2695)
A mai részben is olyan dolgok történtek amik rosszak. Deniz apja Rahmi barátján áll bosszút, az õ kamionjait gyújtatta fel, ez veszélyes egy alak. Aztán Harun úgy bekattant, már el is akar repülni a gyerekkel, de elõtte értesítette Dilt, aki ment is nagyon sajnálta Cansut elmondta mit tegyen a család tagokkal. Aztán az öreg banya hívta H-t és valami meglepõ dolgot mondhatott az arcáról az derült ki, aztán felszállt e a gép hétfõig parkoló pályán van a gép, velünk együtt. Cihan és Ayse kibékültek, a nõ kért bocsánatot ez is nagyon törökös volt. Deniz nem tudja elfeledni Cansut, az esze mindig körülötte forog.
malvinkicska 2016 okt. 28. - 18:02:18
(1723/2695)
A mai részben is olyan dolgok történtek amik rosszak. Deniz apja Rahmi barátján áll bosszút, az õ kamionjait gyújtatta fel, ez veszélyes egy alak. Aztán Harun úgy bekattant, már el is akar repülni a gyerekkel, de elõtte értesítette Dilt, aki ment is nagyon sajnálta Cansut elmondta mit tegyen a család tagokkal. Aztán az öreg banya hívta H-t és valami meglepõ dolgot mondhatott az arcáról az derült ki, aztán felszállt e a gép hétfõig parkoló pályán van a gép, velünk együtt. Cihan és Ayse kibékültek, a nõ kért bocsánatot ez is nagyon törökös volt. Deniz nem tudja elfeledni Cansut, az esze mindig körülötte forog.
7/10
napraforgó 2016 okt. 28. - 17:57:35 7/10
(1722/2695)
Elég unalmasan kezdõdik, Deníz epekedik Dzsanszu iránt, Hazal romantikázik a zenész fiúval, Dilara meg ébren aggódik egész éjszaka. Harunra gondol, meg a gyerekre.
Dzsihán meg elmegy Ayséhoz beszélgetni. Kölcsönösen kimagyarázzák a dolgokat. Szevincs meg Özkánnal akarna randizni, aki kimenti magát, roppant elfoglalt, épp indul Londonba... Kerimán aztán jól kicikizi a hülye öccsét.
Deniz játsza a nagyfõnököt az étteremben. Burhán meg leinformálja Szuátot, õellene is tervez valamit. Vele az a baj, hogy Rahmi kebelbarátja. Szuátnak kamionjai vannak, azokat Burhán felgyújtatja. De ez sem elég, az egész Gürpinár családot akarja tönkretenni.
Reggel Harun felhívja Dilarát, ha szereti, hátrahagy mindent és elmegy vele. Menjen a reptérre. Dilara indul is Dzsanszuval, õk a kicsit akarják elhozni. Harun meg már száll is be a gyerekkel a repülõgépébe. A nõk kiérnek a reptérre, Harun kijelenti Dilarának, hogy vele, vagy nélküle, de fölszáll a gép. Dilara végül beleegyezik, hogy elmegy Harunnal, elbúcsúzik Dzsanszutól, rábízza, hogy õ magyarázzon el mindent Dzsihánnak, Ozannak, Hazalnak.
Harun a gépen olyan kajánul vigyorog, mint az ördög. A nénikéje rátelefonál. Nem lehet tudni, miket mond, de Harun arcáról lefagy a vigyor.
7/10
napraforgó 2016 okt. 28. - 17:11:09 7/10
(1721/2695)
Harun töltött pisztollyal üldözte Dzsandant, akit végül egy autó gázolt el. Szerintem lelõtte volna. Engem a banya tervei érdekelnek, mit akarhat Ozantól?
9/10
Roxer 2016 okt. 28. - 11:28:38 9/10
(1720/2695)
Harun nem lõtte volna le Candant.Ha akarta volna már többször is megtehette volna.De megmondta,hogy õ rosszabb sorsot szán neki,mint a halál.Az engedélyét is õ vonatta be,nem tudom Candan miért fogja Dilarára. Candan menekült elõle egyenesen a kocsi alá. Aztán Harunt már furdalta a lelkiismeret,hogy esetleg meghalt. És az öregasszony meg rejtegette elõle. Azóta is ezt teszi,közben nyilván céljai vannak vele.
7/10
napraforgó 2016 okt. 28. - 08:42:48 7/10
(1719/2695)
Azért röhögnöm kell, hogy Szevincs azt hiszi, Özkán valami menõ üzletember. Hát nem Kerimán lakott ott pár hétig a villában Özkán gyerekével, amíg Emine távol volt? Én nem jár Kerimán szája egész álló nap? Nem telefonálgatott rá Özkán naponta? Meg Kerimán Özkánra? Hát mit hisz ez a Szevincs, hány Özkán nevû ismerõse van a fõnökének? Tucatjával? Egy autószerelõ, na meg egy autószalon-tulajdonos is. Ja. És mindkettõ Özkán. Na persze. Ez egy kicsit béna mellékszál, de persze megy vele az idõ. Na meg az is, hogy az uszkve 35-40 éves Dzsandan csábítsa el a 21 éves Ozant, csakhogy bosszantsa vele Dilarát. Hát ez a hülyeség meg mire jó? Ha valaki itt bosszús lesz, az Dzsihán, mert õ ígért Dzsandannak védelmet Harun ellen, amit aztán a nõ megszegett, így már két ellensége is van, Dzsihán is, meg Harun is. Harun símán le akarta lõni, a gonosz néne lépett közbe, õ mentette meg a kórházból Harun haragja elõl. Ez az Ozanos szál is csak arra jó, hogy a fiú ne menjen ki a divatból, mint Alper és a neje.
És a múmia már Szemát is megszerezte cselédnek, na ezzel meg mi a fenét akarhat.
9/10
Roxer 2016 okt. 28. - 08:05:10 9/10
(1718/2695)
Hadzser minél inkább kicsípi magát,annál csúnyább szegény :)
Érsekvári 2016 okt. 27. - 20:06:07
(1717/2695)
Dilara még sem tudja rászánni magát , hogy Cihannak elmondjon mindent , pedig nagy bajba van . Cansu legalább mellette áll és egész jól kezeli a helyzetet , Harunnak is jól megmondta mit gondol róla .
Mahide rossz tanácsadó Harunt mindig tudja befolyásolni , de érzi Dilarának most nagy bajt csináltak .
Harun a gyerekkel zsarolja Dilarat azt akarja együtt legyetek végre . Cihan nagyon felháborodott azon amit Ayse feltételezett róla .
Ezt jól elszúrta a csaj .
Özkan teszi a menõ pasit Szevincsnek aki élénken érdeklõdik felõle , hogy nõs e és van e gyereke . Biztosan lebukik majd .
Keriman meg Hadzsert akarja rátukmálni Enginre .
Rahmi jónak mondja , hogy Cansu fiúja /Deniz/ egy senkiházi meg a többi húzását miket tett , hogy a fiatalok szétmenjenek .
Burhan nem hinném , hogy válaszolatlanul hagyná mindezt .
9/10
Roxer 2016 okt. 27. - 19:48:52 9/10
(1716/2695)
Az öregasszony olyan,mint egy kisördög Harun agyában.Amikor az érzelmei felülkerekednének,Mahide mindig meggyõzi,hogy a rossz út a jó. Nagy hibát követett el amiért magához költöztette. Meg a gyerekrablással is,tényleg inkább szép csendben neki kellett volna tudatnia Cihánnal,ha már Dilara gyáva.Mert amúgy tényleg az.
És még buta is ,Cansu okosabb,õáltala kicsit közelebb kerültek a megoldáshoz. Rendõrségi ügyet meg nyilván nem akarnak kreálni,egyrészt mert kitudódna,másrészt,mert tudja,hogy Harun nem ártana a gyereknek.
Én már tudom,hogy mi lesz így nehéz,hogy ne írjak róla.Mindenesetre õszinte vallomásokra senki ne számítson továbbra sem. Ebben a sorozatban soha senki nem õszinte egymáshoz. A dolgok csak lebukással vagy a szarkeverõk által derülnek ki.
Rahmi viszont õszinte volt,csak rossz emberrel :)