Érsekvári 2016 szept. 08. - 20:06:48
(1335/2695)
Készülõdnek a nagy napra ki így -ki úgy . Harun embere fegyverrel , de aztán Harun átgondolja és fõleg megtudja Cihan Gülserent veszi el , így meggondolja magát viszont a pasast Tundzsájt nem éri el sehogy telefonon.
Ez nagyon izgalmas , mi lesz most ? Sikerül e utolérnie Harunnak a férfit .
Dilarat most megsajnáltam nem lehet egyszerû neki maga mögött hagyni a múltat és bizonyára megbánta már , hogy Cihannal így alakultak a dolgok . Özkan bánatában iszik mint a kefekötõ , nem akarja elhinni nem lesz az övé Gülseren .
Gülseren gyönyörû igazán szép menyasszony . Keriman is puccba vágta magát és elõadta magát szokásához híven . Rahmi csak nem akar leszállni errõl a Deniz fiúról még itt is bántja . Cansu helyrerakhatná már az öreget .
A holnapi rész kemény lesz tartok is tõle .
offtopic
ildimix 2016 szept. 08. - 19:50:19
(1334/2695)
Denizt sajnáltam Rahmi 1 faragatlan tuskó. Miért kellett a cirkusz pont az esküvõ napján? Nekem ez a Rahmi egyre utálatosabb.

Hazal soha nem fog szerintem megváltozni mindig hazudozni fog ezt már senki nem veri ki belõle ilyenkor már nem lehet formálni a jellemet.

Igen a holnapi nap sorsfordító lesz de nekem az illetõ nem írom ki a nevét mert akkor lelövöm azok elõtt a pojént akik nem olvasták szóval nekem Õ nem fog hiányozni jó, hogy kilép.

Kíváncsi leszek utána hogyan fog alakulni a család élete.

Of téma: Malvin köszi, ha megtudod feltették a Várkonyis mûsort megírod nekem igazán rendes vagy.

Én a Rózsa novellába nem kezdtem bele de olvasgattam 1 kicsit a fórumot neked tetszik egyelõre.

Én már nem szeretem az ilyen 1 kaptafás sorozatokat.

De ha neked a végéig tetszeni fog akkor elgondolkodok rajta és megfogom nézni.
Pera60 2016 szept. 08. - 19:41:48
(1333/2695)
Kedves Napraforgó! Elõhalásztam a net-rõl a filmet,(isten bizony nem kötözködni akarok - vagy új szemüveg kell) megnéztem a Dzsanszu ruháját,az nem rózsaszínû? A régebbi tv-n néztem, én ott is annak láttam. Persze mindegy az én meglátásom,mert tényleg nem való ilyen színû ruhákat felhúzni.Nekem pl. a kedves,visszafogott Kerimán ruhája nagyon tetszett. Nem kevésbé munkaadójának a képe,amikor a kezébe nyomta a kabátját. Hát holnap sorsfordító esemény lesz,de én nagyon várom,hogy alakulnak tovább a dolgok.
7/10
napraforgó 2016 szept. 08. - 18:38:21 7/10
(1332/2695)
Gülszeren tényleg szép volt a menyasszonyi ruhában. Viszont a fiatal lányok mind vétettek az esküvói etikett ellen a ruhaválasztással. 3 szín tilos: a fehér, mert az a menyasszony színe, a fekete, mert az meg a gyászé, és az nem illik az esküvõhöz, és végül a piros, mert annak az élénk színe elvonja a figyelmet a menyasszonyról és ez a nap mégiscsk az õ napja.
Dzsanszu fehérben volt, Hazal feketében, Zeynep meg vörösben.
7/10
napraforgó 2016 szept. 08. - 18:00:03 7/10
(1331/2695)
Derja énekelve visz reggelit Gülszerennek az esküvõje napján. Dilara csomagol. Emine és Szema bejelentik, hogy Dilara távozása után õk sem maradnak.
Kerimán felhívja Özkánt, megtudta, hogy Gül és Dzsihán összeházasodnak. Özkán megdöbben, aazt hiszi, szakítottak.
Deníz is az esküvõre készül, az anyja megpróbálja visszatartani. Ozan Zeynep elé megy, a kotnyeles szomszédasszony megint beszól nekik, aztán elõkapja a telefonját és felhív valakit.
Dilara búcsúzik a villától, lassan elindul. Dzsihán a kapuban várja, ki akarja vinni a reptérre. A reptéren elbúcsúznak.
Harun a múltra emlékezik, amikor a bérgyilkosa jelentkezik, Harun le akarja állítani, de Tundzsáj már nem hallja. Mikor megtudja, hogy Dzsihán nem Dilarát veszi el, akkor kocsiba pattan, hogy leállítsa Tundzsájt.
Özkán egy kocsmában részegre issza magát, Engin sehogy se tudja elrángatni.
A vendégseregbe betoppan Kerimán kirittyentve, rögtön feltûnõsködik. Gülszeren a büféasztalhoz irányítja, hogy lefoglalja.
Deniz késve érkezik az esküvõre, mert defektje volt. Rahmi nekiesik, hogy mert idejönni. Dzsanszu megdöbben a viselkedésén.
Anna Simoni 2016 szept. 08. - 14:36:29
(1330/2695)
Meg tudná valaki mondani,hogy mikor kezdik el ismételni ezt a sorozatot és hol?
Érsekvári 2016 szept. 07. - 18:56:28
(1329/2695)
Dzsandan megúszta , Jildrim kis huncut nem merte bevallani volt egy kis etyepetye köztük Cihan szerintem gyanakszik is. Dilara vacsorája rendben lezajlott , Ozan okozott egy kis meglepetést , hogy odavitte Zeynepet . Hazal megint ígérgeti apjának nem fog balhét csinálni , de ez szinte csoda lenne . Keriman - Özkan szópárbaja jópofa volt . Ez a kis Dzsan Hasmet folyton a plafont bámulja , rendületlenül felfele néz . Valami lehet ott direkt neki amivel esetleg lekötik a figyelmét ?
Egyszerûen csak úgy feltûnt nekem ! Jó vicc :)
7/10
napraforgó 2016 szept. 07. - 17:51:20 7/10
(1328/2695)
Harun halálra ijeszti Dzsandant, de nem öli meg, elengedi. Közben Yildrim már idegesen keresi a nõt, szól Dzsihánnak, hogy eltûnt.
Dilara vacsorát akar adni a családnak, Ozan nem akar részt venni, ezen összevitatkozik Dzsanszuval. Rahmi is hivatalos, Kerimán meg belepofázik még ebbe is, miközben körbeporszívózza az öreget.
Dzsandan jelentkezik, az irodájában van. Elmondja, hogy találkozott Harunnal, belefáradt a menekülésbe, tegyen vele, amit akar. Dzsihán sejti, hogy a nõ megint titkol valamit, õ is megfenyegeti, hogy ha bármely családtagjának haja szála is meggörbül, megnézheti magát.
Ozan késve érkezik a családi vacsorára és magával viszi Zeynepet is. Dilara meglepõdik, de jó képet vág. A vacsora végén Dilara köszönetet mond Dzsihánnak mindenért. Zeynep a hazaúton szemrehányást tesz Ozannak, mert láthatóan õ nem volt meghívva.
Hazal megint megígéri az apjának, hogy többé nem hazudik. (hogy nem szakadt rá az ég!)
Gülszeren menyasszonyi ruhákat próbálgat, Dzsanszu társaságában.
Harun bérgyilkosa Tundzsáj követi Dzsihán kocsiját, várja a parancsot a merénylet végrehajtására.
Özkán beszerzett egy használt centírozó gépet, Engin zsörtölõdik, mert egy új gépre 3 év garancia is lett volna. Özkán lelkesen ábrándozik a kerékbizniszrõl.
Özkán otthon Kerimánt is hülyíti, hogy mennyire meg fognak gazdagodni az új gép által. Beveszi Karimánt is az üzletbe, ha befektet egy kis pénzt. Kerimán nem hisz Özkán üzleti terveiben.
Ozan este Zeynepet fûzi, kísérje el az apja esküvõjére. A nõ húzódozik. Becsönget a szomszédasszony és kifogásolja, hogy férfilátogatót fogad. A környék lakosságának ez nem tetszik. A lány mérgesen elküldi, de Oazannak megint kamuzik, hogy ki kereste és mit akart.
Dzsanszu megpróbálkozik a fafaragással Deniz asztalosmûhelyében. Õk is a közelgõ esküvõrõl beszélgetnek, a lány szeretné, ha elkisérné, a szülei is szeretnék, meghívták õt is.
7/10
napraforgó 2016 szept. 07. - 12:10:15 7/10
(1327/2695)
Igazad van, Alperék ügye is félbemaradt, azt se tudni, hogy még fogdában vannak-e, vagy a kihallgatás után elengedték õket. Mondjuk, én semmi okát nem látom, hogy elõzetesben legyenek, mert még ha igaz lenne is, hogy az apja ellen tettek valamit, a társadalomra úgy általában nem veszélyesek, akkor meg nincs ok a fogvatartásra a tárgyalásig. Amúgy meg egy beteg öregember feledékenységbõl akár saját maga is bevehette duplán a gyógyszerét, ha mondjuk elfelejtette, hogy aznap már bevette. Szóval ott se volt túl hihetõ a vád.
Aztán ott van még az Ozan elleni merénylet is. Vajon miért nem foglalkoznak Bülenttel, aki meglõtte? Hogy mondhatja a bátyja, hogy mindjárt kiengedik? Egy emberölési kísérletnél? Ozan kishíján belehalt a merényletbe és ott még csak vádemelés meg tárgyalás sincs???
Hazal pszichológiai kezelésérõl most Dzsihántól legalább annyit hallottunk,hogy 3 különbözõ pszichológussal is próbálkoztak, de Hazal nem járt el egyikhez sem.
Ez nagyon nehéz, mert egy 16, aztán 17 éves kamaszt azért már nem kísérgethet állandóan a szülõ (nem mintha Dilara nem ért volna rá a sok semmittevés mellett úgy általában...) Akárhogy is, de szerintem ebbõl a Hazalból már soha nem lesz rendes ember, mindjárt nagykorú, akkor már kényszeríteni se lehet semmire. Dzsihán hiába próbál kedves lenni vele, azért látszik, hogy Dzsanszut sokkal jobban szereti. Legjobb lesz õt elengedni, boldoguljon egyedül.

Egy kicsit olyan ez a sorozat már, hogy fel-felvetnek egy-egy témát, aztán meg nem viszik végig, találnak valami újat. Nem jó, ha túl sok bõrt akarnak lehúzni egy rókáról, jobb, ha idejében befejeznek egy sorozatot, mint ha sok ostobasággal elhúzzák a végtelenségig.
Érsekvári 2016 szept. 07. - 11:14:05
(1326/2695)
Nagyon valószínû , hogy ez a nõ ezzel fog kijönni a szorult helyzetébõl . Harun valóban , ha megtudja gyereket vár tõle Dilara mindenre képes lesz . Viszont Cihan elõre gondolkodik......tudod mire célzok , most elolvastam a Holdpont tartalmait én is .
Az is igaz annyi dolgot félbe hagynak , itt van Alperék ügye azóta is a rendõrségen vannak kihallgatáson ?....., mert megtorpant ez az ügy is . Engem végül is õk nem nagyon érdekelnek , de mégis fura ha már elkezdték .
malvinkicska 2016 szept. 07. - 07:26:08
(1325/2695)
Az biztos nagy pofon volt Dilnek, de azt mondják minden hegyes egyszer megtömpül, és neki eljött az ideje, mást is embernek nézzen, de Dzsan is kap a sok álnokságáért, mert Harun veszélyes.
malvinkicska 2016 szept. 07. - 07:26:08
(1324/2695)
Az biztos nagy pofon volt Dilnek, de azt mondják minden hegyes egyszer megtömpül, és neki eljött az ideje, mást is embernek nézzen, de Dzsan is kap a sok álnokságáért, mert Harun veszélyes.
malvinkicska 2016 szept. 07. - 07:26:07
(1323/2695)
Az biztos nagy pofon volt Dilnek, de azt mondják minden hegyes egyszer megtömpül, és neki eljött az ideje, mást is embernek nézzen, de Dzsan is kap a sok álnokságáért, mert Harun veszélyes.
7/10
napraforgó 2016 szept. 07. - 03:30:13 7/10
(1322/2695)
Szerintem Dzsandan az életéért cserébe megosztja az infot Dilaráról, miszerint állapotos. Habár abban nem lehet biztos, hogy meg is tartotta a gyereket. Harun akkor majd még jobban teper Dilaráért és még jobban fogja gyûlölni Dzsihánt. Persze ez csak tipp, de mivel tudna Dzsandan ibújni a hurokból?
Érsekvári 2016 szept. 06. - 22:40:50
(1321/2695)
Most sikerült megnéznem , ma aztán nem panaszkodom volt minden . Egyre többször kerül elõ a pisztoly . Harun emberével leakarja lövetni Cihant teljesen bevadult miután Dilara azt mondta újra házasodnak Cihannal , ez Harunnak övön aluli ütés lehetett . Dzsandannal mit csinál majd , mert nem valószínû , hogy lelövi a nõt .
Gülseren és Dilara beszélgetése elég komolynak tûnt .
kikelet54 2016 szept. 06. - 22:12:35
(1320/2695)
Ekkora pofon kellett Dilaranak, hogy leszálljon a földre és emberszámba vegye Gülszerent. Mekkora erõfeszítésébe kerülhetett, hogy így normálisan, majd hogy nem alázatosan megkérje, hogy maradjon a lányokkal.
malvinkicska 2016 szept. 06. - 18:32:32 Előzmény Érsekvári
(1319/2695)
Hazal nem kapott büntit csak beküldte az apja és elmondta neki mikor akar jó útra térni, mert hazudik és most elszökött otthonról. Gül nem tudja mire vélni miért ment Dil hozzá, beszélgetnek , de Gül nem akar a villába élni, megmondta. Harun elfogadta Dzsant és még is c-t akarja meglövetni, õ nem szeretõ, hanem gengszter, már ebbõl is krimit csinálnak igaz a törököknek bíróság, kórház rendõrség, nélkül nincs sorozat. Dil készül az anyukájához, és búcsú vacsorát szervez, szerintem nem lesz az sem egyszerû.
7/10
napraforgó 2016 szept. 06. - 17:53:38 7/10
(1318/2695)
Dzsihán hazaviszi Hazalt, de nem is bünteti meg, csak a szobájába küldi. Elõtte fölteszi a költõi kérdést, mikor lesz már normális ember belõled? Mindent megkapsz, de te csak hazudsz, csalsz, hát mit akarsz még?
Dzsihán egy gyönyörû smaragdköves nyakláncot küld Gülszerennek a hozzáillõ fülbevalókkal együtt.
Dilara a Nénjével beszél telefonon, észreveszi,hogy az idõs nõ nincs jól. Azonnal indul, hogy segítsen neki. A lesbenálló Harun követi. Végül õ segít kórházba vinni az öregasszonyt. Azután beszélni szeretne Dilarával, de a nõ nem áll vele szóba. Vége van, mondja, gyûlöllek. Majd azt állítja, hogy visszamegy Dzsihánhoz és újra összeházasodnak. Harun a szokásos kétségbeesett pofával néz.
Dzsandan a bíróságra indulna, de a kocsi nem oda viszi. Mire fölocsúdik, rájön, hogy Csagatáj a sofõr, aki egy raktárba viszi, majd értesíti Harunt.
Dilara elmegy Gülszerenhez, beszélni szeretne vele. Nem akar haraggal elválni tõle. Elmondja, hogy Amerikába megy az anyjához, ott fogja fölnevelni, apa nélkül a gyerekét. A távolból fogja csak elmondani a gyerekeinek, úgy könnyebb lesz. A lányokat Gülszerenre akarja bízni. Azt szeretné, ha Gül beköltözne a villába és mind együtt laknának. Gül tiltakozik. Ozan biztosan nem akar majd ott lakni velük, de Dzsanszunak az az otthona és akkor talán kevésbé hiányozna neki az anyja. Majd sok boldogságot kíván nekik a közös életükhöz és elmegy.
Harun bérgyilkost fogad Dzsihán megölésére. A Rahmitól odakerült pisztolyt adja át neki, ezzel lõdd le. De ne a villa elõtt, keressen rá jó alkalmat. Majd Dilara képét nézegeti és közben megesküszik, hogy Dzsihán nem veszi el tõle újra a nõt.
Dzsihán megmutatja Dzsanszunak a házat, amit Gülszernnel együtt akar kibérelni. Dzsanszunak tetszik a ház, de nem akar ott lakni, csak néha megy majd látogatóba. Õ Dilara mellett érzi otthon magát, és az anyjának amúgy is szüksége van rá. Dzsihán meg van hatódva, hogy a lánya milyen finomlelkû, érzékeny emberke.
Dilara elmondja Dzsihánnak is, hogy elutazik és hogy beszélt Gülszerennel is és kérte, hogy költözzenek a villába. Dzsihán nem ért egyet azzal, hogy szó nélkül akar elutazni, de Dil azt mondja, nem akarja, hogy megpróbálják lebeszélni. Majd Amerikából, az anyjától felhívja õket.
Harun végre elmegy Dzsandanhoz a raktárba és megkérdi a nõtõl, hogy õ adta-e Dilarának a fényképeket. A nõ hiába könyörög neki, hiába próbálja megint mondogatni, hogy mennyire szereti, Harun dühösen pisztolyt szegez a halántékához.
malvinkicska 2016 szept. 06. - 07:24:48
(1317/2695)
Off Szia nem tudom , mert én nem nagyon nézek tv-t, nálunk is új a szolgáltató és sajnos rosszabb az ellátás, mint volt, két napig van csatorna, utána másik. A Várkonyi mûsorral kapcsolatban, ha látnám valahol a neten megírom.
7/10
napraforgó 2016 szept. 06. - 03:53:52 7/10
(1316/2695)
Én nem hiszem, hogy Dzsihán bármit is tudna tenni Hazal ellen, hisz - állítólag - pillanatokon belül nagykorú lesz, akkor elvileg már nem kényszerítheti semmire. Az anyagi támogatást ugyan megvonhatná tõle - tartsd el magad lányom, felnõtt vagy - de mi haszna lenne? Hazal megint a sajtóhoz fordulna, most már szándékosan járatná le a szüleit.
Apropó, én annyira hiányolom, hogy egy-egy fölkapott témát nem visznek el a végéig.
Ott volt Dzsanszu lovasversenye, kijutott valami versenyre 15 évesen, akkoriban nagyon lelkendeztek. Angliában, vagy hol is lett volna a verseny. Még tervezték is, hogy Gülszerennel és Dzsihánnal mennek ki vele. Na, abból semmirõl se hallottunk. Az, hogy Gül nem ment, tudjuk, de mi volt Dzsanszuval? Kiment-e hozzá Dzsihán vagy Dilara, ezt nem vitték végig. Lovagolt-e egyáltalán Dzsanszu? Mert mostanában megfordul ugyan néha a klubban, de versenyszerûségrõl szó sincs.
Aztán ott volt Hazal akciója a TV-ben, amikor a riportban azt állította, kidobták a szülei, nem kellett nekik. Akkor a különélõ Dilara utasította Dzsandant, aki akkor még az ügyvédje volt, és Dzsihán is Yildrimet, hogy indítsanak pert, na ez a szál is kurtán-furcsán végetért. Ebbõl lehetett volna nagy ügyet kerekíteni, pl. egy megnyert sajtóperrel kényszeríteni a csatornát, hogy nyilvánosan vállalja fel, hogy tendenciózusan vágták össze a riportot, és az, úgy, ahogy megjelent nem igaz.
Na és akkor arról végképp nincs szó, hogy Dzsihán és Dilara is beperelte volna a kórházat a gyerekcsere miatt, holott ezt szerintem alapból kellett volna (az én gyerekemet ugyan ne csereberéljék el sehogy se). Vagy nekik mindegy? Gyerek, gyerek? Nem is ragaszkodnak a saját vérükhöz? Miért csak Özkán perelt? Az az Özkán, aki ténylegesen alig nevelte a gyereket., mert lelépett, sehol se volt? És Gülszeren is csak most, évekkel késõbb perel? 3 évvel késõbb? Ez elég hülye dolog. Ne tessék már mondani, hogy csak 3 évvel késõbb háborodott fel a csere kiderülte után? Ja, eddig gondolkodott rajta. Vagy csak az anyagi helyzete megromlása motíválta a pert, nem a lelki fájdalom, amit az okozott? Valahogy ezek nem túl életszerûek.
-------
Nagyon izgalmas, fordulatos ez a sorozat, na de azért nem hiba nélküli. Ettõl függetlenül, ha tehetem, minden nap ott ülök elõtte és nézem, várom, hová alakul.