offtopic
ildimix 2016 szept. 05. - 21:41:58
(1315/2695)
Örültem, hogy Hazal lebukott az apja elõtt. Tudtam, hogy Cansu nem fogja õt elárulni. Remélem az apja jól megbünteti csak nehogy kirúgja az õröket.

Bírtam Kerimant meg a szomszédasszonyt jókat nevetek rajtuk.

Gül meglepõdött a villa láttán már várom a szombatot az esküvõjük napját de úgy érzem megint valami miatt elhalasszák az esküvõt.

Ez a Harum szerintem teljesen be van zakkanva jó lenne ha magához térne minek fut olyan szekér után ami nem veszi fel?

Várom, hogy holnap megtudjam nézni a neten a következõ részt.

Of téma: Malvin nem tudod véletlenül Várkonyi Andi ma induló mûsorát a micsoda nõket vissza lehet a neten nézni? Sajnos nálunk levették a fem3 csatornát és helyette a primét tették be.
Érsekvári 2016 szept. 05. - 20:39:00
(1314/2695)
Jildrim beszélgetését Cihannal a bányáról meghallja Dzsandan ez a nõ egy utolsó dög , az ex férjét is felhasználja a piszkos ügyleteihez . Most miben mesterkedhet .
Hazal trükközik mindenkit a maga hasznára fordít , elsõre megússza az akcióját , de másodszorra apja a saját szemével látja a lányát aki még ráadásul azt hazudja otthon van, aztán megfordul és elõtte áll Cihán. Ezek után lábbilincset fog rakatni a lányra?
Gülseren szóhoz sem jut a ház láttán . Annyi csodás házat láttunk már a sorozataikban , elképesztõ gyönyörûek kívül belül , a berendezéseik is valami pazar.
malvinkicska 2016 szept. 05. - 18:41:59
(1313/2695)
Ozan továbbra sem szereti Gült az öreg se mert azon tanakodnak nem mennek el az esküvõre. Aztán O sejti az anyjával gondok vannak, mivel rossz bõrben van az utóbbi hetekben. Hazal az sosem javul meg azt hitte egyszer sikerült, de másodszor már nem C elkapta, hogy elszökött otthonról, csak nehogy az õröknek is baja legyen miatta. Gül elment DErrel a lakást kiválasztani, és el van ámulva amit lát egy villa, és még eztán lesz bebutorozva, nincs együtt felvételük, mert már akkor biztos nagyon haragban voltak, C-vel. Azt szeretném ha a lányok többet lennének színen,,mint az a vipera Dzsandan az egy borzasztó nõ attól minden kitelik amiket lehet olvasni róla. A volt férj táskájában kutakodott most is lefényképezte a papírokat.
7/10
napraforgó 2016 szept. 05. - 17:55:47 7/10
(1312/2695)
Ozan megosztja a gyanúját Dzsanszuval, utal rá, hogy az anyja terhes lehet/ett, ezért ment Londonba. Dzsanszu felháborodottan utasítja vissza, az õ anyja nem olyan.
Hazal a Emraht kéri meg, hogy csalja el Azmit az ajtó elõl és elszökik hazulról bulizni..
Harun maga alatt van, bánatában elhajt a falhoz, ahol a húga öngyilkos lett és düdös Dzsihánra, elvette a húgát, elvette Dilarát tõle, ó borzalom...
Zeynep épp vacsoráltatja a lányát, Ozan is ott lebzsel megint, amikor a sógora telefonál, nehezményezte, hogy a nõ nem vitte el láthatásra a gyereket az apai nagyszülõkhöz. Zeynep arra hivatkozik, hogy a kislány nem akar menni, sír, fél. A sógor meggyanúsítja, hogy ellenük neveli, de sebaj, Bülent nemsokára kinn lesz. A nõ láthatóan megijed, de Ozannak munkahelyi gondokkal magyarázza az idegességét.
Yildrim Megint Dzsandantól hívja fel Dzsihánt, így a nõ kihallgatja a beszélgetésüket a tervezett bányavállalkozásról.
Dzsihán összehívja a gyerekeket a lakásán, meg akar beszélni velük valamit. Hazal ijedten rohan el a szórakozóhelyrõl, hogy még az apja elõtt hazaérjen. Megint Emrah távolítja el Azmit, hogy Hazal bejuthasson. Meglepetésére Dzsanszu nyit ajtót, aki már egy órája megérkezett. Civakodnak, Hazal letagadja, hogy elvolt, most Dzsanszu szivatja egy kicsit, de végül nem buktatja le. Ozan is megérkezik. Ozan azt hiszi, hogy Dilaráról lesz szó, de Dzsihán a Gülszerennel kötendõ házasságáról beszél. Ozan lelép és a nyagyapjához megy. Vacsorázás közben Ozan filozofálgat, egy õsük nyilván sok bûnt követett el, most meg minden átok rájuk, a leszármazottakra száll vissza. Majd Elmondja a tervezett esküvõt is, melynek kapcsán Rahmi megint Gülszerent szidja. Iszogatnak és azt mondják, nem mennek el az esküvõre. Ozan jól le is részegedik.
Amíg Yildrim fürdik, Dzsandan a táskájában lévõ iratok közt kotorászik és lefényképezi azokat. Már megint forral valamit, de ha Dzsihán ellen tervez valamit, amikor épp az õ védelmét kérte, azt a férfi nem fogja megbocsátani neki.
Dzsanszu kedveskedik Dilarának is, elbeszélget vele. Segítségét ajánlja az anyjának, ezen kicsit nevetgélnek, általában az anyák segítenek a lányaiknak szerelmi bánat esetén.
Harun egész éjjel Dilara háza elõtt áll lesben, de hiába hívogatja a nõt, a szám nem kapcsolható. Na persze, mert Dilara lecserélte a telefonját, pont azért, hogy ne érhesse el.
Gül és Dzsihán az esküvõjükrõl beszélgetnek, már csak egy hét van, sietni kell a szervezéssel. Ház, esküvõi ruha, terem, stb. Másnapra Dzsihán már talált is két házat, rábeszéli Gült, hogy nézze meg, vigye magával Derját is, mert õ nem ér rá, megbeszélése van. Az ingatlanos elõször egy tengerparti villát mutat meg nekik. Gülszeren meg van döbbenve, nem várt ilyen luxust. Túl hivalkodónak tartja.
Engin és Özkán a megkeresett pénzt osztják be, meg el. Özkánnak megint nagyratörõ tervei lennének, de Engin lehûti.
Kerimán és Hadzser is civakodnak, a nõ több pénzt akar a gyerekfelvigyázásért.
Hazal este megint az apját szondázza, mikor jön haza, mikor megtudja, hogy késõn, megint lelép. De most pechje van, mert Dzsihánnak is pont arra lenne megbeszélése és meglátja a lányát egy társaság közepén nevetgélni. Kíváncsi vagyok, mit tesz most a lánnyal?
--------
Nem tudom, figyeltétek-e, Gülszeren és Dzsihán már csak telefonon beszélnek egymással, nincsenek találkozások és romantika meg végképp semmi.
Gondolom, hogy Erkán és Nurgul már nem is beszéltek egymással akkoriban, a telefonálós jeleneteket meg külön-külön is fel lehet venni és aztán összevágni, hogy beszélgetés legyen belõle.
7/10
napraforgó 2016 szept. 05. - 09:33:23 7/10
(1311/2695)
Ja, persze, csak annyira benne voltam a sorozatban, azt hittem, belép pár új szereplõ. Erkán Petekkayának nem lehet jó természete, én kinézem belõle az erõszakosságot. Nagyon élethûen tud verekedni a sorozatban is.
offtopic
ildimix 2016 szept. 04. - 22:45:16
(1310/2695)
A pénteki rész nekem tetszett végre Cihan õszintén beszélt Güllel. Kíváncsi leszek meddig húzzák az esküvõig az idõt mondták jövõhéten lesz.

Elhangzott Hazal ebben az évben fog érettségizni akkor már 3 éve megy a sorozat? Amikor elkezdõdött ha jól emlékszem a lányok 15 évesek voltak de javítsatok ki ha tévedek.

Kerimant bírtam jókat nevettem rajta Öszkan is megéri a pénzét.

Az ügyvédnõ jól manipulálja a volt férjét nem tartom valószínûnek, hogy az asszony újra beleszeretett.

Várom a hétfõi részt.
kikelet54 2016 szept. 04. - 19:20:49
(1309/2695)
Nézem ezt a sorozatot, de nem tudom minek. Jó sok részen túl vagyunk már, de eddig még egy szereplõvel sem tudtam azonosulni, senkiért sem izgulok. Ilyen még nem történt velem, általában már 1-2 rész után kialakul, hogy ki a kedvenc, és kit utálok.
Aki egy kicsit is szimpatikus, az Consu, fõleg, hogy Denis is képbe került, együtt nagyon aranyosak. Eleinte még Gülserenért aggódtam, de az örökös mártírsága kétségbe ejtõ.

Ennyi nyûgös, problémás embert egy sorozatban még nem láttam, itt mindenkinek van vélt vagy valós baja, pedig láttam már olyan török sorozatot, amiben azért volt egy kis boldogság is.

Az elején még írtam a fórumban, de késõbb abbahagytam, most is csak azért, mert láttam a képeket lentebb, hát Cihan ahogy kinéz a 3. évadban, az valami borzalom.
Olvastam azt is, hogy többen is kilépnek mellõle a sorozatból miatta, akkor miért nem õt rakják ki?

Mindettõl függetlenül a 2. évadot már végignézem, a többit majd látom.
8/10
Elhaym 2016 szept. 04. - 13:13:09 8/10
(1308/2695)
Erkan Cihan valódi neve.
7/10
napraforgó 2016 szept. 04. - 12:39:58 7/10
(1307/2695)
Erkan? az is valami új szereplõ lesz? Dilara sokkal csinosabb, fiatalosabb ezzel a rövid szõke frizurával.
Érsekvári 2016 szept. 04. - 12:19:53
(1306/2695)
Ez a színésznõ lesz Cihan legújabb nõje vagy áldozata......? :)
Gülseren után lesz egy másik , de az is bedobta a törölközõt Erkan miatt , biztos az is meghal és aztán fog jönni a képen látható.
8/10
Elhaym 2016 szept. 04. - 12:19:51 8/10 Előzmény édesmaya
(1305/2695)
lesz 3. évad, de még a 2.ból is sok rész hátra van. Most tartunk az 50. török résznél, a 2. évad meg 71 részes. vagyis nem lesz még hamarosan vége. Sok fordulat lesz még a 2. évadban. Bármi is történik érdemes kitartani, fõleg ha érdekel mi lesz Cansuval sé Denizzel. :)
7/10
napraforgó 2016 szept. 04. - 11:55:53 7/10
(1304/2695)
Ki ez a nõ Dzsihán mellett? Honnan keveredett ide?
Érsekvári 2016 szept. 03. - 21:08:49
(1303/2695)
Új külsõvel a 3. szezonban !
Mindenki sokat változott a két leányzó is , jó csaj lett .
Érsekvári 2016 szept. 02. - 20:18:45
(1302/2695)
Most néztem meg a részt alig történt valami a takarítás meg az autószerelés volt a téma . Kerimant csípem különben ma viszont nekem uncsi volt sokat karattyolt a semmirõl . Dilara nagy gondban van nem tudja a gyerekeinek hogyan mondja el mi is vele a helyzet . Cihan meg bejelenti neki összeházasodnak Güllel , nagyon összejött Dilaranak .
Dzsandan újra felakarná melegíteni a kapcsolatot Jildrimmel aki titkolja Cihan barátja elõtt , hogy a volt nejével van .
Remélem a következõ rész fordulatosabb lesz .
malvinkicska 2016 szept. 02. - 18:35:18
(1301/2695)
Elõször is elnézést kérek a fórum társaktól de nálunk ilyen a net, vagy van, vagy nincs és sokszor ilyeneket csinál, elküldi többször. A sorozat mai része hirtelen fordulatot vett kibékült C és Gül, eldöntötték megesküdnek, és C elmondta állapotos Dil. Ozan sejt valamit mert az anyját faggatja, nem szereti, hogy ilyen levert, még Cansut is értesíti, de most nem mondta azonnal, hogy hagyja ott Denizt. Özkan kileste takarít Keriman de nem tudta meg kinél, ezek ketten nem lennének nagyon unalmas lenne a sorozat, olyan jó fejek a szövegük is haláli. Azt várom Dil hogy mondja meg a gyerekeknek a babát, mit tervelnek ki C-vel. Dzsan is nagyon tudja a férfiakat az ujja közé csavarni, most a volt férj van soron.
7/10
napraforgó 2016 szept. 02. - 17:55:23 7/10
(1300/2695)
Ozan faggatja Dilarát, mi baja, miért szomorú, szerintem sejti, mi újság. Dilara azzal magyarázza a szomorúságát, hogy nem tudja feldolgozni, hogy Harun rútul kihasználta, mikor õ öszintén szerette.
Dzsihán felhívja Gülszerent, aki az orra alá dörgöli, tudja, hogy Dilarával volt Londonban. Talán mégis szakítaniuk kellene, mondja dühösen. Dzsihán leállítja, elmond neki mindent, találkozzanak.
Hazal valami cuccot hozat Emrahval, a portásfiúval (?) Kedveskedik vele, nyilván nem ok nélkül.
Rahmi reggel Kerimánt várja, de Szuat elcsábítja a partra böreket enni. Szuát viccelõdik vele, hogy nem tud meglenni Kerimán nélkül. Özkán kíváncsi, hol dolgozik a nõvére, erõvel el akarja vinni kocsival. Engin rátelefonál Özkánra és amíg beszélgetnek, Kerimán egy dugónál kiszáll az autóból és elszalad. Nem akarja, hogy az öccse megtudja, hogy Rahminál dolgozik. Buszra száll, de Özkán meglátja és követi. Rácsönget a nõre, amikor az épp takarítani készül. Jó hangosan veszekednek, Özkán körülnéz, tudni szeretné, kinek a háza ez. Kerimán hazudik neki, majd zavarná el, de Özkánnak nem sürgõs. Ker cselhez folyamodik, befogná Özkánt takarítani, ablakot pucolni, erre a férfinak lesz sürgõs dolga máshol. A megérkezõ Rahmi és Szuát észreveszik, hogy Özkán távozott a lakásból.
Dzsihán rátelefonál Yildrimre, aki még Dzsandannal reggelizik, a tervezett új üzletrõl akar vele beszélni, az ügyvéd hazudik neki, azt mondja, a bíróságon van. Dzsandan rájön, hogy a férfi titkolja a kapcsolatukat. Õ is hazudik Yildrimnek, azt mondja, õ sem tudta, hogy Harun Dzsihán ellensége, amikor rájött, már késõ volt, blabla. Aztán fûzi a férfit, hogy szeretné, ha férje újra szeretné, megbízna benne.
Dzsihán és Gülszeren végre találkozik. Dzihán elmondja Gülnek, hogy Dilara terhes. Mindent elmond neki, azt is, hogy Dzsandan sajnos tudja. Gül nagyon megértõ, azt javasolja, hogy halasszák el az esküvõjüket. Dzsihán nem akarja elhalasztani, de Gül kérésére nem tartanak nagy mennyegzõt, hogy Dilara ne érezze rosszul magát még emiatt is.
Deníz elmegy a lovardába Dzsanszu elé. Szerelmesen évõdnek, amikor Ozan rátelefonál a hugára. Beszélni akar vele, az anyjukkal valami baj van.
Este Dzsihán felhívja Dilarát és sürgeti, hogy mondja el a gyerekeknek az állapotát. Dil azt mondja, még nem áll erre készen. Ekkor Dzsihán elárulja neki, hogy a következõ héten összeházasodnak Gülszerennel.
malvinkicska 2016 szept. 02. - 16:42:28
(1299/2695)
Lesz harmadik évad azt olvastam de nem lesz Gül benne, mert ebben sem sokáig, mert a két fõszereplõ között ellen tétek alakultak ki, állítólag a pénz miatt, mivel gül többet kapott egy Bölümért, mint Cihan, de ezt csak õk tudják a lapok szerint az egyik nagyon jó színész csak elvei vannak, mivel gyógyult alkoholista, a csók bûn a képernyõn de inni nem.
malvinkicska 2016 szept. 02. - 16:42:28
(1298/2695)
Lesz harmadik évad azt olvastam de nem lesz Gül benne, mert ebben sem sokáig, mert a két fõszereplõ között ellen tétek alakultak ki, állítólag a pénz miatt, mivel gül többet kapott egy Bölümért, mint Cihan, de ezt csak õk tudják a lapok szerint az egyik nagyon jó színész csak elvei vannak, mivel gyógyult alkoholista, a csók bûn a képernyõn de inni nem.
malvinkicska 2016 szept. 02. - 16:42:28
(1297/2695)
Lesz harmadik évad azt olvastam de nem lesz Gül benne, mert ebben sem sokáig, mert a két fõszereplõ között ellen tétek alakultak ki, állítólag a pénz miatt, mivel gül többet kapott egy Bölümért, mint Cihan, de ezt csak õk tudják a lapok szerint az egyik nagyon jó színész csak elvei vannak, mivel gyógyult alkoholista, a csók bûn a képernyõn de inni nem.
10/10
édesmaya 2016 szept. 02. - 10:37:33 10/10
(1296/2695)
Szia, tényleg lesz új évad? Hiszen ennek a sorinak hamarosan vége, és nincs róla elõzetes sehol, hogy lesz folytatása. Persze örülnék neki, de csak Gülszerennel együtt!