malvinkicska 2016 nov. 18. - 19:11:56
(1895/2695)
Az biztos Rahmi elég kemény dolgot tett Ozannal, mert rá akarja fogni, nem be számítható, és még Dilt is magával rángatta, igaz most azt mondja, ha valami komoly dolog lesz magára vállalja, de ez nála változó.
Cihan ahogy viselkedik tényleg alkohol beteg ahogy írják , mert a szeme most olyan fura volt, és ki volt kelve magából, azt én tudom színész, de a szeme nem tetszett most, ahogy ordított, azt jól tette Dil helyre tette, már elõbb kellet volna, ez mindenkin megy keresztül, minek érzi ez magát, pedig nekem tetszett a játéka de most már egyre jobban nem. Dzsandan gondol valamit, mikor az öreg vette fel a telefont.
A nagy bajban annyi jó van nem adhatja el, Dzsan, a részt.
Burhan emberei vannak megbízva a kereséssel, az mondta is zsebelje meg jól Cihant, Deniz miatt törleszti akar.
A gyerek beteg, rögtön kórházba vitték, az a vén banya nem akarta, menjen H de az elment, legalább D nincs most ezek után egyedül, ami történt.
Az a meglátásom itt az egész család sérült, mindenkinek szüksége lenne egy lelki terápia , ahol kibeszélnék magukat nem hazudoznának össze vissza, mint itt.
Az is igaz nem kell pénz a boldogsághoz, itt van de egyéb semmi, se megértés , tisztelet, boldogság, egymás becsülése, egyszóval ez minden csak nem család.
7/10
napraforgó 2016 nov. 18. - 18:56:38 7/10
(1894/2695)
Nem csak Hazalt, az egész családot be lehetne utalni egy ideggyógyintézetbe...
9/10
Roxer 2016 nov. 18. - 18:48:36 9/10
(1893/2695)
Azert azt nem hittem volna,hogy Dil is tud Ozan bezarasarol.Ha ez kitudodik meg inkabb pipa lesz ra,igy jobb,hogy nem hoztak ki.Apukaval kavarnak,mint a regi szep idokben. Cihannak se lett volna ellenere az otlet,mert Ozan szerinte sem normalis. Bar o inkabb kitagadna. Jo sok szarkevero van ebben a sorozatban,nem csoda ha senki sem boldog. Dil vegre a sarkara allt es kiosztotta Cihant,tenyleg bunko modon beszel vele mindig. Ayseval is bunko volt,o is haragszik es meg be is egette a baratok es a batyja elott.Szegeny nem sejti,hogy addig jo amig ezek ketten nem talalkoznak.A picivel remelhetoleg nincs nagy baj,most jol tette a szitter,hogy szolt Harunnak,igy Dilnek is konnyebb.
Érsekvári 2016 nov. 18. - 18:17:11
(1892/2695)
Elég durva módját választotta Rahmi , hogy Ozant leállítsák . Dilara tud róla viszont Dzsihan elõtt titkolják . Szerencsére nem adta el a részvényt a fiú. Dzsandan eltünt és egy véletlen telefonhívásból arra a következtetésre jut , hogy Ozannal történhetett valami a család eltüntette.
Amikor a család a részvényekrõl beszél Hazal megjelenik és követelõdzik neki is jár belõle , majd amikor a szobájába zavarja ott õrjöngeni kezd .
Ezt a csajt is Ozan mellé kéne kicsit bedugni . Ezek a gazdagok sem boldog emberek csak a nagy vagyonon vitatkoznak .
Dzsihan felfogd egy embert mint kiderült Burhan emberét vele akarja Dzsndant felkutatni . Deniz apja mindenrõl tud ami a Gürpinároknál történik .
Ayse nagyon pipa szóba sem áll Dzsihannal , hogy csereben hagyta . A férfi kárpótolni akarja most .
Dilara a kórházba rohan a lázas gyerekkel ahol Harun is megjelenik , sajnos elég nagy a baj a picivel . Hétfõig izgulás .
7/10
napraforgó 2016 nov. 18. - 17:54:54 7/10
(1891/2695)
Rahmi lefizeti az orvost az elmegyógyintézetben, hogy megfelelõ zárójelentéssel bocsássák majd ki Ozant egy-két hét múlva. Otthon Rahmi jelenti Dilarának, hogy elintézte az ügyet. Elhozta Ozan telefonját is, megtévesztésül ír Dzsihánnak, hogy ne keresse. Dzsihán nagyon mérges, Ozan még nagyobb bûnt követett el ellene és az egész család ellen, mint Dilara. Az összes emberével Ozant keresteti.
Kerimán megpróbálja Özkánt eltávolítani, hogy megkeresse a pénzt. Meg is találja, de Özkán hamar visszajön és rajtakapja. Yildrim kideríti, hogy Ozan mégsem adta el a részvényeket, csak meghatalmazást adott Dzsandannak a képviseletükre. Dilara meghatalmazását vissza lehet vonni, de Oazan tulajdonos lett, azt nem. Csak ha lenne egy szakvéleményük, hogy Ozan nem beszámítható. Dzsihán Dzsandant is meg akarja találni, de egyelõre semmi eredmény. Ozant meg kitagadja.
Dzsandan Ozannak telefonál, de Rahmi veszi föl. Azt mondja a nõnek, hogy Ozan hazament, ne keresse. A nõ azt gyanítja, hogy baj van, elrabolhatták a fiút.
Dzsihán és Yildrim megjelenik a villában, veszekszenek, Dzsihán mindenért Dilarát hibáztatja. Dilara visszavág, nem kellett volna Ozannak és Dzsanszunak részvényeket adni. Hazal épp ekkor jön,meghallja, hogy a másik kettõ részvényeket Hisztizni kezd, hogy õ miért nem kapott, Dzsanszu egy idegen, neki nem is járna. Dzsihán elzavarja Hazalt, aki hisztizve megy a szobájába. Hazal pakolászik, el akar menni a házból a pasijához. Szevincs lebeszéli, ne hagyja itt ezt a birodalmat Dzsanszunak....
Dilara kiutasítja Dzsihánt, ha csak azért jön ide, hogy õt gyalázza, akkor inkább ne jöjjön, majd Yildrimen keresztül tartják a kapcsolatot. Dilara már megbánta, hogy bezáratta Ozant, ki akarná hozni. Rahmi lebeszéli, elõbb a meghatalmazását kell érvényteleníteni.
Dzsandan mindent elmond Májdénak, aki azt kéri, hogy vegye rá Ozant, hogy adja el a részvényeit, a vevõ õ lesz.
Dilara elmegy a diliházba az orvoshoz, aki megpróbálja lebeszélni a nõt arról, hogy idõ elõtt kivigye a fiát. Megjelenik Rahmi is, elmondja, hogy azok a részvények 125 millió dollárt érnek, azzal a fiú eltûnne úgy, hogy sose látná többet. Ezzel sikerül meggyõznie.
Dzsihán felbérel valakit, hogy találja meg Dzsandant. A bérelt pasi Burhán embere, aki azt akarja, hogy várassák egy darabig Dzsihánt.
Dzsihá a lakása elõtt várja Aysét, aki haragszik rá az elmulasztott szülinapi buli miatt. Nem akar beszélni a pasival, elküldi. Dzsihán Leilával beszél, ki akarja engesztelni Aysét.
Demír belázasodott, Dilara vizes borogatással akarja levinni a lázát. A gyerek láza 40 fok, kórházba kell vinni. Szevincs értesíti Májdét, Harun rögtön rohan, hogy lássa a fiát.
Demír állapota súlyos, epilepsziás rohamról beszél az orvos, Dilara és Harun kétségbeesetten nézik.
malvinkicska 2016 nov. 18. - 17:11:06
(1890/2695)
OFF Fórumtársak Baris Falay ami Harununk édesanyja meghalt holnap temetik olvastam a FB-on.
8/10
Elhaym 2016 nov. 18. - 16:23:14 8/10
(1889/2695)
Szünet nélkül érkezik a Megtört szívek folytatása. Vagyis december 5.én véget ér a 2. évad, másnap már jön is a 3.
malvinkicska 2016 nov. 18. - 09:51:14
(1888/2695)
Nézem mert én nem néztem az átdolgozást, ez az eredeti és szerintem sokan azt írták amikor utána néztem , nem volt igazán jó, az át dolgozás.
A vélemények megoszlanak, és nagyon kevés Mexikóit nézek már, nem látom értelmét, mert valóban nem tudnak már jó témájú sorozatokat készíteni szerintem.
offtopic
ildimix 2016 nov. 18. - 09:13:58
(1887/2695)
Of téma: Malvin az Izaurán indult a tiszta szívvel sorozat. Szerintem nem érdemes nézni mert a téma hasonlít a szerelem zálogba sorozathoz szerintem ennek a remakeja. Nem értem minek indítanak 1kaptafás sorozatot?
7/10
napraforgó 2016 nov. 18. - 07:44:10 7/10
(1886/2695)
Ezt a leszedálást én is csak a filmekbõl ismerem, de azért az, hogy a nagypapi bevitette, meg gyakorlatilag teljesen elkábíttatta, az már nekem sok. Az öreg akármilyen gazember, ilyesmire azért még korábban nem vetemedett, a saját rokonai ellen nem fordult.
Gondolom, Dzsihán csak utánajár, mi történhetett, de ez azért nekem már túlzás. Gondolom, hogy a helyzet nekik az életformájuk miatt sem mindegy, aztán meg itt van a Dilara - Harun vonal, közben megjelent a Dzsanszu-Deniz vonal is, ami komolynak tûnik, a Hazal-féle kapcsolat hát, annak nem jósolok nagy idõt, ez a fiú komolytalan.
Az Ozan - Dzsandan kapcsolat se nagy szám szerintem, bár ki tudja, ha a fiú jobban beleesik a nõbe.... Hát, ha valóban beleszet, akkor tényleg nem normális, mert az ember azért valahogy csak "leinformálja" a szerelmét. Apám, anyám szemét rosszakarójába én azért nem szereténk bele....
9/10
Roxer 2016 nov. 18. - 07:20:40 9/10
(1885/2695)
Persze,hogy hülyék voltak.Azt hitték ettõl majd jobb belátásra tér a fiacskájuk,de csak még hülyébb lett. Részvényekkel akarja Dil is visszavásárolni a szeretetét? Cihan is felhívja és udvarol neki,hogy drága fiam,meg jóképû fiam nem emlékezett rá,hogy elõtte milyen bunkó módon viselkedett vele Ozan az étteremben? Ozan tettei már egyáltalán nem állnak összhangban a szülei "bûneivel".
malvinkicska 2016 nov. 18. - 07:18:06
(1884/2695)
Amikor írom én sem teljesen igazi dilisnek tartom de a viselkedése arra vall, a másik simán rá lehet fogni valakire, hogy nem beszámítható, csak legyen elég pénze, nem akarok ebben belemerülni nem látom értelmét, mert ez csak egy sorozat. A másik ha egy egészséges embernek szedatívumokat adnak, az teljesen másképp, hat , mint aki igazi elme eset, most a nagyapja ezzel sokat ártott neki, hogy berakatta , ez az igazi büntetés, szerintem, amit a sok butaságáért valahol érdemel, mert tönkre akarta tenni, a családot. A késõbbiekben majd látjuk milyen hatása lesz a bent létnek ha mutatják egyáltalán.
7/10
napraforgó 2016 nov. 18. - 06:23:12 7/10
(1883/2695)
Abban a diliházban nem hiszem, hogy Ozan bármiféle pszichiátriai ellátást kap, mármint beszélgetés, csoportterápia, meg ilyen-olyan ellátás, mert az, hogy leszedálják, az azért nem ellátás. én nem is hiszem, hogy ennek alapján beszámíthatatlannak is nyilvánítanák. Meg ez ellen Dzsihán is tiltakozna. ÁÁÁ....
Mert lehet, hogy Ozan nem százas, de azért nem dilis. A szülõkkel való ellentét azért csak nem olyan dolog, ami miatt beszámíthatatlannak nyilvánítanak valakit.
7/10
napraforgó 2016 nov. 17. - 19:11:33 7/10
(1882/2695)
Dzsihán is hülye volt, meg Dilara is, mi a fenének adták át a részvényeiket a fiúnak, aki mindkettõjükre fúj és tudják jól, hogy mindennel bosszantani akarja õket. Nem voltak biztosak benne, hogy a fiú megszakította a kapcsolatot Dzsandannal.
Azért egy nagyvállalat egyharmadától hip-hop megszabadulni, na ez nem semmi. Most már csak az kell, hogy megint Harun lépjen föl, mint új tulajdonostárs, na attól akadna csak ki Dzsihán rendesen.
Az ötletet Rahminak Burhán adhatta, de az öreg maga rendezhette meg Ozan elrablását. Aztán meg talált egy orvost, aki majd nyilván beszámíthatatlannak nyilvánítja és akkor vissza lehet perelni a részvényeket. Rahmi így akar "segíteni" a fiának, Burhán meg majd röhög a markába, mert ezt a húzást senki nem fogja megköszönni Rahminak.
malvinkicska 2016 nov. 17. - 19:02:00
(1881/2695)
Ozan jól megcsinálta ezért neki adhatták, de a nagyapja, most tesz róla oda kerüljön ahova kell fél cédulás, mert normális ember ilyet nem csinál Hazal a másik az meg a zenész barátjának akarja adni a pénzét, ezek jótékonykodnak könnyen jött könnyen megy alapon, egyik sem dolgozott érte.
Deniz és Cansu lassan össze jönnek mivel most már fúl gazdag D is.
Özkan vajon hova fogja tenni a pénzt amit a gyereknek adott Cansu, elszórja Szevincsre, ki nézem belõle.
Harun már is öléssel fenyegetõzik, mikor még azt sem tudja ki az udvarló Aysenek.
Dilara most a szenvedõ, mert most már mindenért õt okolja Cihan õ egy szent és sérthetetlen valaki, aki nem hibázik, csak a másik.
Érsekvári 2016 nov. 17. - 18:42:28
(1880/2695)
Dzsihan akarva akaratlanul megúszta a találkozást Harunnal , még egy darabig lehet húzzák a dolgot . Ozant jó indulattal sem lehet normálisnak nevezni , eddig is voltak ügyei,
de amit ma tett nagyon kiverte a biztosítékot apjánál . Dzsandan bûvkörébe került a fiú . Rahmi keze lehet abba , hogy Ozant bevitték a pszichiátriára , Burhan az ötletgazda . Özkánnál veszélyben a pénz sorsa amit Dzsanszu adott a gyereknek . Hazal megint rosszul választott , míg Dzsanszu Denize egyre sikeresebb , addig Özgür zenei karrierjét neki kell anyagilag szponzorálni .
9/10
Roxer 2016 nov. 17. - 18:14:18 9/10
(1879/2695)
Cihan most sem tud mit kezdeni Ozannal,csal Dilarat vadolja.A ket oreg viszont a tettek mezejere lep,gondolom a cel ,hogy Ozant beszamithatatlannak nyilvanitsak.Mondjuk elegge ugy is viselkedik mint aki az.Azt nem tudom minek kotott nyakkendot ha o nem is ment sehova. :) Harun maris meg akarja olni Ayse pasijat,mert atverte a kis unokahugit es nem ment el a neki rendezett partira. Pedig meg nem is tudja,hogy Cihan az,hiaba faggatozik a csaj nem arul el semmit. Itt mindenki hazudik,meg titkolozik,pedig az oregasszony is megmondta,hogy elobb-utobb mindig kiderul az igazsag.
7/10
napraforgó 2016 nov. 17. - 17:59:59 7/10
(1878/2695)
Dzsihán telefonon közli Ozannal, hogy Dzsandan visszavonta a feljelentését az anyja ellen. Kérdi, Dzsandannal találkozik-e, Ozan persze hazudik. Kéri, hogy menjen el a másnapi vezetõségi ülésre. Ozan ígéri, pontos lesz.
Májde és Harun Hatidzsérõl beszél, a nõ nem fogadta el a pénzt. Nem lenne jó, ha Ayse megtudná az igazat, de valamit majd kitalálnak. (Gondosan kikerülik a beszélgetés során, hogy mi a csudát követett el ez a szegény nõ....) Harun elmondja a találkozását Dilarával, hogy az asszony nem áll vele szóba.
Dzsihán Aysénak is elmondja, hogy Dil kijött a börtönbõl, õ meg elköltözött hazulról.
Deníz és Burhán is smúzolnak egymásnak, piszkosul szeretik egymást.
Dzsanszu Özkánéknál vacsorázik, mondja, elhozta a pénzt a kisöccsének. Kerimán rögtön felkapja a fejét és faggatja, mennyi pénzt kaptak. Dzsanszu kitérõ választ ad, csak a most átadott pénzrõl beszél, majd el is köszön, randizik Denizzel. A fiú megmutatja az új cégét a lánynak, a cég neve Dzsanszu. (Épp csak azt nem árulják el, hogy mi a cég profilja, mivel foglalkoznak.)
Özkán eldugja a pénzt Kerimán elõl. A nõ meg akarja kaparintani, ezen vitatkoznak, meg hogy ki vigyázzon rá. Özkán adja a hülyét.
Merve felhívja Hazal figyelmét Deníz új cégére, meg Dzsanszu új fotóira a fiúval, amit a neten talált. Özgür viszont nyafog, hogy nincs pénzük lemez készítésére, Hazal rögvest kérdi, mennyi kellene?
Ayse meglepetést akar szerezni Dzsihánnak, be akarja mutatni neki a családját. Harunnal is közli, hogy bemutatná neki a barátját. Nagy partit szervez valahová.
Ozan és Dzsandan is készülnek valahová. (Remélem lesz valami poén, mert eddig dögunalom.)
Dzsihán és Yildrim a vezetõségi ülésre készülnek, Dzsihán direkt rátelefonál Ozanra, hogy jöjjön. A fiú késik, muszáj elkezdeni az ülést. Belibben Dzsandan mosolyogva, közli, hogy a Dark cégcsoport 30 %-át egy ügyfele vásárolta meg, az õ képviseletében van jelen. Dzsihán megdöbben. Otthon Dilarával és Rahmival ezen rágódnak. Dzsihán szerint Dilara a hibás, mert újra beengedte ezt a nõt az életükbe. Ozant persze nem érik el, a fiú nem veszi fel a telefont.
Ayse és Harun egy bárban találkoznak, Ayse ide szervezte a szülinapi bulit, odavárja Dzsihánt is, de az nem ér rá, Ozant kergeti, aki így kibabrált velük. A párocska valahol ünnepel, Ayse meg sírva vet véget a bulinak, amit Dzsihánnak szervezett.
Rahmi épp Burhánnak önti ki a szívét, hogy mit tett velük az unokája. Burhán tippet ad az öregnek. Másnap fényes nappal két pasi elrabolja Ozant, betuszkolják egy autóba, belévágnak egy injekciót. Eszméletlen állapotban beviszik egy diliházba, abba, amelyikbe Ayse is vitte a zakkant páciensét korábban.
7/10
napraforgó 2016 nov. 17. - 15:54:15 7/10
(1877/2695)
:D:D:D
Ez igaz, de ezért Dzsihán nem vádolná meg. Elvégre ezek az õ gyerekei is, nem lehet tudni, melyik oldalról öröklõdött a hülyeség....
9/10
Roxer 2016 nov. 17. - 15:44:58 9/10 Előzmény napraforgó
(1876/2695)
Azért lenne problémája,mert Cihan gyerekei gyárilag hülyék(Hazal,Ozan )