7/10
napraforgó 2016 nov. 17. - 05:17:15 7/10
(1875/2695)
Harun, a hülye bõven megérdemli a büntetést. Dilara annyi veszélyt vállalt miatta és akkor ez a balf@sz megvádolja azzal, hogy megcsalta és a nyakába varrná Dzsihán gyerekét??? Hát annak a nõnek a világon semmi problémája nem lenne, ha az a gyerek Dzsiháné lenne! Ennyit nem ér föl ésszel az a hülye?
7/10
napraforgó 2016 nov. 17. - 05:14:24 7/10
(1874/2695)
Mikor Kerimán ment Özkánhoz, hogy adjon neki pénzt bevásárlásra és Özkán adott kemény 20 lírát, na az magyar forintban kb. 1850 Ft. Hát abból túl sok mindent nem lehet venni egy kisgyerekes családnak. Dzsanszu 30.000 lírája már kicsit több, mintegy 2 millió 620 ezer forint, de ugye az is el tud fogyni mondjuk egy év alatt, ha az egész családnak vásárolnak. Mert enni mindannyiuknak kell, a gyerek még pelenkás, az is sokba van, a ruhácskáit is kinövi 2-3 havonta.
De ha Özkán lenyúlja a pénzt és Szevincs elkápráztatására költi, akkor egy hónap alatt el fog fogyni.
9/10
Roxer 2016 nov. 16. - 19:51:34 9/10
(1873/2695)
Dil még haragszik persze majd megbekel Harun fusson még pár kört ha már hülye volt. Azt hittem a fenyegetés mellé pénzt is ad Candannak, szerintem a nõ is azt hitte amikor neki állt számolni :)Ozkan be akarta vallani az igazat, de a csaj annyira elkepedt, hogy inkább tovább hazudik. Ráadásul most pénz is lesz megint szegény Cansu nem tudja, hogy a kisteso helyett mire fog elmenni a lóvé.
malvinkicska 2016 nov. 16. - 19:19:59
(1872/2695)
Özkan tovább szövi a hazugságokat a kis naiv Szevincs meg hit neki, itt hazudnak annyi vannak emberek egy életen nem hazunak ennyit.
Dil nagyon meg van sértõdve ami érthetõ Harun a vén banya áldozata, most úgy akarja jóvá tenni, hogy Dzsantól eltiltja Ozant és Dil közelébe sem mehet, vajon az a másik kígyó mit lép erre. Cansu rendes a tesóját akarja segíteni. Hazal pénzét szerintem Özgür fogja a zenére költeni, de lehet tévedek.
Deniz megkapta a céget, hamar be állt a rosszak sorába.
Hatidzse nem kar még sok pénz ellenében sem elmenni jól teszi, biztos nagy dolog van a háttérbe, mert a banya nagyon akarja.
Az elõbb miért ment el annyit a vélemény nem értem elnézést kérek a fórum társaktól, nem tehetek róla.
7/10
napraforgó 2016 nov. 16. - 19:00:20 7/10
(1871/2695)
Özkán nem vallotta be Szevincsnek, hogy nincs pénze. Csak csavart egyet a meséjén. Szegény sorból küzdötte föl magát, de most már menõ üzletember, blabla.
Érsekvári 2016 nov. 16. - 18:38:21
(1870/2695)
Gondoltam , hogy Dilara nem borul Harun vállára , majd biztosan megbocsát késõbb neki .
Ózkan némileg javított Szevincsnek bevallotta nem pénzes pasi a lánynak úgy néz ki így is bejön . Keriman elõtt nincs titok meglátta õket .
Dzsihan folyton szerelmemnek hívja Dszanszut ez már így marad .
Özgür az az érzésem Hazal pénzére fog hajtani . Hatidzsének mi lehet a célja , de az látszik Mahidével nincsenek jó viszonyba .
7/10
napraforgó 2016 nov. 16. - 18:01:38 7/10
(1869/2695)
Dilara nem hallgatja meg Harunt, hiába könyörög neki. Hazatérve udvariasan, de hazaküldi Kerimánt, aki épp a kertben sziesztázott Rahmival.
Engin mérges Özkánra, amiért hazudott neki és lenyúlta a pénzét. Szevincs szabadnapos, találkozni akar Özkánnal, aki a mûhelybe hívja találkára. Özkán úgy dönt, véget vet a szép álomnak a menõ üzletemberrõl.
Dzsanszu bemegy apjához az irodába és bocsánatot kér az elõzõ napi ideges viselkedése miatt. Dzsanszu elmondja, hogy szeretne egy kevés pénzt Özkánnak adni Dzsan Hasmet ellátására. Dzsihán helyesli a tervet.
Engin elmegy egy lerobbant gépkocsiért, megérkezik a mûhelybe Szevincs. Igen csodálkozik Özkán külsején. Ekkor telefonál Dzsanszu, hogy ad 30 ezer lírát az öccsének. Özkán továbbfolytatja a mesét, valaha melós volt, de felkûzdötte magát. Néha még lejár a mûhelybe, hogy ne jöjjön ki a gyakorlatból. Szevincsnek tetszik a karriertörténet. Özkán majdnem lebukik, mert Kerimán elémegy a mûhelybe és meglátja a lánnyal. Kerimán veszekszik vele, minek játsza meg magát a lánynak. Özkán késõbb Enginnek is hazudik, az mondja, felvilágosította a lányt, hogy õ nem gazdag, Engin dícséri, mennyivel jobb az egyenes út.
Deníz és Dzsanszu telefonon édelegnek. Burhán jön a fiához, egy céget ajándékoz neki. Közben oktatja, hogy az anyja által tanított értékrendet tartsa meg. Büszke a fiára.
Dzsandan felkeresi Harunt az irodájában és igazolja, hogy visszavonta a vallomását. Ozanról viszont hazudik, már nem találkoznak. Ebben Harun nem hisz neki, megfenyegeti, hogy az életével fizet, ha nem tartja távol magát Dilarától és Ozantól. Aztán Csagatájt a nõ után küldi, figyelje.
Májde pénzt kap Haruntól, fölajánlja Hatidzsének, hogy vegyen magának lakást, lehetõleg költözzön falura, de tûnjön el. A nõ nem fogadja el a pénzt.
malvinkicska 2016 nov. 16. - 16:39:28
(1868/2695)
Megkaptam tudod nem szeretek senkit bántani fõleg nem ilyet, mint a Cihant alakító színészt de sok rosszat is lehet olvasni róla perben vannak, a nõk megsértése miatt, amiket mondott Gülnek de az rendes a stáb tagok is a nõ mellett vannak, az igazat õk tudják , mivel a bulvár ilyen de valami van mert másik jó színészrõl nem írnak ilyeneket, csak errõl a férfirõl. Az jó ha kész a géped.
malvinkicska 2016 nov. 16. - 16:39:28
(1867/2695)
Megkaptam tudod nem szeretek senkit bántani fõleg nem ilyet, mint a Cihant alakító színészt de sok rosszat is lehet olvasni róla perben vannak, a nõk megsértése miatt, amiket mondott Gülnek de az rendes a stáb tagok is a nõ mellett vannak, az igazat õk tudják , mivel a bulvár ilyen de valami van mert másik jó színészrõl nem írnak ilyeneket, csak errõl a férfirõl. Az jó ha kész a géped.
malvinkicska 2016 nov. 16. - 16:39:27
(1866/2695)
Megkaptam tudod nem szeretek senkit bántani fõleg nem ilyet, mint a Cihant alakító színészt de sok rosszat is lehet olvasni róla perben vannak, a nõk megsértése miatt, amiket mondott Gülnek de az rendes a stáb tagok is a nõ mellett vannak, az igazat õk tudják , mivel a bulvár ilyen de valami van mert másik jó színészrõl nem írnak ilyeneket, csak errõl a férfirõl. Az jó ha kész a géped.
9/10
Roxer 2016 nov. 16. - 14:46:31 9/10
(1864/2695)
A Gülszerenes balhéval kapcsolatban írták,hogy a fiatalokkal is csúnyán beszél a forgatáson. De õ egy befutott,nagynevû színész,melyik pályakezdõ merne szembemenni vele? Még azelõtt vége lenne a karrierjének,hogy elkezdõdött volna. A Dilt alakító színésznõvel elvileg jóban van,illetve nem hallani róla,hogy rosszban lennének. Pont ezért tartok tõle,hogy a végén majd az egész sorozat összes történését felrúgva összehozzák õket.Mert Cihannak (Erkannak) nem tudnak behozni egy másik csajt akivel kijönne.
Érsekvári 2016 nov. 16. - 14:31:18
(1863/2695)
Szia írtam privit tegnap , de azóta megcsinálták a gépet szerencsére jó már .
Azt olvastam Kenannak lesz új sorozata és Meryem Uzerli lesz a partnere , Fahriye Evcen , Songül Öden nem volt jó , de ez a csaj kell neki .
Remélem nem lesz a hír igaz .
Erkan Petakkayát nagyon dicséri a kritika a 80. részben nyújtott alakításáért , volt belõle egy részlet drámai , mert olyan valakivel történik nagyon rossz akit szeretett és kiborult Dzsihan .
A tegnapi részt megnéztem nem volt rossz , hamarosan jön a folytatás !
malvinkicska 2016 nov. 15. - 19:15:14
(1862/2695)
Dilara óvadékkal szabadult Cihan elég tuskó volt vele, olyan kikötései vannak nevetséges, hogy képzeli., hogy megtilt neki dolgokat, nincs az gyámság alatt, egyszerûen valami borzalom. Ozan az meg tudtam agyilag hibás de ennyire nem gondoltam, lehet, most azért adja Dil neki a részvényét, ezzel engesztelje, de amennyi esze van el fogja szórni szerintem. Az öreg banya szeretné ha Ayse anyja elmenne de az nem akar. Harun elég erélyesen rá telefonált Dzsanra, menjenek a bíróságra a vádat vissza vonni, azt hiszem itt emberére akadt Dzsan nem az éretlen Ozannal van dolga.
Hazal hallott valami telefont lehet másik csaja van Özgürnek.
Ez autózás is micsoda buta dolog, másképp nem tudnak beszélni.
9/10
Roxer 2016 nov. 15. - 18:13:04 9/10
(1861/2695)
Ozan olyan hülye, hogy lassan szóra sem érdemes. Dilara meg talán a részvények által akarja visszaedesgetni ez is egy nagy mellefogas lesz. Cihan nem tudom mit képzel magáról? Végre legalább rajott, hogy az Dil háza. De mire fel szabályozza be, hogy kivel találkozik? Fõleg a válás után amikor is apukat is ott akarja a házban tartani. Vagy ez is török szokás? A végén az autosuldozesben mindkét fél idióta volt. A nagy szerelmesek kinyirjak egymást. Dil nyugodtan megallhatott volna két szóra vagy már fél, hogy Cihan megtudja? Harun meg jól bevagott elé, még jó hogy nem ütköztek,de róla tudjuk, hogy õrült.
7/10
napraforgó 2016 nov. 15. - 18:01:22 7/10
(1860/2695)
Ayse sikeresen eltéríti Dzsihánt az étterembõl, így nem találkoznak Harunnal. Dzsihán megsértõdik, hazaviszi a nõt. Otthon Ayse elmondja, hogy nem akart a bátyjával találkozni, mert az elmondta volna az anyjának, hogy egy nõs férfival jár. Az anyja meg régimódi, nem tetszene neki ez a kapcsolat. Elmondja az aggodalmát az anyja MR felvételével kapcsolatban is. Neveket most sem említ!
Ozan Dzsandant pátyolgatja, amikor Harun rátelefonál a nõre. Haragszik, mert a nõ még nem vonta vissza a vallomását. Ozanra is rákérdez, Dzsandan persze hazudik.
Harunnak ismerõs Hatidzse, Májde elmondja, õ Sabri felesége. (Ki ez a Sabri?) Már kiengedték a börtönbõl? (röpke 25 év után?....) A nõ nem tartotta a szavát, idejött, holott megígérte anno, hogy nem fog. Májde fényezi magát, õ mindent megtett érte, dehát...
Yildrim a lányokkal a börtönbe tart, Dilara elé, akit óvadék ellenében kiengednek, de dugóba kerülnek, nem fognak odaérni. Hazal persze okoskodik, nem erre kelllett volna jönni, stb. Dilara nem várta meg õket, taxival hazament. Otthon Dzsihán várja baljós arccal, beszélni akar vele. Mivel a ház Dilaráé, a férfi megy el, de meghagyja, hogy ne találkozzon Harunnal, és jól vigyázzon, mert úgyis megtudja. Tájékoztatja Dilarát, hogy Ozannak adott 10 %-ot a cég részvényeibõl. Beszélgessen majd a lányokkal, hogy a válás után hol akarnak élni.
Yildrim hazaviszi a lányokat, mennek, üdvözlik az anyjukat. Kerimán is lmindig áb alatt van.
Dilara beszél a lányokkal bejelenti, hogy elválnak és megkérdi, kinél akarnak majd élni, õ reméli, hogy itt a villában. Hazal tesz egy megjegyzést, ugyan ki akar itt élni? Dilara meghökken, csak nem egyedül akar élni? Miért, Ozan megteheti, szájal a lány. Dil közli, õ Ozant is haza akarja hozni.
Harun megsürgeti Dzsandant, így a nõ nem halogatja, bemegy a bíróságra.
Rhami közli Dzsihánnal, hogy a válás után õ is elköltözik a villából, de a fia kéri maradjon, legyen az õ szeme és füle., már csak a lányok miatt is.
Harun megint Dilara után leskelõdik a villánál. Dilara felkeresi Ozant, kéri szakítson Dzsandannal, az egy rossz szándékú nõ. Ozan nem hallgat rá. Nem megy haza, mert rá sem bir nézni a rohadék Harun gyerekére. Ezt követõen Dilara is rábízza a saját 20 %-os részvény csomagja kezelését Ozanra. (Hát elég ostoba, a forrófejû Ozan nem ért semmit az üzlethez, a vállalathoz, és úgy egyáltalán semmihez...)
Hazal féltékeny Özgürre, mert kihallgat pár szót egy telefonbeszélgetésbõl, de a fiú kimagyarázza magát, egy lemezfelvételrõl beszélt...
Hazafelé Dilara észreveszi, hogy Harun követi, meg akarja állítani. Végül a férfi elévág a kocsijának és megállásra kényszeríti.
7/10
napraforgó 2016 nov. 15. - 16:05:24 7/10
(1859/2695)
Épp ezért nem értem, hogy miért mentek neki egy harmadik évadnak, ha ennyi gond van a pasassal.
Habár, ha tényleg annyi gond lenne, akkor a Dilarát játszó színésznõ, meg a fiatalok is panaszkodnának rá. Nekik is sok közös jelenetük van Erkánnal és nyilván nekik sem mindegy, hogy várni kell rá, vagy esetleg ittas állapotban van.
Érsekvári 2016 nov. 15. - 14:49:12
(1858/2695)
Elég rossz híre van ennek a pasasnak , hogy ennyire kibírhatatlan lenne . Sokszor amikor nézem olyan érzésem van tényleg elég fura feje van . Eléggé leharcolt nyomot hagy az alkohol és ezek szerint a természete sem elviselhetõ .
Az egészben a szinkron hang Kõszegi Ákos ad neki némi szimpatikusságot .
9/10
Roxer 2016 nov. 15. - 10:04:24 9/10
(1857/2695)
Az engem is idegesít. Ráadásul Cansu is "elárulta" ahhoz képest, elég hamar megint szerelmem lett.
Dil meg most "szarban" van ilyenkor nem elegáns a sérelmeket felhozni.Majd ha kikerül a börtönbõl játszhatja a haragszom rád-ot újra. Ha ilyen a felfogása csoda,hogy engedte Demírt újra a házba lakni és nem vitte el Harunhoz.
malvinkicska 2016 nov. 15. - 09:36:23
(1856/2695)
Nem régen megjelent az újságban, hogy eza nõ sem hajlandó vele dolgozni, mivel alkoholista, sokat késik a forgatásról és durva, nem mondom minden szó igaz de a többi török férfi színészekrõl nem írnak ilyeneket.