9/10
Roxer 2016 nov. 08. - 09:42:53 9/10
(1795/2695)
Hát éppen ezt mondom én is. Ez csak egy névházasság.De Cihan most mégis hûtlenség miatt akar keményebb válást.Ezért írtam,hogyha jobban megnézzük a dolgokat,õ nem szólhat egy szót sem. Õ sem volt a hûség mintapéldánya.
7/10
napraforgó 2016 nov. 08. - 08:46:50 7/10
(1794/2695)
"az elsõ házassága idején Güllel volt viszonya,most meg Aysével" na ezen szakadok. Azt tudjuk ugye, hogy Gülszernnel egészen az utolsó idõkig nem volt szexuális viszonya, tehát tényleges megcsalás nem állt fönn. Persze valamiféle viszonya csak volt vele, hiszen õt szerette, õt akarta, vele beszélt meg mindent, csak épp nem bújtak ágyba.

Ayséval más a helyzet, mert bár itt csak azt látjuk, hogy teljesen felöltözve összebújnak a kanapén, néha még párna is van a nõ feje alatt, meg pokróc rajta, és igazából csak sejteni lehet, hogy ennél több is van köztük....
Ja, és Dilara is csak teázgat Harunnal a teraszon, és közben a gyereket nézik, soha semmi egyéb.... Na nekem, meg tollas a hátam....
De hát ezt már az elején tisztázták, hogy csak névházasság lesz köztük, semmi több. akkor meg hol a megcsalás????
9/10
Roxer 2016 nov. 08. - 07:53:03 9/10
(1793/2695)
Oké akkor nem jó cselekedet volt,de nem is rossz,mint aminek Cihan említi.
Mert ugye a drága Dilara bent hagyta volna a börtönben,Harun meg legalább kihozta.

Cihan meg önfeláldozóan elvette.Jah amikor úgyis magára maradt volna Gül halála után,neki is jobb volt így. Ahogy jött az új szerelem máris válni akart,szóval nem áldozott fel semmit.
Ráadásul õ fordította Harun ellen Dilt,különben Harun vidáman elveszi és mindez a sok balhé meg sem történik.Ezek után az volt a minimum,hogy nem hagyja magára.
Meg az elsõ házassága idején Güllel volt viszonya,most meg Aysével és még õ prédikál házasságtörésrõl... Lassan elõjön Cihanból az a pasi amilyen ez a színész lehet valójában.
9/10
Roxer 2016 nov. 08. - 07:21:11 9/10
(1792/2695)
Én is azt mondtam,hogy jobb lett volna ha Dilara rég elmond mindent Cihannak és nem titkolózik. Persze fene tudja akkor mennyivel lett volna jobb. Cihan akkor is a szemére veti,hogy minek vettelek el,hogyha utána ezt csinálod.Meg a számára vörös posztó Harun is ott lett volna a történetben.
Maximum Cansu nem folyik bele,meg Harun nénje sem kavar be a DNS teszttel.
7/10
napraforgó 2016 nov. 08. - 06:58:30 7/10
(1791/2695)
Szerintem Törökországban még mindig 50-100 évvel ezelõttiek az erkölcsök, vagyis elég nagy szégyen házasságon kívül gyereket szülni. Dilara elég prominens személyiség volt, korábban sokat szerepelt a sajtóban az általa rendezett estélyekkel, jótékonysági munkákkal, stb. Aztán persze jöttek a csúnyább históriák, a gyerekei botrányai, a férje, apósa börtönbe kerülése, most meg még õ is rátette volna a koronát ezzel a zabigyerekkel, noná, hogy megszállta volna õket a sajtó. A gyerekeit egyenként interjúvolták volna meg a kistestvérükkel kapcsolatban, meg hogy mit gondolnak róla, stb. Nyilván elcsámcsogtak volna rajta jóideig. Szóval nem valószínû, hogy Dilara vállalni akarta volna a házasságon kívüli szülést, hiszen eredetileg is az volt a terve, hogy elmegy Amerikába, az anyjához, vagy akárhová, de nem marad Törökországban.
Dzsihán ebben a kényes helyzetben megoldást kínált a számára, nevet adott a gyerekének. Persze a titkolózás Harunt illetõen hiba volt, de ismerve a török férfiak lobbanékonyságát - és itt bizony Dzsihán sem kivétel - nyilván félt a színvallástól. Meg arra is gondolt/gondolhatott, hogy az idõ majd megoldja és a gyerekei elfogadják a helyzetet. Itt fõleg Ozanra gondolok, mert Dzsanszu már elfogadta, Hazalt meg kicsit sem érdekelte, õ mindíg csak saját magával foglalkozik.
-------
Szevincs állását ez nemigen érintené, szerintem Dilara elvinné magával, elvégre a gyerek már megszokta a lányt és fontos, hogy a körülötte lévõ személyek ne nagyon változzanak. És Dilara meg is lehetett elégedve a dadussal, õ persze semmit nem tud a Hazalhoz fûzõdõ kapcsolatáról... Amúgy meg szerintem Dilara hamarosan rádöbben, hogy hoppá, a villa az enyém, miért is kellene nekem onnan kiköltöznöm? Ha valami nem tetszik, menjen el onnan Dzsihán. Mint ahogy el is ment már, csak hébe-hóba ment vissza és mostanában nem is éjszakázott otthon...

De nem lehetetlen az sem, hogy Dzsandan is lépni fog Dilara ellen... azért egy ilyen fenyegetés, meg lövöldözés...
offtopic
ildimix 2016 nov. 08. - 05:35:51
(1790/2695)
Dilara ha mindent elmond Cihannak õszintén nem lett volna ez a cirkusz. A helyébe hozzá sem mentem volna újra feleségül. Cihan reagálását megértem a török férfiak nem viselik el ha a feleségük megcsalja õket de õk szerintük akármit csinálhatnak. Cansutól nagyon szép, hogy az anyjával ment, hogy vigyázzon a gyerekre és támogassa az anyját.

Az ügyvédnõ tervez valamit Dil ellen biztos vagyok benne ha nem így volna akkor nem vette volna fel a telefonjára a fenyegetést.

Én a nagynénit nem sajnálom nekem ellenszenves ez a nõ.

A dajka is rosszul járt így elvesztette az állását ha Dilara elköltözött a kicsivel.

Várom a folytatást.
7/10
napraforgó 2016 nov. 08. - 03:48:05 7/10
(1789/2695)
Az igaz, hogy Dilara és Dzsihán gyerekei mind nagykorúak, de azért lássuk be, hogy csak apuci pénzébõl élnek, nem a saját lábukon állnak. Még Ozan is a legutolsó idõkig az õ pénzét szórta, igaz a nagypapi közvetítésével jutott hozzá és hja "azt hitte", hogy az a sajátjából ad (pedig nem is volt sajátja az öregnek). És azért addig, amíg apuci pénzét költjük, azért illik az õ szabályaihoz igazodni, de legalább az alapvetõ követelményeknek eleget tenni. Szóval, addig, amíg õ tartja el õket, valamilyen szinten mégiscsak "gyerekek".
És igen, valaki megmondta már neki, Yildrim figyelmeztette, hogy nagykorúak, nem korlátozhatja a láthatást.

Azon meg lehet vitatkozni, hogy ki is juttatta börtönbe Dzsihánt, meg Rahmit, mert a motoros srác halálát, meg azt, hogy Dzsihán, a lánya, meg az apja érintettek voltak, mégiscsak Dzsandan bugázta ki, Harun megbízásából! Harun nézegette az aktájukat nagy szorgalommal és tette, vagy tetette meg azt a névtelen bejelentést ellenük, ami alapján letartóztatták mindannyiukat. És az, hogy Harun "hozta ki" a börtönbõl, megint csak machináció volt, elvégre ezzel akarta Ozant lekötelezni, maga mellé állítani. És ment is a dolog egy ideig "Harun bátyám" és Ozan között.... És mivel ez a "kihozatal" ugye nem önzetlen cselekedet volt, merõ szívjóságból, hát nem is számít semmit sem. Eé lehet felejteni, mint jócselekedetet.
Érsekvári 2016 nov. 07. - 19:49:02
(1788/2695)
Tiszta dráma , bizonyos szinten igaza van Cihannak , hogy ennyi ideig az orránál fogva vezette õt Dilara , összevissza hazudozott , de a legfõbb baj az Harun .
Nem kellett volna idáig titkolódznia Dilarának rég el kellett volna mondani mindent , persze nem volt bátorsága hozzá sejtette mi lehet Cihan reakciója .
Hasonló mint most .
Dilara kivonulása a villából jó sokáig elvolt húzva ,ezzel is fokozva a drámai jelleget . Úgyszintén Cihan feszültség levezetõ sétája is .
Eléggé széthullott ez a család .
Özkan - Szevincs randija érdekes lesz , mit ad elõ Özkan mikor bukik le a sok hazugsággal .
7/10
napraforgó 2016 nov. 07. - 18:17:03 7/10
(1787/2695)
Azért elég különös, hogy Dzsihán elvárta Dilarától, hogy az õ viszonyára megértõen rábólintson, ugyanakkor nem képes elfogadni, hogy Dilarának is van valakije. Nem tudom, hogyan viselkedett volna, ha nem Harun az az illetõ, hanem egy akárki jancsi, de gyanítom, hogy az sem tetszett volna neki.
Csak néztem, hogy ott ült a kanapé szélén, ugrásra készen, Dilara meg csak ácsorgott, toporgott elõtte, mint egy megszeppent iskoláslány, aki apuci épp leszid egy rossz jegy miatt. Dzsihánnak abban igaza volt, hogy Harun valóban mindenféle módon tönkre akarta tenni, anyagilag, erkölcsileg, a családját is szét akarta verni, de az is igaz, hogy Dilarát szerette és a kisbabát is, amig kételkedni nem kezdett abban, hogy az õ fia. Dilarát ösztönösen mentette meg, nem gondolkodott, csak félrelökte az autó útjából.
Nekem ugyan a többszörös emberrablási/gyerekrablási kísérletei cseppet sem tetszenek és az sem, hogy ilyen aljas módon akarta Dilarát döntésre kényszeríteni, pláne elszakítani a nagyobb gyerekeitõl. Tetszik, nem tetszik, egy gyerekes nõnél a gyerekeket is el kell fogadni a szeretett nõvel együtt, olyan nincs, hogy nem engedi, hogy törõdjön velük is.

Az látszik, hogy a bosszúvágy most már inkább csak az öregasszony részérõl áll fenn, Harun valószínûleg letett volna róla, ha Dilarát és a gyereket megkapta volna. Most viszont, hogy úgy gondolja, nem az övé a gyerek, lehet, hogy már Dilara sem kell neki.
9/10
Roxer 2016 nov. 07. - 18:14:55 9/10
(1786/2695)
Cihan egy komplett idióta. Ahogy ott sírt,nem tudtam sajnálni csak nevettem a sok hülyeségen amit összehordott.
Remélem Dil szerez egy jó ügyvédet és helyreteszik ezt a f*szt. Már az is durva,hogy most kilökte a saját házából.
Valaki szóljon már neki,hogy milyen gyerekekrõl beszél akiket elperel Diltõl? Mind nagykorú és azt csinálnak amit akarnak.Ozan most sem akar beszélni egyik szülõjével sem,Cansu inkább az anyját pártolja,Hazal meg nem nagyon számít. Aztán meg ha hûtlenségrõl beszélünk,neki is ott volt a házasság alatt Ayse,szóval ne nagyon ugráljon.
Harun meg szerintem rohadtul nem juttatta börtönbe,sõt õ hozta ki,amikor Hazal gyilkossági ügye miatt elrejtette a bizonyítékot. A nagy önfeláldozás is csak azért történt meg,mert Gülserem meghalt,különben letojta volna Dilt,meg a jó hírét is.
Egyetlen egy dologban van igaza,hogy Dilnek már rég el kellett volna mondania Harunt,de legkésõbb akkor mikor Cihan elmesélte Aysét.
Dil meg is bûnhõdik ezért és most majd jól két szék között a pad alá esik.
malvinkicska 2016 nov. 07. - 18:02:02 Előzmény Érsekvári
(1785/2695)
A mai részben kiborult a bili megtudta Cihan, hogy Dil és Harun találkozgattak, elég keményen reagált rá amiket mondott az biztos igaza volt sok mindenben, mert sokkal tisztességesebb lett volna elsõ perctõl elmondja Dil a dolgokat. Az érdekes volt Dil fegyvert fogott Dzsandanra, a fiáért, valóban a szülõ sok mindenre képes a gyereke miatt.
Cansu nem hagyta el az anyját, ameddig nem jön össze H-val addig vele marad.
Szevincs azt hiszi pénzes pacák Özkan úgy kaparta össze az aprókat, mert menni akarnak estézni.
Cihan már rendezi is a válást minél elõbb a gyerekeket is el akarja tiltani, de azok már felnõttek oda mennek ahova akarnak, kettõ zûrös, a harmadik jelenbe az anyjával van. A vén banya elesett, kár, hogy ilyen jól van a kaki keverõ, lehet ronda ilyet írok de nagyon gonosz nõ.
7/10
napraforgó 2016 nov. 07. - 17:53:14 7/10
(1784/2695)
Dzsihán feldúltan érkezik a villához, beszélni akar Dilarával. De Dilara nincs otthon. Épp Dzsandanhoz ment, hogy számonkérje rajta Ozant. Pisztollyal akarja kikényszeríteni, hogy hagyja békén a fiát. A ravasz Dzsandan felveszi a telefonjával a fenyegetõzést is. A megérkezõ Ozan közbelép, elsül a fegyver, de szerencsére csak egy ablaküveg bánja. Dilara is feldúltan megy haza, otthon már várja Dzsihán és felelõsségre vonja, mióta tart újra a kapcsolata Harunnal, mióta hazudozik neki? Õ feláldozta magát érte, és ez a hála? A legnagyobb ellenségével, aki tönkre akarta tenni, börtönbe juttatta, stb. Az ordibálásra elõkerül Dzsanszu is. Dzsihán kidobja a saját házából Dilarát, sõt eltiltja a három felnõtt gyerekétõl is. Dil kétségbeesetten távozik a gyerekkel, de Dzsanszu vele megy, nem hagyja magára.
Szevincs és Özkán románca is alakul, Özkán "hazajön" Londonból, vacsorázni hívja a lányt.
Dzsandan "nagyvonalúan" azt mondja Ozannak, hogy nem jelenti fel Dilarát (na ja, akkor mire kell a felvétel?).
Csagatáj értesíti Harunt, a nénikéje leesett egy lépcsõn, kórházba vitték. A vizsgálat után kiengedik a banyát, Harun és Ayse hazaviszik. Ayse a koponyaröntgent tanulmányozza, aggódik.
Dilara valami lakásba megy a kisgyerekkel és Dzsanszuval. Biztatja a lányát, menjen haza a villába. De a lány vele akar maradni, segíteni akar.
Dzsihán kiadja a parancsot Yildrimnek, hogy azonnal indítsa meg Dilara ellen a válópert a feleség hûtlensége címén, és intézze el, hogy ne legyen joga a gyerekeihez. Yildrim figyelmezteti, hogy a gyerekek már nagykorúak, nem korlátozhatja õket. Akkor nem kap semmit a közös vagyonból, csak a sajátját viheti el! (jujj, de megsajnáltam Dilt, alig van 1-2 millió dollár a privát számláján...valahogy majdcsak eltengõdik belõle.) Dzs. idegesen elohan, Yildrim nem ért semmit. Felhívja Dilarát, aki felvilágosítja, mi történt.
Pera60 2016 nov. 07. - 14:12:21
(1783/2695)
Próba!
offtopic
ildimix 2016 nov. 06. - 09:59:51
(1782/2695)
Ez 1 próba üzenet tesztelem, hogy sikerült e belépni az oldalra.
9/10
Roxer 2016 nov. 05. - 18:38:54 9/10
(1781/2695)
Azért arra kíváncsi lennék,hogy Harun minek ment a villához? Ha Dillel akart beszélni a telefont is felvehette volna,vagy már a látszat sem érdekli? Mindegy,legalább végre kiderült az igazság Cihan számára is.
7/10
offtopic
napraforgó 2016 nov. 05. - 18:13:44 7/10
(1780/2695)
Nem, Chrome van a gépen, más böngészõ nincs, és már említettem, semmit nem tudok letölteni, a fiam jelszóval levédte, admin jogokat nem ad, szóval reménytelen.
9/10
offtopic
Roxer 2016 nov. 05. - 17:56:21 9/10
(1779/2695)
Lehet,hogy hülyeség de a blokkoló az a böngészõben van beállítva elvileg.Így ha mondjuk Internet Explorert használsz,megpróbálhatnád egy másik böngészõvel pl.Mozillával vagy Chromeval és úgy mûködhetne.
7/10
offtopic
napraforgó 2016 nov. 05. - 17:44:30 7/10
(1778/2695)
Kösz a segítséget, de nálam ez sem mûködik. Valószínû itt is lehetnek reklámok a széleken, így a blokkoló nem engedi nézni se, letölteni se. Kb 5 mp, aztán paff.
Érsekvári 2016 nov. 05. - 17:34:13
(1777/2695)
Szia ! Még csak ma jöttem az oldalra megkavarták újra kellett belépni .
A pénteki részt megnéztem , de nem is nagyon írogatok csak az egyetlen ami eszembe jutott mi van ha Ozan két legyet akar ütni egy csapásra .
Arra gondolok az anyját bosszantja Candannal , de lehet a nõn is bosszút fog állni valamilyen szinten . Nem hinném , hogy komolyan gondolja ezzel a nõvel komolyabban kezdjen.
Lehet hülyeség amit gondolok , hát majd kiderül a további részekbõl !

Átugrok Karadayit nézni , még egy percet sem láttam belõle .......és még ott a többi is !!!!
Érsekvári 2016 nov. 05. - 17:24:14
(1776/2695)
Szia napraforgó ! Talán sikerült már megnézned , de ha mégsem ezen megtudod . Most kellett nekem is újra regisztrálnom , mert átvariálták .

http://tv2.hu/musoraink/megtort_szivek/223315_megtort-szivek---ii.-evad-101.-epizod.html