7/10
offtopic
napraforgó 2016 nov. 05. - 11:00:21 7/10
(1775/2695)
A baj az, hogy ha vannak cookik, sütik az oldalon, meg mindenféle reklám, akkor maga az oldal is megközelíthetetlen számomra, mert rátette az adblockot, vagyis blokkolta. Ha ez a blokkoló észleli, hogy valami olyan is van az oldalon, amit neki blokkolni kell, akkor az oldal is reménytelen... Vagy valami ilyesmi, én sajnos nem értek hozzá. A rendszergazda jogosítványait fenntartotta magának, így ki se tudom kapcsolni a blokkolót. Jelszót kér és azt meg ugye nem tudom....
Várok Sage-re....Ha meglesz a teljes bölüm, biztos felteszi.
malvinkicska 2016 nov. 05. - 10:27:50
(1774/2695)
A másik lehetõség üsd be Megtört szívek Sorozatkatalógus online sorozatok, ott is fent van oda eddig még nem kellett bejelentkezni.
Nagyon szeretnék segíteni, de csak ennyit tudok.
7/10
offtopic
napraforgó 2016 nov. 05. - 10:15:13 7/10
(1773/2695)
OFF
Roxer, Mavin, köszönet mindkettõtöknek. Csak sajnos a fiam letiltotta a lehetõséget, (rám hagyományozta a számítógépét, de "nem ronthatom el...) így ezek az oldalak nekem a megnyitást követõ kb. 5. másodpercben "elugranak", nem maradnak képernyõn. A gyermek meg jelenleg külföldön dolgozik, úgyhogy még a feloldást sem tudom kikönyörögni...
Sage oldalában reménykedem, azt meg tudom nyitni, de õ még nem tette fel...
9/10
Roxer 2016 nov. 05. - 10:05:50 9/10
(1772/2695)
malvinkicska 2016 nov. 05. - 07:45:44
(1771/2695)
A Sorozat Baráton fent van ott megnézheted, különben Ozan és Dzsandan, mikor oda voltak szórakozni felkerült a netre, és ez a szülõknél kiverte a biztosítékot, fõleg az apjánál, aztán Cansu vissza vitte az ajándékot Deniznek, és megtudta nem õ küldte, az apját felelõsségre vonta miért tette, és az szépen beszélt neki a szerelemrõl.
Hazal hazudott Emrének, hogy nem barátja Özgür, meg ilyesmik.
7/10
napraforgó 2016 nov. 05. - 02:31:49 7/10
(1770/2695)
Nem elég, hogy egész nap bosszantott az ún. "fejlesztés", de délután és erte a kedves UPC szolgáltató is úgy döntött, hogy szünetelteti magát, így nem tudtam megnézni a Megtört szíveket sem. Valaki leírná röviden, mirõl szól a tegnapi epizód?
Esetleg azt is hol tudnám online megnézni?
malvinkicska 2016 nov. 04. - 18:54:16
(1769/2695)
Ozan most ezt jónak látja amit csinál valóban anyja lehetne az a nõ, saját magát is lejáratja, és õ szólja meg az anyját az egy hozzá illõ férfival jött össze mikor elváltak, csak azt tette rosszul, most Dil nem beszélt C-vel, a sofõrtõl tudta meg ez is olyan megalázó.
aztán ez a videós felvételek nagyon unalmasak már, nem tudom meddig poénkodnak vele.
Hazal játéka nagyon unalmas, innen is látszik gonosz.
Deniz apja nagyon szépen beszélt a szerelemrõl nem is gondoltam volna elég higgadt valaki, annyi minden után.
Cansu és Deniz nem akarnak össze jönni, pedig szeretik egymást.
kikelet54 2016 nov. 04. - 18:35:58
(1768/2695)
Elõször én is az össze-vissza tv mûsorral találkoztam, de miután elolvastam az instrukciókat, a felhasználó név helyett a régen regisztrált email címemmel léptem be, és mindent simán beadott. Visszajött az általam összeállított tv csatorna sorrendje.
9/10
Roxer 2016 nov. 04. - 18:26:34 9/10
(1767/2695)
Ozan annyira odavan,hogy a család ellenségét szereti az anyja,de Õ simán lepaktál Candannal.
Cihan még mérgesebb,mint Dilara.De sokáig nem fog ezen mérgelõdni,mert Asmi lebuktatta Dilt és Harunt.
Dil most bánhatja,hogy nem volt õszinte.
7/10
offtopic
napraforgó 2016 nov. 04. - 08:03:45 7/10
(1766/2695)
A "fejlesztés" miatt szanaszét szóródott a korábban már összeválogatott Tv-mûsorom, többször kellett nekiugranom, hogy a fórumra írjak.
És micsoda dolog az, hogy erre sem elõzetesen nem figyelmeztettek, sem most menet közben nem lehet semmit sem tudni, csak lehet próbálkozni százféle módon. Aztán ha valami sikerül, én magam sem tudom, hogy hogyan és mitõl, így legközelebb megint elõlrõl kezdeni a kísérletezést....

Én a korábbi módszerrel sokkal elégedettebb voltam, fel volt ajánlva a lehetõség, hogy melyiket választom, a régit, vagy az újat. Kipróbáltam mindkettõt, a régi jobban tetszett. De most nincs választási lehetõség, eszi, nem eszi, ezt a szxrt kell használni. Már ha lehet egyáltalán, mert nem ám, hogy csak úgy írkálink, meg nézegetünk. Már a huszadik helyre kell regisztrálni, hogy egyáltalán megmozdulhassak.

Van egy olyan érzésem, hogy nem nekem segítenek, hanem engem ellenõrizgetnek....
9/10
Roxer 2016 nov. 04. - 07:41:53 9/10
(1765/2695)
Szerintem valamit fejlesztenek,mert a fórum is nehezen jött be.
7/10
napraforgó 2016 nov. 04. - 06:19:04 7/10
(1764/2695)
OFF
Ma reggelre megszûnt volna a Port.hu TV mûsorának régi felülete? Nincs sehol jelzés a visszatérési lehetõségre és sajnos a kedvenc adókat sem tudom elõre kigyûjteni. Valaki tud magyarázatot, vagy segítséget nyújtani?
Érsekvári 2016 nov. 03. - 20:13:55
(1763/2695)
Ez a mostani rész sok kérdés volt válasz nélkül .
Ozan játsza az erkölcscsõszt ,az anyjával pofátlanul beszél . Candan a banya parancsára ki kell kezdenie vele , de Ozan most magától ment a nõhöz vele akarja az anyját bosszantani .
Cihan korrekt elmondja Dilarának van valakije válni akar , ebbe Dilara beleegyezik , de Ayse nevét nem mondja neki . Dilara most sem meri elmondani Harunt.
Cihan most még több testõrt akar a házukhoz Harun miatt .
Deniz teljesen megváltozott fegyvere van verekszik , így intézi a sérelmét .
9/10
Roxer 2016 nov. 03. - 19:36:04 9/10
(1762/2695)
Burhan küldte.Mutatták is,ahogy boritékba rakja.
malvinkicska 2016 nov. 03. - 19:30:55
(1761/2695)
Lehetséges de mivel õ faragta és elég sokat ábrándozik róla, azért gondoltam békülésnek szánta Cansunak.
Valóban Burhan már mondta béküljenek ki, na majd látjuk.
offtopic
ildimix 2016 nov. 03. - 19:00:35
(1760/2695)
Nagyon örülök, hogy a harmadik évadban nem fog szerepelni Ajse. Én a barátnõjét sem kedvelem valahogy nekem nem bizalomgerjesztõek nem lennék a páciensük. Ozan 1 szemétláda azért nem kellene így bánni az anyjával. Kerimant nem tudom megunni õ a legviccesebb és legszórakoztatóbb szereplõ számomra.

Remélem a 2. évad után tartanak 1 kis szünetet és majd csak utána adják le a 3. évadot. Azt már lehet tudni a 3. évad hány részbõl áll?

Én nem biztos, hogy elkezdek kóreai sorozatot nézni csalódás volt a fény hercegnõje nekem ez volt az elsõ ilyen sorozat amit néztem lehet rossz választás volt ezzel kezdeni.
7/10
napraforgó 2016 nov. 03. - 18:20:00 7/10
(1759/2695)
Szerintem nem Deníz küldte el a figurát, hanem még Burhán tehette a meglövése elõtt, mert látta, hogy milyen bánatos a fia. Így akarja a fiatalokat összehozni.
Deníz most nem Dzsanszuval foglalkozik, átment vademberbe.
9/10
Roxer 2016 nov. 03. - 18:18:49 9/10
(1758/2695)
Ozan egy kis féreg. Õrá rálõttek,Gül meghalt és mégis szerette a nõt még utána is. Miért olyan nagy csoda,hogy Dil szereti Harunt?"A halálos ellenségünk" haha,Ozannal például csak jót tett. Még ha az apja miatt lenne annyira oda,de vele is fasírtban van. Dil meg beszari továbbra is. Alig bírta leplezni az örömét,Cihan bejelentése miatt,de mégsem vallotta be,hogy nem szükséges védelmezni Haruntól,sõt!
Harun meg tovább szomorkodik, jobb lett volna ha amikor nála volt a gyerek,szerez egy rendes DNS mintát.

Denizben pedig az eddig szunnyadó maffiózó vér felszínre tört. Bevallom számomra így érdekesebb lett,kiderül Cansu mit szól hozzá.Amúgy szerintem végül nem lõtt bele a pasi lábába.
malvinkicska 2016 nov. 03. - 18:07:40
(1757/2695)
Ozan az hajthatatlan nem bocsát meg az anyjának teljesen nem normálisan viselkedik olyan lobbanékony, nem tisztel senkit.
Cihan nem mondja el Aysénak ki a neve az ellenségnek, majd késõbb, de Dillel beszélt a válásról, és elég nyugodtan fogadta, még talán örült is a maga módján. Harun beszélget az apjával és az is meglepõdik a teszt eredményén nem tudja hova tenni. az is megmondta H-nak ezelõtt, még repült szinte, most meg tiszta depis. Nagyon aranyos volt az ajándéj amit Deniz küldött azt készítette neki, csak jöttek a kavarások és nem tudta oda adni neki. Az meglepõ a csendes Denis aki mérnöknek készül, hogy tud verekedni és lõni, nem igen fél még a rossz fiúktól sem, nem akar az apja árnyékában élni hanem õ megtudja védeni magát.
az jó volt mikor kérdezgette az apját a dolgok felõl, de az terelte a szót, de közben megjött a nõ is látogatóba.
Ozan lehet most Dzsandant ráveszi jelentse fel az anyját, mert nagyon úgy vettem ki a beszédbõl.
7/10
napraforgó 2016 nov. 03. - 17:55:21 7/10
(1756/2695)
Ozan megdöbben az anyja vallomásától, felháborodik, újfent megtagadja az anyját és elrohan. Kerimán persze hallgatózik és kíváncsiskodik. Ozan a mûhelybõl elviszi egy haverja kocsiját és egyenesen Dzsandanhoz megy. Megkérdi tõle, még mindig bosszút akar állni Dialarán?
Ayse és Leila Dzsihánról pletykálnak. Dzsihán eközben találkozót kér Dilarától, beszélni akar vele. Egy étteremben találkoznak, ahol Dzsihán bevallja, megismerkedett valakivel.
Dilara örül neki, rákérdez, ki a lány, de Dzsihán egyelõre nem akarja elárulni a nevét. Közli, hogy el akar válni. Dilara beleegyezik. Dzsihán megígéri, hogy továbbra is meg fogja védeni õt Haruntól. Dilara struccot játszik, õ nem beszél a Harunhoz fûzõdõ kapcsolatáról.
Szuát és Rahmi horgászgatnak, amikor Szuátot értesítik, hogy mindkét kamionja leégett.
Dzsanszunak küldemény érkezett, Kerimán ott fontoskodik körülötte. A borítékban az a kis madárszerû figura volt, amit Denízzel együtt faragtak. Dzsanszu elmegy a kávézóba, ahol Kerimán szerint Deníz a fõnök, és megdöbbenve hallja, hogy Deníz a kórházba ment az apjához.
Burhant megoperálták, szerencséje volt, a golyó nem sokkal az ütõér mellett érte. De így rendbe fog jönni., bár kímélnie kell magát egy ideig.
Kerimán báránycombot sütött vacsorára, az asztalnál Hazal és Dzsanszu megint huzakodik. Hazal a hiszti után a szobájába megy, ahol egy szív alakú követ talál, Emrah ajándékát. Felhívja a fiút, jól leteremti, de Emrah megzsarolja, látta Özgürhöz bemenni, fényképei is vannak róla, elküldheti az apjának.... Hazal visszavesz és találkozóra hívja a fiút.
Harun a faterjának nyavajog, nem szabad 20 évig szeretni egy nõt. Sírva mondja, hogy Alaz nem az õ fia, és megmutatja a DNS tesztet is.
Dzsihán megint fölkeresi Aysét. Elmondja, hogy beszélt Dilarával, aki örült a boldogságának, hajlandó elválni is. Ayse az ellenségükrõl faggatózik, de Dzsihán kitér a válasz elõl.
Ozan Dzsandan kiséretében jelenik meg egy szórakozóhelyen, a sajtó persze érdeklõdést mutat irántuk.
Deníz valami táblajátékot játszik az apjával és közben faggatja, kik voltak, akik rálõttek? Az öreg kitérõ válaszokat ad. A kérdezõsködésnek Indzsi látogatásavet véget. A nõ meglepõdik, hogy Deníz is ott van. Burhán elküldi a fiát. Deníz elkapja a pincért, aki ismeri a nehézfiúkat, kiszedi belõle, hogy hol találja meg õket. Aztán pisztolyt ragad és nekiindul. (tiszta apja fia...) Meg is találja õket valami lebujban, kiszedi a fõkolompost, az utcán jól összeveri, majd ráfogja a pisztolyt. Üzeni a gazdájának, hogy nem akarja õket meglátni az éttermében, mert megöli õket. Nyomatékul belelõ a pasi lábába, majd megígéri, hogy legközelebb a lába közé lõ....
Hát nem tudom, hogy Dzsanszu mennyire fogja így szeretni újdonsült maffiózó kedvesét....???