7/10
napraforgó 2016 jún. 21. - 21:15:17 7/10
(795/2695)
Csodálkozom, hogy ebben a rohadt nagy házban soha senki nem csukja be az ajtót és hogy mindenki hallgatózik. Hol Dzsanszu hallgatja ki az apja szerelmi vallomását, hol meg Hazal az anyja ömlengéseit, hogy vissza akarja kapni Dzsanszut, aki mindennél fontosabb neki. Amúgy nem is értem,hogy Dzsanszu miért háborodott fel azon, hogy az apja szerelmes Gülbe, hiszen ezt nagyjából már eddig is tudta, sõt volt alkalom, amikor szép párnak is tartotta õket. És hogy bánatában pont a hülye Özkánhoz menekült? ahhoz, aki szétverette az anyjáék boltját, aztán meg eljátszotta a hõs megmentõt? Azon miért nem háborodott fel, hogy Özkán apu símán megcsalta az anyját, gyereket csinált egy másik nõnek? azt szabad? Csak Dzsihán apu nem lehet szerelmes? Csak Gülszeren mami nem hallgathatja végig ezt a vallomást? Mert megcsalásról eleddig nem is volt szó. Kezd elmenni hülyébe ez a sorozat is, már nem tudnak semmi újat kitalálni.
Dilara és Rahmi megint összemelegedtek, megint együtt fõzöcskézik a Gül ellen irányuló terveket. Ennek a része az is, hogy Dilara roppant megértõnek mutatja magát Dzsihán elõtt, de persze egy jó adag sajnálatot is kizsarol magának, hogy neki ez, meg az mennyire fáj. Dzsihán meg érezze magát rosszul, elvégre tényleg nem törõdött Dili lelkivilágával.
Hazal megint rágja a kefét, eddig az egész családot madzagon ráncigálta, sajnáltatva magát és élvezve, hogy körülötte forog a világ, most meg lepottyant a földre, Dzsanszu elveszett, hát persze, hogy fontosabb, mint õ.
Ki ez a Harun, akit most hirtelen elõhoztak a semmibõl? Miért rivalizál annyira Dzsihánnal? csak röhögtem, amikor enyelgett Dzsandannal, megpróbálva fölérni a nõt, aki vagy fél fejjel magasabb nála. Törpe Rómeó.
Dzsandannak meg jó vastag a bõr a pofáján, õ tetette a bombát Dzsihán autója alá, aztán meg elmegy Dilarához és elõadja az aggódó barátnõt.
10/10
vondermonarchi 2016 jún. 21. - 19:04:37 10/10 Előzmény RózsákKirálynõje
(794/2695)
Ááá, "Rózsikán" : ezen most rötyögtem egy darabig.
Valóban simán kinéztem mindkettõbõl 10 sõt 15 év pluszt..
10/10
vondermonarchi 2016 jún. 21. - 18:59:05 10/10
(793/2695)
Ne kímélj, mesélj ! :)
Mert azokat a részeket akkor kihagyom .
malvinkicska 2016 jún. 21. - 18:40:31
(792/2695)
Ahogy halad a téma mindenki negatív karakter, Cihan egyedül akinek még nem mentek el otthonról Cansut is az anyja ellen fordította Ozan nagyon rongy fiú lett, neki mi köze az apja boldogságához, lehetne egy kicsit, belátóbb is. Dilara és Cihan meglepõ ódon normálisan beszélgettek, ez már valami. Hazal továbbra is rossz azt kezelni kellene nem a lábát a fejét. Dzsandan és az új pacák együtt borzalom, gondolom mikre lesz képes láttam már alakítani, amúgy a szinkron hangja valami borzalom, egyáltalán nem illik hozzá. A sorozat nekem most már nem nagyon tetszik, már kezd a Mexikóira hasonlítani sokban.
RózsákKirálynõje 2016 jún. 21. - 18:14:37
(791/2695)
Lesz ez még rosszabb is, drága barátom.
10/10
vondermonarchi 2016 jún. 21. - 17:55:06 10/10
(790/2695)
Üdv !

Most már kezd idegesítõ lenni ez a sorozat. Mindenki megbolondult ?
Dzsihant sajnálom csak.
7/10
napraforgó 2016 jún. 21. - 07:59:55 7/10
(789/2695)
Olvasom a hozzászólásokat , és mindenkinek igaza van, nagyon jól látjátok a helyzetet.
Meg lehet érteni minden szereplõt.
Dilarát is, aki most is sokat szemétkedik Gülszerennel. Bántja Gülszerent, holott nem a nõ akart idejönni, és fõleg nem pályázik Dilara életére.
De a végén, a Dzsihánnal folytatott beszélgetésbõl kiderül, hogy a nõt sok éven át bántotta, hogy a férje vele nem törõdik, az érzései nem érdeklik. Talán ezért is hidegült el tõle. Az, hogy egy apa többet törõdik a gyerekeivel, mint a feleségével, némely nõket büszkeséggel tölt el, örülnek neki, mint ahogy vannak nõk, akik nem, és azt akarják, hogy a férjüknek õk legyenek az elsõk az életükben és minden más, így a gyerekek és a munka is csak azután következzenek. Dilara talán ezért vetette be magát a társasági életbe, és az ún. alapítványi munkába. (bár lehet, hogy eleve ilyen volt...) Hideg nõ. Hazal kezelésénél is racionális és nem érzelmi alapon dönt. A lánynak folytatni kell a kezelést, ha tetszik neki, ha nem. Nem számít, hogy sír, hogy tiltakozik. Nem számít, ez nem fontos. Csak a kitûzött cél.
De Dzsihán álláspontja is érthetõ. Dilara nem az a nõ, akit szeret, akit valaha is szeretett. Tisztességes akart lenni vele, elvette, mikor terhes lett, mellette maradt sok évig, még hû is volt, de nem tudta megszeretni. Amikor a házasságuk évek óta már csak papíron létezett, akkor lépett be az életébe egy másik nõ. A szerelmet nem lehet nagyon magyarázgatni, miért õt szereti, miért nem a másikat... Õ is sajnálnivaló, egy szeretet-szerelem mentes házasságban élt csaknem két évtizedig, ahol csak a gyerekei nyújtottak némi vígaszt és örömöt az életében. Nyilván reménykedik abban, hogy lehet majd másképp is. Szóval õ is érthetõ.
Én itt úgy látom, hogy Gülszerent sokkal szerencsétlenebbnek tûntetik föl, mint ahogy esetleg õ látja magát. És igen, vannak szerencsétlen fordulatok az életében. Korán elárvult, az anyja halála után az apja újranõsült. a mostohája nem szerette, nem állhatta, az apját is ellene hergelte. A gonosz mostoha és az agresszív apa miatt korán belemenekül egy házasságba, de hamar rá kellett jönnie, hogy Özkán bizony nem a mesebeli királyfi. Õ is durván bánt vele, meg is csalta, majd úgy távozott külföldre, hogy róla és a gyerekrõl nem gondoskodott. Nem kereste, nem küldött pénzt, viszont otthagyott egy csomó adósságot, amit a nõn hajtottak be. Gülszeren 2 ember helyett dolgozott, a gyereket ezalatt kénytelen volt a sógornõjére hagyni, aki ugye nem a legjobb nevelést biztosította számára. Hazal azt látta kicsi korától, hogy Kerimán ugráltatja az anyját, aki szó nélkül mindent megcsinál, és gyönyörûen eltanulta tõle. Õ is csak ugráltatta az anyját, követelõzött és amit Gül se tudott, hazudozott össze-vissza.
Dzsanszut sajnálom. Nem elég, hogy vétkesnek tartja magát, de még el is van zárva mindentõl. Az apja nem ér rá, mert a sok gondot próbálja tisztázni, rendbehozni, az anyja nem ér rá, mert Hazalt ápolja, szinte csak vele törõdik, Dilara külföldre megy az anyja miatt és aztán, mikor már hazajött, tekereg az ún. barátnõivel. És ha a közös vacsoa valahogy összejön, már sikeres volta a napja. Dzsanszunak szerintem most sokat kellene lovagolni, hisz mindjárt itt az az európai verseny, amire bejutott. Ehhez képest fogoly a házban és Hazal ugráltatja...
Az Özkán-Kerimán-Nuráj hármas megint alakít, Õzkánt jól megvágja a kórház, majd hazaengedi. De Dzsandan megszüntette Özkán (és nyilván Nuraj) lakásának bérleti jogviszonyát is, így kénytelenek Kerimánhoz menni. Haha, Kerimánnak most több fõnöke is lesz, Özkán és Nuráj is ugráltatni fogja a saját lakásában.
Dzsandan meg összejátszik ezzel a most feltûnt új pasival, aki nyilván Dzsihán ellenfele. A 20 éves lány, akinek a sírkövét csináltatta, SPOILER a húga volt, aki Dzsihán miatt halt meg 20 éve és ezért akar a pofa most bosszút állni, az üzleti életben tönkretenni.
Rahmi és az orosz kapcsolat is szóba került, ki kell fizetni az adósságot, most csak azon vitatkoztak, hogy ki intézze. Dzsihán nem akarja az öregre bízni, nem bízik benne.
Érdekes volt, ahogy Dzsihán megpróbálta helyretenni a fiát. Nem pofozta föl, amikor Gülszeren távozását forszírozta, csak az állát rángatta, a pofiját csipkedte, és sajnos õt sem világosította fel a tényleges helyzetrõl, csak annyit követelt tõle, hogy tisztelje õt, mint az apját. No hisz, ez aztán nem magyarázat egy 18 éves kamasznak.
Én nem hiszem, hogy egy házassági válság minden momentuma a gyerekekre tartozna, még a szinte felnõtt gyerekekre sem, elégnek kell lenni a magyarázatnak, hogy többé nem tudunk, nem akarunk együtt élni, a miértek nemigen tartoznak a gyerekekre, akármennyi idõsek is. De hogy soha, semmilyen választ, magyarázatot nem kapnak... Na ez sem helyes. És itt Ozan sértetten távozik, úgy, hogy nem kapott választ a kérdésére. Dzsihán nem gondol bele, hogy megint hülyeséget fog csinálni?
gigi1 2016 jún. 20. - 21:34:06 Előzmény Darkrose
(788/2695)
Maximálisan egyetértek veled. A mai részben, amikor Cihán végre tisztázta a helyzetet Dilarával egy nagyon õszinte, érzelmes jelenetet kaptunk. Én nagyon megsajnáltam mindkettõjüket. Kíváncsi vagyok ezek után, hogy fog a kettõjük kapcsolata is alakulni.
Gülszeren igazi mártír, házhoz megy a pofonért. Bár most õt sem kellett félten, rendesen odamondogatott Dilarának.
Hazal viszont ott vágja át, ahol csak akarja. Néztem is, amikor Gül. nagy büszkén mondja Dil.-nek, hogy vele Hazal mindig õszinte, arra nevelte. Hát nem tudom hol él, de a kiscsaj mindig átverte õt, már akkor is amikor Gürpinárék még sehol nem voltak. Nagyon naív.
Érsekvári 2016 jún. 20. - 19:51:44
(787/2695)
Már ki sem akadok Dilara dolgain kicsit Gülseren is unalmas a mártír fejével , de lapozzunk van ennél érdekesebb szereplõ akire kíváncsi vagyok . Harun az új pasas látszik legalább olyan nagy menõ mint Cihan és valami lehet kettõjük múltjában amiért tönkre akarja tenni . Most várható valami üzleti esemény amit Cihan lazán kezel nem emeli a licitet , de biztos a pasi elviszi az orra elõl a bizniszt . A temetõben a sírkõemlék ha jól figyeltem 20 éves elhunyté volt , talán nõé . Kije volt Harunnak ?
Egyenlõre rejtélyes Harun , egy a biztos pont Dzsanadannal ismerik egymást . Aki ezért is ment el Dilarához " bocsánatot kérni "
Valami tervük lehet kettõjüknek , hogy Dilarát környékezik .
Remélem Hazal elárulja magát , hogy már nem béna . Keriman nyakán újra a pereputty .
Pera60 2016 jún. 20. - 19:36:21
(786/2695)
Szerintem Dilarának igaza volt.Gülszerennek nem kellett volna ott lakni.Nagyon ad a látszatra,mint mindenki ebbõl a rétegbõl. Nagyon nehéz ezt lekezelni. Hazal pont úgy viselkedik mint a 4 éves lányunokáim,bár õk õszinték,Hazal viszont számító fiatal lány. Ma amikor kiûzte mindkét anyját,az a gonosz mosoly az arcán! Gülszeren? Néha már idegesítõ az anyasága,lehet,hogy Dilara nem az anyaság szobra,de sok mindent másképp és jól lát. Teljesen igaza volt abban,hogy nem kellett volna elhozni a kezelésrõl. A lány egyet nyafog,kettõt durváskodik és Gülszeren már azt sem tudja,hogyan csókolgassa és simogassa. A másik szegény teljesen maga alatt van,de azt sem látom,hogy valaki megvígasztalná.Igaz apja most nagyon el van foglalva,õ biztos szeretgetné szegényt.
malvinkicska 2016 jún. 20. - 19:32:18 Előzmény Érsekvári
(785/2695)
A második évad nagyon sarkos még eddig, csak Gül a szenvedõ alany azért a kis elmebeteg Hazalért, az bármit teszz az semmi sem jó, Dilara féltékenysége megbontotta az agyát szegény Gül kap annyit tõle. jogtalanul, de Cihan most közölte vele a tényeket beleszeretett, Gülbe. Hazal szemébõl szinte árad a düh, harag, és az a cinikus mosoly, mindenkit hülyére vett, remélem észre veszik hamarosan.
malvinkicska 2016 jún. 20. - 19:32:18 Előzmény Érsekvári
(784/2695)
A második évad nagyon sarkos még eddig, csak Gül a szenvedõ alany azért a kis elmebeteg Hazalért, az bármit teszz az semmi sem jó, Dilara féltékenysége megbontotta az agyát szegény Gül kap annyit tõle. jogtalanul, de Cihan most közölte vele a tényeket beleszeretett, Gülbe. Hazal szemébõl szinte árad a düh, harag, és az a cinikus mosoly, mindenkit hülyére vett, remélem észre veszik hamarosan.
offtopic
ildimix 2016 jún. 19. - 19:00:01
(783/2695)
Öszkan megjárta luxus kórházba került és az ügyvédnõ is visszaadta a perét. Kíváncsi leszek hogy alakul az élete elveszi a nõt feleségül akitõl fia született?

Cansu most csalódott az anyjába mert félig elhitte Keriman hazugságait. Hazal 1 kis kígyó nem akarja a teszteket nehogy kiderüljön már érzi a lábát. Nagyon utálom a kis csajt szerintem soha nem fog megváltozni.

Én 1 kicsit unom ezt az együtt lakós szálat jó lenne ha már Gül elköltözne onnan.

Vajon Hazal mikor fog újra járni mindenki elõtt?

Várom a jövõheti részeket.
sage 2016 jún. 19. - 07:49:52
(782/2695)
Megtört szívek 2014 32 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_32_Bolum_HunDub_Sage
7/10
napraforgó 2016 jún. 17. - 18:15:41 7/10
(781/2695)
Ezt már én is hiányoltam, hogy Dzsihán soha nem tisztázta a helyzetet Dilarával, soha nem utasította vissza, hogy a nõ a szeretõje lenne. De ami késik, az nem múlik... Hamarosan megteszi. Bár, ha hamarabb rászánta volna magát, megkímélhette volna Gülszerent egy csomó méltatlan vádtól, amiben sok-sok hónapja része volt. Ha tényleg szerelmes a nõbe, akkor ezt a felemás helyzetet nem lett volna szabad eltûrnie, tisztáznia kellett volna.
De hát egy férfi nyilván abban reménykedik, hogy ami ma még nem igaz, az holnapra talán valósággá válik....
----
Nekem furcsa, hogy a "kijárási tilalom" ellenére elég sokan elmászkálnak hazulról. Ozan a tengerparton futkározik, Rahmi megint felszívódott, Hazal kijár a kezelésekre, általában Gülszeren kíséri, Dzsihán az irodájába megy. Szinte csak Dzsanszu a fogoly, aki még a lábát sem tehette ki.
Gülszeren Izmíri terveirõl már egészen megfeledkeztem, de azt hiszem ez az ötlet nem is fog újra felmerülni.
Érsekvári 2016 jún. 17. - 18:13:07
(780/2695)
Megérkezett az új szereplõ a "szépfiú" Dzsandan fogadta a különrepülõgépét . akkor jól ismerik egymást .
Nagyon nagymenõnek van beállítva a pasas , tuti Cihan ellenlábasa lesz . A nevét nem hallottam jól , de még nem sokat tudunk róla. A végén azok a hívások elég titokzatosak , ha jól láttam Ozan Gürpinár név volt és amikor Cihan belehallózott a pasi nem szólt bele .
Dilara befog golyózni ebbe , hogy Gülseren mindenét akarja . Most ráadásul Keriman is rátett a témára egy lapáttal . Szegény Cansu teljesen összezavarodott , csak azt hajtogatja az én anyám nem ilyen .
Dzsandan végleg befejezte illetve visszaadta az Özkan ügyet . A kórházi költségek jól lehúzzák anyagilag majd Özkant .
Hazal a bolondját járatja velük , de most a gépet a vizsgálatnál nem tudná becsapni , így hisztibe tör ki és Gülssel hazaviteti
magát......
7/10
napraforgó 2016 jún. 17. - 18:03:04 7/10
(779/2695)
A Gürpinár villában legalább 3 szint van. A szalon, meg az ebédlõ fenn, a hálószobák meg egy szinttel lejjebb. De ha ki akaranak jutni az utcára, akkor még a szalon szintjétõl is följebb kell menni, az udvaron át lépcsõn le, aztán meg föl és még följebb.
Nem igazán értem, miért is kell felmennie Hazalnak tolószékestõl az összes étkezéshez? Ki cipelgeti fel-le a lépcsõn a lányt és a tolószéket is naponta háromszor? Nem tudnának neki egy olyan szobát adni, ami az ebédlõ szintjén van? Szó volt róla, mikor hazahozták, hogy Ozán átengedte a szobáját neki, de úgy emlékszem, hogy az is a lenti szinten volt.
Aztán az is érdekes, hogy a két lány össze-vissza cserélte a szobáját, amelyikben Hazalt szállásolták el, az kicsi volt, most meg mindenki szép nagy szobában lakik. Megnõttek a szobák idõközben, vagy megszaporodtak? Mert Dzsihánnak, Rahminak is van külön szobája, + Dilara, a 3 gyerek és talán Gülszerennek is tudtak adni valamit, nem hiszem, hogy csak a Hazal ágyféltekéje jutott neki. Nem is beszélve a szépszámú cselédségrõl, azoknak is van szobájuk.
------
Dilara teljesen megbolondult, az a mániája, hogy Gülszeren meg akarja szerezni az õ életét, mindenét. Ozánt már meghülyítette, most Dzsanszut próbálja meg az anyja ellen hangolni. Gülszeren meg rosszul érzi magát, hogy ott kell lennie, már szinte ki se meri tenni a lábát Hazal szobájából, nemhogy a családdal étkezne.
---------
Özkánt a drága magánkórház a számla kiegyenlítésére hívja fel. Kerimán megint alakít, ordítozik, lökdölõzik. Honnan vegyék azt a sok pénzt? Elõbb elrohan Dzsandanhoz, aki fizetés helyett inkább visszaadja Özkán megbízását, erre elmegy a villába Dilarához. Na ami mûsort ott rendez! Kerimán hazugságai a Dilaráét támasztják alá és véletlenül Dzsanszu is tanúja lesz a mûsornak.
Hazal meg kikönyörgi Dilaránál, hogy egyedül mehessen a fizioterápiára. Hogy nehogy kiderüljön, hogy már tud járni, megtiltja a vizsgálatokat Elõadja a szokásos hisztit és odarendeli Gülszerent, hogy vigye haza.
Dzsandan nagyon csinos volt, amikor az idegen pasi megérkezett. Csak néztem, a magassarkújában vagy fél fejjel magasabb volt a mukinál.
malvinkicska 2016 jún. 17. - 17:57:07
(778/2695)
Szia a mai részben amiket láttam hallottam, most inkább nem véleményezem, mert utolsó dolgok történek benne amit Gülseren szenved benne az utolsó dolgok a hangnem a hazugság, senki nincs mellette mindenki ellene.
8/10
Darkrose 2016 jún. 17. - 17:38:46 8/10
(777/2695)
Egyetértek veletek abban, hogy itt nincsenek sem csupán fekete és sem csupán fehér karakterek, én is ezt szeretem a török sorozatokban. Dilara nem bûnrossz, ahogy belenéztem a köv. részekbe hamarosan egyre szerethetõbbé válik majd.
Ahogy ma Cansunak azt mondta, hogy nézze a dolgokat az õ szemszögébõl, hát, eléggé elkeserítõ a helyzet. Szerintem õ nem gonoszságból szemétkedik ennyit Gülszerennel, hanem azért, mert abban a hitben él, hogy Cihan rendesen csalja vele, és akkor még oda is költözteti. Hát, nem tudom, ti hogy lennétek vele, de ezt már nekem sem venné be a gyomrom felségként, azért mindennek megvan a maga határa. Fõleg, hogy ha visszaemlékeztek, hogy Dili akárhányszor vádolta õket azzal, hogy együtt vannak, nem mondtak semmi konkrétat, Gülszeren el akart futni azon nyomban (mint mindig), Cihan meg agresszív fejjel mindig közölte, hogy fejezze be...Azért ez így bárkinek elég gyanús lenne...
Úgy gondolom, hogy egyébként Cihan is nagy hunyó, szerintem nem teljesen azért tartja ott Gülszit, mert veszélyben van, hanem hogy ne menjen el Izmirbe-tehát önzõségbõl. Gülszi szegény egy báb, aki úgy irányít, ahogy akar, most meg még Dilara szeszélyeinek is ki van téve.
7/10
napraforgó 2016 jún. 17. - 05:57:15 7/10
(776/2695)
Dzsihán akkor "rendelte el" a kijárási tilalmat, amikor a robbantás hátterérõl még nem tudnak semmit. Gülszeren maradásra kötelezése nem azért van, mert õ, Gül veszélyben lenne odakinn, ezt rosszul hiszi Dilara, de hát õ mindig saját magából indul ki. Dzsihán azért akarta, hogy ott maradjon, mert Gülszeren mindkét lánya ott él, a "veszélyzónában" és nem lenne egy nyugodt perce sem, hanem tudna róluk a nap bármely percében. Nem akarja, hogy állandó aggodalomban éljen. És csak egy másik ok, hogy Hazal állandóan érte rinyálna, és nyilván Dzsanszu is aggódna, hogy mi van vele "odakinn". De Dilara csak úgy gondolja, õ biztos nem lenne célpont, hadd menjen.
-----
Dilara egy dög, a hatatérõ Ozannak megint hazudozik, megint vizionál, hogy Gülszeren azért jött (!) és maradt ott, mert mindent el akar venni tõle! Már Dzsihánt nem is bánná, de a ház, a pénz, a vagyon... Na itt látni, hogy mi a fontos valójában Dilarának. A ház, a pénz, a vagyon és minden más csak utána jön. A gyerekek, a férj, a család.
Még az is fontosabb, hogy "mit gondol most Alper és Szolmaz."
Még jó, hogy Dzsihán véletlenül meghallja Gül és az apja veszekedését és a nõ szájából hallja, hogy igenis el akar menni, Dzsihán az, aki nem engedi.
----
Kerimán és Nuráj megint ordenáré módon viselkednek a kórházban, õk a maguk módján aggódnak Özkánért. Hol van most Dzsandan? Õ mindig mindenre olyan gyorsan reagál... Oszmán sem sertepertél a ház körül és Kerimánt is hanyagolja...
Hazal is titkolja, hogy a lába szépen javul, hát persze, akkor a család figyelme már nem õrá irányulna, megint háttérbe szorulna. Gülszeren csak vele foglalkozik, csak õt dédelgeti, Hazal talán úgy érzi, ezzel bánthatja Dzsanszut is, eddig ugyanis õ volt mindenki kis kedvence. Talán benne van az is, hogy kiskorában talán nem kapott annyi figyelmet Gültõl - a sok munka miatt - mint amennyit szeretett volna. És õ nem volt soha apuci kis hercegnõje sem, mert apuci nem volt sehol. Most élvezi a kényeztetést, a figyelmet és szeretné ezt minél hosszabb idõre elnyújtani.