malvinkicska 2016 jún. 30. - 18:37:33 Előzmény Érsekvári
(855/2695)
Hazal emberére akadt Keriman Személyében azt hitte túl jár az eszén de az dörzsöltebb, felvette a teleefonjával, hogy tud járni a kis szemét egybõl másat beszélt, és Dilara sem ugrik minden szavára ami helyes. D és most bejelentette C-nek el akar válni tõle, igaz ami a villában van az egy kész cirkusz, az nem élet. Ozan dolgozni akar nagyon várom azt is mert nem egy olyan jó hámos, õ, hogy sokáig dolgozzon majd. Harun szép csendben teszi tönkre C-t, most Rahmit is becsalta játszani, ha tönkre megy C akkor mivel fognak nagyzolni a gyerekek, különösen Hazal, mert az egy nagyravágyó valaki. Ezeket a dolgokat azért írták bele, hogy meg legyen a Bölümök száma, mert az eredeti nem bírta el, igaz a törökök rendõrség bíróság, testvér elleni vita nélkül nem nagyon csinálnak sorozatot, ebben pedig aztán van minden. Alper vajon mire jár azt is várom, mivel a munka temetésére elmenne akár milyen messze volna is.
Érsekvári 2016 jún. 29. - 18:32:28
(854/2695)
Hazal akkora szemét csaj hagyja az anyját görcsölni a Dubrovniki klinika miatt , miközben már tud járni . Keriman csak néz mekkora
rafinált a lány szinte túl tett rajta is , õ nevelte fel . Élvezi a helyzetet hiszen õ már tudja Hazal jár és arra bíztaja jó ez így neki csak üljön tovább a székében hagy ugrálják körbe a többiek .
Amikor Dilara elmegy otthonról Keriman a szobájába bemegy és kutat minden után az ékszereket próbálgatja , de valami neszt hall így visszateszi õket , de egy fülbevaló rajta marad , amit emlékbe elrak . Harun estére meghívja Dilarát a hajójára , de Cansu telefonjára Dilara hazamegy . Pedig már ott van a hajónál , meg is lepett ezzel Dilara máskor nem így tett .
Az ok Cihan pofonja volt amit Ozannak lekevert . Azért a fiú is túlzásba vitte a hangnemet a viselkedését már régóta .
Cansu is Gülserennel milyen ronda stílusba beszél .
7/10
napraforgó 2016 jún. 29. - 18:21:56 7/10
(853/2695)
A mai rész kicsit unalmasabb volt. Gülszeren és Dzsihán békésen üldögélnek valami kávézóban és a gyermekéveikrõl merengenek. Harun is az egyetemi éveirõl mesél Dzsandannak,megtudjuk, hogy a húga, Hayal Dzsihán miatt lett öngyilkos.
Dilara forszírozná a dubrovniki utazást, Dzsihán ellenzi, semmit nem tudnak arról a terápiás központról. És Hazal még mindig nem mehet külföldre Gülszeren és Özkán beleegyezõ aláírása nélkül. Csodálom, hogy még Dzs és Dil még mindig nem intézték el, hogy a lányuk a nevükre kerüljön. Kerimán meg titokban bújtogatja Hazalt, maradjon csak a székben, akkor mindenkit a markában tarthat. Aztán egy új telefont akar Hazaltól, finoman érzékeltetve, hogy a hallgatásáért cserébe.
Kerimán teszi-veszi magát a villában, mindenkivel jópofizik, mindenbe belebeszél, késõbb Dili anyu szobájában, az ékszerei között kotorászik. Egy gyönyörû gyémánt fülbevaló a kezéhez is ragad.
Ozán nem találja a helyét, idegesíti a villát ellepõ népség, közben meg fúj az apjára is Gül miatt. Elhiszi az anyja vádaskodásait, hiába volt a múltkori pisztolyos eset Gülszernnel. Dzsanszu is tépelõdik, hová is tartozik, melyik az igazi családja?
Dzs piknkezni viszi Hazalt és Gült, a lány az anyjának nyafog, miért nem jön a villába mostanában.
Ozan tiszteletlenül beszél az apjával, aki többször figyelmezteti, majd lekever neki egy nyaklevest. Ozan megdöbben és elmegy hazulról. Az esetnek sajnos véletlenül Dzsanszu is tanúja volt, õ is megorrol az apjára. A lelkiválságában nem fogadja Gül telefonjait sem, aki kénytelen a lovasklubban fölkeresni. Megpróbálja magát tisztázni a vádak alól, elmondja, hogy soha nem ácsingózott más pénzére és mindig megdolgozott a magáért, majd otthagyja a lányát. Remélem Dzsanszu az eszéhez kap és rájön, milyen ostoba volt. Hisz õ élt az anyjával és tudta, látta, hogy él, mennyit dolgozik, soha nem kívánkozott a villába.
Ez a csavar a történetben szerintem csak egy kis idõhúzás volt, nem következett logikusan a korábbiakból.
Amúgy Gülszeren Izmírbe költözése sem merült fel újra, pedig most lenne a legalkalmasabb. Dzsanszu elfordult tõle, Hazalt majd pátyolgatja Diliara, talán el is utaznak Dubrovnikba, szóval most már új életet kezdhetne. Talán Diliara is megnyugodna végre, hogy mégsem kell neki a villa.
malvinkicska 2016 jún. 29. - 18:07:10
(852/2695)
A mai rész elég komoly volt, a gyerekek össze vannak zavarva, Ozan Cansu, Hazal az most ül a tolószékbe, neki ez kényelmes most, de ha az anyja elviszi a kezelésre ott is be fog csapni mindenkit. Cihan hiába beszél szépen a gyerekekkel azok támadják, Gül miatt, Cansu bevallotta teljesen nem tudja kihez tartozik, nem elég a gyerekek elcserélése, a megromlott házasság, és a felnövõ fiú lány nehezen tolerálja a helyzetet. A megtestesült türelem Cihan ad egy pofont szeretett fiának, akit annyit meg mentett. Cansu nem veszi fel a telefont ha hívja G, aki annyira oda van értük sosem volt jó élete, képes felkeresni , és még szóba sem akar állni vele, micsoda dolog, az ember szülõ és gondolkodik mii is van ilyenkor. Aztán elsorolja bánatát és a lány csak néz, ki a fejébõl. Dilara addig meddig összejön Harunnal Az is gond most már teljesen elmérgesedett a helyzet D és C között, mert szinte semmiben sem értenek egyet a gyerekért sem.Keriman megint lopott ha ezt megtudja D akkor lesz még ereszd el a hajamat ami jogos is valahol.
7/10
napraforgó 2016 jún. 29. - 08:32:32 7/10
(851/2695)
Nem tudtam élõben megnézni a tegnpi részt, csak ma reggel. Hát kapkodtam a fejem, mennyi fontos megbeszélés hangzott el.
Elõször Harun és Dzsandan - Harun elõször Alper perérõl beszél, azt szeretné, ha Alpernek szereznének valami agilis ügyvédet és Dzsandan, mint megtért jó barátnõ ismét Dilarát képviselné ellene. Dzsandan nem szeret pert veszíteni, de Harun meggyõzi ennek szépségérõl, élvezetességérõl. Aztán Dzsihán és Dilara válópere a téma, ennek kapcsán Gülszeren is, aki Dzsandan szerint külvárosi senki, de Harun a fényképeit nézegetve meglátja benne a szépséget, emlékezteti egy régi ismerõsére a nyomornegyedbõl. Már tudja, érti, mit szeret rajta Dzsihán.
Gül megint munkamegbeszélésre megy, de az interjút tartó férfi az irodában rányomul. Gül fejbecsapja és elmenekül.
Özkán megtudja, hogy Kerimánék Dzsanszu jóvoltából a villában vannak. Marhára föl is háborodik, habár nem is tudom, hogy min, hiszen õ nem tudja, és fõleg nem is akarja eltartani a családját.
Kerimán Rahmival is összetalálkozik a villában, jönnek a muris jelenetek sorban. Nuráj a nagyszalon bõrkanapéján teszi tisztába a gyerekét, ezt Dilara rosszul viseli. Nuráj ugráltatja a villa személyzetét, a reggeli is a közös nagy asztalnál is egy katasztrófa. Dzsanszu is csak döbbenten figyeli, micsoda közönséges, ordenáré népség a pereputtya. Kerimán kétpofára zabál, mintha egy hete nem evett volna. Betoppan a felbõszül Özkán, ordibál, a picike Nuráj száll szembe vele. Özkán épp szájon akarja kapni, Dilara állítja meg, az õ házában nem emelnek kezet nõre. Özkán Dzsanszu döbbent arcát látva, majd a kisfiára nézvén lehiggad és elmegy. Egyenesen egy négyemeletes épülõfélben lévõ ház tetejére és sírdogál egy sort, majd végülis nem ugrik le, visszamegy a mûhelybe.
Dzsihán még sajnálja is Özkánt, akinek nem sikerüt az élete, majd Dzsanszun merengenek, aki most cseppet sem megértõ sem vele, sem Gülszernnel. Yildrim szerint épp kamaszodik, késõbbmajd megérti õket.
A végén még Gül fölkeresi Özkánt Engin szerelõmûhelyében és elbeszélget vele komolyan.
Az epizód végén Gül valami csõtörés nyomait törölgeti föl, amikor Dzsihán beûllít egy szerelõvel, aki elhárítja a bajt.
Dzsihán megint a segítségét ajánlja fel Gülnek, aki megnt kiakad és ordibál, Dilara vádjait emlegeti, miszerint õ Dilara poziciójára , fõként vagyonára ácsingózna. Ismét biztosítja a férfit, hogy nem akar tõle semmit és elküldi.

És ami érdekes, a lányokat immár 17 évesnek mondják - ami szerintem lehetetlen, figyelembe véve Nuráj terhességének idõtartamát is. A legelején még 14 évesnek, néha 15 évesnek mondták a lányokat, aztán a múltkori egy-két részben már 16-nak. És 10 perc se telt el, máris 17 évesek lennének? Nuráj fia meg még mindig szopós újszülött? Ez nálam valahogy nem stimmel....
mijud 2016 jún. 29. - 01:06:35
(850/2695)
Na nem fogunk unatkozni, lesz 3. évad. Megvolt a 2.utolsó része. A holdpont. hu-n szoktam olvasni a következõ részek tartalmát. Hát lesz kavar.
kikelet54 2016 jún. 29. - 00:22:47
(849/2695)
Most néztem meg kb. egy heti elmaradt részt, és teljesen feldob, hogy betették Harunt felkavarni az állóvizet. Nagyon utálhatja Cihant, ha ennyi rosszat akar elkövetni ellene, de biztos nõ lehet a dologban, és valószínû Dilara.

Hazal gonoszsága már túlzás, nem hiszem, hogy valaha is megváltozik, örökké féltékeny lesz Consura és az egész világra, ha nem figyelnek csak rá.

Consut nem értem, mi ez az éktelen harag az apja és Gülseren iránt, amikor már elfogadta, hogy szeretik egymást. Most meg felháborodik, hogy megcsókolták egymást /ami persze nem igaz, rosszul látta/, emiatt örök-harag.
9/10
suxel 2016 jún. 28. - 22:47:50 9/10
(848/2695)
Köszönöm Sage a feltöltéseket.

Múlt héten kezdtem el nézni a sorozatot az elejétõl fogva az indavideon. Korábban már volt egy kommentem, hogy bele-belenézek a TV2-n, mert tetszett. amit látok. Az idõpont nem teljesen jó, meg nekem a magyar epizódok rövidek és ami idegesít az az, hogy a magyarok nagyon béna helyeken tudják lezárni az epizódokat, míg a török bölümök nekem egy kerek egészt alkotnak. 7 bölümöt néztem meg eddig, és ez a sorozat k...a jó. Tömören ennyi a véleményem. Kíváncsi leszek késõbb is ennyire be fog-e jönni.

Belenézések alapján Hazalt egy undok kis békának láttam, de rájöttem Napraforgónak volt igaza már a sorozat elején, hogy borzasztó egy kislány. Én egyáltalán nem vagyok a "verésnek" a híve, engem soha nem ütöttek meg egyszer sem a gyerekkoromban, de ennek a tinédzsernek kijárt volna már jó néhány makarenkói, ami minumum, akadnak kivételek. Engem a viselkedése megbotránkoztat, valahol valamennyi részét megértem, de ami sok az sok. Nem vagyok erõszakos típus, nagyon elutasítom az erõszakot, de én Gülszeren helyében fél tüdejét már levertem volna az idegölõ, kegyetlen húzásai miatt, fõhõsnõnknek látszólag vasabroncsból van az idegrendszere. Ahogy láttam epizódrészleteket a kis görcs semmibõl sem fog tanulni, ez viszont szomorú. Valahogy olyan érzésem támadt, ha õ változik egyszer valahára pozitív irányba, akkor az a sorozat befejezésekor lesz, de addig még táncolni fog az én idegrendszeremen is, mert nagyon felmegy a pumpa bennem tõle annak láttán, mennyire nem értékeli a nevelõanyját. Kerimán és bandája azonban ellensúlyozzák, ha õk nem lennének, biztos nem lenne 9 pont nálam a sorozat sem.

Végül, de nem utolsósorban megjegyzem, nagyon élvezem visszaolvasni a sorozathoz írt kommenteket, pedig általában nem szoktam ennyire visszamenni, de ez megéri.
Érsekvári 2016 jún. 28. - 18:20:37
(847/2695)
Igyekeztem megnézni "élesbe" erre lemaradtam az elsõ 10 percrõl , de megnézem . Harun és Dzsandan a sorozat sava-borsa . Dzsandan veszélyes egy nõszemély valóban képes lehet arra amit mond , mert féltékeny minden nõre. Gülserennel is tervez valamit a nagymenõ , kíváncsi vagyok mivel tudja becserkészni . Mint látjuk nem egyszerû Gülserennek egy vadmacska kell legyen a férfiak csak a prédát látják benne . Kerimanék mint egy vándorcirkusz van velük mûsor jócskán . Cansu egy kicsit rádöbbent miféle rokonsága van .
Õzkan hab a tortán amikor berontott a villába , de a leugrás a magasból nála is a színjáték része nincs mersze semmihez csak szájhõs mindenben .
Persze ne ugorjon , de egy normális munkát nem tud felmutatni a semmibõl családot nem lehet eltartani õ meg a jószerencsét várja .
Alper annyira nevetséges ,de legalább ilyen is van benne .
malvinkicska 2016 jún. 28. - 18:03:11
(846/2695)
A mai rész nagyon fura volt amit követnek Kerimanék z azért egy kicsit sok, elhiszem ez nem tetszik D-nek nekem sem tetszene ha ilyenek történik az otthonomba, szerintem Cansu meg van kavarodva, nem tudja a helyes utat. Özkan az belátja nem képes egy család eltartására, sajnos, az szép volt mikor Gül elment hozzá beszélgettek. Amikor Cihan és Gül a lakás rossz állaga miatt szinte veszekedtek, és mondta neki nem kell semmi, mert így is az van õ a vagyonra hajt. Vannak benne sok felesleges csevegések, jobb lenne ha lényegre törõ események történetek, ami elõbbre viszi na sztorit.
8/10
Darkrose 2016 jún. 28. - 17:57:42 8/10
(845/2695)
A képre visszatérve: valóban Harun és Cihan az egyetlen biztos pont a fotón, az egyik nõ engem nagyon emlékeztet Candanra (bár nem említik, hogy egy egyetemre jártak volna), a másik biztosan Harun húga.
Már nekem is megfordult a fejemben, hogy Ozan nem Cihantól van, a sorozat elején is, igaz, akkor azt hittem, hogy Alper az apja :D
Igazatok van, nagy hülyeség, amit Cansu jellemével mûvelnek. Cansu egy már majdnem felnõtt nõ; látta, hogy Gül és Cihán milyen l kijönnek egymással és azt is, hogy SZERETIK egymást. Ez egyértelmûen lejött az õ reakcióiból is, ezért nem értem, mi ez a hirtelen pálfordulás. Gondolom kellett a csavar, hogy Özkánhoz költözzön, majd a villába vigye a pereputtyot.
Özkannak nagyon nagy bõr van a képén, hogy oda mer állítani Dilarához, ráadásul még a gyereke anyját is megrángatja....Hát, nagyon szimpatikus volt, ahogy Dilara megvédte Nurayt, hihetetlen, hogy ez a csávó ennyire nem érzi a határokat...
A mai kedvenc részem ismét az volt, amikor "Kerimán tömte a fejét", eszméletlen ez a színész :D Azt tudtátok, hogy a színésznõ akarta, hogy Kerimán állandóan zabáljon valamit? Szerintem enélkül nem is lenne Kerimán Kerimán :D
Érsekvári 2016 jún. 28. - 16:34:18
(844/2695)
Tegnapi részhez pár sor , végre Hazal lebukott Keriman kiszúrta tud járni . Amilyen anyagias képes talán Hazaltól némi hallgatási árat kikunyerálni . Szerintem nem kizárt . Cansu elég fura ötlettel állt elõ az egész famíliát ott akarja elszállásolni , mert joga van a rokonait idehozni . Dilarának most igazat adok , hogy pár napig szól a vendégség és keres szállás megoldást számukra. Kerimannal , Nurajjal együtt lakni ez Dilara rémálma lenne.
Dzsandan egy kígyó adja az ötleteket Harunnak a villával kapcsolatban mit kéne tennie .
Jön a folytatás hamarosan .
7/10
napraforgó 2016 jún. 28. - 05:53:51 7/10
(843/2695)
Most elõször néztem bele az általad feltett videóba, mert azt írtad, sok dolgot kivágtak. Korábban azt hittem, csak föltetted a török bölümöket. Most megláttam, hogy valóban használják az ollót rendesen. Pl. Kerimán, Nuraj és Dzsanszu vacsoráznak, beszélgetnek (ki tudja mirõl, mert a kivágott részeken megmaradt a török nyelv), amikor jönnek a rendõrök a hírrel, hogy el kell hagyniuk a házat. Nos, talán ez a jelenet nem volt olyan fontos, de a következõ kimaradt rész már inkább. Dilara és Hazal beszélgetnek, ki tudja mirõl, Dil épp az elõtérben tologatja a lányát, amikor a megázott Dzsanszu megérkezik. Dil rögtön odamegy, õt kezdi ölelgetni, kérdezgetni, Hazal meg elkeseredett arckifejezéssel bemegy a szobájába és ott újra hisztizni kezd, hogy megint itt van Dzsanszu, már megintõ a fontos. Csapkod, dobál, ahogy szokott, remeg a dühtõl, Dzsanszu már megint elvonta a figyelmet õróla.

Valahogy nem hiszem, hogy a reklámoknak csnálnak helyet, csak emiatt hagynák ki ezeket a részeket. Na mond már, legfeljebb egy-két nappal tovább tartana a sorozat.
Azt elfogadom, hogy a túl erõszakos, véres jeleneteket kivágják egy délutáni filmbõl, bármilyen filmbõl, sorozatból, nem is igénylem, hogy lássam, hogyan trancsírozzák szét egy ember beleit, verik péppé a fejét, stb. A túl obszcén kifejezéseket sem hiányolom, de azt már igen, ha magából a történetbõl nyirkálnak ki.
Azért remélem, hogy a lényeg azért megmarad, nem fog döccenni a történet.
sage 2016 jún. 27. - 22:02:43
(842/2695)
Megtört szívek 2014 34 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_34_Bolum_HunDub_Sage

Egyre több jelenetet vágnak ki! Persze kell a hely a reklámnak!
7/10
napraforgó 2016 jún. 27. - 18:24:11 7/10
(841/2695)
Dilara megörült Dzsanszunak, hogy hazament a villába, de Kerimánéknak már cseppet sem örül. Eleinte csak aznap éjszakára akarja befogadni õket, majd legfeljebb néhány napra. Dzsanszu viszont értésére adja, hogy ha azt akarja, hogy õ maradjon, a családját is el kell fogadnia. A lány azt sem akarja elhinni, hogy Özkán kérte meg Dzsihánt, hogy hozza vissza. Dzsihán meg is sértõdik, hogy nem hisz neki és Özkánhoz küldi, keresse meg hallja tõle is.
Ozan a nagyapja vádjaitól feltüzelve õrült lépésre szánta el magát, elmegy Gülszerenhez és pisztolyt fog rá. Gül meglepõen reagál, kiveri a kezébõl és a saját homlokához szorítja. Majd visszautasítja vádjait, miszerint neki valami titkos terve lenne ellenük, végül megkérdi, hogy jobban érezné-e magát, ha õ meghalna, mert akkor most röpít golyót a fejébe. Ozan zavarodottan visszakozik és elmegy, remélem pocsékul érzi magát.
Kerimán elõször meglepõdik, hogy Hazalt tolószékben látja, hiszen errõl senki nem tájékoztatta õt eddig. Majd késõ este a villában mászkál, elvileg vízért megy, benyit ide-oda, véletlenül épp Hazalhoz is és rajtakapja a lányt, hogy az bizony áll a lábán, sõt lépni is tud. A besietõ Dilara háta mögött Hazal hallgatásra inti Kerimánt, aki cinkosan belemegy.
Dzsanszu a szerelõmûhelyben találja meg Özkánt egy sarokban alva, és most a saját szájából hallja, hogy valóban õ kérte meg Dzsihánt, hogy vigye õt vissza és gondoskodjon róla, mert õ nem képes rá. Becsületére lehet mondani, hogy nem mentegeti magát, õszintén bevallja, hogy szar alak, aki megfutamodik a nehézségek elõl.
Dzsandan és Harun Dzsihán kudarcáról beszélget, úgy gondolják, hogy el fogja veszíteni a Dark csoportot és majd kénytelenek lesznek a villát is eladni. Dzsandan örül, hogy a gõgös Dilarának ez csapás lesz, de Harun sokat sejtetõen azt mondja, a villa nem ér semmit a szultánája nélkül...
malvinkicska 2016 jún. 27. - 18:08:27
(840/2695)
Érdekes dolgok történek, Özkan háza szinte életveszélyes, ezért Cansu elmegy a villába ahova persze követik a rossz idõ miatt Kerimanék, baba, új feleség, Dileranak sem könnyû mikor kihez kell, hogy alkalmazkodjon a saját otthonában, biztos nem könnyû dolog az ilyen, mert a mondás azt tartja Akármilyen kedves vendég három napig untig elég, és ez így is van sokszor, van aki bevallja van aki tagadja. Cihan ezt is megérti, de most már nem hivja, szerelmemnek, meg különbözõ, szép jelzõkkel nem illeti Cansut, mintha neki is kezd elege lenni, ebbõl a fura helyzetbõl. Aztán Ozan miért akarta Gült lelõni, annyira bután gondolkodik, az elmondta az életét, ahhoz õ egy semmi amin az keresztül ment az életében, õ addig csak apuci kedvence. Keriman rájött Hazal egy nagy sumák, gyalázatos egy nõ, biztos rá fog jönni D is hogy tud járni, és át vágja a családot.Dzsandan azt szeretné ha a villát el kellene adni, de Harun azt mondja az csak D-vel lenne igazi.
7/10
napraforgó 2016 jún. 27. - 15:12:49 7/10
(839/2695)
Dzsanszu viselkedése valóban logikátlan, azért nem olyan kisgyerek már, hogy ne érthetné meg az apját, meg az anyját is. Nem tudom, melyikükre féltékeny ennyire. Pláne, hogy korábban nem is bánta a vonzalmukat. Annyira pedig ismerhetné már az apját, hogy tudja, soha nem venné el Dilarától a házát, inkább elegánsan lelépne. Még ha össsze is jönne Gülszerennel, tudna maguknak új házat venni.
Amúgy meg Dzsihán korábban az apjának mondta, hogy van vagy 40 házuk és nyaralójuk országszerte, és ne maradjon a lepukkant szállodában, ahová akkoriban elköltözött. Szóval neki is lenne hová mennie, akár Gülszernnel, akár nélküle. Csak az elmebeteg Dilara dilije, hogy pont arra a tengerparti villára fáj Gül foga.
7/10
offtopic
napraforgó 2016 jún. 27. - 15:02:31 7/10
(838/2695)
Off
Nagyon sajnálom, hogy olyan nagy károkat okozott nálatok a vihar, szörnyû csaapûás lehet, ha elviszi a háztetõt a fejed fölül. És szomorú, hogy nincs rá garancia, hogy máskor nem történik ilyesmi.
Nálunk bezzeg egy csepp esõ sem esett, olyan szárazság van, a hõségtõl meg szenvedünk, mint a kutya.
malvinkicska 2016 jún. 27. - 14:50:55
(837/2695)
Nem vagy egyedül a Cansu megváltozott viselkedésével, nagyon ronda amit csinál G-vel, de ugye ezt írták neki, amásik az meg egyenesen egy kis vipera zsarnok, mindenkit szeretne maga körül ugráltatni, nekem elsõ perctõl ellenszenves Hazal, annyi legyen a javára, hogy fiatal és szinte süt a szemébõl annyira hozza azt amit elvárnak tõle.
Mia1234 2016 jún. 27. - 12:24:58 Előzmény malvinkicska
(836/2695)
Dzsanszu pálfordulása számomra teljesen logikátlan és életszerûtlen.
Amikor együtt lakott az anyjával, Dzsihán bérelte nekik a lakást, tudta azt is, hogy az "apja" elköltözött otthonról, és érzelmi szálak kötik össze Gülszerennel.
Nem igazán értem, miért borult éppen most ki azon, hogy Dzsihán és Gülszeren szeretik egymást.
Miért hiszi el, hogy Gülszeren azért költözött be, mert ki akarja túrni onnan Dilarát?
Többször is hallotta Hazal hisztijét, hogy õ akarja, hogy Gülszeren a villában lakjon és szolgálja ki õt.