9/10
Caramell 2012 dec. 15. - 11:16:00 9/10
(1462/1702)
Már kezdem én is sajnálni Efraint az csak szerelmes abba az idióta Cynthiába,az meg elhitetett vele mindent csak hogy teljesítse a kéréseit.Hogy majd el megy vele ,együtt lesznek stb..
Õ meg úgy érzi övé a gyerek,mert van rá esély ezért érdekli a gyerek sorsa,Gusti nekiugrik Rog megostorozza +kirúgják mind ezt az idióta Cynthiért.
Efrainnak feltûnhetne már hogy az a nõ nem normális,és hogy nem szereti,bár õ se 100-as hogy mindenben támogatta.
7/10
offtopic
napraforgó 2012 dec. 15. - 08:41:04 7/10
(1461/1702)
Még eszembe jutott valami: Mercedes a vacsoránál meglepi Ernestot egy ajándékkal a keresztelõ alkalmából. Egy randa kék nyakkendõt vett, amit Ernie a randa hússzínû nyakas pólójához illeszt: Jajj de szép, milyen jó!

OFF
Az egész csak a karácsony alkalmából jutott eszembe. A legutóbbi Hetei hetesben Hajdú Steve arról annekdótált, hogy a rokon nénik kérdezgették õt, mit szeretne karácsonyra. Mivel azt mégsem mondhatta, hogy egy kéthetes nyaralást a Seychelle-szigetekre, hát azt szokta mondani: gatyát és zoknit. Esetleg nyakkendõt. És ezeket meg is szokta kapni!
7/10
napraforgó 2012 dec. 15. - 06:53:05 7/10 Előzmény suxel
(1460/1702)
Nem kekeckedni akarok, de ez a ki fehérebb, ki barnább elég viszonylagos.
Mert ha kerülöd a napfényt, nyilván elõbb-utóbb kifehéredsz (hacsak nem vagy néger), ha meg egész nyáron kinn aszalod magad a napon, hát lebarnulsz. Aztán ott van a szolárium is (nézd csak meg Rubint Rékát, barnább, mint egy arab, vagy egy hindu).
És ne felejtsük el, hogy a színészeknek besegítenek a sminkesek is, ha kell, Hófehérkét csinálnak belõled, ha meg az kell, hát néger herceget.
Ha Efrainból barna mexikóit akarnak csinálni, ám legyen. Ez pont olyan, mint amikor bedumálták, hogy Ana Paula és Vanesa a megszólalásig hasonlítanak egymásra. (anyuci még össze is keverte õket...)

Én (szinte) mindent elhiszek....

Mi lenne, ha nem hinnénk el, hogy a mesebeli sárkánynak 7 feje volt? Meg hogy a táltos ló beszélni és repülni is tud?
Na ugye.
7/10
napraforgó 2012 dec. 15. - 04:55:36 7/10
(1459/1702)
140. rész:

És megtörténik a lehetetlen: Cynthia kidumálja magát! Efrain csak hazudozik, õ ugye rá se nézne egy cselédre, Gustavo miket nem feltételez róla! Hiszen úgy imádja õt, hogy is csalná meg akkor? Ha nem hisz neki, csak csináltasson DNS vizsgálatot! De Gus hisz, és hazarohan a birtokra (istenem ez a pali csak cikázik San Gabriel és a del Fuerte között egész nap...), hogy kirúgassa Efraint.

Rogelio épp romantikus vacsorát szervezett Paulának sok-sok gyertyával, amelyen ünnepélyesen széttépi a szerzõdésüket. Paula azt mondja neki, hogy õt már régóta nem a szerzõdés köti ide. Rog átad neki egy másik okmányt, amely érvényteleníti az elõzõ (immár széttépett szerzõdést). Beront Gus, kissé meglepõdik a flancos díszlettõl, majd követeli, hogy Rog rúgja ki Efraint. A kérdésre, hogy de hát miért? csak annyit felel, mert tiszteletlen volt a feleségemmel. Rog azt feleli, hogy másnap tisztázza a dolgokat, Efraint is meghallgatja, majd folytatják az édelgést Paulával. Még megígérteti a feleségével, hogy elkíséri a keresztelõre Mariával együtt.

Cynthia Vanesát kéri meg, hogy segítsen neki, tegye lehetõvé, hogy beszélhessen Efrainnal, vonja el addig Gustavo figyelmét. Abban bízik, hogy még tudja irányítani Efraint, vagy megvenni a hallgatását. Ezt egy másik beszélgetésben mariának is elmondja, aki szerint Efrain nem pénzt akar, hanem Cynthiát és a gyereket.

De Efrain sem tétlenkedik, felkeresi Brunot és közli vele, hogy mindenképp meg akarja csináltatni a DNS vizsgálatot. Bruno nem akarja kompromitálni magát, így Efrain egy másik ügyvéd nevét, címét kéri tõle. Rendben, mondja Bruno, de ez nem lesz olcsó. Nem baj, úgyis maga fizeti az egészet, válaszolja Efrain. Õ már segített neki annyit, hogy ezzel viszonozhatja.

Mercedes és Ernesto megint vacsoráznak és a másnapi keresztelõrõl beszélgetnek. Ernesto szerint keresztszülõnek lenni kicsit olyan, mint második szülõnek lenni.Mercedes úgy véli, hogy Vanesa és Rogelio nem akarnak majd nagyon aktívan keresztszülõsködni, így inkább az övék lesz a tisztség.

Macaria és Ulisses nagyon boldogok újra együtt. Rozi meghallván, hogy kibékültek, távozni akar, mondván, nincs már szükségük közvetítõre. Uli közli, hogy Rogelio kérésére alkalmazta, majd találnak neki más tennivalót, akár az étteremben, úgyhogy csak dolgozzon tovább. Róza megadja magát a sorsának.
Uli és Macaria elhatározzák, hogy felújítják a házukat, ehhez Esteban ajánlja nekik, hogy vegyék igénybe Chio segítségét, akinek nagyon jó ízlése van, sokat segíthetne nekik. Macaria már barátnõjeként tekint Chiora, elmúlt a korábbi féltékenysége.

Másnap reggel a birtokon a nõk a keresztelõre készülnek, csinosítják magukat, mikor Rogelio az irodájába várja Gustavot. Rákérdez, hogy miért is akarja kirúgatni Efraint? De beront Efrain, majd én megmondom, fõnök! és megmondja. Elmondja, hogy évek óta Cynthia szeretõje, a gyerek is tõle van. Rog iszonyú mérges lesz, újra elõkapja a korbácsát és ráhúz Efrainra. Gus is felháborodik, õ meg arrébb taszítja és megüti. Takarodj! kiáltja Rog, Gus meg a kijárathoz lökdösi a férfit. Az ott lévõ munkásnak megparancsolja, hogy semmi szín alatt ne engedjék be a jövõben. Rog dühöng: hogy nem vettem észre, hogy csaphattak be ennyire?!!! Gus azt mondja, hogy valószínû, hogy Cynthia csalta õt a házassága alatt is, és elhatározza, hogy megcsináltatja azt a DNS tesztet.

A klinikán összefut Vanesa és Paula. Hát te mit keresel itt, nem te vagy a keresztanya - mondja Van. Elkísértem a férjemet, válaszolja Paula. Bruno jön, Vanesa rögtön a nyakába borul, megcsókolja: szerelmem! Majd Paulához: láthatod, mi együtt vagyunk, már nem kell tõlem féltened a férjedet. Ennek nagyon örülök, mondja Paula õszintén. Van meg: remélem így a köztünk lévõ viszony is javulni fog. Paula elmegy a babát megnézni, Van meg arról beszél Brunonak, hogy nem árt, ha Paulán keresztül információkhoz juthatnak Rog lépéseirõl. Ha meg Paula és Rog között megromlana a viszony (mondjuk ha David levele nyilvánosságra kerül), akkor lesz egy szövetségesük Rogelio ellen. Ennek Bruno is örül.

Maria segít felkészülni Cynthiának a keresztelõre. Felöltözteti, fésülgeti, közben attól retteg, hogy Efrain mindent elront.
De nem Efrain jön, hanem Rogelio, meglehetõsen feldúltan. Begurul Cynthia kórtermébe és bevágja az ajtót.
Na most mi lesz?
7/10
napraforgó 2012 dec. 14. - 17:49:54 7/10
(1458/1702)
Meg lennék lepve, Ha Cynthia ebbõl is kidumálná magát. Gondolom Gustavo megcsináltatja a DNS vizsgálatot.
Én arra tippelek, hogy ha a kislány az övé, akkor vele, ha meg nem, akkor nélküle, de mindenképp lelép.
Bár még van jó erõs 20 rész hátra, nyilván nem most rögtön távozik.
Na meg még Rogelio machinációja Miguel körül sem derült ki.
A gyerek esetleg még vagy 10-05 részig kórházban marad, akkor csak utána viszi el.

No, majd meglátjuk.
7/10
napraforgó 2012 dec. 14. - 17:42:50 7/10
(1457/1702)
Ezen a képen nagyon jól néz ki. Azok a hasizmok...
v_zsuzsi 2012 dec. 14. - 16:19:39
(1456/1702)
Ha valaki nézte az Idõtlen szerelmet, abban is szerepelt Gustavo, ott neki volt borostája, a bõre meg fehér volt, ha jól emlékszem. És folyton öltönyben volt nyakkendõvel. :)

Ennél a sorozatnál meg biztos megfogta kicsit a napsütés, vagy elõírták neki, hogy barnuljon le kicsit, mert az illik a karakteréhez. Efraín viszont a Riválisok vagy a Mindörökké szerelem címû sorozatokban is kreolos bõrû...õ valóban inkább néz ki igazi mexikóinak.
8/10
suxel 2012 dec. 14. - 15:57:42 8/10
(1455/1702)
:) :)
Már sok helyen megfigyeltem egyébként, hogy valahol úgy néznek ki ezek a színészek, mint ha hipóreklámban lennének (lásd lenn José Ron) amúgy meg sokkal másként mutatnak képernyõn.

Kíváncsi vagyok a mai részre is. Gondolom Cynthia fog egy nagyot drámázni a kórházi ágyon, a másik, ami meg érdekel mihez kezd Gustavo az információval. Tudtára adja-e Rogelionak, ha igen, akkor jajj neked Efrain, menekülj! (kivételesen nem olvastam elõre, nem is néztem bele, jöjjön, aminek jönnie kell a maga idejében)
7/10
napraforgó 2012 dec. 14. - 15:37:46 7/10
(1454/1702)
OK. Megadom magam.
Legyen ez a világ legfontosabb kérdése.
8/10
suxel 2012 dec. 14. - 15:26:41 8/10
(1453/1702)
Itt pedig Fabian Robles látható szakáll nélkül.
8/10
suxel 2012 dec. 14. - 15:25:07 8/10
(1452/1702)
Kerestem neked egész testes képeket, szerintem itt élesen látszik a különbség.
José Ron
7/10
napraforgó 2012 dec. 14. - 15:11:14 7/10 Előzmény suxel
(1451/1702)
Szerintem csak azért látszik sötétebb bõrûnek Efrain, mert a teljes arcát többnapos borosta borítja. Gustavo meg tényleg vagy nagyon sokat szolizott, vagy pirosbarna alapozóval kenték le. Majd a kezüket fogom figyelni, mert az arcukra nyilván sok festéket kennek. A karjukat tán nem alapozzák le.
7/10
napraforgó 2012 dec. 14. - 14:55:44 7/10
(1450/1702)
Én nem bánnám, ha az ünnepnapokat kihagynák, lesz úgyis elég program. És mivel másik adó nem adja a sorozatot, valószínûleg néhány részrõl le fogok maradni.
8/10
Crystal 62 2012 dec. 14. - 14:49:45 8/10
(1449/1702)
Cynthia szerintem megint tagadni fog mindent,de Gustavo ha értelmes követeli az apasági tesztet amire én is kíváncsi vagyok.A sorozat ahogy közelít a vége felé úgy borul minden,és bonyolódik..
7/10
napraforgó 2012 dec. 14. - 14:43:40 7/10 Előzmény andrealovasz
(1448/1702)
Nekem nagyon tetszett, hogy amikor Gustavo és Efrain verekszik a nappaliban, még egy szék se mozdult el a helyérõl. Úgy hajigálták egymást össze-vissza, de a bútorzatnak semmi baja nem történt, egyetlen kis csetresz sem tört el.
A keresztelõt nyilván a klinikán tartják, nem templomban, talán ezért gondolták a nõk, hogy nem engednének oda másokat.
8/10
suxel 2012 dec. 14. - 13:25:53 8/10 Előzmény andrealovasz
(1447/1702)
Köszönöm szépen az infót, akkor jól sejtettem, hogy az ünnepnapok a story5-öt semmiben sem gátolják meg.
andrealovasz 2012 dec. 14. - 12:48:21
(1446/1702)
Ja és még 28-ára péntekre is írja.
andrealovasz 2012 dec. 14. - 12:44:26
(1445/1702)
A story 5 mûsorán december 27-ig írja minden hétköznap lesz 19:30-kor a sorozat. Januárról nincs még semmi információ.
8/10
suxel 2012 dec. 14. - 12:19:57 8/10
(1444/1702)
Ez a tegnapi verekedõs jelenet, nekem már megint nevetséges volt. :D :D Azok a elütések Gustavotól milyen lentrõl érkeztek már, szinte némelyik súrolta a földet, Ha-ha-ha. Durr egyenest miért nem lehet bevinni többet is?

Tipikus telenovellás vonás: a gyerek azért kell a negatív karaktereknek, mert összeköt és semmi egyéb. Milyen jó lenne már látni egyszer egy olyan negatív karaktert, akinek nem csak emiatt kell a gyerek, egyébként meg rá sem néz.

Cinti meg szerintem csak kihasználta Merci barátságát, hogy közel kerüljön Gushoz. --> ezt dettó így gondolom. Merci meg a végén beláthatná, hogy aki igazán jó volt az Paula, és nem Cynthia, de erre már ráébred lassan a sógornõ viselkedésébõl kifolyólag.

. és mivel én már láttam spanyolul, annyit elárulhatok, hogy még fog történni olyan dolog, ami Cinthyát végképp a lejtõ felé fogja húzni..... --> gondolom ezek már az ultimas semanas/capitulos-hoz tartoznak (utolsó hetek/részek), akkor úgyis miinden begyorsul.

Valaki tud arról valamit, hogy ünnepekkor, ünnepek között hogysmint lesz a sorozat?
8/10
suxel 2012 dec. 14. - 12:12:23 8/10
(1443/1702)
Mondjuk az én szememnek is egyértelmûen sötétebb Efrain bõre, mint a Gustavoé. Nem teljesen világos a Gustavóé sem, de inkább az övét egy amolyan szoláriumban szerzett sötétebb színhez hasonlítanám, mesterségesen barnított; míg Efrain inkább természetesebb, sötétebb, indián felmenõkre valló bõrszínt mutat. Igazi mexikói.