8/10
Hajni 85 2012 nov. 01. - 11:29:07 8/10
(1242/1702)
Paula most nagyon lelkes a házasságát illetõen most hogy Rog kirakta Vanesát,már a rokonait is elpaterolná a birtokról minél hamarabb,vagy inkább elköltözne nehogy valami gond legyen.
Szerintem nagyon beleéli magát ebbe a dologba én nem hiszem hogy minden ilyen simán fog menni,hiszen ott van Vanesa és Gusti is még Paulát szereti,lesznek még itt problémák...
7/10
napraforgó 2012 nov. 01. - 05:27:35 7/10
(1241/1702)
Nekem sehogy sem logikus, hogy Paula lefekszik Rogelioval. Tegnap még azt mondta, hogy ha letelik a szerzõdése, elmegy, ma meg már bemászik az ágyába??? És nem történt semmi, ami miatt iyen nagyot kellett volna fordulnia.

Mellesleg nem értem, hogy mitõl lett ilyen nagy kan Rogelio, a sorozat elején úgy nézett ki, hogy teljesen tehetetlen, impotens, deréktól lefelé béna (mindene béna), annyiszor mondták, hogy nem lehet gyereke.
Most meg egyik nõt a másik után dugja meg minden gond nélkül, akkor hát miért is ne lehetne gyereke is akár? Azt hittem, hogy majd egy sikeres mûtét után újra járni fog és egyéb béna testrészébe is visszatér az élet, no de itt úgy látszik, hogy a nemzõszervének semmi baja sincsen, nem is volt soha.
9/10
Caramell 2012 okt. 31. - 12:22:25 9/10
(1240/1702)
Én úgy emlékszem hogy a papír ami bizonyítja Rogelio bûnösségét Miguel ügyében az Brunonál van,Mikor Ruthillio megölte Davidot elvette a papírt még Brunoval beszéltek is róla ,az biztos hogy Bruno tud a dologról és ezt még Rog sem sejti.
Még nem érdeke hogy felhasználja ,de ha nem sikerülnek a tervei szerintem elsõ dolga lesz ezzel tönkretenni a házasságukat.
Ezek után hogy AP bemászott Rog ágyába nem hiszem el neki hogy mindent Gus védelmében tesz,ahogy mindig hangoztatta, ugyan már..
A kapcsolatukat csak úgy tudnám elfogadni ha max Rog megváltozik ,mert még most sem õszinte AP val különben õ maga vallaná be a Miguellel történteket vállalva ezzel azt hogy elveszítheti AP-t,de gyáva hozzá.
Vagy ha elengedné Paulát és a nõ önként szeretne mégis vele lenni akkor már tényleg szabadon dönthet mit akar az életével,kiderülne Paula tényleg szereti e.
Talán akkor áldásom adnám rájuk,ha már így megkavarták a sorit.
Esteban és Chio folyton összetalálkoznak szerintem lesz köztük még valami.
8/10
Crystal 62 2012 okt. 31. - 10:58:14 8/10
(1239/1702)
Ez a sorozat érdekes ezzel a szerelmi szálakkal a fõhõsnõ abba a pasiba szeret bele ,aki a legtöbbet ártott neki,ravasz és alattomos mintha 2 ember lenne, mert néha vannak emberi érzései meg nyílvánulásai.A nõ nyilván szereti ha megbocsátott neki különben nem tudná elviselni a közeledését és nem úgy tûnik mintha ellenére lenne, pedig már ismeri milyen ,már egy ideje együtt élnek.
Már csak abban bízom hogy Rogelio megváltozik de nem úgy mint eddig ,hanem õszintén,de benne van a Montero vér ezért nem tudom valaha sikerül e neki.
7/10
napraforgó 2012 okt. 31. - 06:41:32 7/10
(1238/1702)
Azt hiszem, hogy ezzel jól elrontották a sorozatot, hogy Rogelio bajba keverte Miguelt, hogy megszerezze Ana Paulát. Ez nagyon durva. Ha úgy írták volna meg a forgatókönyvet, hogy Miguel szerepe kétséges, nem nagyon bizonyítható az ártatlansága, és Rog fellép megmentõ lovagként, ez OK lenne. De hogy õ maga vette rá Davidot, hogy hamisan valljon ellene???!!! Nem nagyon hiszem, hogy ez valaha is kiderül, David halott, más meg nem tudott róla Rogelion kívül.

Ana Paula viselkedése és döntései is elfogadhatóbbak lettek volna, ha Rognak nincsenek ilyen túlzásai. Kis ordítozás, keménykedés elfogadható lenne, de valódi gonoszság nélkül, akkor hihetõbb is lenne, hogy a szörnyeteg a szerelem hatására megszelidül és csakis jót tesz mindenkivel.

Én Paula románcát Gustavoval a Roggal kötött házasság elé tenném, pl. akár el is jegyezhették volna egymást (Rosaura ellenzése ellenére), akár le is fekhettek volna egymással, és csak aztán jött volna Gustavo megtámadása, eltûnése, halálhíre, stb. A terhesség pl. a Roggal kötött házasság után derült volna ki, Rog némi hiszti után elfogadja a gyereket. Aztán feltûnhet Guszti, mint Cynthia võlegénye, majd Efrain és Cinti akciója a kígyóval, stb. onnantól mehetett volna úgy, mint most, csak Vanesa ágyjelenetei nélkül.
Na így még talán el lehetne fogadni, hogy AnaPaula elfelejti Gustavot, és inkább a férjével marad. Szóval a szökést abszolút kihagynám.

De amiket ebbe a sorozatba belepréseltek, hát teljesen arra mutatnak, hogy Rogelio velejéig romlott, mindig olyan eszközökhöz nyúl, ami a céljai érdekében szükséges, stb. Miguel életének totális elrontása - egy olyan fiatalemberé, akit nem is ismert, semmi ellenszenv nem volt köztük, stb. Meg miféle dolog az, hogy a szívszerelmem testvérének az életét tönkreteszem, ezzel mélységes bánatba és kétségbeesésbe döntöm a szívszerelmem, stb. Hát miféle szerelem ez? Hogy bántom a kedvesem mindenféle módon? Ez nem szerelem, ez valami idegbaj. Úgy tûnik, ez Rog családjára jellemzõ vonás. Apu erõszakolja a cselédeket, Rog bûncselekmények árán éri el, amit akar, Cinti vidáman gyilkolászik a szeretõjével, ha valaki az útjában áll.
Hát én nem akarnék ennek a családnak a része lenni, az biztos!

Egy ilyen sorozat nem hoz megnyugvást a nézõ lelkébe se, nem tudja "áldását adni" a szerelmesekre, nincs katharzis, hogy gyõzõtt a jó, az igazság, stb. Itt csak az erõsebb fog gyõzni, de cseppett sem megérdemelten. Bár még több, mint 50 rész hátra van, én már most biztos vagyok benne, hogy nem fogok tapsolni Rog és Paula egymásra találásának. De éppúgy nem tartanám megoldásnak azt sem, ha AP és Gustavo a végén otthagynák az egész romlott családot és elmennének a naplementébe új életet kezdeni.
9/10
Caramell 2012 okt. 30. - 22:22:51 9/10
(1237/1702)
Cynthia és Efrain kapcsolata kezd beteges lenni,bár egyik sem normális de nem lesz ennek jó vége,2 pszichopata.
Kicsit csalódtam Paulában hogy ilyen könnyen megbocsátott Rogelionak mindent még ha szereti is,de nem értem most mi lesz a szerzõdésével,azt is elfelejtik.
Sajna van egy olyan érzésem nem lesznek õk sokáig boldogok,mert Paula még nem tudja mit tett Rog Miguel ellen,amivel minden kezdõdött,gondolom ki fog ez derülni tuti nem fogják ezt kihagyni nem hiába nem derült ki eddig ,AP- nek ez megint nagy csalódás lesz..fõleg ha közben tényleg beleszeret Rogelioba és hát van még pár rész a végéig nem mehet ez ilyen könnyen:D.
Gondolom akkor megint szétmennek,Gusti elõtt pedig megint ott lesz a lehetõség hogy visza hódítsa AP-t biztos vagyok benne,mert látszik nem szereti Cynthiát na meg hát az bolond is.
Azt én sem értem Rog minek fogadta örökbe a fiát...
Mindenesetre kíváncsi leszek hogy akarják még csavarni a sorozatot...
7/10
napraforgó 2012 okt. 30. - 20:28:51 7/10
(1236/1702)
Csak kérdeznem kellett, Paula megint maszírozza Rog lábait. Örökbe fogadják Margarítót, direkt ezért kijön egy bíró a birtokra (na mondjuk azt nem értem, hogy Rog mi a fenének fogadja örökbe a saját fiát??? Paula esetében megértem, õ ugye nem a vér szerinti anya.

Vanesa dühöng, hogy Rog elküldte és elhatározza, hogy valami módon a birtokon marad. Aztán ki is találja, Paulának könyörög - a tuxtlai házba nem mehet vissza, A La Negrát most épp felújítják. Hogy a San Gabrieli irodája és szállása miért nem jó, arra már nem emlékszem, de azt eléri, hogy épp Paula kéri meg Rog-ot, hogy hadd maradhasson ideiglenesen.

Efrain egyre arrogánsabban ragaszkodik Cynthiához, aki nem mer ellenkezni vele, fél, hogy borul a bili és Gustavo mindent megtud.

Úgy tûnik, hogy Rog szerelmi vallomásai és emberibb viselkedése mégis közelebb viszi hozzá Paulát. (Úgy látszik az arrogancia és a kényszerítõ eszközök, rendelkezések nem voltak eléggé célravezetõek a nõ szerelmének megszerzésére.
7/10
napraforgó 2012 okt. 30. - 19:46:04 7/10
(1235/1702)
A mai rész tetszik. Efrain megzsarolja Cynthiát - ha nem folytatják a viszonyukat, elmond mindent a férjének.
Vanesa szemétkedik Mariával, de aztán õ esik pofára, mert Rogelio kidobja a birtokról, mondván megpróbálják újra Paulával.
Vanesa nyávog - de hiszen megígérted, hogy feleségül veszel! Rog meg csak mentegetõzik, sajnálom, nem akartalak megbántani, de nem bírom Paula nélkül! Ahhh! Bruno is dühös cynthiára, azt remélte, hogy visszakapja az apja elkártyázott birtokát tõle, de Cinti csak kacag gúnyosan, csak adósság van, pénz nincs, haha.
7/10
napraforgó 2012 okt. 30. - 10:12:20 7/10
(1234/1702)
Vanesa tényleg egy dög. Megígéri Cintinek, hogy eladja neki a La Negrát (azt ugye nem mondja, hogy Brunóé a fele), majd mikor Rogelio közli vele, hogy õt is érdekli a birtok, inkább nekiígéri, az sem érdekli, hogy megbántja Cynthiát, sõt össze is vesznek. Mikor Rog letesz a La Negra megvásárlásáról, eljátsza Cintinek, hogy õ gondolta meg magát áés rávette Rogot, hogy mondjon le a birtok megvásárlásáról.

Dany mikor mondott fel Brunonál? Merthogy ma van az elsõ munkanapja Ernesto klinikáján. Igaz, tudjuk, hogy Dany is ápolónõ, mint Paula, de azért ilyen hip-hop állást változtatni...
Paula mostanában miért nem fizikoterápiázza Rogeliót? És Rog miért nem foglalkozik azzal, hogy megmûttesse magát, ha esetleg újra járni tudna? Az ember azt hinné, hogy több, mint 7 év tolószék után semmi sem fontosabb ennél.

Paulát sem értem. Úgy édeleg Rogelioval, felajánlja a segítségét, stb., mintha mindig jóban lettek volna. Montha Rog soha sem alázta volna meg nap, mint nap. És Vanesa is még mindig a birtokon van... Talán már nem mászkál be éjszakára a szobájába, mert Margarito is bármikor bemehet... Igaz, még mindig azt hajtogatja, hogyha lejár a szerzõdése, akkor elmegy.

Bruno meg miért édeleg Hildával, mit akar tõle? A nõ egy állástalan gyámügyi elõadó, mihez kell neki?

Cynthia annyira akarta az örökségét, most megkapta a felelõsséggel együtt, rájött, hogy teli vannak hitelekkel, meg adóssággal, nem tud pénzhez jutni és lelépni, ahogy akart. Kíváncsi vagyok elszánja-e magát valami munkára, vagy azt Gustavora hagyja, ahogy szokta....
8/10
Hajni 85 2012 okt. 29. - 21:49:45 8/10
(1233/1702)
Én nem értem Paulát mást mond mint amit tesz és mást tesz mint amit mond,eddig látni sem bírta Rogeliot most hogy kiderült elvileg "szegényebb "lett most rohan hozzá hogy elvileg segítsen.Azok után amit Rog tett vele hogy képes erre,szerintem már semmivel nem tartozik neki.Rog nem egy rossz ember a maga módján azt is belátta hogy Gustavoval talán barátok is lehettek volna,de Paula ellen akkor is durva meggondolatlan dolgokat követett el én nem tudnám ezt megbocsátani.
Vanesa minek alázza meg magát hogy nem veszi észre hogy Rognak tök mindegy hogy ott van e vagy nincs ,látszik hogy nem szereti a méltósága érdekében magától kéne elmennie nem megvárni amíg elküldik.
andrealovasz 2012 okt. 29. - 21:03:42
(1232/1702)
Hogy ki van akadva mindenki, mert nincs készpénz. Hát ja kérem, egy ekkora birtok, komoly anyagi befektetés kell hozzá, hogy mûködõképes legyen. Nem is értem Cinthya mit képzelt, hogy Rogelio készpénzben oda adja majd neki az örökségét? Nem tudom mennyi pénzrõl lehet szó, de sejtettem, hogy az örökség nagy részét a földek, az üzletrész jelenti. Nézzen körül, ott van az öröksége, mindennek a fele annak amit lát, a ház, a földek, a termés, a haszon, stb. ja és a munka fele, mert ugye ehhez baromi sok munka is kell. De hát ahogy kiderült, neki nem kell a munka, meg a felelõsség, csak a készpénz. Bruno, meg Rogelio nagyon jól elmondta, hogy nincsenek csõdben, csak pillanatnyilag nincsen elherdálható készpénzük, mert le van kötve. Amúgy meg fizetni kell a clenbuterolos ügy büntetését, amit Cinthyának köszönhetnek, plusz a fix kiadások és a munkások bére.

Vanessa már nagyon idegesítõ, Rogelio elküldhetné már végre a fenébe.

Margaritó nagyon boldog, már csak a "szüleit" kéne megint összehozni. Rogelio elmondta Paulának, hogy mégis csak meglett a család amire vágyott, ere Paula csak azzal jön,hogy ha lejár a szerzõdés akkor el fog menni. Persze õt is meg lehet érteni, ott van Vanessa, és ha tényleg minden este õ fekszik Rogelio ágyában, bár ezt nem nagyon mutatják, akkor Paula helyében én is csak arra tudnék gondolni, hogy teljen már le a szerzõdés.

Rogelio elmondta, hogy ha nem lenne a neje, akkor Gustavóval közeli barátok lennének. Érdekes az élet. De azért Rogelio milyen sajnálkozva mesélte Mariának, hogy Paula csak azért lett a felesége, mert azt hitte, hogy Gustavo meghalt, és már nem számított semmi. Mégis mit várt, nem szerelembõl lett a felesége, szerzõdést kötöttek és ennyi. Aztán persze más kérdés, hogy ki mit remélt ettõl a szerzõdéstõl, vagyis házasságtól, hiszen Rogelio bevallotta, hogy már az elsõ perctõl szereti Paulát. (Ez akkor történt, amikor AP megtalálta Gus cuccait Rog irodájában, és megvádolta õt a megölésével).

A holnapi részt már nagyon várom, aki elõre belenézett a sorozatba, az tudja mirõl beszélek....
9/10
Caramell 2012 okt. 28. - 19:33:55 9/10
(1231/1702)
Szerintem a story4-en már nem várhatók ilyen sorozatok sajnos ,különben nem tették volna át a Megkövült szíveket sem,gondolom most megfelel nekik ez a kínálat amit adnak különben benyomtak volna már valami újdonságot de nem tették..
Norcy_ 2012 okt. 28. - 14:57:47 Előzmény napraforgó
(1230/1702)
Hát kár lenne, ha a Story4 ennyire mellõzné az ilyen sorozatokat, mivel az Amor Bravíót szerintem biztos megveszik, és az egy nagyon igényes telenovella jó színészekkel (pl. az egykor Esmeraldát játszó Leticia Calderon ismét negatív szerepben).
7/10
offtopic
napraforgó 2012 okt. 27. - 18:59:28 7/10
(1229/1702)
Én nem vagyok egy nagy telenovella-fan, egyszerre csak egyet nézek és vannak idõszakok, amikor egyet sem. Próbálok olyat találni, amely viszonylag elfogadható, nincs tele értelmetlen zagyvaságokkal. De ha most a Story4 megszüntette a telenovellák sugárzását, akkor már nem maradt olyan mûsora, amelyet nézni szeretnék. A Story5 meg nagyon macerás, ha ennek a sorozatnak vége lesz, hát azt is elfelejtem.
8/10
suxel 2012 okt. 27. - 13:38:53 8/10
(1228/1702)
Kis kábelcsatornákról nem nagyon szokott érkezni nézettségi hírek. Mûsorokra lebontva szinte sohasem, csak csatornaátlagról. Legutóbb februárban érkezett: http://nezettseg.blog.hu/2012/02/04/bejegyzes_url_cime_3454#comments
De nem sok minden van itt sem a Story csatornákról. Míg a Story5-ön nagyon sok telenovella megy, többségében csak azok, a Story4-en már egy sem. És nem is hiszem, hogy a közeljövõben indítanának majd. Valószínûleg a Story4 jobban profitál a saját készítésû és egyéb mûsorokból és ezért a telenovellákat átküldték a kis társcsatornájukra. Ami meg ugye azért még mindig nem fogható mindenhol. Így meg ne is várjanak nagy nézettséget tõle.
7/10
napraforgó 2012 okt. 27. - 12:55:05 7/10
(1227/1702)
Köszi! de vajon erre miért nem képes a port. hu?
Azt hittem, hogy ennek a sorozatnak van nézettsége, miért tolnak ki velünk?
9/10
Caramell 2012 okt. 27. - 10:47:48 9/10
(1226/1702)
http://holdpont.hu/category/holdpont/megk%C3%B6v%C3%BClt-sz%C3%ADvek

Itt is megtudod nézni a tartalmat én itt szoktam ha a Port-on nincs..
andrealovasz 2012 okt. 27. - 10:02:04
(1225/1702)
A tv.animare.hu oldalon a 115-ik részig van ismertetve a sorozat.
7/10
napraforgó 2012 okt. 27. - 05:13:52 7/10 Előzmény napraforgó
(1224/1702)
Látom eltévedtem, persze Vanesát akartam írni Paula helyett, bocsi.
7/10
napraforgó 2012 okt. 27. - 05:12:44 7/10
(1223/1702)
Valaki tudja, hogy miért nem közli a Port.hu újabban a tartalomismertetõket? Vagy ez a Story 5-ön sugárzott sorozatoknál nem szokás?

Azt megértem, hogy az ismétléseknél, pláne a sokadik ismétlésnél nem teszik be a tartalomismertetõt, de ennél a filmnél állandóan beadják a reklámot, hogy Országos TV premier, vagyis most mutatják be elõször. Már az is elég kellemetlen, hogy a Story4-rõl áttették a Story5-re, pláne minden elõzetes jelzés nélkül, de most még a hátralevõ közel 60 részrõl sincs semmi információnk.