8/10
Hajni 85 2012 szept. 21. - 21:08:27 8/10 Előzmény Sutherland
(982/1702)
Na igen ez egy érdekes helyzet nyilván így akarták hogy AP-ilyen döntésképtelen legyen de a végéra csak kitalálja mit akar.Ha Rog hazatér valószínû megint a rosszabbik énje kerekedik felül ,amit AP -ugye kinem állhat és ami Gusti malmára hajtja a vizet, Paula lehet Rog agresszív viselkedése miatt ,megint kiszeret majd belõle vagy megint gyûlöli majd,és megint Gusti mániája lesz kitudja de megeshet.
Ha pasi lennék a valóságban ilyen megesne hogy tudom a szerelmem más iránt is vonzódik szereti nem csak engem még ha mellettem is döntene bennem lenne a gondolat hogy mi van ha egyszer mégis elcsábul a másiknak,ahoz hogy bízzak benne nagyon be kellene bizonyítania hogy már csak engem szeret.
10/10
Sutherland 2012 szept. 21. - 19:44:17 10/10
(981/1702)
Na Cynthia jól benézte a birtokkal kellet neki fõnököt játszani,most meg még Vanesa és Efrain is kiossza bár megérdemli.Valószínü Rog mûtétjére a telefonos beszélgetés után már nem kerül sor.
Paula nem igazán szimpi mostanság ,megengedi Gustinak hogy puszilgassa stb,Rognak meg mondja meg írja hogy így-úgy szereti most ez milyen már mintha, mind 2-tõt átb...ná,ez nem tisztességes szerintem senkivel szemben ,vagy szeggye össze magát és döntsön mert néha õ is megérdemelne egy kisebb pofára esést..ha én ezt csinálnám két hapsival szerintem mindkettõ dobna a pi..ba.
7/10
napraforgó 2012 szept. 21. - 13:18:16 7/10
(980/1702)
Hát igen, Cynthia ránézésre is legalább 30 éves (tudom, hogy az õt játszó sszínésznõ még több is). Valahogy nehéz elhinni, hogy egy ember, aki egy ilyen birtokon nõ fel, nem tanul meg akaratlanul is jó pár dolgot...
Kicsit nehéz azt is elhinni, hogy Paula többet tud nála, merthogy Rogelio "betanította".
Már bocsánat, de mikor tanította be? Abban az egy-két hétben, amit a birtokon töltött? Na ezt is alig hiszem.
Egy ember, akár egy nõ - Cynthia - ennél lényegesen többet fölszedhetett az élete során, még ha nem is akarta.
8/10
suxel 2012 szept. 21. - 10:05:55 8/10
(979/1702)
Ha jól emlékszem még az elején Rog mondta, hogy Cynthia nem ért semmihez, nem felelõsségteljes, hát ez így is is van. Attól, hogy van egy ostorunk és most végre én suhintgathatok vele, az nem jelenti azt, hogy felelõsségteljes, értelmes döntéseketis tud hozni. Pedig az ember tõle már szerintem elvárhatná, hisz végig a birtokon élt, s felszívhatott volna valamit . Anno a szülei idejében még láthatta, hogyan is csinálják, jó gyerekként, nem ezt figyeli, meg nõ létére nem feltétlen egy birtokot akar igazgatni, viszont Rogelio már régen átvette a vezetést a szülõk halála után és Cynthia csak belelát valamennyire az irányításba.
Rogelionál a keménykezûség (néha túlságosan) társult a felelõsségteljes, értelmes döntésekkel, s nem hiszem, hogy a birtokot valaha is veszélybe sodorta volna. De úgy látom Cynthia ebbõl csak a felszínt látja.
8/10
suxel 2012 szept. 21. - 10:00:09 8/10
(978/1702)
Igen: Ernie meg a gyereknevelés. Jó, hogy vigyáznak rá az anyai szülõk, de nem volt olyan hejj, de jó a kapcsolata a tinédzser lánnyal, szerintem ügyködhetne rajta, hogy jobb legyen. De neki, most fontos szerepe van a birtokon!
7/10
napraforgó 2012 szept. 21. - 05:58:01 7/10 Előzmény Gitta 111
(977/1702)
Cynthia is szereti lengetni a lovaglóostort. De semmi értelmes rendelkezést nem hoz, csak visszavonja az õrjáratokat a marhák körül.
Hát nem tudom hány marhája van Rogelionak, de gyanítom, hogy két ember, akik éjszaka az istállóban mászkálnak, nem elég. Ha ez igazi nagybirtok, többezer marhával, akkor azok tuti nincsenek istállóban, hanem szanaszét bóklásznak és legelésznek a mezõkön. Mert az a 10-20 marha, akiket az istállóban láttunk biztos nem elég az amerikai exporthoz.
7/10
napraforgó 2012 szept. 21. - 05:51:50 7/10 Előzmény suxel
(976/1702)
Én szoktam szóvá tenni, hogy Mercedes mennyire ráér a birtokon lebzselni, de tulajdonképpen Ernesto is. Nincs neki valami kötelezettsége a kórház felé? Elõbb egy árva kisfiú balesete miatt tölt napokat (heteket?) a birtokon, aztán egy terhes nõ idegösszeomlásait kezeli, de gerincsebész létére persze kíváló nõgyógyász is.
Nem úgy volt, hogy mindjárt megoperálja Rogeliot? Most ezzel mi lesz? Halasztjuk a mûtétet, mert otthon bajok vannak? És Ernie továbbra is haptákban áll, hogy mikor is lesz alkalmas az idõ a mûtétre? Nincsenek más betegek Mexikóban, akiken addig is segíthetne? Régebben még azon is filóztam, hogy szegény félárva lányával nem kell törõdnie? De kiderült, õt jól ellátják az anyai nagyszülõk, Ernienek nem kell a gyerekneveléssel bajlódnia.
10/10
Gitta 111 2012 szept. 20. - 20:34:09 10/10 Előzmény suxel
(975/1702)
Igen nekem ennyi szabim lenne a melóban igazi kánaán lenne de sajna úgy kell könyörögni érte:D Mercedes idegesítõ személlyé vált számomra ,irritál.Ezek a klenbuteros ,folyós,ügyek az agyamra mennek ennyi összeesküvés elméletet ami Rog ellen folyik,jesszus...!!mit tett ez az ember?
Ha jól tudom hétfõn már otthon lesz,de a hírek hallatán lehet visszakerül a kórházba..:-/
8/10
suxel 2012 szept. 20. - 19:34:21 8/10
(974/1702)
Már a múltkor is írtátok, de ennek a Mercedesnek baromira sok szabadsága van a fõnõvér vagy nem tudom mi foglalkozásához képest, és nem tudja mással elütni az idejét, minthogy Paulát b*sztatná, már bocs a kifejezésért. Igazán megérdemli, hogy ne legyen szerencsés a szerelemben.
10/10
Gitta 111 2012 szept. 20. - 19:27:42 10/10
(973/1702)
Cynthia nagyon beleéli magát a fõnök szerepébe hála az égnek nem sokáig.Mercedes kirohanásait már nehezen bírom miért nem megy vissza Tuxlába.Paulával most kisiratják az egész hónapot amíg nem kellet neki ,jó hogy Rosaura és Bruno egymást fenyegetik, ez az összeállt csapat Vanesa David Bruno stb lassan már agymás ellen fordulnak szép kis összetartás:)
7/10
napraforgó 2012 szept. 20. - 15:43:13 7/10
(972/1702)
Szerintem nem szabad kitolni azokkal, akik végig akarják izgulni a sorozatot....
Ha valakit annyira érdekel, hogy nem tudja kivárni a végét, nézzen utána, és hagyja a többieket.....
sorozatkedvelõ 2012 szept. 20. - 13:51:59
(971/1702)
Akkor részemrõl ennyi ezen a fórumon!
7/10
napraforgó 2012 szept. 20. - 13:01:56 7/10
(970/1702)
Szerintem maradjunk inkább a sorozatnál, nem fussunk elõre. A sorit már leforgatták, lesz, ami lesz.
Aki meg nem tudja kivárni, keresgéljen a neten és fõleg ne spoilerezzen itt.
Én szeretek találgatni és ha elõre elmondják, hát elrontják az örömöm....
sorozatkedvelõ 2012 szept. 20. - 06:00:00
(969/1702)
Spoiler kérdések! Rog anyja vajon tudta,hogy ki szülte Cyntiat? Mariat ,hogy tûrte meg a gyerekek dajkájaként? Ennyire erõszakos volt a férje,hogy bármit megtehetett? Spoiler vége
7/10
offtopic
napraforgó 2012 szept. 20. - 05:51:17 7/10
(968/1702)
Hát igen, bárki, bárkivel, meg mindenki mindenkivel.... Szóval nem véletlen ez az a nagy szerelemféltés - ha valaki belülrõl ismeri a rendszert....
Csak a képernyõn olyan bájosan naív a fõhõsnõ, vagy gonosz a fõgonosz. A képernyõn kívül nagyon is jóban vannak.
sorozatkedvelõ 2012 szept. 20. - 05:51:02
(967/1702)
Off.Szerintem W.L. semmivel nem jobb és nem rosszabb ,mint a többi fiatal férfi,aki félrelép,de valamiért mindig csak õt találják meg a pletykalapok.Olvasgatva kiderül,hogy sok pár kapcsolatát egy "harmadik " dúlta fel.off.
10/10
Gitta 111 2012 szept. 20. - 00:38:11 10/10
(966/1702)
Szerintem szinészek között mindenre volt már példa van hogy fõhõs fõhõssel ,fõhõs mellékszereplõvel,fõhõs rendezõvel ,van aki érdek kapcsolatból,és lehet van aki mondjuk tényleg hûséges családjához ,barátjához,vagy barátnõjéhez és voltak akik azzal buknak le hogy annyira kerülik egymást és tagadják és van akikrõl lerí mert nem tudják eltitkolni látszik rajtuk,akik foglaltak meg nem fogják bevallani.De ezt igazából csak a színészek tudják ,de az biztos igaz kutyából nem lesz szalonna általában de színész függõ pl:William Levy ha-ha
Mostani sorik közül amit láttam ebben a kategóriában nem tudok olyat mondani ahol úgy gondolnám a fõhõsök mellékszereplõk között komolyan több lenne ami ránézésre nehéz megállapítani és persze függ attól mennyire jó az alakítás .
10/10
Milibindi 2012 szept. 19. - 21:51:45 10/10 Előzmény napraforgó
(965/1702)
Akkor a producer sem engedné párját játszani pl Angelica Rivera is ismertebbnél ismertebb színészekkel játszott Yanezzel hírbe is hozták Õ Castro exneje,nyilván tudja magáról , hogy finoman szólva nem egy Adonisz. Ezen kívül a partnernek szabad bejárása van a forgatásokra is jelen lehet , ha épp nincs dolga.
Nem feltétlenül a két "szerelmes" jön össze az Elisa lányánál a fõhõs jött össze a fõgonosszal , Jóban rosszbaból is két olyan színész jött össze akiknek még közös jelenetük sincs nagyon
10/10
Milibindi 2012 szept. 19. - 21:37:56 10/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(964/1702)
Látom láttátok a Teresás topiknál a képet :D
Nem hisz elõzõ barátja Zurita 24 éves Vad szíves képen vele van abban a topikban õ az ex barátja
10/10
Sutherland 2012 szept. 19. - 20:58:21 10/10
(963/1702)
Szerintem is csak az idõd huzzák már,mert gondok voltak a sorozattal nincs mit kitalálni,Rog a mai részben már jól festett mehetne hazafelé és legyen aminek lennie kell,de nem hiszem el mikor arról ábrándozott hogy újra jár még ott is talpig feketében volt.

más:Boyer neki ha már idõsebb férfira bukik mert van ilyen persze de akkor legalább valami sármos lenne ,de ez a Castro ronda mint a bûn,,és inkább már nagyapa.:D