v_zsuzsi 2012 szept. 16. - 15:27:57
(922/1702)
Egyébként miért van az minden mexikói sorozatban, hogyha valaki gyereket vár, akkor automatikusan fiúnak hívják, pedig még nem is lehet tudni a baba nemét! Arra nem is gondolnak, hogy lány is lehet? Ha jól emlékszem itt is elõjött ez, Gustavo mondott valami olyasmit Paulának, hogy ne idegeskedjen, pihenjen, mert nem akarja, hogy a "fiúknak" baja essen. :P
10/10
Milibindi 2012 szept. 15. - 15:43:23 10/10
(921/1702)
Csak akarta! Dulakodás közben a lány hátra esett és meghalt.
violet82 2012 szept. 15. - 15:10:10
(920/1702)
Vicces jelenet a tegnapi részbõl, mikor Rosaura és Efraín õrködnek, nehogy megint beszennyezzék a takarmányt.

Rosaura sérelmezi, amiért neki is részt kell vennie az éjjeli õrjáratban, elvégre õ a fõnök nénikéje, sõt olyan mintha az anyja lenne. Efraín sem örül, hogy Rosaurával kell dolgoznia, mivel õ meg Rogelio jobbkeze.
Rosa kényeskedik a bogarak miatt, mondja, hogy nagyon érzékeny a bõre, egy csípés is végzetes lehet (hahaha csoda, hogy nem jött elõ a beteg a szívem dumával). Efraín figyelmezteti, hogy a birtokon elég sok a kigyó, a szalmában is elbújhatnak, de majd õ megvédi tõlük. Rosa ettõl nagyon berezel és viccesen mozgatni kezdi a lábait nehogy valami rámásszon...:D:D
7/10
napraforgó 2012 szept. 15. - 06:58:38 7/10
(919/1702)
AP közli Gusztival, hogy gyereket vár tõle. Guszti föllelkesül, hurrá, akkor együtt élünk, neveljük a kis Gusztit. Mindent elmondok Rognak, meg kell tudnia mindent! Jajj ne, mondá Paula, meg fog ölni és én azt nem birnám elviselni!
Guszti ezután elrohan Cintihez - elvégre neki is meg kell tudni a jó hírt, hogy apa lesz. Cinti nem lelekesedik a hírtõl annyira. Épp magába roskadva sírdogál, mikor beállít Vanesa és elmeséli, hogy anyut zárt osztályra vitette, mert nem komlett. (mi eddig is tudtuk, csak õ nem vette észre) Cinti is megörvendezteti a jó hírrel, AP kisbabát vár! Vanesa mosolyog, szinte azt hinni, örül a hírnek. Aztán ezt kissé lerontja, hogy közli, el kell mondani Rognak, akkor kidobja azt a nõt. Igen ám, de nem tudjuk, hol van Rog! Cynthia még jajong egy kicsit, hogy a vízhiány miatt nem tud hajat mosni, de David nem akarja megszüntetni a gátat a folyón.

Ernesto beviszi a lányát a kórházi irodájába, aki lázadó kamaszlányból hirtelen átment fehér búzos, sötét szoknyás, fehér térdzoknis kis iskoláslányba. A lányka matat apja íróasztalán és elolvassa Merci korábbi levelét, amit Ernestonak írt, amelyben szakított vele, mondván a lánya a legfontosabb. Ettõl úgy meghatódik, hogy a visszatérõ apjának nyakába borul és áldását adja a Mercivel való kapcsolatára. Bár azt közli, hogy nem megy San Gabrielbe lakni, inkább a nagyszüleinél marad.

Megjelenik Cio is S Gabrielben, persze rögtön az étterembe érkezik, ahol Esteban beszélget és nevetgél ex-barátnõjével, Mercivel. Hozzájuk vág néhány keresetlen szót, majd elrohan.

Hirtelen megérkezik Ernesto a birtokra, és közli Paulával, hogy van remény arra, hogy egy operáció után Rog újra járni fog! (fura, hogy ilyen kijelentéseket tesz, mivel a következõ mondatában közli, hogy még el el kell végezni egy sor vizsgálatot, stb. Tapasztalatom szerint az orvosok a vizsgálatok eredményei elõtt nem nyilatkozgatnak ilyesmiket) De nem szabad felizgatni, mert hónapokig tarthat a rehebilitáció a mûtét után.
Paula elmondja Ernienek, hogy gyereket vár mástól - na hát ezt a hírt talán ne közöljük Roggal rögtön.

Aztán újfent örömködnek egy sort, mert Margarito fel tudott állni, sõt pár lépést is tett! Szép az élet!

Rog telefonál, Paula közli, itthon minden rendben!
A birtok munkásai értesülnek, hogy Margarito gyógyulófélben, sõt Rog felépülésére is van esély. Addig Paula a fõnök!

Bruno álszent módon beszélgt Abellel, nem tudja miért tett Rog Clembuerolt a marhák takarmányába, de az amcsi fél, Mr. Williams leállította az exportot.
Brunito nem örül a hírnek, miszerint Rog talpraáll! Ez nem szerepelt a tervekben! Kicsit hisztizik Rózának, aki viszont úgy tûnik örül, mert õ szívesen maradna a birtokon, nem bánná, ha Paula Roggal maradna, csak azt az apró problémát, agyerek-kérdést kell a visszatéréséig megoldani...

Consuelo elmegy a birtokról segíteni Ulissesnek és Macariának, mert látni sem bírja Miguelt.
8/10
suxel 2012 szept. 15. - 00:04:38 8/10 Előzmény Milibindi
(918/1702)
Azt én nem tudhatom, hogy eredetileg is így lett volna vagy nem. De "jó" húzás volt szerintem, bár mondjuk én az örökösen fecsegö Macariat öltem volna meg. Na igy Ruti koma nézhet új pipi után, s itt van Consuelo. Láttam már vitattátok, de akkor most volt eröszak vagy nem? én úgy tom igen, de ellentmondásosak az infoim, mert lehet csak akarta és még elõtte szerencsétlent megölte. Miguel meg hiába nem õ volt nem tudom sajnálni, ott legalább nem iszik. Olyan szerencsétlen egy karakter.

Am. ekkor még javában láttam az eseményeket, de nem emlékszem: RMen ugye nem fekete volt a Paulás házasságán vagy ott is. Szerintem a fekete szín a keserûséget, komorságot fejezné ki. De, hogy AP megérkezett a birtokra, s vele együtt valami új és jó, a fekete öltözet azonban nem.
10/10
Milibindi 2012 szept. 14. - 23:28:17 10/10
(917/1702)
Igen valószínû ilyesmi jelenthet a mindig talpig fekete öltözet
10/10
Milibindi 2012 szept. 14. - 23:26:39 10/10
(916/1702)
Maripazt emiatt halt meg a soriban, hogy amíg nincs Rogelio legyen valami, eredetileg nem is lett volna ilyen?

Én is sajnálom szegényt szimpatikus karakter volt!
10/10
Sutherland 2012 szept. 14. - 22:15:41 10/10
(915/1702)
Ezen a képen Cynthiával sem feketében van a soriba mégis mindig abba öltöztetik,biztos szimbolizál valamit
a tragédiáját hogy gyászol valamit,vagy hogy néha könyörtelennek akarják beállítani vagy nem tudom de biztos ennek is van oka,,,
10/10
Gitta 111 2012 szept. 14. - 21:34:21 10/10
(914/1702)
Igen nem tarthatták annyira fontos szereplõnek de a halála mégis bonyodalmat kelt ,ezért beáldozták.Rog nem néz ki még valami fényesen látszik a szemén és sápadt is nem is szerepel sokat, néha egy telefon erejéig.
7/10
napraforgó 2012 szept. 14. - 20:11:10 7/10
(913/1702)
Elég kókadtan néz ki ezen a képen is szegény.
7/10
napraforgó 2012 szept. 14. - 20:10:22 7/10
(912/1702)
Lehet, hogy azért áldozták be Maripazt, mert úgyis eltûnt volna a soriból, elment volna vagy Tuxtlába, vagy Mexikó citybe tanulni. Szóval valószínûleg nem sokat láttuk volna késõbb.
10/10
Gitta 111 2012 szept. 14. - 19:07:57 10/10
(911/1702)
Nekem személy szerint hiányzott Rogelio de szerintem írtam is hogy fura hogy nincs,de ez érthetõ mert nekem a kedvenc karakterem ,ha jó ,ha rossz ,tök mindegy én szeretem a karaktert.

Muszáj volt valamit kitalálniuk hogy egy párnapig nem volt, de szerintem ezért nem kellet volna megölni Maripazt aranyos lány volt már ha nem akarták volna amúgy is megölni de ezt nem tudom,mást is kitalálhattak volna.
8/10
suxel 2012 szept. 14. - 18:15:42 8/10
(910/1702)
Hány részben nem szerepelt RM? Mert látom, itt irjátok, hogy már megjelent benne ismét.
RM ruhatára sem igényelt nagy helyet, csupa fekete, már csak egy perwoll black magic termékmegjelenítés kellene bele, de lehet nem annyira nagy nk-i márka, hogy közép amerikában is ismerjék.
És lányok, nök, asszonyok, milyen volt a sori Rog nélkül? Mintha nem is ezt a sorit néztétek volna?
De tudtommal Castro ügyesen megoldotta egy mellékszál feldobásával: Maripaz tragédiájával
v_zsuzsi 2012 szept. 14. - 16:17:07 Előzmény napraforgó
(909/1702)
Ma már sikerül telefonálnia AP-nak és nem szakad meg a vonal. És végre nincs a fején a kalap.:D
Szerintem egy darabig még távol lesz, most is csak Ernesto megy vissza a birtokra, ahogy megbeszélték.
7/10
napraforgó 2012 szept. 13. - 17:44:56 7/10
(908/1702)
Rog a kórházi szobában, szokás szerint talpig feketében, kalappal a fején. Elég sápadt a lelkem, a smink ellenére. No legalább láttuk egy percre, és a forgatókönyírók eddigre kitalálták, hogy hová tûnt, miért ment el. (meglepetés)

Na most egy kicsit nyûglõdjünk Miguellel.
Esteban kibugázta, hogy a La Negra Vanesáé. Megfenyegette, hogy feljelenti, börtönbe is kerülhet. De David nem hajlandó visszaadni a vizet, pereljen csak Rogelio, mire véget ér a per, már mindenét elveszíti.
Merci megpróbálja rábszélni Gusztit Cynthiára, a szerelem majd megjön dumával. Ha-ha.
Elsa viszont megzakkant Federico kísértetét látja mindenütt.
7/10
napraforgó 2012 szept. 13. - 17:29:21 7/10
(907/1702)
Rogelio meg akarja lepni Paulát - nyilván azt találják ki, hogy meg lehet operálni és van remény a gyógyulásra.

Bingó! Eltaláltam!
Rog hálából klinikát akar építeni Ernestonak San Gabrielben.
És most megint egy kis termékreklám - tegnap is Maria dobozból készítette az enchilládát, tuti ma is ezt eszik Merci és Cinti.
7/10
napraforgó 2012 szept. 13. - 17:21:02 7/10
(906/1702)
Na Paula végre megcsinálta a tesztet. Rozi már sopánkodik, ha AP el akarná hagyni a birtokot Gustavoval, akkor neki és Miguelnek is el kell. És akkor ki tartja el õket? Merthogy neki súlyos szívbaja van....

Maria meg rohangál, gyere Paula, Rog telefonál! Vajh miért nem vitte magával azt a hordozható készüléket, merthogy az volt. És miért nincs abban a hatalmas házban több készülék?

Jaj, és miért minden fontos dolgot abban a szobában kell megbeszélni, ahol Margarito fekszik? Ott ordibálnak a kisfiú feje felett. A gyerek a hátára esett, nem a fülére, szóval nem süket.
10/10
Milibindi 2012 szept. 13. - 14:24:10 10/10 Előzmény napraforgó
(905/1702)
Annyira a mexikóiak elvileg nem keresnek jól! Pár éve pl Kate del Castillo (Vipera, Ramona) elgázolt egy nõt Amerikában a kocsijával , anõ megúszta pár karcolással semmi komoly baja nem lett, mivel színésznõ súlyos milliókra bírságolták , állítólag 4 telenvva teljes gázsija volt ez az összeg , plusz még az édesapja is híres színész Eric del Castillo ketten nem tudták kifizetni, aztán végül akkori võlegénye Luis Garcia fizetett (pletykák szerint emiatt is let a felesége dehát ki tudja)
10/10
Milibindi 2012 szept. 13. - 14:11:13 10/10 Előzmény napraforgó
(904/1702)
Hát ez jó kérdés, A kettõs játszmában is helikopteren közlekedtek és ott mutatták ahogy leszáll , a szereplõk beszállnak, de még benne is !
10/10
Gitta 111 2012 szept. 13. - 13:26:15 10/10
(903/1702)
Igen ennek a sorozatnak is vannak hibái én sem tudom Mercedes miért lóg a birtokon vagy szabadságon van,Gustavo munkájáról meg annyit hogy egyszer le akarta fotózni a folyót bár az sem jött össze +néha összeverekedik Daviddal+tett egy feljelentést amit más is megtehetett volna na ennyiben ki is merült a munkája amit már lassan nem is akar elvégezni, azonkívül teng-leng Anát zaklatja.De egyébként Efrainnak sem tudom mi a dolga mivel vagy San G-ben Uliseséknél vagy Cynthia szobájában látom szóval nem tudom mit csinál,és még lehet sorolni de ettõl függetlenül szeretem a sorit még mindig jobb mint 1-2 másik .pl:(Teresa )elnézést a rajongóktól biztos sokan szeretik,,de abban annyi butaság és valótlanság van egy idõben szerettem az elején de már nem követem ezek miatt..:(