Norcy_ 2012 júl. 30. - 21:30:47
(622/1702)
Nálatok is megváltozott a képarány? Én annyira nem bírom ezeket a fekete csíkokat, jobb szeretem, ha a teljes képernyõt kitölti a kép. 40 részt leadtak normálisan, nem értem miért kellett most variálni, ez nem egy mozifilm...:/
7/10
napraforgó 2012 júl. 30. - 19:00:52 7/10
(621/1702)
Sokszor csinálnak olyat, hogy félbevágnak egy-egy jelenetet. Azt hiszik, így izgalmasabb a történet.

Na most mit fog csinálni Consuelo, hogy rajtakapta Efraint és Cynthiát?

Nem igazán értem, hogy Bruno miért Danyval küldi Federiconak Tuxtlába azt a borítékot (nem tudom mi a csuda lehet benne), amikor Federico ott áll mellette? Miért nem adja át neki és vigye el saját maga, ha visszamegy Tuxtlába. Azért nem marad ott Frédi örökre, pár napnál tovább nem hiszem, hogy indokolt lenne maradnia üzleti tárgyalás ürügyén.
sorozatkedvelõ 2012 júl. 30. - 17:55:25
(620/1702)
A végébõl nem vágtak ki? Olyan furcsa volt,hogy Cyntia és Efrain jelenete után,már Gustavoék a szalonban ülnek.
10/10
Sutherland 2012 júl. 30. - 12:16:10 10/10 Előzmény Milibindi
(619/1702)
Van hogy én is ott nézem,ha úgy alakul és elég zavaró tud lenni ezt az oldalt akár gyerekek is nézhetik,reméljük változtatnak rajta.
10/10
Milibindi 2012 júl. 29. - 22:49:34 10/10
(618/1702)
40 ig feltöltve:)
Off
Írtam Online teamnek egy levet mostmár a reklámok ,nem tudom , hog nekik kell-e, de eddig is fel voltam háborodva , hogy felkínálkozó lányokat kell nézegetnem míg a vidi betölt , de most már hogy férfi nemi szervet is hát ez már több mint sok!
10/10
Milibindi 2012 júl. 28. - 16:38:29 10/10
(617/1702)
Most találta meg Gustavo cuccait.. Ennyire hülye tényleg nem lehetne, hogy oda teszi Paula orra elé a bizonyítékokat....
10/10
Milibindi 2012 júl. 28. - 16:12:09 10/10
(616/1702)
Most kezdtem el nézni a 38 részt, rögtön az elején elhangzott, hogy mindig is szerette Paulát
7/10
napraforgó 2012 júl. 28. - 05:08:16 7/10
(615/1702)
Nem tudtam, hogy nem vagy "naprakész", mert nincs benne a csomagodban a Story4.

A tegnap elõtti (39) részben Rogelio egy-az-egyben megmondja Paulának, hogy már az elsõ perctõl szerelmes volt belé, és úgy érzi, a lány is megszerette , ne tagadja meg az érzéseit, higgyjen neki, stb., stb. De Paula nem hisz neki, csak hajtogatja, hogy Rog ölte meg a szerelmét, megtalálta a bizonyítékokat. Rog azt se tudja (vagy nem emlékszik), hogy hogy is hívták a szerelmét, és csak kérdezgeti, hogy hol is találta meg Paula a fiú dolgait. De Paula nem mondja meg, csak kiabál: tudod te azt nagyon jól! Rog meg még Danyt is faggatja, és esküszik, hogy nem tud semmit. De Dany sem mondja meg, mert Paulának megígérte, hogy hallgatni fog.

Na majd most jön a civakodás vay 100 részen keresztül. Szerencsére ez a sorozat nem olyan gagyi, mint egyik-másik, remélem késõbb sem rontják el.
És most majd bejön a Federico szál is, Frédi már tudja, hogy ki a lánya, nemsoká Paula is megtudja. Ha Paula is gazdag kislány lesz, és nem lesz rászorulva Rogelio segítségére, vajon hogy alakul a játszmájuk?

Mert ez a Feddy a szívbajával már nagyon halódik, remélem még lesz ideje Paulára hagyni valamit a vagyonából, mielõtt meghal.
10/10
Milibindi 2012 júl. 27. - 21:28:01 10/10
(614/1702)
Tegnapit még nem láttam , sajnos csak alapcsomagunk van itthon , így netrõl tudom nézni oda 37 részig van feltöltve. Mondjuk észre lehetett venni a viselkedésén még ha állította is, hogy nem szerelmes belé meg csak a bosszú miatt stb pl akkor amikor Miguelék megérkeztek Paula meg hálából megpuszilta majd elolvadt , vagy mikor leesett a lány a lóról míg eszméletlen voltakkor is olvadozva fogta a kezét, persze mikor magához tért rögtön neki állt gúnyolódni, nehogy megsejtsen valami Paula.
7/10
napraforgó 2012 júl. 27. - 19:02:15 7/10 Előzmény Norcy_
(613/1702)
Talán megnézte, talán nem. Bár abban a nagy hisztiben, amit Paula csapott, talán eszébe se jutott.
7/10
napraforgó 2012 júl. 27. - 19:00:51 7/10 Előzmény Milibindi
(612/1702)
De már tegnap elárulta Rogelio, hogy az elsõ percben beleszeretett Paulába! Vagyis nem csak azért vette el, mert Vanesán bosszút akart állni. Szóval nem akart akárkit elvenni. Meg egyébként is, a bosszúja akkor is beteljesedett volna, ha egyszerûen csak visszautasította volna, szóval ahhoz nem kellett volna megnõsülnie. Meg Vanesa bárkit utált volna, aki elvett volna.
8/10
Hajni 85 2012 júl. 27. - 18:34:41 8/10
(611/1702)
Ha én megkísérelnék meggyilkolni valakit ,a bizonyítékokat már ha megtartom minimum széfbe teszem,de nem viszem a házamba a dolgozószobába és teszem be a fiókba amit egyébként kulcsal sem zárok és a dolgozószobába mikor ki ki-be járkál Cynthia,Bruno ,Paula,Pláne ha ott van az áldozat kedvese is a házamban ...erre senki nem gondol ez abszurd..
10/10
Milibindi 2012 júl. 27. - 17:13:44 10/10
(610/1702)
Rogelionak fogalma sem volt róla, hogy kicsoda Paula barátja, és mivel friss volt a kapcsolat csak pár ember tudott róla,, elvileg maximum Brunotól tudhatta volna,( na mg persze a " kedves" nénikétõl is tudomást szerezhetett volna akár a Gustavo kilétérõl )hogy ki õ, de ha még a nevét se tudja hogy lehetne õ a felbújtó? Rogelionak sok rossz tulajdonsága van, de azért gyilkosnak nem gyilkos. Eredetileg csak Vanessán akat bosszút állni, igaz így nagyobban csattant hogy az általa annyira utált Paulát venne azt a "nyomorult kis" ápolónõt vette el, de végsõ esetben bárkit elvehetett volna ,a lényegen nem változtatott volna akárki is a menyasszony visszakapta amit õ tett közvetlen az esküvõje elõtt faképnél hagyták!
Norcy_ 2012 júl. 27. - 16:52:08
(609/1702)
Rogelio még a nevét sem nézte meg annak, akinek a megölésével vádolják, pedig AP majdnem a fejéhez vágta az igazolványt. :D
7/10
napraforgó 2012 júl. 27. - 15:08:27 7/10
(608/1702)
Azért elég felelõtlen Paula, a házassági szerzõdésbõl végre kapott egy példányt (ostoba módon olvasatlanul írta alá), most meg szintén olvasatlanul széttépte. Nyilván lesz benne egy-két olyan kitétel, amelynek nem fog örülni.

És az örjöngés helyett, de legalább utána meghallgathatta volna Rogeliot. Tényleg nem logikus, hogy valaki megtartja a bizonyítékot egy ilyen támadás esetén (mégha nem is lett belõle gyilkosság).
7/10
napraforgó 2012 júl. 27. - 15:03:30 7/10
(607/1702)
Én megfeledkeztem a 12.50-es kezdésrõl, és Story5-öm meg nincs. Örülök, hogy nem tették át délre, amúgy is mi értelme ennek a tologatásnak? Vannak akik már megszerették a sorozatot, megszokták a kezdési idõpontját is, de ha elrakják más idõsávba, esetleg nem is tudják nézni.
andrealovasz 2012 júl. 27. - 13:35:20
(606/1702)
Ana Paula azért meghallgathatta volna Rogeliot is. Egyébként is Rogelio semmit nem tudott Ana Paula barátjáról, csak annyit tudott, hogy volt valakije.

Szerintem, ha Brúnó nem bujtogatná Ana Paulát, akkor nem feltételezné róla, hogy egy szörnyeteg, aki bármire képes, hogy elérje amit akar.

Brúnó jól felhergelte Ana Paulát Rogelio ellen, ha egyedül találta volna meg azokat a tárgyakat,szerintem másképp reagált volna.

Rogelio biztos megpróbál utána járni a dolgoknak, de nehéz dolga lesz. Ana Paula nem hisz neki, beszélni sem akar vele, sõt el akar menni a birtokról és válni akar.

Az nekem is furcsa volt, hogy Ana Paula részletesen tudta, mi történt Gustavoval. Senki nem mondta el neki tudtommal, hogy mi történt vele, csak egy újságban látta a nevét, hogy meghalt.

Majd ha felbukkan Gustavo akkor úgyis tisztázódnak a dolgok és akkor Ana Paulának majd bocsánatot kell kérnie Rogeliótol a rágalmakért.

Legalább kiderült, hogy Rogelio már az elsõ perctõl szereti Ana Paulát és Ana Paula is kezd beleszeretni Rogelioba.

Na de szerintem kezdenek felpörögni az események. Az is lehet, hogy Gustavo és Ana Paula hamarosan újra találkozni fog.

Kíváncsi vagyok mit fog szólni Federico, ha meg tudja, hogy Ana Paula az õ lánya és viszont. Vajon mit fog szólni Ana Paula ha megtudja, hogy él az édesapja.

Na és persze arra vagyok a legjobban kíváncsi, hogy Vanessa mit fog szólni, ha kiderül, hogy Ana Paula a testvére....
andrealovasz 2012 júl. 27. - 13:15:06 Előzmény Norcy_
(605/1702)
Én ma direkt emlékeztettem magamat, hogy 12:50-kor lesz a sorozat, erre mit látok, a Gyilkos sorok megy. Ezek szerint marad a 17:00-ai kezdés?

Csak akkor nem értem miért harangozták be a Televisa Hírblogon július 9-én, hogy új idõpontban lesz látható a sorozat július 27-étõl.

Megnéztem a Story 4 teletextjét és ott 12:50-kor a Megkövült szívek van megjelölve, viszont ha a Story 4 honlapján nézem a Tv mûsort, akkor 17:00-ára van írva a Megkövült szívek.

Most akkor mi van? Kicsit érdekes, hogy így bolondítják a nézõket.
7/10
napraforgó 2012 júl. 27. - 12:24:17 7/10
(604/1702)
Ha elfogadja, olyan nincs, hogy a ház úrnõje ne üdvözölné a vendégeket - nyomós ok nélkül. (pl. beteg)
sorozatkedvelõ 2012 júl. 27. - 11:59:19
(603/1702)
Engem most már az érdekel,hogy G. elfogadja-e Cyntia meghívását a birtokra.Gondolom,ha igen akkor vagy létrejön a nagy találkozás,vagy A.P. és G. elkerülik egymást,de mi lesz akkor,ha Mercedes és A.P. összefutnak?