Fidelma 2006 jan. 31. - 22:16:59
(1/1041)
Én követem Bolgár úr mûsorát. Imádom Bolgár úr hangját, mert egy értelmes, mélyen zengõ, alt tónusú, kellemes zöngéje van. De. Nem szeretem hallani, ahogy megkérdezi az illetõ betelefonálót egy adott témáról, mert hát õ dobja fel a labdát a téma mibenlétérõl, és folyamatosan elnyomja a szólók hangját. Rengeteg olyan ember telefonál be, aki - szerintem - csak egyféle irányba néz, tehát nem sokoldalúan kutatja a politika mélyebb berkeit, és Bolgár úr nem várja meg, míg kifejtik nézeteiket (pedig a szólók többsége igazán kormánypárti, tehát neki csak kedvezõ lehet), hanem rávezetõ kérdésekkel befolyásolja az illetõt. És sajnos a legtöbb közbeszúrása, az ellenzék megszúrkálása. És szerintem ez nem fair egy rádiós profi mûsorvezetõtõl, aki szerintem jóval többet tud, mint egy "sima"mûsorvezetõ.
Talán, ha két párt véleményérõl kérdezi meg az egyszerû embert, akkor legyen legalább a mûsor erejéig egy kicsit pártatlan. Vagy pl. ne legyen olyan beszólása, mint a ma du.-i mûsorban, mikor egy úr azt mondta, hogy a FIDESZ Torgyán "falnak eresztette", õ meg közbeszúrja (tökfeleslegesen, de felbújtó célzattal), hogy "falnak állította". Szóval én ilyenekre gondolok, és nem a mûsor levezetése ellen van kifogásom. És ha ellenzéki emberke telefonál be, ami holtritka (nem tom miért), akkor nem várja meg, míg befejezi a mondatot. Amúgy meg egy egyszerû (mint én is persze) nem nagy szám lebeszélni vagy belebeszélni másként a dolgokat, mert minden dolognak két oldala van.