Téma: La Tormenta

ChM 2009 febr. 20. - 17:10:00
(249/2049)
CHRISTIAN MEIER en la telenovela - LA TORMENTA (A VIHAR)

1. rész - képekben

Hazaérve, Demetrio fogadja Santos-t a telegrammal, és amíg az elolvassa, megkérdi - Figyelj, Santos! Te tudtad, hogy van egy lánya Ernesto Montilla-nak?

Santos - Igen, persze.
Demetrio - Hm. És ismered õt?
Santos forgatja a táviratot - ... ebbõl semmit sem értek! A keresztapám beteg, a lánya idejön... Persze, ismertem õt, de körülbelül 6 éves lehetett, amikor utoljára láttam... most idejön Porto Bravo-ba, és valami LIMO-ról beszél... Te tudod mi az a LIMO?

Demetrio - Nagyon világosan leírta: egy LIMO-t kér, amivel a birtokra jön... szerintem egy szamárra gondol.

Santos - Az az!
ChM 2009 febr. 20. - 17:00:05
(248/2049)
CHRISTIAN MEIER en la telenovela - LA TORMENTA (A VIHAR)

1. rész - képekben

Santos - Micsoda? Vételi ajánlatot a La Tormenta-ra?!
Megyek és megnézem, kaptam-e valami üzenet errõl.
Adja át az üzenetemet! - Santos elvágtat.
ChM 2009 febr. 20. - 16:53:16
(247/2049)
CHRISTIAN MEIER en la telenovela - LA TORMENTA (A VIHAR)

1. rész - képekben

Edelmira Santost elé jön megérdeklõdni, tud-e valamint Ernesto Montilla-ról - Santos azt válaszolja, egyáltalán semmit sem már egy pár hete.
Edelmira - Hogy lehet ez? Nem tud semmit?
Santos - Nem. Mirõl?
Edelmira - Vannak ismerõseim a fõvárosban, és azt mondták, hogy nagyon súlyos a helyzete.
Santos megdöbben - De asszonyom! Biztos benne, hogy az informátorai jól értesültek?
Edelmira - Nem olyan emberek, akik csak úgy beszélnek...
Nézze Santos, ha anyagi problémájuk van, és beszélnek magával, mondja meg nekik, hogy a fiam, Simón és én együtt érzünk a történtek miatt, és készen állunk segíteni bármi módon. Még egy jó ajánlatot is tehetünk a birtokért.
ChM 2009 febr. 20. - 16:42:53
(246/2049)
CHRISTIAN MEIER en la telenovela - LA TORMENTA (A VIHAR)

1. rész - képekben

Santosék az állatokat egy gázlón vezetik keresztül, és az egyikük fuldokolni kezd a vízben...

Valentina persze "véletlenül" éppen arra jár, beugrik a vízbe, és kimenti az állatot. Santos elismerõ pillantással nyugtázza a bátorságát.
ChM 2009 febr. 20. - 16:36:48
(245/2049)
CHRISTIAN MEIER en la telenovela - LA TORMENTA (A VIHAR)

1. rész - képekben

A fõvárosban Ernesto Montilla már lábadozik a saját ágyában... és María Teresa-nak akar mesélni a La Tormenta-ról, aki kzli, hogy már mindent tud róla, amit tudnia kell...

MT - Tudom, hogy a La Tormenta egy nagy, de nagyon nagy és virágzó birtok, hála egy Santos Torrealba nevû parasztnak.

Ernesto M - Santos nem valami paraszt... Õ az én nevelt fiam! És õ a birtok intézõje!

MT - Mindent elõkészítek ott a fogadásodra!

Ernesto M - Ott nincs meg az a kényelem, amit itt megszoktál...

MT - Nem probléma, majd én felszerelem a birtokot mindenféle technikai háztartási és kommunikációs eszközökkel... Apa, nyugi! Én úgy fogom vezetni azt a birtokot, mint az autómat!
ChM 2009 febr. 20. - 16:29:00
(244/2049)
CHRISTIAN MEIER en la telenovela - LA TORMENTA (A VIHAR)

1. rész - képekben

Santos a hétköznapjait éli... egyelõre
A faluban Alírio barátja, a fõpostamester éppen egy, a fõvárosból érkezett telexet - akar átadni Demetrio-nak azzal, hogy juttassa el Santoshoz.

Alírio, hallgasd ezt, Demetrio - Santos Torrealba úr, nem tudom, hol lehet Önt megtalálni...

Demetrio - Elég, ha azt írja: Porto Bravo :)

Alírio folytatja a felolvasást - Kérem, tegye meg az elõkészületeket, szerezzen egy Limo-t a fogadásomra
Demetrio - Mi? Egy limo-t? Ez valami lóféle?
ChM 2009 febr. 20. - 16:16:43
(243/2049)
CHRISTIAN MEIER en la telenovela - LA TORMENTA (A VIHAR)

1. rész - képekben

A fõvárosban ERNESTO MONTILLA újabb szívrohamon esik át. Barátja kezeli õt, Dr. RICARDO PADILLA, aki MARÍA TERESEA keresztapja is egyben.

A Montilla házban MT a keresztapjával éppen arról tárgyal, hogy apja kérésére sürgõsen el kell utaznia a La Tormenta nevû birtokukra, aminek a létezésérõl sem hallott idáig.
ChM 2009 febr. 20. - 15:53:12
(242/2049)
CHRISTIAN MEIER en la telenovela - LA TORMENTA (A VIHAR)

1. rész - képekben

Santos hazakíséri Valentina-t, és kéri, hogy menjen már be a házba, mert biztosan aggódnak már érte, de a lány ígéretet szeretne kapni a holnapra nézve....
Santos azt feleli - Ne rontsuk el ezt az estét hamis ígéretekkel és hazugságokkal!

Valentina - Santos, te voltál az elsõ...

Santos - Tudom... tudom - válaszol nagyon kedvesen

Hirtelen meghallják Bernarda hangját, aki Valentina-t keresi - puskával a kezében

Valentina - A tiéd vagyok Santos Torrealba, örökre a tiéd. Sose feledd el!
ChM 2009 febr. 20. - 15:11:08
(241/2049)
CHRISTIAN MEIER en LA TORMENTA

1. rész - képekben

TATAQOA - a gonosz boszorkány fõzetet készít SANTOS TORREALBA elátkozására - EDELMIRA GUERRERO megrendelésére
ChM 2009 febr. 20. - 15:08:28
(240/2049)
CHRISTIAN MEIER en LA TORMENTA (2005)

Képek az 1. részbõl

Santos, miután lerendezte a három "bátor" fickót, felelõsségre vonja Valentina-t, hogy miért mászkál egyedül a szavannákon, tudhatná, hogy egy fiatal lánynak ez mennyire veszélyes. Hazakísérné a lányt, de hatalmas vihar kapja el õket az úton, ezért bemenekülnek egy raktárba...

... és a mire véget ér a vihar, a leányzó eléri amit akart, jobban mondva, megkapja, akit akart...
ChM 2009 febr. 20. - 15:04:45
(239/2049)
CHRISTIAN MEIER en LA TORMENTA (2005)

Képek az 1. részbõl

S hogy miért mérges? - Három férfi meg akarta erõszakolni Valentina Ayala-t, aki az õ háta mögé bújt védelemért... (bár ne tette volna, ez elindított egy lavinát, amibõl nagyon sokára, nagyon sok áldozat árán mászott csak ki:)
ChM 2009 febr. 20. - 15:02:53
(238/2049)
CHRISTIAN MEIER en LA TORMENTA (2005)

Képek az 1. részbõl
SANTOS, a gyengék védelmezõje, az igazság bajnoka mérges egy kissé...
ChM 2009 febr. 20. - 15:01:20
(237/2049)
CHRISTIAN MEIER en LA TORMENTA (2005)

Képek az 1. részbõl

SIMÓN GUERRERO és CIPIANO CAMACHO, Porto Bravo polgármestere és egyben rendõrkapitánya, szövetkeznek a La Tormenta megszerzésére egy elhagyatott, romos épületben
ChM 2009 febr. 20. - 15:00:07
(236/2049)
CHRISTIAN MEIER en LA TORMENTA (2005)

Képek az 1. részbõl

SANTOS TORREALBA NYERT - A szurkolók a vállukon viszik körbe, nyakában az elsõ díj érméje ragyog :)
ChM 2009 febr. 20. - 14:59:05
(235/2049)
CHRISTIAN MEIER en LA TORMENTA (2005)

Képek az 1. részbõl

BERNARDA AYALA, igen harcias nõszemély, aki folyton puskával a kezében rohangál megvédeni a birtokát - egyedül nevelte fel mindkét lányát, nem engedi, hogy bárki is a szájukra vegye õket.

Amikor megtalálja a versenye VALENTINA-t Santos társaságában, haragra gerjed - Nem illik a férfiak után futkosni, és ha még egyszer meglátlak Santos Torrealba, a nõcsábász közelében, bezárlak a házba!
ChM 2009 febr. 20. - 14:56:03
(234/2049)
CHRISTIAN MEIER en LA TORMENTA (2005)

Képek az 1. részbõl

VALENTINA AYALA folyton SANTOS TORREALBA után futkos, halálosan szerelmes belé...
ChM 2009 febr. 20. - 14:54:14
(233/2049)
CHRISTIAN MEIER en LA TORMENTA (2005)

Képek az 1. részbõl

Hoppá! - A MONTILLA-HOLDING ügyvédje, aki segített csõdbe juttatni a céget
ChM 2009 febr. 20. - 14:52:33
(232/2049)
CHRISTIAN MEIER en LA TORMENTA (2005)

Képek az 1. részbõl

MARÍA TERESA MONTILLA - még a fõvárosban az édesapjával, ERNESTO MONTILLA-val, aki éppen szívrohamot kapott a bejelentett csõd miatt...
ChM 2009 febr. 20. - 14:51:42
(231/2049)
CHRISTIAN MEIER en LA TORMENTA (2005)

Képek az 1. részbõl

MARÍA TERESA MONTILLA - még a fõvárosban, komoly üzletasszonyként tárgyal komoly üzletfelekkel - de már a csõdeljárásról
ChM 2009 febr. 20. - 14:50:17
(230/2049)
CHRISTIAN MEIER en LA TORMENTA (2005)

Képek az 1. részbõl

SANTOS TORREALBA - még gondtalanul versenyez Porto Bravo- ban, és mindent visz, mint mindig :)

(A video minõsége miatt a képek csak tájékoztatás-jellegûek :( Nem tudok javítani rajtuk...)